Korėjiečiai išėjo į demonstracijas dėl mirčių po vakcinų

Pietų Korėjoje vyko demonstracijos, kad atkreiptų dėmesį į tai, kad daug žmonių mirė po vakcinacijos nuo Covid-19, praneša RT.

Buvo pranešama apie daugiau nei 1000 netrukus po vakcinos suleidimo mirusių žmonių, bet vyriausybė ryšį tarp skiepijimo ir mirties atvejų patvirtino tik mažesniam atvejų skaičiui.

Demonstrantai susirinko Busane sekmadienį po to, kai panaši manifestacija vyko per Kalėdas Seule, rašė RT.

Dalyviai laikė iškėlę didelius mirusių šeimos narių portretus ir liudijo apie tai, kaip jų artimieji mirė netrukus po skiepų prieš Covid-19.

Demonstrantai ragino Pietų Korėjos vyriausybę tinkamai išsiaiškinti mirties priežastis ir pripažinti, kad dėl šių nelaimių kaltos vakcinos.

Dėmesio rugpjūčio mėnesį buvo susilaukęs atvejis, kai Pietų Korėjos slaugytoja gavo valstybinę kompensaciją po to, kai buvo paralyžiuota nuo Astra Zeneca vakcinos.

Vakcinų saugumas tapo svarbiu klausimu Pietų Korėjos, vienos iš labiausiai suskiepytų šalių pasaulyje, prezidento rinkimuose. Opozicinė partija Gungminui-him praėjusią liepą organizavo viešą sueigą su vakcinų aukomis ir jų giminėmis.

Šaltinis: friatider.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ar Omicronas

nebus išsigelbėjimas pasauliui iš pandemijos.Ir gal neverta jo drausti,o leiti laisvai cirkuliuoti?Bandant rasti informacijos apie Omicron simptomus,to padaryti beveik nepavyksta,jei informacija laikyti raktinius žodžius ‘specifiniai”,besimpromiai”,”lengvi”.Kodėl delfi tai slepia?Per šventes etėjo žmogus,kuris atsiklausė,ar gali,nes turėjo kontaktą su sergančiu.Mes tuo net apsidžiaugėm,paprašėm į svečius,tik ,ko gero,tų simptomų nebus pastebėta ir jų nejaučiam.

Na, o lietuvaičiai,

kaip ir jų taikos metų generolai, toliau sėdės ant sofkučių ir žiūrės dezi LRT išsižioję. Žiūrės laidą „Bilijonieriai (Faizeris ir Co su komisare) kala milijardus vardan mažutėlių gerovės Lietuvoje ir visame pasaulyje. Vardan ubagų gerovės. O „bojevykai” vaikysis mus miškuose ir gatvėse be kaukių – skaudžiai baus. Dės baudas, keliskart lenkiančias minimalkę – Holodomoro principą taikys bėdniokams be gailesčio.

Protinga būtų

leisti Omicron plisti laisvai,lengvai persirginėti ir tik pajutus simptomus,juos namuose rimtai gydyti.Nereikės beveik ligoninių.Tiesa,o kodėl taip slepiami Omicron simptomai?

stasys to Tiesoms

Nereikia čia publikuoti ‘putiniškos propagandos’ . To katino neįmanoma priglostyti , todėl tik laiko klausimas kada tamstoms tas katinas nukas ranką .

Žodžio laisvė...

O gal ir yra užduotis – kuo daugiau senyvo amžiaus žmonių išmarinti.Nuo senų laikų žinojau,kad seniems žmonėms yra pavojinga susirgti paprasčiausiu gripu ar plaučių uždegimu.Taip kad,ponai,nieko naujo.

Stasys

pamiršo, kas tokie atidavė Baltijos šalis 1945 metais Stalino Rusijai.

ah.ą

ne po vakcinų o po eksperimentinių injekcijų, o jei patys sutiko dalyvauti eksperimente ir susileisti eksperimentinę injekciją tai nėra ko marširuoti.

Britka

AČkarikai, kada mokesite 15000-20000€ kompensacijas už komplikacijas nuo skiepų?. Mikimauzai laikas Tau atsistatydinti.

Skirmantė

žinau tikrą faktą, kai Didžiojoje Britanijoje 45 m. sveika moteris (lietuvė) mirė po trečios vakcinos dozės dėl trombų susidarymo. trys jos vaikai liko be mamos. linkiu visiems galvoti savo galva. propaganda -ir Afrikoj propaganda. gal kai kam geriau ne skiepytis, bet vengti kontaktų, izoliuotis, ir taip sulaukti pavasario, kai natūraliai kris užkrečiamumas???

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top