Kokia patirtimi Vilniaus apskrities policijos vadas Kęstutis Lančinskas dalinsis su ukrainiečiais?

Kaip praneša žiniasklaida, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas yra paskirtas naujuoju Europos Sąjungos patariamosios misijos Ukrainoje vadovu.

Šeštadienį LNK „Žinių“ pašnekintas K.Lančinskas kuklinosi: „Tobulybei ribų nėra, teisėsauga turi keistis ir vystytis. Lietuva praėjo ilgą ir sudėtingą kelią.1990 metais buvom toje pačioje startinėje pozicijoje. Mes nuveikėme labai daug. Jų [ukrainiečių] visuomenė nori pokyčių, mūsų darbas – pasidalinti patirtimi.“

Patirties buvęs Užsienio reikalų ministerijos darbuotojas, Vilniaus policijos vadas yra sukaupęs tikrai nemažai, tik gana savotiškos. Priminsime tik keletą jo nuopelnų.

Pamindamas Konstituciją K. Lančinskas persekiojo mitingo „Už teisingumą“ organizatorius Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarus Romualdą Ozolą ir Bronislovą Genzelį, kurpė bylas už teisingumo ir žodžio laisvės gynimą profesoriui Povilui Gyliui, Alvydui Medalinskui, Dariui Kuoliui. Taip pat šis policinės „tobulybės“ siekiantis profesionalas labai entuziastingai persekiojo namie gimdančias moteris ir baugino Kovo 11-osios eisenos dalyvius 2013 m. Užtat labai uoliai gynė tuos, kurie turi išskirtines teises – 2013 metais surengė neregėtos apimties policijos operaciją, kad sostinės Gedimino prospektu pražygiuotų tarptautinių homoseksualų lobistų itin pageidaujamas seksualinių mažumų paradas.

Smalsiems piliečiams įdomu, ar ukrainiečiai susipažinę su tokiomis K. Lančinsko kompetencijomis ir laukia būtent tokių dalykų profesionalo?

* * *

Daugiau apie K. Lančinsko veiklą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Iš propagandos frontų. K.Lančinskas: „Aš nesu Dievas“

Policininkai K.Lančinskas ir R.Požėla Katalikų Bažnyčią priskiria sektai?

Kokios pamokos piliečiai galėjo tikėtis iš savo valdžios?

Laisvieji menininkai kviečia K. Lančinską, A. Zuoką ir D. Barakauską pasikeisti žaislais

Vargas dėl sąvokų, o gal dėl savivokos, arba Kol „ataugs plaukai“

Algirdas Patackas: Greitai teistumą nešiosime kaip ordiną

Dalius Stancikas. Man gėda

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top