Konjaunimas tęsia pažangos žygį

Matyt, įtikėjęs Tėvynės sąjungos garbės pirmininko profesoriaus Vytauto Landsbergio teiginiu, kad lietuvių tauta jau „suveršinta“, konservatorių jaunimas, liaudies dar vadinamas konjaunimu, tęsia pergalingą pažangos žygį per Lietuvą. Siūlome skaitytojams konjaunimo lyderio Adomo Bužinsko visuomenei paskelbtą tekstą, kurį pagarbia tyla sutiko vyresnieji partijos kolegos Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Vytautas Landsbergis.

* * *

Apie politikos Albinus (atsakymas dėl siemkų A.Terleckui)

Adomo Bužinsko veidaknygė | 2013 m. spalio 25 d.

Žinau, kad įvykiai, kurie nutiko prieš kelias savaites nebėra fun, apie juos skaityti nėra įdomu. Bet anyway, kai šiandien pamačiau, kad siaurapročių sąmokslininkų irštva ,,ProPatria‘‘ įsimetė jaunojo Terlecko įrašą, kuriame esu minimas ir aš, pagalvojau, kad ir man pats metas išdėstyti aiškiai savo poziciją apie visas siemkas ir signatarus.

Iš savo patirties puikiai suprantu, kaip jaučiasi artimieji, kai brangus žmogus serga nepagydoma liga, tad nepatingėsiu visiems mano vertybių kvestionuotojams dar kartą pabrėžti, jog įrašas gimė ne dėl A.Patacko ligos, o dėl jo užimamų pareigų ir paskutiniųjų metų politinės degradacijos. Jis yra viešas asmuo, kuris petį petin surėmė su tokiomis garbingomis asmenybėmis, kaip bakenbardinės ekonomikos pradininku, raudonuoju Gyliu ar žymiausia Lietuvos pabėgėle, euro prie lito pririšėja Neringa. Ir viešo asmens kritika yra natūralus demokratinis procesas, dėl kurio ir kovojo signataras A.Patackas ir jo rezistencinę veiklą aš labai gerbiu. Tiesiog paskutinė siemkų istorija buvo dar vienas spyris į jau beveik savo paties šūduose paskendusį politinį darinį, kuris taip garsiai nešė išganingąjį teisingumą. Žinau, kad sergantis žmogus gali nesiorientuoti aplinkoje, tačiau man taip niekas ir nepaaiškino, kodėl tokia sunkia liga sergantis A.Patackas vis dar yra Seime ir laikomas visiškai darbingu? Ar visų ultradešiniųjų pozicijų gynėjai mano, kad nutylėjimas yra vertybė ir visus, net tokius signatarus, kaip Ozolas, kurie vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį, reikia nekvestionuojamai gerbti už praeities darbus? Ne, nereikia, nes, nepaisant to, kad patys buvo signatarai, visokie Ozolai ar panašaus praplikusios galvos plauko bepročiai savo dabartine veikla kenkia mūsų šalies vystymuisi.
 
Bet grįžtu prie reikalo, nes šis post‘as prasidėjo ne dėl Patacko ar mano noro pasiaiškinti. Jis kilo dėl natūralaus pykčio ant visų violetinių, nacionalistinių, antiskalūninių ir proreferendumiškų padugnių, kurie vėl mėgina gauti politinio eterio, pasinaudojant sunkia signataro liga. Nepaisant to, kad į Seimą pateko, užsiropštę ant mergaitės sprando, dabar, neturėdami menkiausių politinių idėjų, jie vėl bando pasijausti svarbiais tautos gynėjais. Ir čia jau tiesiogiai referuoju jaunajam Terleckui, kurio kritiką priimu ir dėl jos net nesiginčiju. Kreipiuosi į Tave, Antanai, kad atkreiptum dėmesį, kaip skaudžiai į tai sureagavo visas politinis sąvartynas, kuriame aktyviai dalyvauja visokios propatrios (beje, jie labai mėgsta į savo puslapį dėti Tavo įraše minėto šūdkomunisčio Gylio pamąstymus), pseudo žemės gynėjai, antiatomščikai ir antiskalūnininkai. Esi per gabus bičas, kad nesuprastum, kas finansuoja tokius darinius, kaip ekspertai.eu ar matrica Lietuvoje (Šarūno Matulevičius savo blog‘e apie tai rašo plačiau ir net serijomis). Tiesiog noriu perspėti, kad visi šie rudosios skylės gyventojai nepasinaudotų Tavimi, nes faktiškai dabar jie Tave pastatė į savo frontline‘ą ir nešasi kartu su visomis valstybei žalingomis idėjomis, kurie kažkodėl yra aktyvūs jų šalininkai. Nemanau, kad norėtum būti kompanijoje, kurioje puikiai pritampa visi paprasti durniai nuo Algimanto Matulevičiaus iki violetinių pamazgų.
 
Ir jau visiškai pačiai pabaigai: niekas man nežadėjo jokių Seimo nario ar kitokių postų, tad ne dėl to aš aktyviai dalyvauju visuomeniniame gyvenime. Negi iš tiesų jaunimas politikoje turi tik lankyti paminklus, dainuoti partizanų daineles ir grėbti vienuolynuose lapus (kas taip pat yra svarbu, nesupraskite manęs neteisingai) ? Mano nuomone, jaunimas turi kurti naujas, nepriklausomos Lietuvos taisykles, o ne mėginti šiltai įsitrinti tarp vyresnių, aklai pritardamas visokioms senių blevyzgoms, besiremdamas kažkada seniai padarytais itin svarbiais darbais. Baigsiu cituodamas Albiną: ,,Lietuva lietuviams, referendumas referendumams, hailhitler!’’
 
P.S. Puteiki, bėk rašyt komentarą ir lopyk braškančios Lietuvos pamatus po tokio mano įrašo.

Šaltinis: Adomo Bužinsko veidaknygė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Siaube

O Sodoma Gomora! Jeitokie „buzinskai” yra konservatoriu tarpe- kuo toliau nuo tokiu zmoniu! Pasibaisejau sito ponaitelio leksika, mastymu, neapykanta, pagaliau pagarbos vyresniajam stoka! Nejaugi konservatoriai neatsiri bos nuo sito jaunuolio paziuru??? Kur mes einame, Lietuva!

Stasys

Koks šlykštus šito jaunuolio rašinys, tiksliau, terlionė! Negi tai Lietuvos ateitis ? Neduok, Dieve!

Stebėtoja

Konjaunuolis Bužinskas: „jaunimas turi kurti naujas nepriklausomos Lietuvos taisykles”. Ačiū, gal nereikia? Gal visų pirma pastudijuokite, kas yra taisyklės, ant kokių pamatų Lietuva kurta, ant kokių ji laikėsi? O dabar tik šūkaujate gatvėse kaip šešiolikos metų bolševikai prieš šimtą metų. Ar jaunieji kinų chunveibinai. Jei būtų mąstantys jūsų tėvai, pateiktų universitetams sąskaitas dėl neatlikto edukacinio darbo, dėl neįveikto primityvaus chamo jūsų sielose.

oho

atgimsta tikras bolševikinis stilius. Kažin iš kur tas jaunimas išmoksta, gal tai kai kurių kraujyje?

Romas

Stilius kaip du vandens lašai – ar šito nepraustaburnio, ar „intelektualo” Adomėno, ar politologo Sūrskio. O vienija juos kas? Teisingai – ta pati „vertybes puoselėjanti” TS(LKD)!

ka cia ir komentuoti

visisko moralinio degrado, iki ausu paskendusio savo paties mesle, straipsnis.
Tipiskas jaunasis konjaunuolis.

dar toks jaunas

o jau visas pritvinkes neapykantos ir paniekos- tikras konservatoriu pulinys.

rtyy

Dabar nesistebiu, kodėl jis, tyčiodamasis iš Žygaičių bendruomenės protesto, plakate padarė penkias gramatines klaidas. O šį tekstą reiktų išplatinti politiniams kaliniams ir pensininkams, kurie iš inercijos vis dar balsuoja už konservatorius.

algis

Vos prisiverčiau perskaityti tą „dumblą’. Tai fašistuojančio chunveibino kliedesiai. Jei jis yra gudriausias iš jaunųjų konservų tai koservų ateitis dar tamsesnė, nei prie Kubiliaus.

Klaipėda

O siaube! Kuo toliau, tuo labiau pradedu pasibaisėti konservatoriais. Negi jie jau taip degradavo? Nesuprantu, ką tenai veikia politkaliniai, tremtiniai bei tikrieji krikščionys. O gal toje partijoje yra nemažai komsekretorių ir stribų palikuonių? Gal ir šis konjaunuolis yra vienas iš jų? Tada būtų suprantamas jo mentalitetas, nes jo mąstymas grynai stribyninis. O gal reikia tik užjausti jį….?….

pensininkas

Šitas išsigimėlis konservatorinis jaunuolis (konjaunuolis) Lietuvos valstybingumui yra didesnis priešas už Algirdą Paleckį. Komjaunuoliai nevadino jiems į senelius tinkančių garbingų žmonių padugnėmis, bepročiais, užsiropščiusiais ant mergaitės sprando. Nesitikėjau, kad mano kumiras prof. Landsbergis sukurs šalyje tokia padėtį, kad man jau norisi bėgti atgal į sibirą, į taigą. Pagal Adomą, Drąsos Kelias yra „savo paties šūduose paskendusis politinis darinys”, Signataras Ozolas „vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį”, pagal Adomą „signatarai, visokie Ozolai ar panašaus praplikusios galvos plauko bepročiai savo dabartine veikla kenkia mūsų šalies vystymuisi”. Adomas taip rašo, atseit „dėl natūralaus pykčio ant visų violetinių, nacionalistinių, antiskalūninių ir proreferendumiškų padugnių, kurie vėl mėgina gauti politinio eterio, pasinaudojant sunkia signataro liga. Nepaisant to, kad į Seimą pateko,… Skaityti daugiau »

Darbo partijos retorika

tokiu stilium darbo partijos rebiatos šneka. Vadinasi, KGB padarė savo juodą darbą – kad neliktų patriotinės – katalikiškos partijos Lietuvoje, kad žmonės taptų nusivylę, apolitiški – tada prorusiškos jėgos (komunistai) darys ką nori ir kiek nori Lietuvoje.

Skirmantė

už ką konjaunimui tokia garbė – būti čia publikuojamiems??? Ignoruot tokius reikia.

Naglis Puteikis

Neįtikėtina, bet tai rašo žmogus su aukštuoju išsilavinimu, vienos iš jaunimo organizacijų – Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkas Adomas Bužinskas:
„Ozolas, kurie vietoj smegenų galvoje nešiojasi miksuotą Drąsiaus ir Žygaičių kaimiečių bezdalų rinkinį, reikia nekvestionuojamai gerbti už praeities darbus? Ne, nereikia, nes, nepaisant to, kad patys buvo signatarai, visokie Ozolai ar panašaus praplikusios galvos plauko bepročiai savo dabartine veikla kenkia mūsų šalies vystymuisi.”
N.P.: arba štai dar gražesnė A.Bužinsko citata:
„minėto šūdkomunisčio Gylio pamąstymus… ”
N.P.: perskaitęs visą tikrai nemirtingą šį A.Bužinsko kūrinį, pradedu didžiuotis, kad dėl šio iškilaus galimai vieno iš būsimų TS-LKD lyderių skundo TS-LKD Priežiūros komitetas man uždraudė kandidatuot į TS-LKD pirmininkus

pensininkas

Gerb. Nagli, nėra ko čia didžiuotis. Reikia šį klausimą svarstyti partijoje, juk šios partijos prezidiume esat. Tokius šunsnukius reikia mest iš konservatorių partijos kuo skubiau ir kuo toliau. Jo lygis, žemiau paleckiuko lygio, po tokių pasisakymų socialistiniame fronte bus priimtas visomis keturiomis.

Tomas

Taip parasyti apie p. Ozola gali tik toks, kuris, kai p.Ozolas sneka, nieko nesupranta, nes kas ketvirtas zodis buna negirdetas.
Buzinskeli, tu iki p.Ozolo erudicijos niekada savo gyvenime nepakilsi, nes gimes sliauzioti danguje niekada neskraidys.

Teta Beta Skirmantei

Manau, kad mums svarbu žinoti, kokius atsišaukimus tautai rašo konservatorių intelektualinė pamaina. Taip pat svarbu žinoti, kad tokiems atsišaukimams pritaria konservatorių vadai.
Gal tik dėl vieno Tiesos.lt portalas klysta: konjaunimas žygiuoja ne per Lietuvą, o prieš Lietuvą. 🙂

Gnybtas

Pone Karaliau,Dieve Svenciausias,lipk nuo kryziaus,ateik greiciau zemen tvarkos daryti.Usai dar gerai nezelia,o sis fyzdukas loja apsiputojas.

Ieva

Toks mažas, o jau konjaunuolis. Toli eis visus š…dais drabstydamas. Visi, nenorėdami išsiš…dinti, jam kelią duos. Taip Lietuvą dideliu š…du ir paversime.

Kažkas

baisaus.

Sapnuoju

Tai čia vadinasi yra tokia mūsų ateitis, mūsų pamaina… Tėvynė pavojuje! Nieko nėra blogiau už diplomuotą nepraustaburnį idiotą. Jaunuoli, kur tu mokinaisi, padugne? Kaip sakoma…pienas nenudžiūvo, o drįsta kritikuoti. Kas tau smegenis plovė? Nujaučiu, kad koksas taip smegenis jam paveikė. Kažkam tokie sapaliojimai kelia juoką. Asmeniškai man neramu, kad bet koks vaikas gali viešai įžeidinėti Lietuvos piliečius. Ir taps norma……

Kompleksuotas,

ribotas,menkysta,garbėtroška,pavydus,nuolankus padlaižiautojas,žiaurus…..Tokie pavojingi.Neronas.

gėda,

kad jaunimas negerbia vyresniųjų.Matyt,jį auklėjo gatvė ar stribiniai benkartai,nes padorus ir išsiauklėjęs žmogus viešumon tokių niekų nepils.Juk jis save viešai pažemino su savo tokiais straipsniais.Gerai,kad po tokių „darbų”jį žmonės pažins,kaip nieko nevertą niekšelį,ir gerai,kad tokie pasiviešina,žinosime,kas yra kas

Ko stebėtis,

kad baisūs koNunistai konservų vadai pagimdė ir išaugino savęs vertą palikuonį – koNjaunuolį Bužinską, dar didesnį išsigimėlį.

Romualdas

Buvo pasakyta: „Atsuko nugarą, tačiau, jo tikrą veidą pamačiau”

pasakysiu tik tiek,

jei konservatoriai netasiriboja nuo sito zmogeno raslaivos-nuomones, tai tada ir patys konservatoriai yra tokie patys degradai.

>pasakysiu tik tiek

Ir neatsiribos.Ar atsiribojo nuo Adomeno „agitacijos” pries rinkimus, ar atsiribojo nuo Ramanausko, Uzkalnio?Tylu, ramu.Jie, matote, yra globalistai.Jiems butina, kad Lietuva butu parduota.Nors jau parsidavusi, ar greiciau prasiskolinusi(gal tiksliau PRASKOLINTA tu paciu konservatoriu).As tai visai nesistebiu, kad konservatoriu virsuneles tyli.Juk tai ju politika, juk Lansbergis labai nori, kad „Lietuvos laukai zydetu olandiskomis tulpemis”.Bet neraso, kad tie patys laukai gali „kvepeti” danisku kiauliu kvapu, ar kad lietuvis savo salyje gali tapti vergu?

Info

Pirmoji žydų teroro banga: Lietuvos okupacija (1940 m. birželio 15 d.). Rusijoje pirmoji žydų teroro banga buvo 1917 metais. Įvardijama tai kaip žydų kriminalinė teroristinė komunistinė fašistinė satanistinė revoliucija. Jos metu darbininkai gaudavo didesni atlyginimą už riaušes negu dirbdami fabrikuose. Pradinis finansavimą atliko žydai iš vakaru Europos ir JAV. Darbininkai ir kareiviai buvo išdurninti ir apginkluoti čia pat pavogtais ginklais. Išdurninti darbininkai ir kareiviai, vadovaujami žydų puolė ginklų sandėlius, bankus, dvarus ….. ir turto srautas geležinkelio sąstatais pasipylė į žydų kišenes vakarų Europoje ir JAV. Buvo vežami deimantai, auksas, papuošalai ir kitos vertybės. „REVOLIUCINIS VERSLO ” planas atsipirko su kaupu. Dar jei paskaičiuoti Sovietų Sąjungos piliečių kankinimo ir žudymo malonumus – tai tiesiog buvo nuostabu: žydiško satanizmo – sionizmo triumfas.… Skaityti daugiau »

Jonis

Tokio brudo dar nebuvau veizėjęs, nebuvau girdėjęs iki šiolei nė vienoje partijoje. Netgi raudonasis paleckiukas, labai raudono anūkas savo išvedžiojimais ir šmeižtu negali prilygti šiam bukapročiui. Gal iš tiesų kažkas netvarkoje su jo galva? Nemanau, kad konservatoriams tokie reikalingi, nes, gali būti, kad tai provokatorius, prasiskverbęs iki konservatoriško „elito”, su tikslu pakenkti tai partijai. Tiesa, prisimenu, kai rinkiminės kompanijos metu buvo paleistas labai neskanus konservatoriškas vaizdo klipukas su mažamete ir ramanauskiniu (tuo kuris greitas yra) žargonu. Negirdėjau, kad konservatorių vadukai būtų tą nevykusį ir labai neskoningą klipuką sukritikavę ar arsiriboję nuo jo. Matyt, tai ir yra jų veidrodis.

jonas

TS kažkur tai nuklydo į balas. Tokius Bužinskus siuskime pas Gapšius. Ten jų vieta. Absurdas Lietuvoje. Iki ko priėjom.

Stebėtoja to Info

Oho! Tiesos.lt portale antisemitinių provokacijų dar nemačiau. Ar, pone Info, būsite pats konjaunuolis Bužinskas, ar konjaunuolis iš VSD?

saulius

lengvas prietrankele.

Sigitas

As manau kad labai gerai raso sis zmogas, jis tiesiog puikiai atspindi esama konservu gaujos padeti ir ateities perspektyvas…o jos labai darosi panasios i liberalcentristu…kazkada toks iskilus ponas Caplikas nerinko zodziu ir vadino psichiniais ligoniais oponentus, klausimas kur jis dabar, politine prasme?Uzribyje ten kur jam ir vieta, lygiai to paties noriu palinketi ir konservams bandantiems savintis Sajudzio idejas ir idealus, kuo toliau nuo tokiu…Jeigu toks konjaunimas tai manau kad rezultatu ilgai laukti neteks…
Aisku toks kaip si susireiskminusi nacionaline vertybe ras prie ko prisiplakti juk jis „aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime tik is idejos”…nejuciomis akyse kaupiasi asaros kaip griaudu….

Primityvumo

viršūnė.Reikia naujos dešiniųjų partijos,kaip sako N.Oželytė.Geros dešiniosios jėgos.Ši jau nusidėvėjo ir,atrodo,neturi rezervų atgimti.Išsisėmė.

Konservatorių mentalitetas.

Jau socdemai geriau atrodo.

Vilnietė

Neteko matyti ir sutikti tokių jaunuolių, todėl tikrai norėčiau sužinoti, iš kur tokie atsiranda. Kas yra jo tėvai, ar jie nežino, kokią leksiką jis naudoja? Čia gali būti taip, kaip atsitiko, kai tėvai nematė kai jų dukros rengėsi ir elgėsi kaip satanistės, o po to kitą moksleivę sukapojo į gabalus? Juk nusikaltėliais negimstama, jais tampama, o šis ar gali būti normaliu žmogumi? Jeigu partija nereaguoja, tai jau ne partija, o banditų gauja.

klausimas

is kur konservatoriai prisirinko tokiu siuksliu?

Tokie

mėgsta pataikavimą.Nori šiltai užsikabinti.Už jaunimo demoralizaciją atsakingi ir konservatoriai.

o čia tai jau atžalynas...)))

Tik siūlau atkreipti dėmesį į vieną pikantišką aplinkybę. Štai tarkim Graužinienė. ir kaip tik jos nevadina- ir melžėja ir kaimo boba ir pan. O tūlą Viktorą irgi ne ką geriau- ir mužiku ir svarščiku. Bet jie viešai kalba kultūringiau už konservatorių jaunąją kartą…)))

Poniškumo

liga,anot Kraševskio.

Mielas siemka, na, o lietuvių kalboj saulėgrąža

pačio kalba ir rašliava dvelkia darkyta rusų ir anaglų kalbos verstine kalbelyte. Plaukai šiaušiasi, kas bus toliau, kai vieni gapšį užaugino, o kiti siemkos lukštus augina. Reikėtų prieaugliu konservatoriams susirūpint…gaila. įdomi kiek tokių siemkos lukštų ten yra, bet kaip nepadoru, kai jas ant šaligatvio spjaudo. Manęs to niekas nemokino. ir rašytojui siūlau mažiau žvaigždių karus žiūrėt, o paimt Vydūną, Donelaitį, jei tokius teko girdėt tamstai-paskaityt. Brangusai piemenį, gal tu su tiku savo mientalytietu geriau nebedalyvauk visuomeninėj veikloj. Jau geriau Jadzė nuo konteinerio…tegul liejas

še tau pamokėlė

Skaityk ir mokykis, kartok kievieną sušiktą dieną -tavo kalba, nes tau jos tokios vaidenas
1. Neturėk kitų dievų, tik mane vieną.
2. Netark Dievo vardo be reikalo.
3. Švęsk sekmadienį.
4. Gerbk savo tėvą ir motiną.
5. Nežudyk.
6. Nepaleistuvauk.
7. Nevok.
8. Nekalbėk netiesos.
9. Negeisk svetimo vyro ar svetimos moters.
10. Negeisk svetimo turto.

Taip vaikeluk neturėtų būti.Su gydytoju ar vaistininku taipogi nebūtina pasitarti, nes tai ne receptas ar vaistai

amnezia dark descent

„Mūsų organizacijos misija – puoselėti konservatizmo vertybes, ugdyti pilietiškus jaunus žmones, visuomenės lyderius ir prisidėti prie valstybės politikos formavimo”, – pranešime spaudai cituojamas naujasis lyderis.

Šitaip kalbėjo bužinskas 2011 metais

aba

Tėvynes sajunga(Konservatorių Partija), trumpinys TS(KP). Tad nieko nuostabaus, kad konjaunuoliai tesia vyresnių draugų pradėtus darbus.

Nuomonė

Kodėl šis asmuo yra konservatorių jaunimo atstovas? Ar jis tikrai atstovauja Tėvynės sąjungai? O gal jos priešams? Ar turi tam tikrus mąstymo sutrikimus?

Primena Putino

„Naši”.Savo retorika ir agresija.

Visiškas

jaunas šūdas

sito sudo pagarbiai besiklausantieji,

mano akyse taip pat virto sudu. Gal sito ir buvo siekta?

baisu

ne tik Lietuvos,bet jau matyt pasaulio pabaiga,kad tokie str.spausdinami,tam pienburniui dar pienas nuo lupų nenudžiūvęs,o drįsta gerb.lietuvos piliečius dergti,kai nuo tokiu metų jo vidus tiesiog pasibaisėtinai šlykštus,tuščias,supuvęs.Kur mūsų Kubilius,ponios:Degutienė,Juchnevičienė ir kt.koncervatoriai? KLAIKU-KAS VYKSTA lIETUVOJE…

Vargeli, vargeli

tas Adomas Bužinskas-dar neužaugęs, dar nesubrendęs, o jau politinis lavonas. Gaila susidirbusio jaunuolio. Vatgšelis.

50
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top