Kokių svertų turi verslo struktūros daryti įtaką valdžios sprendimams?

Siūlome pasiklausyti aktualumo nepraradusio „Žinių radijo“ pokalbio su buvusiu Algirdo Butkevičiaus patarėju finansų klausimais Stasiu Jakeliūnu, šiuo metu dirbančiu Lietuvos verslo darbdavių konfederacijoje.

Pagrindinės pokalbio temos – „subtiliosios“ korupcijos formos ir Vyriausybės negebėjimas priimti tinkamus sprendimus dėl Lietuvos finansų krizę sukėlusios komercinių bankų veiklos.

Finansų analitiką kalbino žurnalistas Raigardas Musnickas.

Laidos įrašo klausykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jo...

Diena ir nakti per tv ir radija „jie”plauna zmonems smegenys.Bet…Dievas zmogaus kurejas tai zinojo pries zmogaus sukurima ir…kiekvienam zmogui idiege prigimtine svaria sazine ir tiesos jausma.”jie”zmonems to jausmo isimti ar istrinti gali tik plaudsmi smegenys ir uzglusindami psihika ivairiausisis budais.Pasidomekite kokie zmones prasigeria,nusizudo arba gydomi psih.ligoninese??Tie kuriems prigimtine sazine ir tiesos jausmas yra nepajudinami.JTokie zmones is nevilties svaiginasi ir zusta.Kt.psih.vaistais apglusinami iki nebesuvokimo kas aplink vyksta.Saziningas ir teisingas zmogus tapo valstybes priesu!!! Ir atvirksciu teisingumu dorojamas net per teismus.Man jau baisu ne tik gyventi,bet ir galvoti apie tai kas vyksta! O JuMS???

Man net gaila

tų verslininkų kai kada.Sąžiningus per daug spaudžia,o godūs ir apgailėtini įsivelia,įvelia politikus.Vis negana,kaip sakydavo sena mokytoja.Žmonės ,kildami iš skurdo, galvoja,kaip čia savo buitį praturtinus,o tapę pasiturintys ,galvoja,kaip slegia ta daiktų priežiūra,kaip gerai gyventi paprastai,laisvai.Visko užteks,nenusinešim.Aukso vidurys.Gero gyvenimo „spindesys ir skurdas”.

ruta

Nustembi , kai pamatai Lietuvoje dar esamu padoriu zmoniu , kurie turejo galimybe tupeti prie lovio ,nesivargindami del vieso intereso .Na o del valdzios , visos sistemos dviveidiskumo tai jau mumis nustebinti sudetinga .Sistemai , kuri egzistuoja jau ne viena desimtmeti VISADA bus nusispjauti i viesa interesa , ta jau ne syki mateme , nesvarbu kokia partija valde .Ka darys politiniai parazitai , kai neliks norinciu gyventi Lietuvoje ir moketi jiems valstybines pensijas ?

Vytautas Ju.

Žmogus, kuris galėtų būti premjeru, negalėjo būti net premjero patarėju, o žmogus, kuris tinka į naktinius sargus vyriausybės pastate, užima premjero pareigas. Geras dalykas ta „demokratija“.

Kritikas Pikčiurna

Finansų analitikas, nepolitikuodamas, minėdamas tik procedūrinius aspektus, praskleidė politikų ir finansinių sluoksnių elgesio manieras, apie kurias nesunku nujausti iš galutinių rezultatų. Gaila, kad nebuvo galima susidaryti nuomonės apie politinių partijų vaidmenų skirtumus, nors pavardės buvo paminėtos. Pagarba. Daug aiškiaus pasidarė nuolat apsiniaukusioje Lietuvos padangėje. Išvada, nusistovėjusi jėgų pusiausvyra nežada nieko naujo. Chebrytė įgavo galią ir šoka halopą ant mūsų, piliečių, sprandų ir tarp jų nesimato gerų… Jei Lietuvoje neatsiras naujų, ryžtingų politinių jėgų, artimiausiu metu esminių permainų laukti netenka. Prieš rinkimus bus tik pabarstyta trupinių. O iš kur tos naujos jėgos atsiras, jei daugumai chroniškai trūksta pinigų, o kiti semia kaušais, bet nesugalvoja, ką veikti su jais valstybės bei tautos naudai ir investuoja į asmeninę bei politinę tuštybę, kuri netrunka… Skaityti daugiau »

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top