Kremliaus ruporo žurnalistė tiesioginiame eteryje pasmerkė „karinę Krymo okupaciją“

Abi Martin (Abby Martin), žurnalistė iš Amerikos, tiesioginėje Rusijos televizijos „Russia Today“ (RT) laidoje anglų kalba pasmerkė okupacinius Rusijos kariuomenės veiksmus Kryme.

Pirmadienio vakare baigdama žinių laidą žurnalistė 90 sekundžių skyrė tam, kad atsiribotų nuo to, kaip jos darbdavys – propagandinė Rusijos televizija – atrenka ir pateikia žinias apie Rusijos intervenciją į Krymą.

„Vien todėl, kad dirbu čia, RT, nereiškia, kad aš neturiu redaktorinės nepriklausomybės. Aš esu visiškai prieš bet kokią kitos valstybės intervenciją į nepriklausomos valstybės reikalus. Tai, ką daro Rusija, yra neteisinga“, – laidos pabaigoje tvirtai pareiškė žurnalistė.

„Aš pripažįstu, kad nežinau pakankamai apie Ukrainos istoriją ir kultūrinius ryšius regione, tačiau žinau viena – karinė intervencija niekada nėra tinkamas atsakymas. Ir aš nesėdėsiu čia atsiprašinėdama ir gindama karinę agresiją. Dar daugiau – įvykių Ukrainoje nušvietimas abiejose žiniasklaidos spektro pusėse yra iš tiesų nuviliantis, ir yra nuolatinė dezinformacija“, – drąsiai kalbėjo A.Martin.

Žurnalistės teigimu, Ukraina atsidūrė pasaulio galingųjų šachmatų lentos centre. „Viskas, ko dabar galime tikėtis, – tai taikaus sprendimo košmariškoje situacijoje, kuris užkirstų kelią naujam šaltajam karui tarp kelių galingiausių pasaulio valstybių. Iki tol aš toliau sakysiu tai, ką aš manau“, – savo pasisakymą baigė A.Martin.

France24 duomenimis, šią A.Martin kalbą, paskelbtą YouTube, per 15 valandų pasižiūrėjo 300 000 žiūrovų ir sulaukė pozityvių komentarų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top