Konservatoriai kviečia tautą Rusijos grėsmės akivaizdoje vieningai stoti greta D.Grybauskaitės, D.Valio, R.Vaišnoro ir „Chevrono“

Su dideliu rūpesčiu dėl Tėvynės sąjungos būklės skelbiame kupiną rūpesčio Tėvynės sąjungos tarybos rezoliuciją.

* * *

TĖVYNĖS SĄJUNGOS–LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ

TARYBA

2013-10-13

Vilnius

REZOLIUCIJA

Dėl susirūpinimą keliančių politinių procesų

TS-LKD Taryba, savo posėdyje apsvarsčiusi Lietuvos politinę padėtį, pažymi, kad dabartiniu metu Lietuva patiria vis labiau stiprėjančius nacionaliniam saugumui grėsmę keliančius išorinius poveikius iš Rytų ir kartu valstybės atsparumą mažinančius vidaus politinius veiksnius, kuriems neutralizuoti reikalinga nacionaliniais interesais grindžiama valstybės politika.

Lietuva patiria nuosekliai vykdomą ekonominį spaudimą, informacinį puolimą iš Rytų. Rusijos pusė neslepia, kad pradėta ekonominė Lietuvos maisto prekių blokada yra susijusi su Rusijos valdžiai nepatinkančiu Lietuvos siekiu išsivaduoti iš Gazprom monopolio ir Lietuvos aktyvumu Rytų Partnerystės programoje.

Informacinio karo priemonėmis siekiama palaikyti įtampą visuomenėje, didinti nepasitikėjimą svarbiausiomis valstybės institucijomis, ypač teisėsaugos, Lietuvos naryste euroatlantinėse organizacijose, o tarptautiniame lygmenyje – suformuoti Lietuvos kaip nepatikimos ir neprognozuojamos valstybės įvaizdį.

TS-LKD Taryba įsidėmėjo, kad Valstybės saugumo departamento 2012 m. veiklos apžvalgoje buvo pažymėta, jog prieš Lietuvą vykdomoms informacinėms kampanijoms, ypač prieš nacionalinės energetikos integracijai į Europos sistemas ir tinklus skirtus strateginius projektus, skiriama daug užsienio lėšų. Tokiam puolimui išnaudojamos Lietuvos informacinės, socialinės ir verslo struktūros. Pastarosioms daromas spaudimas sudarant jų verslą Rytų integracinėje erdvėje žlugdančias kliūtis.

Valstybės saugumo departamentas minėtoje 2012 m. veiklos ataskaitoje yra nurodęs kaip vieną iš Rytų kaimynės šalies siekiamų tikslų – formuoti nuomonę apie Lietuvos energetinės priklausomybės nuo trečiųjų šalių neišvengiamumą. Taryba pastebi, kad tokiam tikslui tarnauja Lietuvoje vykdoma propagandinė kampanija, kurioje dalyvauja ir valdančiosios daugumos politikai, ir didelių ambicijų turintys specialistai, ir populistai. Taryba prisimena, kad 2004 m. socialdemokratų vyriausybė už nepagrįstai mažą kainą perleido Gazprom‘ui sprendžiamosios galios „Lietuvos dujų“ akcijų paketą ir sudarė leidžiančią Gazprom‘ui diktuoti kainas ilgalaikio dujų tiekimo sutartį, tuo pat metu įtikinėdama, kad tai neva garantuos vartotojams ilgalaikį pigių dujų tiekimą.

Socialdemokratų populiarumui palaikyti skirtas Vyriausybės vadovo neatsakingas pažadas iki šildymo sezono pradžios „draugiškai“ po paslapties skraiste susitarti su Gazprom‘u dėl neteisingos (nepagrįstai užaukštintos) dujų kainos sumažinimo sudarė Rusijai galimybę spausti Lietuvos Vyriausybę ir mėginti primesti žalingą ilgalaikę dujų tiekimo sutartį, galbūt ir kitas žalingas sąlygas, išvengti Lietuvai laimėtino keleto milijardų ieškinio tarptautiniame arbitraže.

TS-LKD Taryba atkreipia dėmesį, kad Rusijos interesai turėti Lietuvoje savo įtakai palankesnę valdžią visada atsispindi Lietuvos Seimo ir Prezidento rinkimų kampanijose. Tokius interesus lengviau įgyvendinti politinės korupcijos ir populistinių finansinių ar kitokių paviršutiniškai patrauklių iniciatyvų dėka. 2000 m. Seimo rinkimuose sėkmė lydėjo buvusią partiją, kurios lyderis pasisakė prieš biudžeto lėšų skyrimą krašto apsaugai ir NATO narystę. Pergalei 2012 m. Seimo rinkimuose buvo skirta populistinė referendumo kampanija prieš atominę elektrinę Lietuvoje, bet ne Rusijoje ar Baltarusijoje.

Artėjant 2014 m. Respublikos Prezidento rinkimų kampanijai taip pat skirtos populistiniais argumentais grindžiamos referendumų iniciatyvos. Viena iš jų norima suvilioti rinkėjus galimybe lengvai ir neatsakingai rengti referendumus populiariais klausimais. Kita, prisidengus dalies užsienio valstybės pilietybę įgijusių lietuvių noru turėti dvigubą pilietybę, norima suteikti antrąją Lietuvos pilietybę Rusijos ir kitų trečių šalių piliečiams.

TS-LKD Taryba mato, kad dabartinės koalicijos Vyriausybė nepajėgi atsispirti Rytų interesų įtakai ir veiksmingai įgyvendinti strateginį šalies energetinio bei nacionalinio saugumo prioritetais grindžiamos politikos tęstinumo kursą. Dėl elgesio su „Hitachi“ ir „Chevron“ kompanijomis Lietuvai gresia nuostolinga investicijoms „nedraugiškos“ šalies etiketė.

Taryba pabrėžia, kad tokiomis aplinkybėmis svarbi atsvara yra strateginius šalies interesus tvirtai ir nuosekliai ginanti Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Neatsitiktinai pastaruoju metu stebimos Rytų interesus atstovaujančių ar jų veikiamų subjektų atakos prieš Respublikos Prezidentės skiriamus pareigūnus, pirmiausiai – Generalinį prokurorą, inicijuojamos Seimo laikinosios tyrimo komisijos su numanomomis Prezidentę smerkiančiomis išvadomis, keičiami atstovai svarbiose politinėse pareigybėse į tokius, kurie būtų kryptingai angažuoti Prezidentės puolimui (išskirta Tiesos.lt – red. pastaba).

TS-LKD Taryba numato, kad Lietuvos energetinės ir nacionalinės nepriklausomybės nuo Rusijos politikos ir jos tęstinumo užtikrinimas turės būti viena pagrindinių 2014 m. rinkimuose naujai išrinkto Lietuvos Respublikos Prezidento užduočių ir atsakomybių, patikima svarbiausių ilgalaikių šalies strateginių interesų, energetinio saugumo ir finansinio stabilumo garantija.

TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mintis

Gal pasitikrintų sveikatą ir mažiau svaikčiotų apie grėsmes-man godi parazitų valdžia(sau,sau,sau) didžiausia grėsmė.
Nei duonos,nei teisingumo,nei tvarkos…

O mes po Garliavos antpuolio

jau nebijome rusų.Kas bijo,tas tegul stoja.Rusų tauta labai nuoširdi ir gabi.O valdžia ši ar jų tokia pati.Mes norime bendradarbiauti,prekiauti,gydytis,keistis žiniomis…Konservatoriai ar nespekuliuoja rusų baubu.Ir gyvenimas kėsinasi išspirti šį pseudopamatą jiems iš po kojų.Kas jie be jo?Apgailėtini smurtautojai,godūs ir labai atstumiantys grubumu ,negailestingi ir pasipūtę visažiniai.Mano nuomone.

rasa

man atrodo kad koncervams reiketu pasitirinti sveikata,nes neaisku ko jie nori is rusu.Tikriausiai nieko negauna,kaip kubilius pardaves amerikonams Mazeikiu nafta,O del saugumo tai man atrodo labiausiai reikia saugotis „grietineles”.kad neatsiustu si karta kokiu 300 iki dantu ginkluotu banditu

Jau jei ateis rusai,tai

tikrai neginsime mKubiliaus,Grybauskaitės ar Šverono.Ten ta pati chebra.Mentalitetas tas pats,-kam guldyti galvas,kaip pokario partizanams ar sausio 13 didvyriams ?Melas ir prievarta Garliavoje juos išniekino?Jie išduoti?

Benas

BROLIAI IR SESERYS LAIKYKITES MES TUOJ ATEISIM!!!!!! As klausydamasis konservatoriu gazdinimu ir prapogandos, kad Rusija puls, issikasiau apkasus ir 23m laukiu kada puls, kad apginciau Tevyne!!!!!! Nezinau kiek dar reiks laukti tos atakos, bet mes laukiame, diena nakti nesudeje bluosto

jonas

TA PATI DEMAGOGIJA RUSAI ATEINA O PASIRODO KAD JIE NEBUVO IŠĖJĘ? KAIP PRIE KONSERVATORIŲ BUVO RUSAM PARDUOTOS VĖJO JĖGAINĖS KLAIPĖDOS KRAŠTE?

Konservatoriai pūna

iš vidaus.Belieka palaukti.

teismai

tiesos keliu nedirbantys turi tauta referedumu nuteisti po 1000 m visus banditus ir nebus apsirikta tautos balsas,tai yra konstitucija ir turi perimti valdzia I savo rankas ir kuo greiciau sluot bailius urodus visa tauta I vilniu

Kritikas Pikčiurna

Ar ne TS/LKD už skatiką pardavę svetimiems „Mažeikių naftą” ir turime regione brangiausią kurą, taip turtiname užsienio kraštus? Ar ne ši partija griovė šalies žemės ūkio industrinius pamatus, pavertė žemę „kilnojamu” turtu bei preke, net neprašyta ES sutartyje, sulaužydama Priesaiką saugoti žemių vientisumą, įsipareigojo gabalais išparduoti Lietuvos žemes ir šitaip ją kolonizuoti? Ar ne ji padovanojo milijonus „Leo LT” avantiūristams? Ar ne TS/LKD ir jos energetikos ministras dvigubai pabrangino Būtingės terminalą ir siekė, kad jį dotuotų visi energijos vartotojai ir būtent ar ne tai yra labiausiai naudinga „Gazpromui”? Ar ne ši partija bruko niekam nereikalingą Hitachi griozdą, vietoje to, kad pirktų saugesnius ir mažesnius du iš to paties Hitachi? Ar ne ši partija pasikvietė užtikrinti radiacinį saugumą „Nukem”, po kurio… Skaityti daugiau »

Kritikas Pikčiurna

Dar viena įžvalga apie klaidas. Kai alkanas benamis pavagia vištą, tai – nusikaltimas, o kai nuolat vagiami milijonai ir milijardai, tai – klaida. Žinoma, visi mes esame mirtingi ir dažnai darome klaidas. Bet klaidas lengva atpažinti, nes Jo Didenybė Laikas, jas surikiuoja atsitiktinai. Bet, kai tos klaidos gula į tvarkingą kreivę, tai jau sistema! Taip, yra sisteminės klaidos, jas tenka šalinti sulaužant ir sugriaunant jas gimdančią sistemą. Bet kas gali paneigti, kad „klaidų” sistema išduoda suplanuotą nusikaltimą, tikslingai suplanuotą išdavystę? Per dvidešimt trejus metus mes matome nuoseklią sistemą – nemažėjantis nedarbas, pensininkų, inteligentų skurdas, didėjanti atskirtis, nuoseklus komunistinės nomenklatūros grįžimas prie valdžios lovio ir pasakiškų turtų, didėjantis biurokratizmas, melas, jaunimo abejingumas ir neviltis, neretai pasibaigianti arba savižudybe arba nusikaltimu. Galiausiai… Skaityti daugiau »

Vilniete

2012.geguzes17d.si partija zlugo.Tai baisi nudikalteliu,susidorojusiu su vaiku, partija.

arturas

kol kas pavojingiausias lietuvos priesas konservatoriu partija

Šakės.

Nebemoka žmonės Lietuvoje kortom lošti. Teisingai sako tas Pikčiurna, kai krenkščiantis dėdulė apsimeta, kad šachmatais lošia grossmeisterio partijas, o vis tą pačią muziką vienu pirštu groja ir į damkes vis tuos pačius juodus pėstininkus išveda, reiškia ne šachmatais lošia, bet žymėtomis kortomis. Kiekvienas frajeris ar gaidys žino, kad kozirnos kortos į vienas rankas eina tik šuleriams. Tokiems gaidžiams reikia duoti į dūdą ir nuo stalo su visą jo chebra varyti, kad lošėjai kortas pradėtų padoriai dalinti, nustotų tarpusavyje mirksėtis, prie stalo niekus plepėti ir baigtų po stalu ant kojų laipioti ir kortas rankovėse slėpti. Ir jie dar giriasi, kad maskolius su pyd..rų kortom aploš! Ten jie ne tokių kozyrių turi. Taip lošiant gausim visi į skūrą ir pliki nuogi būsime… Skaityti daugiau »

Konservatorių priešrinkiminė agitacija

Žmonės suklupo prieš mesiją Kubilių , o balsas jiems sakė tokius žodžius: – Aukokit savo balsus už tuos, kurie dvidešimt metų valdė jūsų vardu ir žadėjo jums demokratiją. Jie ir dabar žada! – Balsuokit už konservatorius, nes mes atvėrėme valstybės vartus ir dovanojome jums emigraciją. Jūsų vaikai nebeturi savo tėvynės ir savo namų – užtat jie turi Europos Sąjungą! – Balsuokit už konservatorius, nes mes sumažinome pensijas, – mes atidėjome jūsų senatvę! – Balsuokit už konservuotą jaunystę – tada tikrai nepavysit pensijų! – Balsuokit už konservatorius, nes mes sumažinome išmokas mamoms, – liko daugiau tėvams! – Balsuokit už konservatorius, nes mes minias pamaitinome miltų, kruopų, aliejaus daviniu, – minioms nebereikia dirbti! – Balsuokit už konservatorius, nes mes suteikėme laisvę. Mes… Skaityti daugiau »

Barbora

Linkiu ,kad kuo greiciau konservatoriu partija su savo globeja dingtu is politinio LT gyvenimo!Jus isdavete ir pardavete Lietuva su visais zmonemis!Judu partija!Jus dar dristate kreiptis i zmones?Geda.

A.L.

Pirmas paranoja susirgo aršus Lietuvos priešas, žemės parceliuotojas kupriukas muzikantas, jis, matyt, apkrėtė šia liga ir kitus savo konservuotos vagių gaujos dalyvius.

SGl

Judošių gauja, pardavinėjanti Lietuvą.

kubilizmo parengtas melavimo vadovėlis

Tik agresijos, melo ir dviveidiškumo genijus kubilas gali pasirašyti ant tokio idijotiško popiergalio, pilno paniekos Lietuvos visuomenei. Jozefas Gėbelsas dabar mokytusi iš kubilo melavimo meno.

baisus sapnas

Pašoko iš sapno Kubilius, permirkęs šaltu prakaitu ir visas siaubo apimtas. Sapnas baisus: Prezidentūros langai užkalti, auksinis klozetas ritinėjasi aikštėje. Jau ir generalinis prokuroras kitas, niekas neužstoja ir negina. Kažkokie opričnikai velka jį į kamerą kurioje tupėjo Julė Tymošenko. Ant šiukšlių dėžės sėdi budionovką užsimaukšlinęs Jurgis, savo sacharininį čyzą dar pasibarstęs cukraus pudra ir kikena,šalia Rasa, prisisegusi komjaunimo ženkliuką spjaudo saulėgrąžų lukštus, už jos Opus Dei draugelis, užsivilkęs šimtasiūlę. Ant gimtosios konservatorių būstinės plakatas PARTIJOS PLANAI – LIAUDIES PLANAI. Andriukas užsivilkęs megstinį, kurį dėvėjo būdamas laborantu. Ant kameros durų prisegtas didelis sąrašas andriuko „žygdarbių”, už kuriuos gauti otkatai. Prie kalėjimo ant šaligatvio sėdi nuskuręs Kęstutis Masiulis ir renka parašus, kad andriuko „sodo namelis” būtų nacionalizuotas ir už nuopelnus atiduotas Ziuganovui.… Skaityti daugiau »

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top