Korporaciniai reikalavimai skiepytis ir vakcinų pasai – juos atnešė investicijų fondai BlackRock ir Vanguard?

Dr. Michael Nevradakis

Investicijų gigantai BlackRock ir The Vanguard Group gali gauti naudos iš savo akcijų paketų daugumoje korporacijų, įvedusių reikalvimus skiepytis nuo COVID, ir kai kuriose technologijų įmonėse, kuriančiose vakcinų pasus.

Praėjusį mėnesį JAV Aukščiausiajam teismui įšaldžius Baideno administracijos reikalavimą darbuotojams skiepytis nuo COVID-19 didelėse privačiose įmonėse, kai kurios įmonės, įskaitant Boeing, General Electric ir Starbucks, atsisakė planų įgyvendinti tokį reikalavimą.

Kitos įmonės, besiremdamos Lygių įsidarbinimo galimybių komisijos 2020 m. paskelbtomis gairėmis, šiuos reikalavimus paliko galioti.

Dauguma stambių darbdavių, kurie pasirinko įpareigoti skiepyti savo darbuotojus nuo COVID, nors Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad jie neprivalo, turi kažką bendro: juose nuosavybės teise turi akcijų BlackRock ir The Vanguard Group.

BlackRock ir Vanguard, du pasaulio „Didžiojo trejeto“ turto valdytojai, taip pat yra tarp trijų didžiausių COVID vakcinų gamintojų Pfizer, Moderna ir Johnson & Johnson akcininkų, ir tai reiškia, kad abu investicijų gigantai gali gauti naudos iš šių bendrovių sparčiai didėjančio pelno ir dėl to kilusios tų įmonių akcijų kainos.

BlackRock ir Vanguard gauna naudos ne tik iš COVID vakcinų pardavimo. Kaip paaiškėjo, jie taip pat turi nuosavybės teise akcijų technologijų įmonėse, kuriančiose vakcinų pasus ir skaitmenines pinigines.

Kartu BlackRock ir Vanguard valdo daugiau nei 15 trilijonų JAV dolerių vertės turto visame pasaulyje.

Kad lengviau įsivaizduotume šį skaičių, tai sudaro daugiau nei tris ketvirtadalius JAV bendrojo vidaus produkto (BVP) ir daugiau nei trigubai viršija Europos Sąjungos ekonomikos galiūnės Vokietijos BVP.

Šaltinis: childrenshealthdefense.org

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

,, Kaip paaiškėjo, jie taip pat turi nuosavybės teise akcijų technologijų įmonėse, kuriančiose vakcinų pasus ir skaitmenines pinigines.” Ir, nors niekur neskelbiama, bet ko gero jie, kartu su Kinija, ir organizuoja švabinį Perkrovimą. Ko gero, pelną, gaunamą iš kovido operacijų, naudoja pasaulio šalių valdžios papirkimui ir kontrolei.

habilitās

O kuo geresnė SPAG, kurią įkūrė V. Putinas ir net buvo apiformintas ekspertu iki pat inauguracijos į Rusijos prezidentus. Ar tai, kad Lichtenšteino ofisui vadovavęs kunigaikštystės viceprezidento Michael Ritter brolis Rudolf, Kolumbijos „Medelino“ ir „Kalio“ kartelių narkomafijos išplautus pinigus pirma pervezdavo į tokias kontoras kaip „Sotrama“, „Lyrus management“, LGT, o jau paskui į BlackRock.
Visi jie parišti ant vienos virvutės. Vokiečių žvalgyba beveik 10 metų vargo, kol prisikasė iki R. Ritter, bet kancleris G. Šrioderis uždėjo savo „leteną“ ir R. Ritter po 4 mėnesių atsidūrė laisvėje. Ką už tai gavo G. Šrioderis, aiškinti nereikia.

ah.ą

startas inkliuzyvinio/vergovinio kapitalizmo – PSO vergovė

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top