Kun. Robertas Grigas. Suverenumo atsisakymo pasekmės: Sekmadienis Ltd vs Lietuva

2018 m. vasario 7 d.

Ar kas beprisimena vieną pirmųjų Lietuvos laisvės sąjūdžio reikalavimų merdinčiai sovietų imperijai 1988–1990 m.? Tai buvo reikalavimas, kad Lietuvos įstatymai turėtų viršenybę Maskvos („sąjunginių“) įstatymų atžvilgiu.

Nuosekliai šito siekėme ir pasiekėme. Taip buvo laimėtas realus, juridinis Lietuvos savarankiškumas, atmestas teisinis svetimos valstybės, vakarykštės okupantės diktatas.

Galėjome numatyti, kad nieko gero neatneš atvirkštinis veiksmas – kai, stojant į demokratinę (ar vis labiau centralizuota biurokratine tampančią) Europos Sąjungą, buvo pripažinta jos bendrųjų įstatymų teisinė viršenybė prieš Lietuvos įstatymus.

Tiesa, su išlygomis, kad kultūros, tradicijų, moralės, dvasinio paveldo ir panašiais klausimais valstybė narė galės vykdyti savarankišką politiką.

Tačiau, kad vykdytum bent kokią savarankišką politiką, reikia turėti tam tikrą principų, vertybių ir pažiūrų stuburą. Reikia branginti savąjį suverenumą labiau už tikrą ar tariamą ekonominę naudą. Reikia būti neįgijus ar atsikračius liokajiško įpročio paslaugiai linkčioti naujiems „vienintelės teisingos ideologijos“ ir politinės galios centrams.

Išdrįsti ginti savuosius interesus, turėti savo nuomonę ir savo požiūrį. Kaip kažkodėl pavyksta Lenkijai. Čekijai. Vengrijai (ar ne simboliška ir iškalbinga, kad būtent toms pačioms „maištininkėms“, kurios drebino ir Varšuvos pakto monolitinį antkapį?). Bet kažkodėl vis nepavyksta mums.

Teisinio suverenumo atsisakymo pasekmes galėjome pajusti, kai EŽTT Strasbūre pradėjo švelninti ir taip jau labai atsargius Lietuvos teismų nuosprendžius sovietinių represinių struktūrų besiskundžiantiems veikėjams – esą nepagrįstai ribojamos jų teisės Lietuvoje (…)

Dabar EŽTT (Europos Žmogaus Teisių Teismas) nusprendė, kad įmonės Sekmadienis Ltd byloje prieš Lietuvą – dėl drabužių reklamoje nederamai naudojamų Kristaus ir Marijos atvaizdų – teisi įmonė, nes tokios jos veiklos varžymas reikštų saviraiškos laisvės ribojimą…

Taip sprendimus dėl pagarbos mūsų tautą ir valstybę grindusio dvasinio paveldo mes jau iš anksto esame atidavę tolimai teisinei struktūrai, kuri nei su mūsų kultūrine tradicija, nei su jos reikšme mūsų valstybingumui, nei su jos svarba Lietuvos dvasiniam gyvenimui neturi nieko bendra. Arba, geriausiu atveju, teturi apie visa tai labai miglotą įsivaizdavimą.

Ji vargiai tegali numanyti, ką reiškė Kristaus asmuo ir Jo simboliai mūsų XIX amžiaus sukilėliams, XX amžiaus girių ir savilaidos žodžio rezistentams, Sibirą ištvėrusiems tremtiniams. Tačiau mūsų politinė biurokratija atidavė jai galią spręsti, kaip dera ar nedera vaizduoti Lietuvos gyvybingumą garantavusio Tikėjimo simbolius mūsų tėvynėje. Spręsti institucijai politinio darinio, kuris savo (ES) pagrindiniuose dokumentuose begėdiškai atsisakė paminėti krikščionybę, kaip europinę tapatybę esminiai formavusį dvasinį pradą…

Tokie ir panašūs sprendimai verčia iš naujo grįžti prie klausimo – ar teisėtai atiduota galia spręsti? Ir kur riba (dvasinė, kultūrinė, politinė), už kurios spręsti pradeda Lietuva – remdamasi savo teisine ir istorine patirtimi?

Kaunas, 2018 02 06

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
44 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ateistai, bolševikai

vietoj moralės – teismo sprendimai
vietoj meilės – neapykanta
vietoj tiesos – demagogija
vietoj Dievo – šuniškas paklusnumas viršininkams
vietoj nuodėmės supratimo – pažeminimai ir savo valdžios demonstravimas
——
paskui klykia tie patys raudoni pizdukai: kodėl mūsų negerbia, nemyli, nebijo?

G.P.

Kad taip bus, žinojau jau tada – alaus ir skalbimo miltelių „referendumo” išvakarėse.

Kas galėtų paneigti galimybę, kad būsimas „dvigubos pilietybės” referendumas irgi, tikėtina, bus vienokia ar kitokia forma klastojamas.

P.S. Džiugu, kad žmonės po truputį bunda iš šito neomarksistinio eurosovietinio sapno.

Pagaliau

Grįžtame prie svarbiausių klausimų.

Kunige,...

Žadinkite Lietuvą iš letargo miego,kitaip prarasime savo valstybę ir galimybę
būti jos pilnaverčiais piliečiais,gyventi pilnavertišką gyvenimą ir išsaugoti Lietuvą ateities kartoms.

Marginalas

Kad „pavyksta Lenkijai, Čekijai, Vengrijai”, tai tik pačios ES krizės požymis, o kai Lietuva stojo į ES, jokių maištininkų ten nebuvo. Tuo tarpu dabar maištaujama ir senesnėse šalyse narėse. Sakyti, kad nereikėjo nusileisti ES įstatymų viršenybei tas pats, kaip sakyti, jog nereikėjo įstoti. Tais laikais reikalauta iš Maskvos savų įstatymų viršenybės, nes lietuviai tada daug geriau žinojo, kas yra ruskija. Tačiau nežinojo, kas yra Vakarai ir sprendė pagal sovietmečio laikų Amerikos balso laidas. Kur tuo metu dreifavo Vakarai, niekas net įsivaizduoti negalėjo, visiems tai buvo rojaus svajonė, o jų įstatymai – irgi svajonė. Tai kaip galėjo reikalauti, kad nebūtų jų viršenybės? Tik nedaugelis suprato esmę (pvz., Algirdas Endriukaitis). Pati ES struktūra ir sumanymas reikalauja centralizacijos ir viršenybės. Vargu ar Lietuva… Skaityti daugiau »

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Skaitome: „Tiesos.lt — tai atvira Lietuvos piliečių svetainė, siekianti skatinti diskusijas, kviečianti drauge tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais.”. Nusiunčiu į šia svetainę straipsnelį apie Lietuvos tikėjimo kunigą Robertą Grigą. To straipsnelio turinys toks: Lietuvos tikėjimo kunigą – į PREZIDENTUS Girdžiu, kažkas šaukia, gelbėk, padėk, o nesimato. Kas galėtų būti? LIETUVA. Reikia galvoti apie Lietuvos būsimą prezidentą. Turėjome šansą, Lietuvos tikėjimo diplomatą, gyvenimą paaukojusį Lietuvai, vilties prezidentą Stasį Lozoratį. Priešas buvo stiprus, o gal dabar net stipresnis. Taigi 40 procentų balsų aiškiai nepakanka pergalei. Reikia 60 procentų balsų mažiausiai. Todėl apie tai reikia galvoti ir spręsti jau dabar. Kviečiu kas gali Lietuvoje ir Pasaulyje jungtis į grupeles ir grupes, organizuotis, ir surasti Lietuvos tikėjimo prezidentą. Iš toli man auksu net… Skaityti daugiau »

Julius

Bet ar Jėzus mokino nužudyti velnią? Ne. Jis mokino gyventi šalia velnio atsiribojant nuo jo. Per tuos tūkstantmečius aš matau kad tai yra primiršta.

Nejaugi

autorius nežino kodėl europinių įstatymų viršenybė įteisinta Konstitucijoje? Priežastis ta, kad Lietuvoje tebegalioja begalė sovietinių įstatymų, tik išverstų iš rusų kalbos. Vertė „patikimi kadrai” vertimus pateikdami kaip savo „kūrybą”. Vagystė? Na ir kas, Rusijoje vagiama nuo neatmenamų laikų. Vagiama masiškai ir oficialiai. Tam iš esmės ir sukurtos slaptosios tarnybos. Kita priežastis. Europa remia Lietuvą milijardais. Kas skirsto? Patys žinote. O kaip skirsto irgi numanote. Trečia priežastis. Nacionalinės „lietuviškos” teisės nėra ir nebuvo. Europoje galioja romėnų teisė.

Julius I dr. Jonas Ramanauskas

Tiesos.lt yra ypatingai preciziškai sumodeliuotos. Joje savo propaganda gali skleisti tik tam tikri politikai tokie kaip Karbauskis, Maldeikienė, Urbšys, Gailius, dar kartais Skvernelis. Ir daugiau niekam. Niekam vienas iš tų veikėjų su tiesa neturi nieko bendra. Tai va tokios yra tiesos.lt

su didziausia pagarba

tiesos.lr redakcijai. Ir ypac Ramutei Bingelienei. Portalas aukstos kulturos ir morales. Gal kartais ir praziuri koki autoriu, bet cia nerasi smulkaus smeiztuko ar nusisnekejimo. Vienas is mano megiamiausiu portalu. L.

StasysG

Džiaugiuosi, kad Autorius remiasi Vengrijos, Lenkijos, Čekijos veikimu už savo suverinitetą Europos Sąjungoje. Kito kelio nėra. Ar mūsų naujoji dauguma eina tuo keliu? Ne kol kas.

Julius I 19:37

Nuo kada Karbauskis aukštos kultūros ir moralės?

Pikc

Visiems, postringaujantiems apie tai, kaip sajūzas mus išgelbėjo nuo rasiejos („kas būtų buvę neįstojus, rodo Krymo aneksija”), priminsiu, kad sajūzas nieko nuo nieko negina ir ginti negali, nes niekad nebuvo ir nėra gynybinė organizacija. Gynybinė organizacija yra ne eurosajūzas, o NATO – o Lietuva NATO nare tapo PRIEŠ stodama į tą sajūzą. 😉 Manantiems, kad mes eurosajūzui turime būti dėkingi, nes „Europa remia Lietuvą milijardais”, vertėtų prisiminti, kad sajūzas nebuvo, nėra ir nebus labdaros organizacija. Lietuva ir kitos naujai įstojusios šalys buvo reikalingos sajūzui kaip pigios, kvalifikuotos ir lengvai besiadaptuojančios darbo jėgos šaltinis. Prisiminkite, kiek lietuvaičių kelia Vakarų sajūzinių šalių ekonomiką – gal tada susimąstysite, kas ką remia IŠ TIKRŲJŲ. O kunigas R. Grigas – vienas iš nedaugelio, drįstančių atvirai… Skaityti daugiau »

StasysG

Pick teisus. Reikėjo į NATO? Taip? Bet į ES vertėjo pagalvoti…

s.m. >Pikc'ui

užtad komitetas ir meta po tokiu straipsniu į vakarinę pamainą pradžiai epleitorių jųliū… Kad užspamintų jovalu tiesą, kaip visad pagal jojo pareigas.

Julius I s.m.

Ar jūs pats sugalvojote (epleitorių jųliū) tą šmeižiata apie mane ar jums kas nors pasakė?

East west

Pilkojoje zonoje imbieriniai namai.

albina

1.Ar referendumui gali būti teikiami antivalstybiniai klausimai?Jeigu ne,tai kodėl privaloma jaustis kaltu,jeigu neėmei nei alaus,nei skalbalų ir balsavai NE?
2.Jeigu rinkimuose legaliai dalyvauja partija ar judėjimas,ir už vieną jų,netinkamą elitui ar sisteminėmis vadinamoms partijoms,balsavai, kodėl mane vadina runkeliu,kolūkiečiu,mužiku?
Pradedu dieną su šiuo portalu,nes tiesos žodžio tenka ieškoti,tik dabar lengviau,nereikia kopijų ant prasto popieriaus dalintis.ČIA randu garbingų,mano suvokimu,Autorių,čia,Dieve duok kad būtų visada,protingos diskusijos.

>>>Julius I dr. Jonas Ramanauskas

Tamsta esate neteisus, teigdamas, neva Tiesos.lt portalas publikuoja tik atskirų politikų pasisakymus. Esu be galo dėkinga portalo bendruomenei, kad galiu perskaityti įdomias dr. V. Rubavičiaus, prof. A. Jokubaičio ir kt. garingų žmonių įžvalgas. Kažkaip nepasigendu rėksnių politikų ar patyčių politiką propaguojančių asmenų 🙂 Mano požiūriu, tai labai reikalingas portalas ir tikiuosi, kad jis dar ilgai bendraus su mumis. Pagarba.

Julius I 14 44

Karbauskis, Maldeikienė, Gailius, Urbšys, Skvernelis ir kitų politikų aš „tiesose” nemačiau. Sakysite netiesa? Bet gi visi tie politikai turi neobjektyve nuomone apie pedofilijos bylą jau nekalbu apie tai kad apsimetinėja ir meluoja. Taip kad jūs sakote netiesa esą svetainė ar kaip jūs sakote portalas yra nešališkas. Ne tiesos.lt yra šališkos. Turi nustatytą griežta politine linija kurios laikosi.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

FAKTAS, kad tiesos.lt NEPALAIKO kun. Roberto Grigo iškėlimui kandidatu į PREZIDENTUS, nes kaip iš straipsnio matyti, jis sugeba plačiai ir teisingai, VALSTYBIŠKAI mąstyti. Ko gero kgb nedavė leidimo tokį pasiūlymą,žemiau įkeltą kaip komentarą, spausdinti. Ko gero tuo ir yra visas apie „TIESĄ” ir pasakyti. Taigi gražu matyti čia puikius straipsnius, būtų dar gražiau pamatyti tuos IŠCENZŪRUOTUS, UŽDRAUSTUS straipsnius. O kaip žinote, PUSĖ TIESOS yra M_E_L_A_S. Suprantu kgbėšnikus, kun. R.Grigas ims ir pasakys TIESĄ, kaip vienuolė N.Sadūnaitė. Oi kas tada bus kgbėšnikams okupavusiems Lietuvą. Taigi laukiu, kad tiesos.lt portalas pavirs TIESA, o ne cenzūrastais, ir atspausdins tokį tekstą: Lietuvos tikėjimo kunigą – į PREZIDENTUS Girdžiu, kažkas šaukia, gelbėk, padėk, o nesimato. Kas galėtų būti? LIETUVA. Reikia galvoti apie Lietuvos būsimą prezidentą.… Skaityti daugiau »

Julius I dr. Jonas Ramanauskas

Matote kunigas negali būti valdžia. R.Grigui tektų atsisakyti kunigystės. Bet aš dabar galvoju kad viešoje erdvėje visiškai nevyksta nuomonių pasikeitimai apie tai koks ir kas galėtų būti Lietuvos Respublikos prezidentas. Arba kokie seimo narei turėtų atstovauti rinkėjus ir panašiai. Kas vyksta Lietuvos viešojoje erdvėje tai tik politikų propagandos.

Šiaip

adminas galėtų ir pravalyti šias „diskusijas” apie portalą – juk R. Grigo tekstas visai ne apie tai.
Ir skaitytojams tokie pasvarstymai mažai ką pasako.
Ypač apie portalą – kiekvienas mūsų turime savo patirtį, supratimą, ir joks dr. J.R. „verdiktas” čia nieko nepakeis.
Bet apie patį „dr” mes sužinome tikrai daug: koks mokslų daktaras skubėtų daryti tokias apibendrinančias išvadas vien iš to fakto, kad redakcija neišspausdino jo teksto???
Juk priežasčių gali būti įvairių.
Faktas yra tas, kad pats kun. R. Grigas čia spausdinasi ,man apie portalą pasako kur kas daugiau nei tai, kad jis nepaskelbia „dr.” teksto apie R. Grigą…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „Šiaip 2018-02-8 19:35
adminas galėtų ir pravalyti šias “diskusijas” apie portalą – juk R. Grigo tekstas visai ne apie tai.”.

Supratau, esate UŽ cenzūrą, prieš Konstituciją.
Ramanauskas nesiruošia nieko keisti, tik atlieka TYRIMĄ. Atlikus tyrimą daromos išvados. Tyrimo metodas yra labai senai žinomas. Taigi galiu išvadas daryti.

Tiesos.lt yra KONTROLIUOJAMAS portalas ir ne visomis temomis gali kalbėti. Sic, neliesk, nekelk kandidatų į prezidentus, tai tik komunst – kgbistų prerogatyva.

O visgi labai svarbu kokie bus kandidatai į prezidentus. Todėl tamstai jau nepatinka sąžiningas Lietuvos patriotas. Tai labai neigiama tiesos.lt CHARAKTERISTIKA. Suraskite geresnį, tačiau NEBLOKUOKITE R.Grigo. Jis turi nuspręsti, mano reikalas yra PASIŪLYTI. Tačiau jeigu bijoma net pasiūlymo…. ponai, ar išprotėjote betarnaudami kgbistiniam jungui?

nuo kada kunigas negali būti prezidentu?

jau iš anksto blokuojamas vienintelis tinkamas būti prezidentu: R.Grigas.

Julius

Katalikų bažnyčia vis dar gyvena pagal seną tradiciją kuri maždaug sakytų idant jie gali įtakoti politikus bet ne būti jais. Ar jūs matėte katalikų kunigą prezidentu.

Redakcijai

tik nesileiskit į kalbas su „daktaru” – ir patys matot, koks jis demagogas ir provokatorius.
bet ir neužsileiskit – siųskit abu su julium pas nykštukus, ir vėl sugrįš komentatoriai.

jo, milicininkai sugrįž

ir agituos balsuoti už milicininką, stribvaikį ar kgbisto žentą 🙂
—-
(didžiai gerbiami pedofilai nepraleis jokių violetinių juodaskvernių (nesumaišykite – skvernelis -savas) kedofilų)

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „Redakcijai 2018-02-8 22:39 tik nesileiskit į kalbas su “daktaru””. Žinomas tokios kgb instrukcijos turinys. Berods man jau iš trijų skitingų krypčių apie tai pranešta. Viena iš jų yra Seimo narys konservatorius Žygimantas Pavilionis.Apie tai yra mano straipsnis. Jei kas nori, nurodysiu kur. Suprantu kgbėšninkų pastangas mane izoliuoti. Tik tai reiškia ne ką kitą, o bandymą užblokuoti mano pasiūlymą kandidatu į Prezidentus kelti ne aferiūgas, tapinoido įvardijams kaip vilties prezidentas ir kitus, o pasiūlymą turėti DORĄ, SĄŽININGĄ, atsidavusi Lietuvai kandidatą į prezidentus Robertą Grigą. Atsisakymas publikuoti tą mažą straipsnelį ir reiškia, kad tiesos.lt yra ne apie TIESĄ, sąžiningumą ir dorą, o apie kgb norą nedaleisti jų nenumatytų kandidatų. Tik kgb parinkti gali būti kandidatais į LR prezidentus. Štai ką reiškia… Skaityti daugiau »

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „nuo kada kunigas negali būti prezidentu? 2018-02-8 21:20”
Visiškai taip, iš karto, nė nelaukia, viską iš karto žino. Suprantu, kad kgbėšnikai jo tikrai nemėgsta, todėl blokuoja, cenzŪruoja.. O man patinka dori, sąžiningi Lietuvos patriotai. O tas žemiau „redakcijai” jau iš po krūmų patarinėja.

Julius

Be kunigo daugiau nėra ką rinkti Lietuvoje nei į prezidentus nei į seimą. Taip. Tai yra visiškas dvasinis Lietuvos bankrotas.
Ateis nauja diena ir visų tų nesąžiningų, žemos kultūros, moraliai degradavusiu propaganda toliau šliaiuš informaciniais juodųjų technologijų puslapiais. Kad Lietuva turi suverenitetą jau niekas net nekalba. Klausimas kiek dar laiko Lietuvos bus kaip valstybė?

gerų ir blogų dvasių atskyrimas

atrodytų, kad skaidrios sielos, ar norintis gėrio, ar tikras krikščionis gali lengvai atskirti – kas yra geros dvasios, kas yra blogos dvasios.
Bet yra priešingai.
Krikščionys gan lengvai įsileidžia blogį – ryškiausias pavyzdys – kaip įsileido melagę bolševikę polikarpovną.
O tuo tarpu velnio tarnai – ateistai, iškrypėliai – iš tolo užuodžia geros dvasios žmones ir juos blokuoja arba sunaikina.
—–
moralas paprastas: bus vėl įgrūstas į prezidentus toks, kuris nestabdys blogio viešpatavimo.

košė galvoje

p. dr. Ramanauskas diena iš dienos nepaliauja tvirtinęs, jog „Lietuva okupuota”, jog „Lietuvoje rinkimai neteisėti”, t.y. neligitimūs.
Viskas tvarkoj, nesiginčysim – faktas kaip blynas.
Ir tuo pačiu ponas Jonas ėmė svaičioti apie kun. Roberto rinkimą į prezidentus.
Nonsensas, p. Jonai – tamsta kviečiate dalyvauti okupacinio režimo „rinkimuose” , t.y. kolaboruoti. O kaip būtų su „išrinkto” prezidento legitimumu?

neigiami herojai

buvo neigiami herojai – violetiniai kedofilai patvoriniai (A.Svarinskas, N.Sadūnaitė, R.Grigas ir kiti).
Juos visus persekiojo „teisingumo ranka” bei žiniasklaida.
Dabar į neigiamų herojų sąrašą pateks visi, kurie proteguoja jau pasižymėjusius neigiamus herojus.
—-
(„teisingumo ranka” bei komjaunuoliai su homjauuoliais turės dar ilgai darbo ir uždarbio)

Al. košei galvoje

Reik pasinaudoti visom galimybėm. Pati savaime teisėta tvarka nepasidarys. Teisėtumo požiūriu visas Naujasis pasaulis (ir dauguma senojo) galėtų būti laikomas neteisėtu, bet gyventi kažkaip reikia. Ir ginti savo laisvę ir orumą.

Daktarų diskusijos su joramlais

Žmonės nesigaudo, kad apibūdinimai kgb, bolševikai ir pan. tėra tik žodžio „blogas” ekvivalentai. Nėra dabar jokių „bolševikų” ir jokių „kgb agentų”. Yra fsb, kurios proteguojami komentatoriai nepasižymi intelektu ir akivaizdžiai bando kurstyti promaskoliškas nuotaikas. Užtat yra ĮTAKOS agentų, o tai ne šiaip anonimai, bet jau maždaug turintys visuomenėje tam tikrą „poziciją” ir rolę. Todėl greičiau laikyčiau (ne „kgb”), bet Dugino įtakos agente kokią „daktarę” (nors vargu ar pati sugeba suvokti, kas ja žaidžia). Bent pirmasis jos pasirodymas čia buvo suteiktas džiugiais komentarais „Na dabar Palmaičiui galas!” Pirma bandė pavaizduoti pastarąjį „Chabado” agentu, bet subliuško vargšelė iš karto pademonstruodama savo žinias apie Saulių ir apie Dangaus Jeruzalės 12 Israelio genčių, kurių neva Apr nėra, o turimi galvoje 12 apaštalų (YRA ir… Skaityti daugiau »

atsakymas marginalui

veda košę (politiką, virėjai – tauta ir fsb)
prezidentas – tai košės prieskonis.
ar bus eilinė porcija nuodų, ar bus sviesto šaukštas?
—–
(klausimas aišku, retorinis. bus nuodų eilinė porcija gražiame įpakavime – fsb tai moka)

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „Daktarų diskusijos su joramlais 2018-02-9 15:51 Žmonės nesigaudo, kad apibūdinimai kgb, bolševikai ir pan. tėra tik žodžio “blogas” ekvivalentai. Nėra dabar jokių “bolševikų” ir jokių “kgb agentų””. * Oi joj joj, kaip jūs visk žinote „Nėra dabar jokių “bolševikų” ir jokių “kgb agentų””. Tai tuomet prisistatykite? Iš kur žinote, kad NĖRA? O jus signataras Bronius Genzelis, kuris priskirtinas prie GARBINGŲ žmonių labai aiškiai spaudoje parašyta, pasakė, kad 1989 metais LTSR KGB jau turėjo 6377 agentus pasiruošusius dirbti, suprantama prieš Lietuvą. Kiek jų jau paskelbta, o kiti užslaptinti dar 75 metams, o jums vis NĖRA ir NĖRA. Tai kur jie prapuolė? Gal išvyko su okupanto kariuomene? NE, VISI PASILIKO. Okupantas išeidamas Lietuvoje paliko savo SLAPTĄ kariuomenę. Ir kai tamsta tai… Skaityti daugiau »

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „košė galvoje 2018-02-9 9:21”. Kam košė galvoje, tas ir paaiškinus nieko nesupras. Patikrintas reikalas.

Julius

Taip. Tiesa ta kad kgbistai kaip ir komunistai kaip ir visas sovietinis establešmentas niekur nedingo. Tie žmonės”kūrė” Lietuvą. Visos tos neteisybės, skurdas tiek dvasinis tiek materialinis tai yra jų rankų darbas. Juos apibūdinti galėčiau kaip žmonės žemos bendravimo kultūros, užsidariusius savyje, slepenčius savo vertybes ir įsitikinimus, ir tuo pačiu turinčius tikslą dominuoti viešojoje erdvėje, politikoje, teisėje, valstybės valdyme, Lietuvos universitetuose ir t.t. Skaičiumi tokių veikėjų Lietuvoje galėtų būti daugiau nei šimtas tūkstančių. Tai yra Lietuvos moralės, suvereniteto, valstybingumo duobkasiai.

Skaitau portalą jau seniai

Bandžiusių diktuoti, kas turi būti rašoma, buvo ne vienas ir ne du: ir puteikistai, ir kuolistai, ir Juozapas, ir Pikcas, ir Julius Puras (visos jo atmainos), o dabar = dar ir daktarėlis)… visi geriau žino.
O redakcija laikosi savo supratimo, ir tai jai ne kartą pasiteisino.
Taip ir toliau. Ir mes jus palaikysim

Julius I tamsele žemiau esančią

Visi turi savo vardus, įsitikinimus, matymus, norus. Savo kalboje nesikeikia stengesi išlikti arčiau temos ir jums tai yra blogai? Ką jūs norėtumėte matyti pokalbiuose kad jums būtų gerai?

Life Site News

More proof that Francis’ pontificate has been ‘hijacked’ by the ‘Gay Lobby’

https://www.lifesitenews.com/opinion/more-proof-that-francis-pontificate-has-been-hijacked-by-the-gay-lobby

kaip visuomet

gerbiamas kunigas tiesiai be užuolankų išsako tiesą apie šiuolaikinius politbiurokratus, užvaldžiusius ES, bei nuolankius pataikautojus LT.

44
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top