Kun. Arnoldo Valkausko interviu JAV lietuvių laikraščiui „Draugas“

Jūsų dėmesiui siūlome tinklalaidės Žuvelė’21 įrašytą kun. Arnoldo Valkausko interviu JAV lietuvių laikraščiui „Draugas“.

Šiame interviu kun. Arnoldas Valkauskas atsako į įvairius viso pasaulio lietuviams rūpimus klausimus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Hmm..

klimatologai nezino tiksliai kokie orai bus ryt poryt, ispedami zmones pasiruost potvyniams, bet stai „mokslininkai” puikiai paskaiciavo kaip klimatas keisis po 10 ar 50 metu?..

ha ha

Setonas: Dieve tu tegalejai sukurt dvi lytis, o as stai – 72!!! 🙂

elfe

egzistuoja sandien tokia dalykiniu specialistu “tauta”… kurie patys neturi ramybes ir kitiems jos neduoda, kuriu namai tai visokios internacionalines strukturos… i kurias vaiksto uniformuoti vienodais kostiumais… ar tai butu Vilniuj, Pekine ar Briuselyje, kurie pavaldus tik itampos kupinai „sekmes” etikai… tai ju supratimu visa kaimynine aplinka – nevykeliu pelke su uzsistovejusiu kulturos vandeniu. tad sie liberalai net multikulti miestuose trukdo visuomenei gyvent savo kulturiniuose getuose. jie vat noretu miestus paverst pagal savo mobilu pavyzdi – vieta darbui ir pasilinksminimui, bet ne vieta ileist saknis, augint vaikus, ramiai gyventi ir ramiai numirti… liberau migracine politika spaudzia prie to, kad zmonems nebeapsimoketu pirkt butus ar statyt seimoms namus… pasiula siulo nuomojamus bendra-bucius… tad srgi kam is musu neigriso tos pacios kalbos nuo… Skaityti daugiau »

Dievo avinėlis

Dangus gali būti pasirenkamas taip pat lengvai kaip ir pragaras.
Šiame pasaulyje Dangus yra pasirenkamas, pasirenkamas sąmoningai. Jo siekiama per tikėjimą, viziją ir pasitikėjimą.
Pasitikėjimą Dievo Meile savyje. Ne iliuzjomis, kurios veda į žlugimą.
Kuriame kelyje esame, galime atskirti is to kaip jaučiamės. Ar jaučiam ramybę ir užtikrintumą, ar atvirkščiai?..
Jei ne, esame vieni… atsiskyrę, atsiriboję…

Ne mirtis suteikia šią galimybę į Dangaus karalystę, bet pokytis mąstyme. Pragaras yra tai, ka ego yra susikūręs iš dabarties…

Tapatinkis su Meile ir tu surasi savo AŠ, tapatinkis su Meile ir pasijusi saugus. Atpažink Dievo meilę kitame, kuris ją yra pamiršęs, ir jis sveiks kartu su tavimi.

Dievo avinėlis

Meilė yra mūsų saugumas.
Tobula meilė išveja baimę.
Nėra baimės tobuloje meilėje.
Meilė nėra iliuzija, tai – faktas.

Meilė yra laisvė.
Meilė nėra išmokstama.
Meilė yra išplėtimas.
Meilė neturi apribojimų, ji visur…
Su meile savyje neturim kitu poreikių kaip tik išplėsti ją.

Tik meilė yra stipri, nes ji nedaloma.
…auka yra ataka, ne meilė…

ramybe

Laimė yra meilės atributas. Laimės be meilės nebūna . Vienintelė priemonė nuo meilės trūkumo – tobula meilė. Dievas myli tobulai, pilnai ir amžinai. Meilė nelaiko savyje skriaudų. Laikytis įsikibus skriaudų, tai užmiršti kas tu esi. Laikytis skriaudų, tai matyti save tik kaip kūną. Tik atleidimas atstato ta taiką ir ramybę, kurią Dievas skyrė Savo sventam sūnui. Neieškokim nieko už savęs. Dievas trokšta tobulos laimės mums dabar. Ramybė yra mūsų, nes Dievas mus sukūrė. Tai natralus dvasios paveldas. Niekam, kas tikra, negali kilti grėsmė. O kas netikra – realiai neegzistuoja. Ne D. sukųrė mūsų ego. Tai mūsų kūryba. Tai iliuzija apie save. Tėvas davė mums šsūnystės dvasią, kuri amžina. Čia slypi Dievo ramybė. Ir nėra jokio kito pakaitalo šiai ramybei. Paruošk… Skaityti daugiau »

EGO

Ego fundamentalus troškimas yra pakeisti Dievą. …be ego viskas būtų meilė. Stebuklas atleidžia, ego pasmerkia, prakeikia. Ego visada siekia padalinti ir atskirti, tai proto dalis, kuri tiki atskirumu… Ego, pažodžiui, baiminga mintis. Ego neišgyvena be teisimo. Ego visada skuba provokuoti konfliktą. Ego’ui nekaltas yra kaltas. Ego stiprėja įtampoje. Baimės sumažinimas, bet ne jos perdirbimas rūpi ego’ui. Ego siekia spręsti problemas ne tų problemų šaltinių lygmeny,. Šv.Dvasia randa problemų šaltnius ir perdirba juos. Ir kiekvieną kartą jas perdirbant, mažėja atsiskyrimas, baime, o meilė, vienybė stiprėja. Ego neverta bijoti, jis nėra Dievo išdavikas – Jo neįmanoma išduoti, bet jis yra tavo išdavikas, nes tiki, jog esi išdavęs savo Tėvą. Atsiskyrimo mintys sukelia kaltės jausmą… Kaltės jausmas prašosi bausmės… To vengdamas Ego intuityviai… Skaityti daugiau »

Iškart kyla klausimas

Kadangi bent 80% katalikų šventiku homoseksualus arba pedofilai – kuriai iš trijų įmanomu grupių priklauso p. Valkauskas?

Vaclovas

Psichologas (iš esmės įtikinėtojas) yra nusikaltėlis, tai lengvai įrodyčiau, tik čia nesiginčysiu. Netikša, taikanti “matematiką”, tik mano atveju net 2 su 2 nesugebėjo sudėti, laimei – išsipančiojau ir pats išsprendžiau savo klausimą.

Sunaikintos šeimos

tradicijos,padaugėjo psichikos sutrikimų.Nes ramus doras žmogus neatitinka linksmybių standartų,kompleksuoja,krinka psichosomatika,prasideda sutrikimai.

Nuomonė

Manau, kad visiškas atsisakymas lotyniškai atliekamų Šv. Mišių nepraeina be neigiamų pasekmių krikščionių pasaulinei bendruomenei. O pasekmės glūdi tame, kad bendruomenės nariai praranda mistikos (t.y. pasaulio paslaptingumo) jausmą ir pradedama tikėti tik tuo, kas yra moksliškai įrodoma, tiksliau, mokslu. Todėl tikėjimas į Dievą dar labiau silpnėja, o Šv. Mišios tampa tik kaip viena iš kultūrinių priemonių. Ar visa tai nevyksta šiais laikais? Ar ne todėl šiandien vis labiau pradedama abejoti, kas yra nuodėmė ir kas nėra nuodėmė (turiu omenyje homoseksualistų skleidžiamos propagandos palaikymą ir netgi jų „santuokos“ palaiminimo prie altoriaus pasitaikančius atvejus Vakaruose)?

Hmm.. > Nuomone

Gal isties krikscioniskas misticizmas buvo gajesnis viduramziais, kai valdzia buvo proporcingai padalinta tarp karaliu, dvasininku ir aristokratijos. O emus verst Biblijos tekstus i tautu kalbas, baznycia skilo ir butent po kazkodel po protestantu judejimo – Svietimo laikotarpiu prasidejo ta „raganu medziokle”, kuria iki siol kaltinama baznycia, nors ji sklido is pasaulieciu… Viduramziu inkvizicija buvo sukurta tik tam, kad atskirt ivairiu sektu skleidziamas tikejimo „melagienas”.
O Ispanijos karaliams Fernardui su Izabele uzdraudus nekrikscionims uzsiimt gydytoju profesija (bijota nugydymu) Inkvizicijai buvo patiketa atskirt tikruosius krikscionius nuo apsimeteliu… urie tuo metu plaukte plauke iIspanija po to kai Kolumbas atrado Amerika.

O kas del geju, tai dar klausimas ar jie kelia pavoju seimai, ar jie tera netvirtu seimu pasekme?..

Pavojinga tendencija,

kad dažnai psichologai nustatinėja vaikus prieš tėvus,jų auklėjimą.Na,dar galima suprasti,jei tėvai asocialūs,tačiau kai kritikuoja krikščioniškas šeimas,nors jos ir neidealios,tačiau ,suprantama,kad jose kontrolės atitinkamai Dekalogui,daugiau.Ar čia taip ruošiami naujieji daktarai?Ignoruotuojantys tėvų nuomonę?

Hmm..> Iškart kyla klausimas

ar tikrai taip gerai pazysti tuos 80 procentu sventiku?.. kaip pats save?
ar tikrai save pazisti?.. gali paaiskint sau ir kitiems, kokia motyvacija inspiravo tau si atakuojanti posta?..
🙂

atsuk kitą žandą

Kitaip tariant, palaimintas kriksčionis kiekvieną ataką turetų priimt kaip PAGALBOS PRAŠYMĄ, kaip šauksmą – kodėl manęs nemylit?.. Tai svarbu ne tik auklėjant vaikus, (dažnai diržu, kai jie kaprizinasi), bet ir vyriausybiu santykiuos su piliečiais, kai jie protestuoja. Ego motyvacijos analizė labai komplikuota, labai miglota ir niekada ne be rizikos įtraukti tavo paties ego. Visas procesas aiškiai demonstruoja tavo gebėjimą suprasti ką ir kaip tu tu suvokei. Nes tu reaguoji į savo interpretacijas tarsi jos būtų teisingos, tikros ir kontroliuoji savo reakcijas elgesiu, bet ne emociškai. Tai liudija apie protinį skilimą, kuriame tu pats atakuoji savo paties proto vientisumą… Šizofrenijos plyšys tarp sveiko proto ir Ego, skiriasi tik kiekybe, ne kokybe nuo „normos”. Yra tik viena interpretacija visoms motyvacijoms ir, kadangi… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top