Kun. Robertas Grigas. Kaip europarlamentaras nuo Lietuvos atrado „fašistinį referendumų blogį“

Atradimas akivaizdžiai susijęs su visuomenėje plintančiu reikalavimu surengti referendumą dėl šeimos, kaip vyro ir moters prigimtinės bendrystės, konstitucinės sampratos įtvirtinimo.

Tik primenu, kad 1991-ųjų vasario 9-ąją Lietuvių Tautos sprendimas atkurti nepriklausomą valstybę buvo patvirtintas visuotiniu referendumu, kuriame apie 90 % piliečių palaikė šį sprendimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
O ko daugiau

norėt iš šito neosovietiko Kubiliaus? Berods, Dubnos simpatiko ar kaip?

ah1

Jūsų tėvas velnias, melagis ir melo tėvas pasakytų Jėzus Kritus išgirdęs.

VAGIS KUBILIUS

KUBILIUS YRA VAGIS. JIS KARTU SU ŠIMONYTE IR VASILIAUSKU UŽGROBĖ SNORO BANKĄ, PASIKVIETĖ AFERISTUS FRIKLĮ SU KUPERIU IR IŠVOGĖ IŠ BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGUS. KUBILIAUS VIETA TEISIAMŲJŲ SUOLE

Neolibrali ideologija

nužmogino žmogų,pavertė darbo priemone,ištekliu ir ši nuostata eina per visas gyvenimo sritis.O ypač skaudžiai ji atsiliepia medicinoje,kur į senesnį žmogų žiūrima jau kaip nudėvėtą daiktą, nevertą gydymo ir jis nurašomas.Štai čia tai fašizmas.Žinoma,gydomos tik tokios priemonės,kurios turi garsias,pelnytai ar nepelnytai,pavardes,vadinamosios įžymios ir t.t…Labai skaudžiai vyksta genocidas,pridengtas tolerancijos figos lapeliu.

Kis

Noreciau Kubiliu isvadinti -fasistu,bet liezuvis priesinasi,nes sis sliuzas vagis ir nusikaltelis,kurio manau Temide dar laukia.Pabegti bus sunku,teks sugristi ir prisiekti teismui.

Žodžio laisvė...

Obuolys nuo obels toli nerieda.Viena ausimi girdėjau,kad tėvužis…

elfe

ginti seima = ginti tauta!
nuo Sheimos teises nusvilptas Partnerystes istatymas prives prie tokio ginco: baksteleje i Sheimos teise vienalytes poros sakys – bet juk tai PARTNERYSTES ISTATYMAS!
gudriai cia suveike CEU aukletinis V.Raskevicius…

nuo kada politinis artistas A.Kubilius nustojo atstovauti savo tauta?..
gal kai jo zmonai 2003 buvo patiketa vadovaut Rostrapoviciaus fondui?.. Dumos finansuojamas Visnevskajos-Rostrapoviciaus fondas jau laikomastarptautine nevyriausybine organizacija: https://www.ngoaidmap.org/organizations/4992

siame „fonde” radau ir kita, susijusi su Rusijos valdoma OPEC puslapi, kuri reiktu gerai patyrinet https://www.ifad.org/en/foundationspanarpliotihttps://www.ifad.org/en/governance.

nes is jo keliai veda i didziuju shoko terapiautu J.Sachs su Soros globaliuosius planus, pasiurbiant pinihu is „issivysciusiu” saliu „neissivysciusioms” per JT. bet be ataskaitu…
Millennium Development Goals:
https://en.wikipedia.org/wiki/Millennium_Development_Goals

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top