Kun. Robertas Grigas. Tik noriu priminti…

Tiems, kam svarbus katalikiškasis Tikėjimas, tik noriu priminti: besilaikantiems savo Bažnyčios mokymo katalikams būtina priimti ir vadovautis tais popiežiaus teiginiais, kurie iškilmingai skelbiami ex catedra, kaip Tikėjimo tiesa, dogma.

Visi kiti pasvarstymai apie mokslo, medicinos sferos dalykus, apie tikinčiųjų santykį su politikų savivale ir panašiai – gerbtini, įsiklausytini, bet visiškai įpareigojančios Tikėjimo autoriteto galios neturi. Ir gali būti teisėtai diskutuojami, įvairiai suprantami.

Beje, daugelis tikinčiųjų ir geros valios žmonių neneigia vakcinų reikšmės, galimos jų suteikiamos apsaugos nuo sunkių susirgimo formų. Tiktai pasisako (aš taip pat) prieš valstybės vykdomą ekonominę ir socialinę prievartą, verčiant skiepytis žmones, abejojančius skubotai sukurtų vakcinų saugumu ar nauda.

Nemanau, kad popiežius, kaip bebūtų aiškinami jo pasisakymai, palaikytų žmonių laisvą valią paneigiančią išorinę prievartą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Iš tiesų

Visokie teisės ,,žinovai” žalimai ,sinkevičiai mano,deja, kitaip.

Dėkoju kun. Robertui,

tik manau, kad tai pasakyti reikėjo daug anksčiau ir platesnei auditorijai. Geriausia būtų buvę per Marijos radiją, per kurį iki šiol vos ne kasdien aiškina, kad „vakcinacija” – gailestingumo darbas, kurį labai rekomenduoja popiežius. Todėl dabar daug tikinčiųjų jau „pasiskiepijo” vadinamosiomis „vakcinomis”, kurios kol kas yra tik tiriamasis preparatas, beje, visai neaišku (daugumai), kuriam tikslui.

habilitās

„…apninka niūrūs pesimizmo ir savanaudiškumo debesys.”
Negaliu sutikti: „savanaudiškumo debesys” yra labai aiškus, jie iš lietuvio asmens gelmių.
Pesimizmas – bendra visiems lietuviams savybė.

Popiežiui

derėtų pasidomėti, IŠ KO gaminamos tos vakcinos. Kunigai irgi įgalūs tą padaryti. Bet atrodo, kad katalikybė skuba nužudyti pati save.

Abelis

Pagarba kunigui Robertui už tiesų žodį

Robertuk,

Pirma papasakok apie Uspaskio pinigus rugpjūčio 10-tos cirke kvailinti patriotams.

jeigu pasidomėtume

Ganytojams yra Viešpaties patikėtos jiems ganyti ir išsaugoti aveles . Ganytojai nėra tų avelių šeimininkai. Šeimininkas yra Viešpats . Ir už pražudytas aveles teks atsiskaityti Dievo teisme. Tai yra parašyta Biblijoje.

I.Šimonytė susitiko

su Popiežiumi kaip Premjerė,o ką ji mano,kokia jos pasaulėžiūra kaip žmogaus?Ar ji bus Katedroje per Kalėdas,Velykas,kiti jos partijos nariai,laikantys save krikščionimis…?Ar išdrįs eiti,taikydami prievartą,kuri priešinga krikščionio mąstymui?Įves karantiną,uždarys bažnyčias kol valdys?

Ramiros

Visi, nežiūrint kokio kailio, ar kokį ant viršaus užsivilko, nors prigimtinis ir nepasikeitė, kažkodėl pas Šv. Tėvą vyksta. Nesuprantu ko,jeigu dūšioje nėra vietos Kristui ? Ar tai ne veidmainystė ? Juk vyko ir AMB ir Prunskienė …

Protestantas

Skirtingai nei tamstos aš vadovaujuosi tik Dievo žodžiu tiesiai iš Biblijos. Kiekvienam savo, bet samdau tik protestantus – su tais, kurie dar būdami gyvi jau gyvena anapus, man nepakeliui.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top