Konservatoriai: atsisakymas remti Dalią Grybauskaitę – „priešiška veikla“

Priėmusi sprendimą be išlygų remti Prezidento rinkimuose Dalią Grybauskaitę – „suteikti jai visą būtiną organizacnę pagalbą“, Tėvynės sąjungos vadovybė kaip „priešiškus elementus“ baudžia tuos partijos narius, kurie „būtinosios pagalbos“ dabartinei prezidentei teikti nesutinka.

Kovo 13-ąją posėdžiavęs konservatorių partijos Priežiūros komitetas, vadovaujamas Stasio Šedbaro, dėl talkos Nagliui Puteikiui, kitam kandidatui į prezidentus, metams sustabdė pilietės Daivos Rupulevičiūtės narystę partijoje. Komiteto nutarimas skelbia, kad taip elgdamasi D. Rupulevičiūtė „vykdo priešišką veiklą“ ir diskredituoja partiją.

* * *

TS-LKD priežiūros komitetas

NUTARIMAS

dėl Vytauto Budreikos kreipimosi

Vilnius, 2014 m. kovo 13 d.

TS-LKD priežiūros komitetas, išnagrinėjęs TS-LKD nario Vytauto Budreikos kreipimąsi,

n u s t a t ė:

pareiškėjas nurodė, kad du TS-LKD nariai Daiva Rupulevičiūtė ir Kęstutis Kupšys aktyviai dalyvauja Naglio Puteikio Prezidento rinkimų kampanijoje: D.Rupulevičiūtė yra rinkimų štabo koordinatorė, o K.Kupšys – iždininkas. Pareiškėjo teigimu, taip yra pažeidžiamas TS-LKD prezidiumo nutarimas, o tuo pačiu – ir TS-LKD įstatų 19.3 ir 19.5 punktai.

TS-LKD priežiūros komitetas

k o n s t a t u o j a:

1. TS-LKD prezidiumas 2014 m. vasario 20 d. priėmė nutarimą kandidatės į Lietuvos Respublikos Prezidentus Dalios Grybauskaitės rinkimų kampanijai suteikti visą būtiną organizacinę pagalbą (taip pat ir renkant parašus).

2. TS-LKD įstatų 19.3. papunktyje nustatyta, kad TS-LKD narys privalo vykdyti TS-LKD organų priimtus sprendimus ir nario įsipareigojimus, o įstatų 19.5. papunktyje numatyta TS-LKD nario pareiga nedaryti žalos TS-LKD ją viešai šiurkščiai menkinant, vykdant jai priešišką veiklą ar ją savo elgesiu diskredituojant.

3. Iš pareiškėjo pateiktų dokumentų matyti, kad kandidatas į Prezidentus Naglis Puteikis savo facebook‘o puslapyje nurodė, kad D. Rupulevičiūtė yra rinkimų štabo koordinatorė, o K.Kupšys – iždininkas. Tai prieštarauja minėtam TS-LKD prezidiumo nutarimui ir pažeidžia TS-LKD įstatų 19.3. ir 19.5. papunkčių reikalavimus.

4. TS-LKD narys K.Kupšys pateikė dokumentus, kad nuo 2014 m. kovo 5 d. jis atsisakė N.Puteikio rinkimų kampanijos iždininko pareigų.

5. D. Rupulevičiūtė Priežiūros komitetui 2014 m. kovo 5 d. raštu pranešė, kad nedalyvaus Priežiūros komiteto posėdyje, tačiau jokių papildomų paaiškinimų nepateikė.

6. Atsižvelgus į paminėtas aplinkybes yra pakankamas pagrindas taikyti TS-LKD įstatų 20.4 papunktį ir sustabdyti TS-LKD narės Daivos Rupulevičiūtės narystę partijoje iki vienų metų.

Atsižvelgdamas į tai, TS-LKD priežiūros komitetas

n u s p r e n d ė:

1) sustabdyti TS-LKD narės Daivos Rupulevičiūtės narystę partijoje iki vienų metų, skaičiuojant šio termino pradžią nuo šio sprendimo įsiteisėjimo dienos;

2) TS-LKD Klaipėdos miesto skyrių sueigos pirmininkas turi užtikrinti, kad, įsiteisėjus šiam sprendimui, būtų įgyvendinti TS-LKD įstatų 21.6 papunkčio ir 25 punkto reikalavimai, tai yra, įsiteisėjęs sprendimas įregistruotas Centrinėje duomenų bazėje ir paimtas iš D.Rupulevičiūtės partijos nario bilietas;

3) TS-LKD Klaipėdos miesto skyrių sueigos pirmininkas turi užtikrinti, kad būtų kontroliuojamas šio nutarimo vykdymas ir, baigiantis sustabdymo terminui, teikti skyriaus, kuriam priklausė D.Rupulevičiūtė, tarybai arba Priežiūros komitetui pasiūlymus dėl tolimesnės jos narystės partijoje.

Šį sprendimą D.Rupulevičiūtė per 10 dienų nuo gavimo dienos turi teisę apskųsti TS-LKD prezidiumui.

Pirmininkas Stasys Šedbaras

* * *

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
SEDBARAS

NIEKSAS

Matant,kaip elgiasi konservatoriai,kurie

aukoja demokratiją vardan savo „darbelių” nuslėpimo,daugiau į rinkimus neisiu.Nenoriu turėti su tuo nieko bendro.Be to ,nesinori būti žmogumi,laikomu „durniaus vietoje”.Nebent dar už Puteikį,jei dar kandidatuos.Kiti rinkimai man jau neegzistuoja.

Konservatorių

desperacija?A.Kubiliaus parkvieta „patriotė”Milda už gerus postus iš „Laisvos Lietuvos ” jau traukiasi į vakarus.Jų toks mentalitetas.Aiškėja,kaip elgtųsi kiti.

Pagarba

D.Rupulevičiūtei.Disidentė melui,prievartai,dviveidystei,nesąžiningumui…Atgrasūs.

partija verta gailesčio

Šitie visi „draugeliai”, visa jų partija yra išsigimėliai. Man būtų didelė gėda priklausyti tokiai partijai.

Kas gali paneigti,

kad Putinas tam tikra prasme konservatoriams naudingas?

Aplamai,Putinas irgi yra

Dievo įrankis.Jis duoda vakarams suprasti,kad „lengvų kelių nėra”.Reikės pagalvoti ir apie orumą.Gal pagyventi kukliau,bet sąžiningai,nespaudžiant rankų banditams.

tik už Grybauskaitę

pats Landsbergis ją parinko ir garantavo, kad blogesnės kandidatės, prezidentės negalima rasti visoje Lietuvoje

Landsbergis teisus: pagal Grybauskaitės veiklos rezultatus ji pralenkė net savo mokytoją AMB:

– Lietuvos skola didžiausia.
– visuomenės atskirtis (turtingi /kit) didžiausia
– komunistinė nomenklatūra tapo visagalė,
– teisingumo sąvoka išnyko iš Lietuvos
– rusakalbiai vėl tapo ponais
– kainos už šildymą didžiausios
– korupcija didžiausia ir t.t ir t.t.

manau

O kas belieka šitai vagių partijai? Jei Prezudentu taps sąžiningas žmogus,
o ne melagis grybas, konservų gauja tuoj atsidurs Lukiškėse.

Skt

Kaip anais laikais – niekas negali galvoti savo galva.

rasa

balsuokim uz Puteiki,nes is u konservu vien siuksles

Konservatorių gaujai tinka visi nusikaltėliai, kor

Skandalai, kaltinimai, bylos ir teismai yra niekis prieš troškimą būti konservinės gaujos nariu. Buvęs Radviliškio mieras Antanas Čepononis netekęs miero kėdės jį partinės gaujos nariai išrinko vadovauti visai jų rajono šutvei. Iš 312 narių už jį balsavo 301.
Taip pat narystė buvo atkurta dar keliems tokio pačio likimo konservams kaip Čepononis. Tarp jų teistiesiems buvusiam savivaldybės administracijos direktoriui Eugenijui Pranevičiui ir tarybos nariui Aloizui Juodžiui bei dar 10 konservinių. Štai kaip konserviniai plauna prieš artėjančius rinkimus savųjų mantijas. Nesuprantama, kur žiūrėjo Radviliškio ir rajono gyventojai rinkdami į savivaldybę, į seimą. Nejaugi radviliškiečiai neturi padoresnių, sąžiningesnių, o ne vagių . Ar jau Radviliškio rajonas taip nusigyveno, ar jiems taip konservai išplovė smegenis, kad nebežino ir nemato ką renką…

(nebe)konservatoriųrėmėjas.

Konservatorių veiksmai niekuo nebesiskiria nuo Putino veiksmų. 1:1, o kai kada ir pralenkia.

ruta

Susidaro tokia nuomone , kad konservatoriams tinka , kad Lietuva pirmauja ES pagal korupcija , kad emigracija nesustoja , kad katastrofiska demografine padetis , mazi atlyginimai , aukstos kainos ne tik maisto , bet ir komunaliniu paslaugu , kad rezonansines korupcines bylos , taip ir nepajuda is mirties tasko , nesugebama atlikti nei vieno didelio projekto , kad politikai nepasinauduotu situacija savo asmeninei naudai , nesugeba bendradarbiauti su kaimynais / Latvija , Estija / , ant ligiuju deretis del savo ukininku , Briuselyje , irgi nesugeba . Ir vis tas retorinis klausimas is kur tokia meile sovietinio rezimo uoliai funkcionierei ?Ar todel , kad artima , kaip sovietines ideologijos produktas? Kas vienija komunistinio -KGB rezimo produkta su Sajudzio vertybemis ?… Skaityti daugiau »

pensininkas

Čia jau visai kaip KPSS CK, kurie už nemeilę Stalinui išmesdovo iš partijos ir pavadindavo liaudies priešu. Dabar išmeta už nemeilę Grbovskai. Stalinizmas grįžo. Girdėjau, kad Nagliui Puteikiui trūksta šiek tiek parašų iki 20000. Liko viena diena. Skubiai pasirašykit už Naglį, nes nebus už ką balsuoti.

truputi palaukim

po sekanciu rinkimu konservatoriu partijele nueis sunims seko pjauti- nebereikes stabdyti jokiu narysciu partijoje.

pimena koncervu fabriko

ir grybu karo – sindikata! neturiu ka pasakyti…bet matyt musu salyje,kol neismirs tie bukagalviai,apgauti,sutryptu orumu ir vergoviska mastysena pencininkai,einantys balsuoti uz Lanbergio-koncervu fabrika ir dabar jau „koncervuoti grybai” – sindikata,niekas nepaiskeis is pamatu Lietuvoje. nes jie jau senai sergai psichine liga vadinama Stokholmo sindomu,kada juo kankina ,o jie juos myli(savo kankintojus). Nu o socdemai tai tikrai yra Rusijos 5 kolona,bet reikia ieskoti ir rinkti is moniu kurie pasizymi gerai darbai,o ne lojimu is TV. Naglis Puteikis,vertas buti Prezidentu,o Kuolys vertas buti garu ir gerb.politiku. visi dabar esantys valdzioja yra „pelesis” edantis Lietuva

Judu agonija

Zemvagiu sumauta gauja!Zmones per rinkimus padarys jiems visiems apkalta!Ar gali saziningas zmogus jiems pritarti?

sėkmės

Iš sovietmečio – viena partija, viena tiesa

teisingumas

Dar vieno netradicines orentacijos draugo Adamkaus truksta ir iskrypeliu taryba su formuota

Nora

Ach, kokia konservatorių leksika. Kaip iš Lenino, Stalino raštų.

Nedalios apimta partija. Ką darytų, ką kalbėtų, vis pro šalį, vis tautą kraupina arba juokina. Ir ką su jais, nabagais, mums daryti?

bet gi p. Grybauskaite

nepriklausoma kandidate. As suprantu, kad ji nepriklauso jokiai partijai. Tai ko dabar taip pykti???

Nuotraukele,

is kokio pasviecio atsiradai?Atitiko kirvis kota, abu labu tokie. Jei ponas V.Landsbergis globoja ponia ar pona- gero nelauk. Slinks vergyste sunaujos, runkelyno, dides girtuokliu skaicius, emigruoti nesustos. Rinkite ka norite tik ne Landsbergio porele. Sekmes! Labos nakties!

nuotraukoje

Tai bent pora: kleptomanas ir melagė.

Nuomonė

Kleptomanas tai smulkus vagis, kuris negali nevogti, nors jam to daikto gal būt nereikia. Čia kitas atvejis. Žiauriau ,nes tai tautos išdavystė. Jis nenustoja agituoti parduoti brangiausią turtą, ką turi tauta ir Valstybė.Žmonės juo tikėjo, pasitikėjo, o pasirodė, kad buvom apgauti (neišaiškintos sąlygos, ką turėsime atiduoti įstojus į ES! ) ir apgaule suvaryti į ES, kuri niekuo nesiskiria nuo SSSR (balsavimas 2 dienas su skalbimo milteliais ir alumi). Žmonės supratę bėga iš šalies, bet jam nė motais. Svarbu įkišti anūkėlį į šiltą vietelę briuselyne su tūkstantiniu atlygiu. Ar galim toliau tikėti tuo žmogumi?

Eglė

Nuo ko priklauso ir kam priklauso „nepriklausoma” kandidatė? Štai kur klausimas.

su visai

su visai susipainiojo seniukas…konservai gi ,,nei prie ko”, nes Dalia gi nepriklausoma kandidatė. A nia?
Ne kas senatvėj, ne kas…

čia

apie vieną „nepriklausomą” kandidatę?
nu jo………viena šaika.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top