Kodėl laikinai einantis Vilniaus universiteto rektoriaus pareigas prof. hab.dr. Jūras Banys vengia bendrauti su Aikštės TV?

Nuo rugpjūčio veikianti Aikštės TV jau parengė kelias dešimtis reportažų ir laidų. Su Aikštės TV bendradarbiais mielai bendravo visuomenės veikėjai, buvę ir esami politikai, Seimo nariai, partijų lyderiai. Įdomios, aktualios ir tebežiūrimos išlieka laidos, kuriose dalyvavo signatarė Nijolė Oželytė, Seimo narys Naglis Puteikis, žurnalistai R. Janutienė ir D.Stancikas, tuometinis Seimo vicepirmininkas Algis Čaplikas, buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Arvydas Anušauskas, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas akademikas Benediktas Juodka.

Kai kuriuos klausimus, užduotus interviu su Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku, buvusiu Vilniaus universiteto rektoriumi, akademiku Benediktu Juodka, Aikštės TV ketino taip pat užduoti ir dabartiniam Vilniaus universiteto vadovui, prof. hab. dr. Jūrui Baniui.

Deja, per savo padėjėją prof. hab. dr. Jūras Banys perdavė, kad nei dabar, nei kada nors vėliau jis su Aikštės TV nekalbės. Savo atsisakymo priežasties prof. hab. dr. Jūras Banys nepaaiškino.

Aikštės TV bendradarbiai sutrikę svarsto, kuo jie nusipelnė tokios universiteto vadovo nemalonės. Juk Aikštės TV tenorėjo užduoti keletą klausimų apie tai, kaip universitetas supranta savo misiją ir autonomiją. Jei buvęs rektorius akademikas B.Juodka nepasididžiavo ir į tokius klausimus atsakė, argi negalėtų į juos atsakyti dabartinis universiteto vadovas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top