Ko tikėtis iš naujojo Seimo?

Tautos atstovybė per šiuos Seimo rinkimus atsinaujino itin ryškiai – daugiau kaip pusė naujojo parlamento narių netrukus pradės savo pirmąją kadenciją – net 83 iš 141.

Kaip jau skelbėme, naujajame parlamente daugumą turės 56 mandatus laimėjusi Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), per pirmąjį turą nedidele persvara aplenkę „valstiečius“, liko antri – Seime jiems atstovaus 31 atstovas. Socialdemokratų partija, kadenciją bebaigiančiame Seime turėjusi daugiausiai vietų – net 40 narių, po šių rinkimų turės tik 17 mandatų. Korupcijos skandalų supurtytas Liberalų sąjūdis laimėjo dviem madatais daugiau nei prieš tai – net 14 mandatų. Po aštuonis mandatus teko Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai bei partijai „Tvarka ir teisingumas“, tačiau pastarosios partijos frakcija, tikėtina, bus didesnė – prie jos prisijungs dar vienas „tvarkietis“, į Seimą kandidatavęs kaip save išsikėlęs kandidatas. Po vieną vietą parlamente turės Lietuvos centro partija, Lietuvos žaliųjų sąjunga ir politinė partija „Lietuvos sąrašas“. Taip pat Seime dirbs ir keli save išsikėlę politikai.

Visas išrinktų Seimo nariais sąrašas (2016–2020 metų kadencija) yra ČIA.

Kviečiame savo skaitytojus pasvarstyti, kokių darbų, Jūsų manymu, pirmiausia turėtų imtis naujasis Seimas ir Vyriausybė? Kokių kliūčių, išbandymų ar net vilkduobių naujoji valdžia gali tikėti net per pirmąjį šimtadienį? Kaip jiems galėtų pagelbėti aktyvūs piliečiai, visuomeninės organizacijos, piliečių judėjimai?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
69 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kai žiūri sąrašus,kas

pateko į seimą,tai kad visa senoji konservatorių gvardija sugužėjo,išskyrus 2ar3 naujas pavardes.

komunistai nepasiduoda ir laimės

Komunistai iki savo mirties kovos už Lenino, Stalino, Putino idealus: Lietuva be lietuvių !!

Tikrai

Pritariame Rubavičiui:„Manyčiau, labai paprastų, tačiau beveik neįmanomų įgyvendinti dalykų. Pirmiausia – išlaisvinti Lietuvos žmones iš politinės nomenklatūrinės visavaldystės pančių. Kitaip tariant, gaivinti ir tvirtinti realią tiesioginio atstovavimo savivaldą, kuri buvo nužymėta Sąjūdžio dokumentuose, o galutinai palaidota apie 95-uosius“.

Pagrindinei

politinei jėgai pirmiausių ir būtinų darbų puokštę sufleruoja straipsnyje Artūras Račas:” Aš ne Jakilaitis, bet rinkimų rezultatais patenkintas ir tikiuosi, kad gali būti geriau” Jei per šią kadenciją „valstiečiai” padarytų išvardintus darbus , tai kituose rinkimuose užsitikrintų ir absoliučią Seimo daugumą

Tikimes is Naujojo Seimo.

1. Pasitikrinti pasikvietus tarptautinius ekspertus situ rinkimu legitimymuma del atitikimo LT Konstitucijai ir del galimo manipuliavimo uzluzus kompiuteriams.

2. Susirinkti i pirma posedi jau turint ekspertu isvadas /punktas 1/ , priimti istatyma del Seimo nariu sumazinimo per puse ,panaikinti daugiamandates apygardas ir seimunu nelieciamybe, paskelbti nauju rinkimu data ir save pasileisti.

Rezultatas: Tauta maloniai perrinktu saziningus zmones ir LZVS gautu apie 80% balsu. Tada Seimas dirbtu Europietiskai ir Lietuva pradetu KLESTETI.

Tikimes is Naujojo Seimo

kad pradės mokyti lietuviškai rašyti.
nes nepagarba lietuvių kalbai – tai rusų, komunistų ir kgbistų darbas.

Dėdė

Liberalų + TS fronte nieko naujo, sudėjus praktiškai tas pats mandatų skaičius kaip buvo. Kitoje stovykloje Darbo ir TT partijų nykimas, jėgos koncentracija bei balsų nebepasiskirstymas kelioms partijoms nežada nieko gero liberalams/TS. Kituose rinkimuose vienmandačiai rinkimai gali suteikti kažkam toje „neliberalioje” pusėje stipriausiam dar didesnę persvarą. Valstiečiams pasišiukšlinus, socdemai gali laimėti dar labiau triuškinamai.

Tikimes is Naujojo Seimo

Itvirtinti lietuviu kalbos teisetuma visose Lietuvos televizijose. Panaikinti Lietuviu kalbos inspekcija , kaip neefektyvia ir sukurti elektronine prieiga Tautai, kad visi pastebeti istatymu pazeidimai del valstybines kalbos butu aiskiai matomi visiems ir salia butu pazeidimu pasalinimo datos.

Tarabilda

Pirmas ir pagrindinis darbas – perlaužti nugarkaulį siaurovizijos klanui LRT, ir visuomeninį transliuotoją padaryti visuomenės diskusijų tribūna.
Visuomenė turi turėti aikštelę idėjoms generuoti ir jas svarstyti.

visiški

degradai čia parašė pusę komentarų

Dočys visiškui

Tai kai tu parašei komentarą, tai dabar bus pusė+1.

Irena

Nieko negalės padaryti kol MIP yra konservatorių ir juos palaikančių piniguočių rankose. O ir prezidentė kažin ar leis normaliai dirbti.

Į valstiečių premjerys tiktų ir

Jakeliūnas,ir Urbšys…

Komentaruose visuose portaluose daug gerų patarimų

partijų labui.Ar jie skaito komentarus,turėtų būti atsakingi už tai žmonės,kurie rinktų tautos pasiūlymus,patarimus,perspėjimus.

Tarabilda

Va ko tikėtis, – klausimas pakibo prieš valandą ore. Pirmoji rimta insinuacija. Va ji:”G. Landsbergis, be nuostatų nesiderėti su socialdemokratais ir į galimą koaliciją įtraukti liberalus, taip pat įtraukė prašymą, kad galimą sutartį pasirašantys partijų lyderiai privalo praeiti Valstybės saugumo departamento (VSD) patikrinimą. Neabejojama, kad tai taikoma labiausiai Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui, kuris neplanuoja eiti jokių pareigų Vyriausybėje, bet G. Landsbergis teigia, jog tai „speciali sąlyga Gabrieliui”. Kas moka skaityti potekstes, tikriausiai supranta, ką anūkas šia užuomina nori pasakyti. Tai akivaizdus šantažas, faktiškai Karbauskiui duodama suprasti, kad VSD stalčiuose apie jį kažkas yra, kas neleistų jam dirbti su slapta informacija. O gi tuo paskoma, kad Karbauckis turėtų pagalvoti dėl galimo Karbogeito. Ir tuomet skaičiuokite patys, kas po… Skaityti daugiau »

va va - polikarpovnos motinos tautiečiai

nepatinka, aišku, kad ne šimašiaus ir polikarpovnos tautiečiai diktuos sąlygas…

stasys

prašluokime sąmokslininkus su šluota truputi į šoną ir grįžkime prie temos …ko tikėtis iš naujo Seimo.

Tarabilda stasiui

Tai jau ne, žodis žvirblis. Į šoną nepašluosim, nes tai klausimas esminis. Kitaip kaip valstybinio masto šantažu tokių užuominų nepavadinsi, nes į tą šantažą įpainiota valstybinė institucija VSD. O Gabrielius irgi kalba ne savo vardu, o reikalauja nuo partijos. Schema čia labai žinoma nuo visų slaptųjų pažymų pradžios, kuri įsivyravo prezidentūros praktikoje. Pasirodo dabar atvirai į šį žaidimą įsijungė ir Konservatorių partija. Už bręstančio skandalo matome netikėtai taikią Prezidentės šypseną su palinkėjimais valstiečiams burti daugumą ir siūlyti premjerą vos ne savo nuožiūra. Kche khe…

Nieko.

Nieko. Kaip Amerika ir Briuselis pasakys taip ir bus. Toliau pirks ginkluotę, toliau vež migrantus, toliau bus emigracija, toliau praskolinės Lietuvą ir taip iki 2020m.

Konservatoriai daro

spaudimą,jiems nederantį.Jie vis teisiausi ir aukos,kurios pataisys pasaulį?

stasys

Juknevičienės paviešintos abejonės nėra be pagrindo ir tik laužtos iš piršto, didesnė pusė Karbauskio naujoku aplamai nėra turėję jokiu reikalu su šalies paslapčiu sistema ir tokia institucija kaip valstybės ginimo taryba ..o tai esminės valdžios grandys . Tai kad Karbauskis nepretenduoja į jokias valstybės pareigas galėtu ji charakterizuoti ir teigiamai ..kaip sunkiai pasiekiama ir įtakojama . .

stasiui

Visi išrinkti Seimo nariai VRK blanke pildė grafą apie bendradarbiavimą su kitų šalių slaptosiomis tarnybomis. Visi kandidatai buvo mūsų tarnybų patikrinti ir iš VRK gavo žalią šviesą dalyvauti rinkimuose. Iš šio fakto plaukia išvada, kad Juknevičienė, G.Landsbergis ar bet kas kitas, kuris viešai reiškia dar kažkokius įtarimus, yra valstybės vardu organizuojamo šmeižto dalyviai. Taškas.

Juozapas

Kažkaip labai jau visi entuziastingai nusiteikę. Ko tikėtis? Kol kas bergždžios spėlionės. Lygtyje su neapibrėžtu kiekiu nežinomųjų derėtų paieškoti bent kažkokių dedamųjų, raktinių elementų kurie leistų visą lūkesčių makalynę perleisti per realijų ir logikos filtrus. Dera užduoti sau keletą klausimų: . Ar ta jėga kuri atėjo į valdžią sisteminiu keliu, t.y. per „rinkimų” cirką bei veikianti pagal Sistemos taisykles ,juridinių Sistemos rėmų lauke- ar ji yra antisisteminė,t.y. ketinanti naikinti režimą ir vietoj jo kurti kažką naujo, ar tik eilinė imitacija kuri skirta antirežimių nuotaikų garo nuleidimui. . Ar ši jėga kelia Sistemą laužančius tikslus, ar tik ruošiasi papudruoti Sistemos snukį pencijų pakėlimaos, alkoholio ìstatymo keotimais ir švoetimo lėšų perdėliojimo iš mēlyno krepšelio į żalią? . Ar šie naujavaldžiai žino kaip… Skaityti daugiau »

juozapai - stebuklų NĖRA !!

negi stebuklas įvyko ir kažkokie kalchoznikai laimėjo rinkimus?
—-
paprasčiausiai – viena maskvos grupuotė nugalėjo kitą.
taip kad Jūsų klausimai apie SISTEMOS griovimą yra gražūs, bet tušti – vyks tik kosmetika geriausiu atveju.

aišku, tarp galingųjų įvyks galios ir turto perdalijimai – bet mažiukų tai mažai palies – ir neaišku, geriau ar blogiau iš esmės bus.

Dar

Pasyvi, amebiška, keliaklupsčiavimo briuselynui ir užsienio korporacijų „investuotojams” užsienio politika kurią vykdo Matrioška akivaizdžiai pražūtinga Lietuvai. „Valstiečiai” jau pareiškė jog jie nepreyenduoja į URM ir šiuos dalykus paliks Partškolos auklėtinės nuožiūrai.
Ar tai reiškia jog „pokyčiai” vyks be pokyčių?
.
„Valstiečiai” šiandien jau šneka jog į koaliciją gali imti ir tomaszewskininkus.
Ar tai reiškia jog mes ir toliau praradinėsime dalį valstybės- Vilniaus ir Šalčininkų rajonus?

Juozapas...Stebuklininkui

Nesupratau.
Ar tai man reikia prikaištauti apie tikėjimą naujos valdžios stebuklais?!
Pacituok nors vieną žodį kuriuo parodžiau bent tokią užuominą.
Bent perskaityk prieš replikuodamas.

Tarabilda Juozapui

Sveiks. Ne per gerai įsijautei, kaip matau, į vykstančią kombinaciją. Ne apie vertybinius dalykus dabar eina kalba. Dalykas tas, jei ten tų vertybių ir būtų kiek nors, tai ir toms neleis dienos šviesos išvysti. Tos grumtynės yra be galo įdomios.

gerb. Juozapai

gerbiu Jūsų įžvalgas, gražius norus.
esate retas, teigiamas personažas – tikrai norintis tiesos ir gėrio, ne koks pikasius…
o dėl stebuklo – tai tik pasakiau savo nuomonę, jokiu būdu tai ne Jūsų kritika.
Sėkmės toliau rašant gražius, prasmingus komentarus.

Juozapas---Tarabildai.

Labas. Nei įsijaučiau nei ką. Tiesiog bandau įnešti diskusijon kiek nors sveikos nuovokos. Žemiau išdėsčiau dalykus tam, kad žmogeliai suvoktų kokia praraja tarp jų lūkesčių ir realybės. Tai apie ką Tu turi omenyje ir yra ta viską ryjančios prarajos erdvė. Dėl galimo turinio nesiginčiju. Versijų daug, fantazijos nepakaks suskaičiuot galimus manipuliacijų ir machinacijų variantus. Gal ir įdomu, intriguoja bet naudos iš to ne daugiau nei ieškant Šriodingerio katino. Pats pagalvok – ar Tau didelis skirtumas kaip Tave apvogs? Man labiau rūpi žinoti ar apvogs ar neapvogs, apgaus ar neapgaus, normalūs žmonės ar sukti šuleriai. Tokius dalykus atskleidžia tik atsakymai į vertybinius klausimus. Jeigu atsakymai į vertybinius klausimus yra neigiami, arba man bando įbrukti pseudovertybinį surogatą/ėrzacą, tuomet, pats pagalvok- ko vertos… Skaityti daugiau »

Juozapas---19:33

Dėkui, bet, nereikia manęs girti. Ne tuo tikslu rašau.
Man rūpi tik viena- kad mono bendratautiečiai pradėtų galvoti kritiškai.
Mano būdas ne itin švelnus, todėl retai vynioju žodį į šilką.
Nepasirašėte jokiu vardu, „stebuklo” akcentas buvo ne vietoje, vat ir replikavau.
Nieko asmeniško. Už pastabą ačiū. Teisingą kritiką priimu.: )

stasys to 2016-10-25 17:42

Jus aiškiai nesusipažinęs su ribotos informacijos naudojimo tvarka ..ir kada kokia tvarka išduodamas tas leidimas .Pasivartykite ja bent įdomumo dėlei , KAD KITA KARTA ŽINOTUMĖTE KUR DĖTI TA TAŠKĄ .:)

Raigerdas

Čia šv. Juozapas rašo:”Man rūpi tik viena- kad mono bendratautiečiai pradėtų galvoti kritiškai”. Mano manymu, tie Juozapo „bendratautiečiai” (pasirodo, kad dar ir tokia niekam nežinoma tauta dar Lietuvoje yra) turi išmokti galvoti teisingai, o ne kritiškai. Jeigu paklausti šv. Juozapo, kodėl žmonės turi galvoti „kritiškai”, tai jis vargu ar sugebės atsakyti į tokį klausimą. Galimai, jis net nežino, kad tą „kritišką galvojimą” visuomenei įbruko tokia sritis, kaip psichiatrija. Ir nors šv. Juozapas agituoja už vertybes, nes, galimai, pagal jį vertybės yra tik krikščioniškos, o jeigu jos nėra krikščioniškos, tai jos jau nebelaikomos vertybėmis. „Kritiškas galvojimas” psichiatrų buvo siejamas su ateistiniu mąstymu. O psichologija, kuri taip pat bruka žmonėms tą „kritišką galvojimą”, buvo pagimdyta marksizmo pasekėjų. Leipcigo Universiteto profesorius Vundtas, psichologijos… Skaityti daugiau »

J--- tūlui Raigerdui

Ak, laukiau nesulaukiau kol koks pakabintas sektantas scentologas man moralą atskaitys.
Niekam apart keleto tokių pat bobikų nerūpi tavo „nuomonė”. Esi čia tik dėl redakcijos žioplumo ir naivumo. Iš bet kur kitur išmėžtų tokį „gerulį”.
Žinai, gal jau spjauk į savo bambukus ir klevus?
Nebeperspektyvu.
Pasikeitė konjuktūra.
Eik tu šieno ravėt.

Jules

Pelkė garantuota, kai kolchoznikai(šatrijonai) stos prie valstybės vairo – milijonieriai, Lietuvos ubagų užtarėjai. Bolševikų rūmų perversmą irgi ubagų vardu įvykdė – darbo žmonių vardu įvykdė bankyrai.

Tarabilda Juozapui

Klausyk, Juozapai, matau, kad nesugebi išsipainioti iš boikoto izotopijos. Žaidimas prasidėjo visai naujas. Tu imi reikalauti dangiškų migdolų – referendumo 100 tūkst., gero rinkimų įstatymo, naujos Konistucijos, o nesupranti paprasto dalyko, kad čia ir dabar bus sumindyti tie iš kurių tu prašai.
Sciantologas yra sciantologas. Jis turi labai aiškių tikslų sumakaluotoje valstiečių sriuboje. Jam ten agitacinio darbo ir medžiagos į valias. Juo labiau, kad ir yra Lietuvos išblaivinimo pirmeivis, tik išblaivinimo sektantiškais metodais.
Patariu peržiūrėti kelių pastarųjų dienų įvykius viešojoje erdvėje. kartoju. Vyksta labai įdomūs dalykai, bet ne tie, į kuriuos esi įsižiūrėjęs.

RuleZ

Pelkė garantuota, kai koncervai (kubiloydai) stoja prie valstybės vairo – dvasios ubagai, Lietuvos milijonierių užtarėjai. Neoliberastinių globalistų užsakymą brangiųlietuvosžmonių vardu įvykdė – LR vardu dirbo walstreeto rokfelerių ir skandinavų bankyrams.

Realistas

Išvardinote eilę problemų,su kuriomis,jūsų manymu,turėtų susidoroti naujoji valdžia(ir dar užanty laikote pora šimtų kitų). Jeigu manote,kad iš viso įmanoma tokia valdžia,kuri būtų pajėgi išspręsti tas problemas,tai jūsų supratimą apie politiką drąsiai galima laikyti „labai graudžiai juokingomis sapalionėmis”.

Realistas

komentaras skirtas juozapui

Juozapas---Tarabildai

Aš prašau? Aš, iš kolūkiečių? Man tai didelė naujiena. Pats nebūčiau sugalvojęs.: ) Jeigu apie kažką nekalbu, dar nereiškia jog nesidomiu, nereiškia, kad nenumanau ar nežinau. Tiesiog gal man daugiau rūpi labiau konceptualūs dalykai. Kai visi kalba apie pokyčius, visada bandau pirmiausia įsižiūrėti ar pokyčius žadantys nėra sukčiai ar kokie neadekvatūs fantazuotojai. Todėl pokyčiuose ir ieškau pokyčių raktų. Nes vien deklaracijos manęs nedomina. Jeigu kažkas skelbiasi traktoristu, o rankos kaip pianisto, jeigu kažkas giriasi esąs paganinis, o pirštai kaip kombainioro- tuomet aš stoviu atokiau gerbėjų minios ir tyrinėju dar atidžiau. Kol kas netikiu šiais gelbėtojais nes jie man nedavė jokio pagrindo tai daryti. Vien to kad jie kiek paslinko šonan niekšus koncervus ir niekšus sodomkratus, man nėra priežastis pradėti gėrėtis… Skaityti daugiau »

Tarabilda Juozapui

Supratau. Stebi tikrovę kaip fudbolo sirgalius ir žiūri, filosofiškai svarstai, kaip futbolistai nusilakavę nagus. Prastas lakas, saliarka atsiduoda, a ne?

Juozapas---Realistasui

Tamsta panašus į vaiką iš kurio kažkas kėsinasi atimti saldainį. Norite tikėti, labai prašom. Užsikimškite ausis vata, kis užsidenkite delniukais ir realybė tamstos nepasieks. Čiulpkite savo čiupačiupsą į valias. Gi nedraudžiu. Tik jeigu vėliau paaiškės jog burnoje turite šūduką ant pagaliuko, tai pasistenkite nesiraukyti ir išlaikyti orią miną. Kitaip bus nefasonas. … Dabar atsakymas iš esmės: Jokia valdžia nesprendžia jokių problemų. Valdžios problemas daro. Problemas sprendžia vadovai. Tie kurie veda žinodami kur, ko ir kaip. Rytietiško mentaliteto veikėjai nori tik valdyti. Tokia ordos tradicija. O burliokams arba suburliokėjusiems reikia Chano. Kuris būtų stiprus ir geras caras. Kad duotų ne tik bizūno bet ir putros. Piliečiai klaustų, ieškotų vadovų. Bet nei klausia, nei ieško. Neklausinėja. Nes klausinėjant gali netyčia sugriūti iliuzijos.… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Neretas komentatorius rašo apie vertybes. Man tokiu atveju kyla klausimas: kokios vertybės? Bet tokie komentatoriai net nesivargina įvardinti tas vertybes, nes, neva, egzistuoja tik krikščioniškos vertybės, kitų kaip ir nėra. Tai yra melas. Imu tik keletą pavyzdžių, nes viename komentare netilps šimtai ir tūkstančiai minimų vertybių įvairiose tautose. Tarp kitko, komunistai taip pat mėgdavo pabrėžti, kad iki 1917 m. spalio revoliucijos istorijos kaip ir nebuvo, nes, anot jų, TIKROJI ŽMONIJOS ISTORIJA PRASIDĖJO TIK NUO 1917 metų. Tai štai keletas gerų vertybių:”Klysta kiekvienas, klaidos neišsižada – tik beprotis”. Ciceronas. „Veidmainiauti – nesunkus amatas, kiekvienas niekšas tai sugeba, bet kalbėti atvirai, nuoširdžiai gali ir drįsta tik garbingos širdys”. Šandoras Petefis. „Pasaulyje nėra tokio blogio, kurio žmogaus dvasia neįstengtų jei ne paversti geru,… Skaityti daugiau »

Juozapas-- Tarabildai

Šmaikštu. Beveik. Mielas žmogau, niekaip nesuprantu- ko iš manęs pageidauji? Entuziazmo? Parašiau keletą gana aiškių ir logiškų komentarų kuriuose išdėsčiau savo kol kas skeptiško požiūrio motyvus.kaip dar aiškiau kalbėti, kokių dar argumentų turiu padėti? Atsakyk man taip pat logiškai argumentuotai ir jeigu pamatysiu jog klydau, nusimsiu prieš Tamstą kepurę. Kame problema? Replikomis be argumentų mane priremti bus sunku. Nemanau jog turime tarpudavyje rungtyniauti ar mieruotis kuris protingesnis. Prašau- būk protingesniu. Aš protingus gerbiu. Bet tikėjimo į šviesesnį rytojų pagal vakarykšcios dienos receptus arba viralo darymą be recepto aš, pardon, neptaktikuoju. Tikiu D-vu. Politikais ne. Vienžo, gali rinktis- arba tiesiog dėl sportinio intereso dusinti nevierną juozapą , arba juozapui padėti po nosim neatremiamus argumentų kozirius. Onkad nereikėtų be reikalo eikvoti energijos… Skaityti daugiau »

Tarabilda Juozapui

Esmė ir yra skirtyje tarp dviejų žodžių – Prašyti – kurį neatsargiai pavartojau ir reikalauti, apie ką pats kalbi. Reikalauti galėsi tada kai tas darinys apie kurį kalbame taps valdžia. Kaip matome, panašu, kas stengiamasi daryti viską, kad valdžia netaptų. Ir iš kur toks atsirado noras tiems konservatoriams surengti seime kiniškas lygiąsias? Paskaičiuok ir suprasi. Aha, tarp kitko, kaip į lietuvių kalbą siūlytum versti „empičmento” terminą. Gal sulietuvinkim pagaliau tą kosmopolitų terminiją. Pagalvok.

Juozapas, tarp kitko

O ką aš būčiau daręs būdamas karbauckio vietoje? Matau reikalą ir taip pasvarstyti. Mat ore kirviu pakimo prielaida- tipo, karbauckis turi labai saugotis kad jo sumanytų reformų Sistema pirma laiko nepasmaugtų. Konspiratorius matyt. Vienžo, nekibkim žmogui į atlapus be reikalo, nereikalaukim išsiduoti. Taip? Jeigu aš būčiau toks multimilijonierius, būčiau vienos „naisių vasaros” pop serijalo finansavimo eurus paskyręs Pokyčių ruošimui, Sistemos klibinimui. Akivaizdu ir kiekvienam penktokui tai žinoma jog bet kokio režimo gyvasties pamatas yra info erdvės monopolis ir propagandos mašina. Nėra alternatyvos gebelsams, muiliūtėms ir jukškiaulaičiams- nėra ir dirvos pokyčiams. Mat pokyčiai visuomenėje, valstybėje įmanomi tik įtraukiant plačias mades. Taigi multimilijonieriaus vietoje, aš, laikydamasis visų atsargumo priemonių, (atsargumas būtinas), o bet tačiau būčiau per penktus asmenis/firmas įkūręs bent trejetą galingų… Skaityti daugiau »

oje, oje... naivumas

tiki, kad milijonierius SAVO pinigais ir darbu laimėjo rinkimus.
—-
reikia apie 20 mln ir turėti armiją politrukų.
tokiais resursais disponuoja Maskva.

Maskva ir scenarijus visus parašys kolchoznikams – tikrai, nors labai protingo, Juozapo pagalbos neprašys.
—-
patarimas: nesijaudinti, gerai maitintis ir žiūrėti spektaklį.
(dar melstis rekomenduoju)

Juozapas--- Tarabildai

Supratau. Kol rašei man atsakymą, tuo metu rašiau ir aš. Perskaityk tai. Ir dar kartą perskaityk ką replikavau apie „valdžios” sąvoką. Misliju jog rinkimų cirkas buvo tik Didžiojo Cirko uvertiūra. Kol kas renku puzles apie versiją jog mums įstatinėja benderio asilo ausis. Ir man neblogai sekasi. Scenarijus papradtas, nors aprašyti užyruktų ilgokai. Prie progos papadakosiu ir detaliau. Vienžo, jeigu skaitai visus mano postrinkiminius komentarus, tuomet priminsius tokią savo tezę: Nėra geresnio būdo išgelbėti Sistemą nuo kolapso, kaip suvaidinti Sistemos mirtį. Kontorinės dramaturgijos klasika. GRU technologija. Kas ten pas mus mokėsi tų technologijų Leningrado rotfrontuose, a? ? ? ? Kuo toliau, tuo labiau tai panašu į Projektą. … Dabar tikras anekdotas. Senas. Gebisto klausia- Skažite požaluista- a možno li zostavit sobaku… Skaityti daugiau »

tarabilda

Išsimiegok. Pakalbėsim už trijų dienų. priminsiu, ką čia porinai.

J---T

OK.
Labanakt.

kam geriau apsirikti?

Jeigu paaiškės jog Juozapas klydo, Juozapas džiaugsis.
Jeigu Tarabilda pamatys kad apsigavo, teks Tatrabildai graudžiai verkti.

69
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top