Knygos „Ukrainos karo pamokos” pristatymas knygų mugėje

Pro Patria

Knygos „Ukrainos karo pamokos” pristatymas knygų mugėje. Dalyvauja tinklalaidės „Neredaguota” vedėjas Edvinas Jusys, dr. Vytautas Sinica, prof. Vytautas Radžvilas ir dr. Vytautas Rubavičius.

Filmavo Vincas Kubilius.

3.6 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pamoka Nr.1

pamoka Nr.1. Nepardavinėk valstybės žemių – jas visada gali nupirkti už laaaabaaaai didelius pinigus komunistinė Kinija arba Putinas tiesiogiai arba netiesiogiai

Jules

Šis baisiai agresyvus puolamasis prieš ukrainiečių tautą karas yra daugiau nei karas Ukrainoje – tai agresija ir prieš Europą, prieš europietiškąją civilizaciją.

ne ne

tai karas prieš rusų genocidą rusų etninėse žemėse

DIENAS KOMENTARS jau ir feisbuke

Jei žmonija būtų atmetusi vakcinaciją marmalais, greičiausiai ir karo nebūtų buvę.

Ayn Rand

Paaiškinkit kaip tai susiję?

Maja bitė

Paaiškinu. Jus pratestavo, ant to, kiek kieti kiaušai jūsu. Rezultatas gavosi
stulbinamai geras. Tada, be jokio pasipriešinimo eina ir kiti veiksmai.

Jules

Karelas Gotas sakydavo, dainuodavo – „Bitė Maja”, paklausyk. Intike yra.

habilitâs

Kas yra karas Ukrainoje?  „Didžiųjų žaidėjų interesai… (22,20) Bet pasitaikė toks kąsnelis kaip Ukraina ir susipyko (40,40)“ (V. Radžvilas).  Kitaip tariant, dideli dėdės žaidė, žaidė ir susipyko, t. y. karas Ukrainoje yra JAV, ES, Kinijos smėlio dėžė.  …..  „Kas yra Vakarų elitas?“ (V. Radžvilas 38,20) – Sovietų dosniai remtos kairiosios jėgos.   Arba   „Giliausia idėjinė giminystė tarp Putino ir Vakarų“ (V. Radžvilas 39,00).  „Kodėl tai atrodo kaip dviejų nacizmų ginčas? Todėl, kad abiem be galo sunku įvardinti savo ideologines šaknis“ (V. Radžvilas).  Tas ideologinis daigas, šaknis pradėjo leisti dar 1911 m.  Džekilo saloje (Jekyll island) prie Džordžijos valstijos krantų, kur:   Nelson Oldrige (sen. resp.)  Ibrahim Piat Andrew  Frank Vandelip  Hanry Davison  Charlz Northon  Benjamin Storng (pirmasis FED’o pirm.)  Paul Warburg … Skaityti daugiau »

Jules

Konkuretų galabijimas, ne daugiau. XX amžiuje konkurente tapo Vokietija – ją nugalabijo. Jo pabaigoje ir XXI pradžioje ES kaip ne federacija – ją irgi nuspręsta nugalabyti. Ieškoma būdų. Du jau vyksta. Pirmasis buvo Kovidistų revoliucija, o antrasis – nesakysiu, pats žinote, jei habilitaciją gavote ne vagone. Ne kaip Leninas ar tas iš VDU.

Pastabus

…vagone,vagone…

Jules

Ir dar, Habilitai? Ar šis Varburgas: https://www.youtube.com/watch?v=hlQj_UdYF1g

Sensacijus

Kaip dažnai, daugiau mįslių ir nutylėjimų nei nuomonės.

Žodžio laisvė

Didžiausi priešai Lietuvos yra tie, kurie siekia užsieniečiams pardavinėti Lietuvos žemes, miškus.

sveiki ruskiai

atrodo kad jums labai patinka, kaip putinas su savo kgbistais jus žudo ir mulkina 🙂

Pastabus

..anys pusprociai mazoxai bezdzionzmogiai.Patinka,sako….i iescio…

Pasidariau išvadą

Didvyriška ukrainiečių tauta išmintingai vadovajama žydų sėkmingai kovoja prieš tradicines vertybes ir gina naująjį pasaulį. Ko mums pasimokyti? O gi siekti pakliūti į tą pačią padėtį. Pašnekovai, tarsi, nepastebi, kas vadovauja Ukrainai ir peza apie ukrainiečių apsisprendimą. Pašnekovai sulygina pagonis hitlerio garbintojus su nacionalistais. Tai gal tegul tokie nacionalistai eina nachui. O gal ir jūs tokie patys, atsiprašant, „ukrainietiški nacionalistai”? Kaip galima sugadinti tautiškumo sąvoką, taip pašnekovai ją ir sugadina. Patys peza apie skirtumų nebuvimą tarp Rusijos ir Europos ar JAV ir patys užima JAV poziciją. Lietuvos pozicijos nepajutau. Tokiem patekus į valdžią, lygiai taip pat prisieks ant kilimėlio, kurioje nors JAV ambasadoje. O gal jau ir prisiekė. Apie Vengriją nutyli, nors dar neseniai garbino. Dabar viena Lenkija jiems tešviečia.… Skaityti daugiau »

Jules

Jie ką? Nori vėl grąžinti mūs pragaran? Ne vienas Vakarų istorikas Žečpospolitą vadino lietuvių pragaru, gal žinai kodėl? Mano senelis irgi.

Prašalietis

Paklausiau lansberginio durnių laivo” daktarų su profesoriumi” transliuojamo pasakojimo apie šiandieninę Ukrainą ir kas nustebino, kad šių „mokslininkų supratimas” tėra po 2014 metų Ukrainoje išleistų mokykloms istorijos vadovėlių „mokslinio lygio” pagal kuriuos Ukrainos teritorijoje „ukrainiečių tauta” atsikraustė prieš 40000 metų, tuomet jie vadinosi „ukrais”, kurie prie caro Garocho iškasė žmonijai Juodąją jūrą… „Mokslininkai” vienas kitam ir susirinkusiems „mąstytojams” samprotauja Sinica – apie „Ukrainos tautą, golodomorą…” Rubavičius pasakoja apie Ukrainos ” kovą už demokratiją, Ukrainoje naujo Europos tapatumo kūrimą, Rusijos ir Ukrainos kartografijų judėjimus…” Sinica pasakoja- ” Rusija užpuolė Ukrainą-pasireiškė nacizmas ir imperiškumas, Rusijai tinka fašizmas, grubus imperializmas…” Radžvilas – „karą reikia suvokti Lietuvos interesų atžvilgiu, Rusija nacistinė, fašistinė…” Radžvilui „intelektualinė problema”: „Vakarai bijo tiekti ginklus, stulbinamas paradoksas Radžvilas kategoriškas Ukrainos… Skaityti daugiau »

Jules

Hm? O Khazariją pamiršote, kodėl? Anglų imperija būtų mažesnė, jei ne Rusijos imperija, nesvarbu kokia – carinė vokiška, ar sovietinė kokia, nebesakysiu, nes BK straipsniai neleidžiai, o ir drąsa nepasižymiu. Ir Amerika nebūtų tapusi tuo, kuo tapo. Vyksta pakartotinas Europos skandinimas, o kieno naudai – irgi nesakysiu. Klausk kapsukiečių – jie geriau žino.

Tomas Venclova (su Stanislovu Kriučkovu)

Imperija ir provincija 00:00 Pradžia. Svečias – Tomas Venclova 00:53 Kaip Putinas nukelia pasaulį kelis šimtmečius atgal 04:10 „Klaidingos tradicijos poveikis“. Kodėl žmonės palaiko karą 05:29 Apie imperinį Rusijos istorijos toksiškumą 10:49 Apie valią laisvei Rusijoje ir visame pasaulyje 12:41 Venclova apie Maskvą, šio miesto žmones ir Sankt Peterburgą 17:37 Dėl Sacharovo centro uždarymo 18:45 Apie Vilnių lyginant su Sankt Peterburgu 21:35 Ar jaučiate imperinius atgarsius Vilniuje? 25:39 Kas yra provincija? Vilnius – provincija? 27:37 Vilnius kelių pasaulių ir etninių grupių sandūroje 30:58 Apie lietuvių kalbą 35:36 Apie Pasternaką ir asmeninius susitikimus 39:46 Apie Jevtušenką ir žmonių požiūrį į poeziją 42:01 Venclova apie požiūrį į Sovietų Sąjungą ir melą 47:50 Apie emigraciją ir pilietybės atėmimą 53:05 Apie Brodskį, Milošą ir… Skaityti daugiau »

Aiškumo laikas

Atėjo laikas, kai neišeina atskirti Venclovos mąstymo nuo Radžvilo. Kam nuo to blogiau? Manau, kad Radžvilui.

nuu

labas, durniai

Lietuvos “paslaptys”

1. KGB liustracija 2. Kalašnikovo automatų pirkimas JAV 3. Medininkų muitinės byla 4. Valstybės turto privatizavimo procesas 5. Ignalinos AE uždarymo priežastis (tuo metu saugiausios AE Europoje) 5. Bražuolės upelio tilto susprogdinimas 6. Savanorio Abromavičiaus žūtis 7. Mažeikių „Naftos“ afera. 8. Tautos stadiono Vilniuje statyba 9. Pakso apkalta 10. Pociūno žūtis 11 Kedžio nužudymas 12. “Snoro“ banko afera 13. Pensijų vagystė, pateisinta įstatymu 14. Suskystintų dujų terminalo-laivo afera 15. 1.1 mlrd eurų ginklų pirkimo 2015m. priežastis. 16. Konstitucijos laužymas – NATO bazė Lietuvoje. Gal ką ir praleidau… Apie Lietuvos AT pirmininko tautybę nėr ko šnekėti – jis nežino, taip pat nėr ko kalbėti ir apie „Vikingų“ ir „Perlo“ loterijų konkurentę: loteriją šauktiniams „Miško Broliai“ (tarnybą kariuomenėje)…

Милиция

Vyt.Landsbergis yra lietuviškasis Vitas Karleone.

Teko girdėti

Prieš keletą mėnesių pas Solovjovą laidoje Sergejus Kurginianas tiesiai pareiškė, kad Landsbergis su Prunskiene buvo KGB žmonės, o Audrius Butkevičius – GRU. Tokių info paslėpti neįmanoma, nors ir užsislaptino patys save 75 metams.

Pastabus

…geeeeras…

Vadimas Chomacha (Kontinent)

Украинский вояж Байдена с последствиями
https://www.youtube.com/watch?v=qOTsOeLlWbQ&ab_channel=KontinentMediaGroup

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top