Koalicinė sutartis: Vytauto Sinicos ir Almanto Stankūno komentarai

Paskelbtas naujos koalicinės sutarties projektas (skaityti ČIA): kas iš tiesų laimėjo šiuos rinkimus, o kas pralaimėjo? kokia kaina ir kas mokės?
Jūsų dėmesiui – keletas komentarų.
Junkitės ir Jūs į diskusiją.

Vytautas Sinica:

„Žinant Šimonytę, to ir reikėjo tikėtis, bet vis tiek konstatuokime: nors absoliučią daugumą balsų koalicijoje turės konservatoriai, bet jie liko visiškai sulaužyti ir pasirašė po vienpusiškai liberalų vyriausybės programa (projektu). Konkrečiai: po gėjų partnerystėmis, lenkiškais pasais, leftistiniu vertybiniu ugdymu, narkotikais, „vertybine užsienio politika“ (čia reiškia tiesiog būti už Berlyną ir prieš Višegrado šalis, na, dar keikti diktatorius Rytuose; Europos Komisijos emisaras Pranckevičius labai tiks užsienio reikalų ministru).

Suprantama, TS-LKD iš visų trijų buvo svarbiausia susitarti, bet toks visų Laisvės partijos užgaidų priėmimas vis dėlto žavus ir rodo, kad šios nuostatos nuo šiol ir konservatorių programinės nuostatos. Nuo šiol tikrai oficialiai galima sakyti, kad tai liberalų koalicija su liberalia programa ir liberalia lyderiaujančia partija. Išrinkta konservatyvių senjorų ir liberalaus jaunimo balsais“.

Almantas Stankūnas:

„Visiškai sutinku su Vytauto komentaru. Bet aš būsiu dar tiesesnis – tai jau ne liberalų, tai liberalmarksistų koalicija – taip, kaip ją pavadinau iš karto po rinkimų. Nes tos nuostatos, kurios yra skandalingos konservatyviam TS-LKD rinkėjui, per liberalią platformą ateina iš neomarksistinės ideologijos.

Ir marksistinė dedamoji vis stiprės. Nes, kaip jau minėjau, (Ne)Laisvės partija yra vienintelė ideologinė partija šiuo metu Seime. Kitos yra pragmatinės, greitos naudos besivaikančios partijos, neturinčios savo tvirtos pasaulėžiūros, aiškių nuostatų, kas yra Gera ir kas Bloga. O jeigu atskiri Seimo nariai tai turi, tai neturi drąsos ar suvokimo, kaip jas reikia apginti. Ir visi tie pragmatikai visada priklaups ir priims ideologinės partijos spaudimą. Taip buvo visais laikais.

Nors šie teiginiai daugelį šokiruoja ir galima suprasti, kodėl, tačiau kuo anksčiau visuomenė nusiims rožinius akinius, tuo geriau, tuo bus lengvesnės tos kylančios rudai-raudonos liberalmarksistinės bangos pasekmės mums visiems. Ypač apmaudu, kai į tuos akinius labai tvirtai yra įsikibę krikščionys, kurių pasaulėžiūra jau seniai turėjo uždegti didelio pavojaus signalą…“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Putino troliai

Vytauto Sinica ir Almantos Stankūnas
yra samoningi putinistu, trumpistu, murdochistu propagandos irankiai

stasys

Dar ne laikas šaukštais barškinti ! Šios Seimo daugumos užmojai irgi bus kritikuojami . Tikiuosi ši Seimo dauguma bus kitokia ir piliečiu palankumo nesieks pirkdami skolintais biudžeto pinigais ? Visa kita tik ‘detalės’ kai varžomasi dėl skirtingu įdėjų įgyvendinimo . Ar reikėtų labai nustebti dėl liberalų užmojų visa tai įgyvendinti ? Manęs nestebina . Klausimas ar visuomenė tam pritaria ? Na kur tu Vytautai dar rasi geresnį ‘bulvių lauką’ savyraiškai ? Konservatoriai su I.Šimonyte ne valstiečiu R.Karbauskis ,kaip voras tūnantis šešėlyje , jos nesaisto konservatyvios įdėjos bet ir liberalios neatima prota . Įdėjinė kova leis sudominti didesni kiekį piliečiu įtraukiant į diskusija apie vertybes o kito Vytauto minėti kantrus mūžikai pasirodys ne tokie ir pasyvus. Pagal mane tai viskas klostosi… Skaityti daugiau »

Tai

kur tas projektas?

DDD

Sutartį dar turėtų patvirtinti kažkokia konservatorių partijos institucija (nežinau jų vidinių reglamentų).

lietuvos

tragedija: balsuoti už lgbt ir kanapes ir kartu vaidinti krikščionis

> Tai 8:39: na ir Jūsų pastabumas!

Skaitykite tekstą nuo pradžios: Paskelbtas naujos koalicinės sutarties projektas (skaityti ČIA):… ******************************************************************** V. ATSKIRIEMS KOALICIJOS PARTNERIAMS YPATINGAI AKTUALIŲ KLAUSIMŲ SĄRAŠAS 5.2.5. Įstatymų pakeitimai, panaikinantys baudžiamąją atsakomybę už psichoaktyvių medžiagų nedidelio kiekio turėjimą be tikslo platinti. 5.2.6. Įstatymų pakeitimai, leidžiantys įteisinti lyčiai neutralią partnerystę, grindžiamą tarpusavio atsakomybe bei savanorišku apsisprendimu prisiimti teises ir pareigas. 5.2.7. Stambulo konvencijos ratifikavimas Seime. 5.2.9. Reprodukcinės sveikatos įstatymo priėmimas. ************************************************* P. S. Svarbiausiai ne tai, kad klausimai įvardyti kaip ATSKIRIEMS ypatingai aktualūs klausimai, o tai, kad jie įtraukti į koalicinės sutarties PROGRAMĄ. Vadinasi, už juos bus leidžiama balsuoti laisvai. Vadinasi, liberalų knibždanti TS-LKD, dar prisijungus socdemams (opozicijai), vykdys su nacionaliniais interesais nesuderinamas, antikrikščioniškus ir antivakarietiškus revoliucines pakeitimus įstatymdavystėje. Kitaip tariant, sieks valstybėje užbaigti PERVERSMĄ (kadangi bus… Skaityti daugiau »

Sinica yra mėšlo krūva

Nes TS-LKD vadiną konservatoriais. Su^iktas rašeiva, kodėl KLAIDINI skaitytojus ?!!!!

Duraku rasliava

Sinica pocemu ty takoj durak?

Stankūnai

„… kuo anksčiau visuomenė nusiims rožinius akinius, tuo geriau…”.
Nei tauta, nei visuomenė nenusiims to kas jau tapo jų esybės dalimi.
Vienintelė išeitis – egzorcizmas, bet vargu ar ir tai bepadės.

Junkitės ir Jūs į diskusiją.

Diskusijos LT jau 30 m. nevyksta!!!
NS iš vis bijo žmonių su stuburu. (Atsiptašau kad teko paminėti „muštą kortą”).
Normalios diskusijų svetainės nėra!!! Tik komentatoriškos nuotrupos po straipsniais (straipsneliais), kurios greit nueiną į archyvą!!!
It kas iš tų diskusijų. Vieni atlapaširdžiai atsidengia, … kad vėliau juos būtų lengviau represuoti. Kiti, naivuoliai, tikisi kad diskusijos ką nors pakeis – „ginčuose gimsta tiesa”. Ginčuose nuleidžiamas garas, o ir netetai mirtinai susipykstama.
Su Ezopo kalba, racionalių rezultatų nepasieksim.
Diskutuokim :).

Klausimėlis

Kuo liberalmarksistai skiriasi ar panašūs į nacionalsocialistus.
Pas anuos „smogikai” buvo vyrai, o pas šiuos BLM mergiotės?
Ar tai „kultūrinės” revoliucijos pradžia?
Ar tai PABAIGOS pradžia?

>>  Sinica yra mėšlo krūva

Ei jūs spaudėjai „žemyn”, išlyskit iš už kampo ir pasakykit kodėl nesutinkat?!!
Suknisti bailiai, kvaili pasalūnai, menkystos…

>>  lietuvos       10:02

„lietuvos 2020-11-7 10:02
tragedija: balsuoti už lgbt ir kanapes ir kartu vaidinti krikščionis”

Aš ir sakau: E G Z O R C I Z M A S .

Geri abu komentarai,

bet kas iš to. Gerb. A.Stankūnui: „kuo anksčiau visuomenė nusiims rožinius akinius…” etc. Nei nusiims, nei ką. Kodėl turėtų? Su rožiniais akiniais juk maloniau ir patogiau gyventi. O Homo Sapiens instinktyviai renkasi lengvesnį kelią, tai prigimtyje įskiepyta, taip buvo nuo amžių amžinųjų, amen.
Nebent įsijungtų savisaugos, būtinybės išlikti instinktas, dar stipresnis už minėtąjį.
Tamstos tuo tikite? aš tikrai nežinau…

si karta nesutinku

su p. Sinicos komentaru, kad konservatoriai liko sulauzyti, nes pasirase po liberalu partijos programa. juk visi tiek punktai, kai kurie atvirai, kai kurie uzmaskuotai buvo ir konservatoriu programoje. taigi, viskas tvarkoj, mnes su komunistais vel ranka rankoj

Kam

Numovus kelnes gerai įkrėsti už „konservatorius”.
Įrodykite kad tokie yra !!!!!!!!
Čia, matyt be teismo neapsieisim.

Išgyvenimo instinktas

Individualus ar bendruomeninis.

guru

Kas čia giria to prekybininko iš JAV elgesį”. Tas nori tapti prezidentu, bet jau seniai suvyniotas į maskvėnų audeklą.

 > 2020-11-7 10:15

Na, skaičiau, nuo pradžių ir ne 10,15, kai vizos blusos išsilaktsė, o 8,05 ir 8,15 ir vėliau, ir vis paspaudus „ČIA” – atsidarydavo tekstas:
Vytautas Radžvilas. „Dabar mužikai kantrūs!“
Todėl ir klausiu: kam šįryt reikia pachmielo? Iki pat 10,15 valandox?

KGB taikliai šaudo

visas blogis bus įdiegtas „patriotų-krikščionių” rankomis.
—–
(Maskva Čmiliui, Armonui ir Šimoniui suteiks generolo laipsnius)

DDD

TS Prezidiumas sutartį patvirtino VIENBALSIAI. Patvirtino ir taryba.

Pokаlbio vedančiajam

„Board” verčiama kaip lenta. Ir t.t. Klausiau ir pagalvojau, kad laisvės partijos rinkėjas veblena.

tikras konservatorius

Pritariu komentatoriui, kuris nervuojasi dėl žodžio „konservatoriai” tėvynės partijai skirto. Iš tikro konservatoriai tai tie, kas pripažįsta konstitucinę Lietuvos Valstybę ir jos vertybes įrašytas Lietuvos Konstitucijoje. Visos šiuose rinkimuose laimėjusios partijos yra liberalai. Atsiminkite, negi visiškai nesusigaudote. Tai ir Sinica nesupranta.

manau

Manau, kad p. Sinicai reiketu pradeti i pasauli zvelgti realistiskiau. Jis vertina, kad konservatoriai buvo sulauzyti ir kad jie prisieme lberalu nuostatas i koalicijos sutarti. As tuo nesutinku. Konservatoriai nera kazkokie sulauzyti ar isprievartauti negeruju liberalu ir laisvieciu. Sakyciau, kad viskas kaip tik buvo labai korektiska, nes visos pagrindines (ir nesleptos) konservatoriu programos nuostatos kaip tik ir buvo itrauktos, o kanapes ar geju sajungos irgi nuolat buvo stumiamos neva kaip asmenines kai kuriu konservatoriu iniciatyvos. P. Sinicai laikas pamatyti, kad konservatoriu partija jau seniai nera tokia, apie kokia kalbedavome kokiais 1995 metais. Konservatoriai yra liberaliu nuostatu partija, ir nereikia saves apgaudineti, kad ten tebesantys save prisistatantys krikdemais turi kazkoki potenciala pakreipti partija kita linkme. Net ir dabar koalicijos sutartis buvo… Skaityti daugiau »

sterblinė koalicija

koaliciją sudarys -landzgrybiniai koalos, bei sorošiniai ančiasnapiai ir kengūros
žemėj Lietuvos eukaliptai žaliuos!

Sterblinei koalicijai

Gerai pastebeta. Bet jusu minimi landsgrybiniai irgi sorosiniai gyviai

stasys

Sterbliniai žinduoliai nemėgsta giminingu sau .Kažkodėl tokiems atrodo jog ju pažiūros tai tos krikščioniškos ir tikros ir tik jiems spręsti kas vertas tu dešiniu pažiūrų vertinimo o kas ne . Su Trumpo Amerikoje atėjimu į valdžia tu balamūtų tik padaugėjo , prie ju šliejosi radikalus elementai kuriems nėra skirtumo kokia kraštutinę pažiūrą palaikyti .. būtų tai dešinė Lietuvoje ar tai kairė Amerikoje ..viska suplakus į vieną turinį nelieka ne tik kad vertibinio turinio tokiuose ginčuose ..bet gimsta labai keisti politiniai naujadarai suplakant skirtingas viena kitai įdeologiškai prieštaraujančias politines pažiūras . Iš to kas nuorodoje str.man sunku susidaryti kokia nuomone apie tos daugumos būsima programa. Ji už šeima kaip institutą ir nepriešiną jos su ‘alternatyvomis’ .Visa eilė idėjų kurias sunku pavadinti… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Nesakyčiau, kad koncervai „liko sulaižyti” liberalų spaudimo. Į koalicijos sutartį įtraukti punktai dar nereiškia, kad Seime jie įgaus įstatymų galias. Greičiau liks kyboti deklaracijų lygmeny. Maždaug- mes stengiamės, dedam visas pastangas, kovojame, bet gyvenime ne visi norai išsipildo. Ką darysi, teks geresnių laikų palaukti ir pan.

ČmilŠmonArmon Coalition

kuriame priede bus lyties keitimas? Gal pirma stambulą įsodins, paskui keis lytį (nes dar nežino kiek tų lyčių bus)? Anksčiau keisdavo dvi lytis – koalicija LT ‘keis’ lytį į daug daugiau ‘lyčių’ – bus ir neutralių? Dar – be prostitucijos – daugiapatystę įteisins?

stasys

Taip DD ..nesutartu klausimu sąraše aiškiai matoma jog visuomenės nuomonė vėl taps svarbi ir nebus atstovaujanti keliais R.Karbauskio rėksniais .

stasiui

jus man vis labiau primenate toki komentatoriu Pikasa, jis irgi labai panasiai komentuodavo. net kartais atrodo, kad jis ir jus yra tas pats asmuo. ypac jusu paskutinis komantaras yra grynai pikasinis, toks su paslovinimais konservatoriams:) juk jus tikriausiai juokaujate, kai sakote kad bus atsizvelgiama i visuomenes nuomone. nejaugi jus rimtai teigiate, kad dauguma Lietuvos pilieciu yra uz lenkiska pavardziu rasyma, kanapiu iteisinima ar homoseksualias partnerystes? kaip ir del daugybiniu pilietybiu? as net nebandau diskutuoti, patinka man sitie pasiulymai ar nepatinka, as tik konstatuoju, kad niekas iki siol nera pateikes irodymu ar kazkokiu apklausu rezultatu, netgi ir Gaidzio lygio, kur butu teigiama, kad dauguma Lietuvos pilieciu butu uz. o del dviguboas (dabar daugybiniu) pilietybiu net referendumas juk buvo suorganizuotas su mums… Skaityti daugiau »

Al.

Kai Tėvynės sąjungai siūlė įeiti į valdžios koaliciją, jie sakė, kad be liberalų neis. Liberalai jiems būtini, kad jų vardu priimtų komunosodominį įstatymų paketą, formaliai išlaikydami konservatorių pavadinimą. Revoliucija, o kotoroi tak dolgo mečtali bolševiki, nakoniec sveršilas. Ura, tovarišči !

DDplius DD- stasiui .10.20

Jūs išvardinote tuos sutarties punktus, kurie mažiausiai reikšmingi, bet dėl kurių, greičiausiai, mūšiai bus didžiausi. Turiu jums mažą pastabėlę dėl „kanapių legalizavimo”. Iš tikrųjų ten kalbama apie neadekvačias bausmes mažo kiekio kanapių turėtojams (ne platintojams).Tai nereiškia pastangos „legalizuoti narkotikus”. Ir tai ko gero vienintelis punktas dėl kurio nesiginčyčiau. Nes iš tikrųjų nenormalu, kai gyvulys, kone mirtinai sumušęs mergiotę, gauna vos ne pabarimą, o kokiam studenčiokui, peštelėjus suktinę, gręsia gyvenimo griūtis.

> 2020-11-9 10:20

Jis ir yra Pikaso pakaitalas. Kai Pikasą šioje svetainėje pastoviai trynė, buvo atsiųstas kitas konservatorių išangės ekspertas „stasys”, bet kokią kainą bandantis pakišti savo „bandelę” su konservatorišku „marmeladu”.
Tik tiek, kad už Pikaso stovėjo Adomėno „institutas”, dirbantis ištisą parą, su iš žmonos dizainerės Viktorijos pasiskolintu nicku ir iš kažkokio Viktorijos prietėliaus, pristatančio dailininku, pasiskolintu IP.
Kai Adomėnas netapo konservatorių partijos pirmininku ir net buvo pašalintas, Pikaso arklius Adomėnas pristabdė. Kas stovi už „stasio”, galima tik spėlioti, bet lygis ne tas.

kanapinis

as suprantu, ka reiskia kanapiu dekriminalizavimas. ir tai nera vien tik suktines ar keliu turejimas, tai yra ir „nedidelio kiekio” augalu auginimas pas save ant palanges ar rusyje, ir „nedidelio kiekio” seklu atsisiuntimas taip pat. sia vasara mano kaimynysteje studentai „mokesi” nuotoliniu budu, tai zolytes dumas ejo kiaura diena iki pat vakaro kasdien. ir tai vyko salyje, kur marihuana nera legalizuota, tik mazi kiekiai dekriminalizuoti. patikekite zinau, ka kalbu, net paaugliu negaudo rytais su tomis suktinemis prie mokyklu, nes mazi kiekiai, policijai nera laiko ir noro zaisti (ir gana geru mokyklu gana geruose rajonuose). beje, as cia nepasisakau nei uz, nei pries. tik pabreziu, kad tas dekriminalizavimas de facto bus nedideliu kiekiu legalizavimas (nezinau, kas juos nustatys). o tai, kad… Skaityti daugiau »

stasys

stasiui  2020-11-9 10:20 .. Gerai kad paminėjote nic. Pikasa ..tapti savų įsitykinų simboliu rašant komentarus po str. nedėkingas užsiėmimas ir ta Jums galiu patvirtinti, kožnam tokiam užsisipyrūsiam buna paruošta duobė išvietės į kuria nepatenkinti tave su malonumu kištelį .Tai rodo tos mūsų visuomenės problemas kurios linkusios taip gintis nuo kritikos . Dešinės partijos kaip jos bepasivadintu turi viena bendra bruoža kuris jas skiria nuo kairės pusės ,tratinančios skolintus pinigus į kaire ir ‘dešine’ koks tai bruožas manau jzu ir pats-ti supratote .Visa kita kas bebūtų parašyta tos koalcijos programoje yra sutarimu dalykas kuris anaiptol nereiškia jog bus įgyvendintos .Ta supranta ir ‘liberalai’..aiškiai deklarave .. jog ne visos jų siūlytos idėjos sulauks pritarimo toje vyriausybėje . Tuo nesunku įsitikinti jei perklausysite koalicijos… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Apskritai sutarties turinį vertinčiau labiau skeptiškai.(yra ten ir visai reikalingų dalykų. Pvz. susitarimas dėl švietimo, kas pagaliau leistų švietimui užimti deramą vietą valstybės prioritetuose, arba tikslas vieną kartą atjunkyti Lietuvą nuo rusiško elektrinio spenio). Bet darbotvarkės grūdai priteršti kvailų pelų balastu (daugiausia liberalų pastangomis). Na negi rimtesnių reikalų neliko be lenkiškų pavardžių, suktinių, vienalyčių porų ir pilietybių kolekcininkų?
Panašu, kad Seimas mažai skirsis nuo karbauskinio, kuris visą paraką naudojo ieškodamas visame kame plaukuotos koncervų letenos. Bent jau oro drebinimo, vejant virves iš bezdalo, tikrai užteks.

stasys

DD vertina sutartį labiau kritiškai , o kaip jam vertinti ir iš kurio galo skaityti ta preliminarų projektą tokio ‘skistimelio’ būsenoje ? Ar ne per lengvai save susaistome paviršiniais įsitikinimais ? Jei jau pakelės alubarius ant kiekvieno kampo egzistuoti leidžiame , bet draudžiama po aštuntos alaus skarbonke įsigyti .. kur čia logika suvaržyti mažus kiekius vartojamos kanapes ? apmokestinkime mokesčiais ir legalizuokite įstatymų kaip ji galėtų būti vartojama ir kaip ne .Viešoje vietoje ,ne tam skirtose vietose, negali vartoti alkoholio nors Jis pas mus legalus vartojimui .mm

> DD plius DD 2020-11-9 11:43

Dar ir į tai atkreipkime dėmesį, kad Tautos nuomonė, jos pareikšta valia jiems nerūpi. Jie Seiman SAVO norų tenkinti susibūrė!
Jiems visiškai nusispjauti, kad jie laužys Konstituciją, kad pamins parašais pareikštą tautos valią. – Jie PAKARTOS jiems netinkančių rezultatų referendumą. Ar kartos tol, kol ištrėkš iš mūsų TAIP, ar pareguliuos viską patys?

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top