Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Į Wikipediją buvau įkėlęs informaciją apie Domeikavos Lietuvos kankinių (žr. ČIA) ir Lapių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčių istoriją ir nuorodų, nes buvau ilgametis tų parapijų klebonas. Bet netrukus tai buvo pašalinta.

Buvo pašalinti istoriniai kadrai – vaizdo įrašai apie:
– Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios kertinio akmens pašventinimą 1993 m. birželio 14 d.
– paminklo KGB aukoms pašventinimą 1999 m.
– Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios konsekraciją 2006 m. liepos 2-ąją ir kt.

Juos pamatyti galite ČIA.

Kadangi organizavau Lapių Laisvės paminklo atstatymą, paskelbiau apie tai ir žinutę Vikipedijoje. Bet ir ši medžiaga buvo pašalinta (žr. ČIA).

Dabar esu Šėtos ir Lančiūnavos parapijų klebonas. Įkėliau medžiagos apie parapijas, nuorodą į parapijos puslapį, bet ir vėl viskas buvo ištrinta (žr. ČIA).

Parapijos svetainėje (žr. ČIA) yra istorinių paminklų nuotraukų, papasakota ir apie bolševikų nukankintą Dievo tarnaitę Adelę Dirsytę ir kt.

Kad tai Kremliaus trolių darbas, rodo pirmoje vietoje prie Šėtos vaizdų įkelta nuotrauka, kurioje matyti paminklas sovietų kariams:

Bet Šėtoje yra ir paminklų kariams, žuvusiems kovose su bolševikais, 1918 m. Nepriklausomybės kovų didvyriams, partizanams. Bet tokių paminklų vaizdai Kremliaus cenzorių ištrinami.

Keitimai-trynimai matomi šiame puslapyje (žr. ČIA).

Visa tai matant belieka konstatuoti: Kremliaus trintukų šeimininkavimas lietuviškoje Wikipedijoje atkakliai šalinant iš viešosios erdvės patriotinius, tautinius dalykus yra atitinkamų Lietuvos struktūrų ir politikų apleista sritis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Nu ko noret? Kas valdo Lietuva? ..gi matyti,o tuo viskas ir pasakyta.

gryną tiesą pasakė

ten šeimininkauja mūsų komunistinės-kgbistinės valdžios antras ešelonas: komsomolcai.

Cha,

Mūsų politikai visai ne mūsų, o kremlinų.

Žaltvykslės

Va, smagu, išvadino Kremliaus troliu 🙂 Pats atmečiau kelis šio kunigėlio keitimus – pradžioj reikia išsiaiškinti, kur ir kokias nuorodas dėti, o paskui skųstis. Deda kažkokias nuorodas į netvarkingas svetaines, užuot išsiaiškinęs, kas ir kaip. Paminklą irgi pats paveikslavau ir įdėjau – kas čia baisaus, visokio paveldo yra. Tai dabar laukti, kol Kremlius man pinigų užmokės?

Mūrka

Nesistebiu, nes valdžioje idėjinių komunistų, stribų vaikai ir anūkai. Jei sako, aš konservatorius – suprask komunistas. Dėl to už juos balsuoja komunistų ar stribų palikuonys, arba kvanktelėją.

Matyt, nelengva būtų pasakyti,

patys rusai ar kita visados ir viską siekianti perimti savo rankosna tautinė grupelėlė Putino Rusijoje kontroliuoja Kremliaus mass media, Kremliaus propagandą, kuri primityviai, bet kryptingai perrašinėja istoriją, šmeižia Lietuvos didžiavyrius (partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą, Joną Noreiką-Generolą Vėtrą, Lietuvos nepriklausomybės karžygį pulkininką Kazį Škirpą ir t. t.)? Dabar iš gerb. kunigo dar sužinome, kad akiplėšiškai „šeimininkauja lietuviškoje Wikipedijoje atkakliai iš viešosios erdvės šalindami patriotinius, tautinius dalykus“ ir įkeldami sovietinių karių paminklų nuotraukas.

Jūratė

Vikipedija yra enciklopedija, o enciklopedijas redaguoti gali ne kiekvienas. Sukurkite netvarkingą straipsnį bet kokia tema ir jis bus ištrintas. Net jei jame nebus jokios politinės potekstės. Paprašykite, kad straipsnį sukurtų tą daryti mokantis žmogus ir Jūsų norimas turinys išliks.

stasys

Nesutarimai sprendžiami diskusijomis junkitės ir diskutuokite apie priežastis kodėl neleidžia redaguoti informacijos Wikipedijoje . wikipedia.org/wiki/Vikipedijos_aptarimas:Bendruomenė#Kremliaus_troliai

Jota

Lietuvos istorijos ir kovotojų už laisvę juodinti nevalia, tačiau šiame portale (gal ir ne vien čia) pusė paranojikų, pasiruošusių apjuodinti kiekvieną, kas turi rusišką pavardę. Nors tu ir visiškai nepritari Putino politikai, nes jis eina išvien su antikristine žydų chabadnikų sekta, vis vien būsi apšauktas kagebistu, išdaviku ir Lietuvos priešu. Tokie superpatriotai ir kovotojai už teisybę ir Kristų nukryžiavo. Kai papuoli į tokių „patriotų” spjaudalus, nebūtus kaltinimus ir patyčias, pradedi nekęsti ne tik Lietuvos, bet ir jos išvėsusios religijos, kad ir kaip to nesinorėtų. Liberali ir modernistinė katalikybė visiškai baigia sunaikinti lietuvių tikėjimą Kristumi, pavertė juos bedvasiais ir sužalota siela ligoniais, susvetimėjusiais ir agresyviais materialistais. Turbūt ir šiam kunigėliui ar tik nesivaidena visur Kremliaus troliai. Nors nežinau, galbūt jie ir… Skaityti daugiau »

Jotai 13:23

Jūsų tendencingumas, pyktis, emocionalūs apibendrinimai nepalyginamai daugiau pasako apie Jus, nei apie katalikybę ir lietuvių nudvasėjimą. Užuojauta.
Vis dėlto dar kartą pamąstykite apie vieną kunigo Roberto nurodytą detalę:
paminklo sovietiniam kariui nuotraukos įkėlimą vietoj ištrintų
paminklo KGB aukoms bei vietoj Lapių Laisvės paminklo nuotraukų.
Negi tai galėjo padaryti vietinė bendruomenė?
Tuomet pas ką, gerb. Nijole, daugiau paranojos sindromų ir sovietmečio traumų?

Jūratė

Pritariu Jotai. Tiksliai žinau, jog čia yra kunigo klaida, nes pati šiek tiek redaguoju Vikipediją ir galiu patikinti, jog gerų straipsnių niekas netrina. Gerbiamas kunige, jei skaitote šiuos komentarus, kreipkitės į Vikipedijos administratorius ir jie Jums padės sukurti straipsnį su Jūsų norimu turiniu.

Jobai,

Negink kremlinų pati būdama trolių moderatore. Juk viskas akivaizdu, kaip ant delno, gyvais pavyzdžiais iš įvykių Vilniuje.

stasys

Palaikysiu p. Jūrate . Kartais priešo buvimu lengviau patikėti nei savo padaryta klaida ar neapsižiūrėjimu .

O kur

jų nėra? Ir čia pilna bevardžių budėtojų, kad nenukryptume nuo Raudonosios oligarchijos kelio, nuo keliuko Maskolijon.

kaip tai pažįstama...

tu pats kaltas
tu nemoki
tau vaidenasi
—-
kgbistėlių žargonas

Gal ir ne taip

Kodėl tai būtinai turi būti kremlius. Greičiau jau hipsteriai-paspirtukinikai-veganai reiškiasi. Jiems juk katalikybė yra atgyvena.

Jūratei ir kitiems

Programinė įranga netrina. Daugių daugiausiai pergeneruoja į labiau tinkamą formatą. Gali dėl to išsikreipti, bet pradingti negali – čia jau ilgi pirštai ir ilgos nosys prisideda.

Žaltvykslėms

ne, nelaukite, kremlius jums nesumokės. tokiems kaip jūs, nebent koki žalvarinį medalį įteiks kokio nors jų šalies jubiliejaus proga. ir džiaugsitės, kaip rublį radę:):):) ir dar pasakosite, kaip ne bet kieno, o KUNIGĖLIO tekstą išmetėte, tikriausiai jums tai gyvenimo įvykis

Julius

Tai nėra apleista sritis. Kiek man teko prieš kelis metus pereiti ten cenzūros mėsmale tai Daugėla pilnai valdė visą „lietuvišką” Vikipedija.

Žaltvykslės

Bet tai juokinga – pats visada skaitau šį portalą, pritariu daugeliui čia skelbiamų straipsnių, ir štai. nei aš, nei kitas, šituos keitimus atmetęs naudotojas, galiu užtikrinti, nėra nei joks „veganas-paspirtukininkas”, nei „Kremliaus agentas”. Ta tarybinių karių nuotrauka išvis atsitiktinai čia įdėta ir nieko bendro neturi su tais keitimais. Jei kunigas nori, gali įkelti partizanų kapų nuotraukas (šiaip, pagrindinė Šėtos straipsnio nuotrauka yra Šėtos bažnyčia, jeigu ką). nuoroda buvo pašalinta, nes netvarkinga (kažkokia nuotraukų makalynė) ir ne savo vietoje (negi į miestelio puslapį kelsime viską, kas susiję su Šėta, juoba, kad ten panašiau į kažkokį fotodienoraštį). Šitoje vietoje yra akivaizdi paranoja ir nesusipratimas. Čia galima tik pritarti Jotai – tikrai jau nesveiki čia daugelis, vos kas rusiško, tuoj puolama putotis, net… Skaityti daugiau »

vietiniai, lietuviškieji Kremliaus troliai

Kiek matosi iš keitimų istorijos, keitimus atliko administratorius Homo ergaster iš Lietuvos.
https://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Domeikava&action=history
https://xtools.wmflabs.org/ec/lt.wikipedia.org/Homo_ergaster#general-stats

Juliui

Gal dirgėla?

Žaltvykslės

Šiaip, tarybinių karių kapai net į Lietuvos kultūros paveldo registrą įtraukti, eikit ten trolių ieškoti: https://kvr.kpd.lt/#/static-heritage-detail/742a6ed5-0143-42b2-9c9e-a6a0dc7a01b1

Julius į 2020-02-12 17:47

Koks skirtumas. Man tai jokio.

jie

gali šeimininkauti tiek, kiek mes jiems leidžiame, vadinasi leidžiame daug ir prieigą ir nusikalstamą elgseną ir nebaudžiamumą. Tai ne jų, tai mūsų kaltė, jeigu nesaugojame ir nežinome istorijos, vadinasi nežinosim kas yra mūsų priešas, o kas draugas.

Prašalietis

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje… „Patriotiškai” nusiteikusiam „Dvasios tėvui” matyt parapijoje mažai beliko „avelių” ar,gal būt, jam jau pabodo vien tik ganyti dar neišsivaikščiojusių negausių „avelių dvasias”, tad užsiėmė „kilniu darbu”-„patriotizmo” propagavimu Vikipedijoje Lietuvos mastu. Ir še tau, lietuviškoje Vikipedijoje „patriotinis dvasio tėvas” užtiko „bešeimininkaujančius” Kremliaus trolius, kurie ištrynė „dvasios tėvelio patriotinius” pablevyzgojimus apie tautai ir valstybei „gyvybiškai svarbius”- „Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios kertinio akmens pašventinimą,paminklo KGB aukoms pašventinimą 1999 m, Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios konsekraciją 2006 m. liepos 2-ąją, kunigėlis net patriotiškai paskelbė:organizavau Lapių Laisvės paminklo atstatymą. Manau pats Putinas, pamatęs Skrinskų Robertuko „patriotinio dvasios tėvo” asmenyje „negirdėtą, nematytą tautinį patriotizmą”, „išsigando” ir pats asmeniškai įtaisė Kremliaus trolius į Vikipediją. Po šio Kremliaus trolių aptikimo… Skaityti daugiau »

Žaltvykslės

Dar padūmojau – jei jau klebonėlis toks patriotas, tai ko su parapijonimis nenueina kapinėsna ir nenugriauna to Kremliaus didybę aukštinančio paminklo.

Juk pagavo kun. Robertas jus už rankos

antilietuviški triedalai
jūratės be kąstyčių-žalčių vykslės-prašaliečiai-stasiai-dzeikai?
Ką dabar darysite, kai darbo broko tiek daug ir jis neištaisomas?
Gėdos ir savigarbos neturite, bet atpildo valanda vis vien ateis.

s.m.

labai norėčiau šiąnakt susapnuoti visus šituos metan-gazus (tfu, kokie jie žaltvysklės), štazius, prachadimcus, julius, jašas ir visus kitus bolševikų pastumdėlius tame kaime įbetonuotus į grindinį greta jų reklamuojamos raudonarmiečių stovylos. Perfrazuojant vakar delfijuose kvykavusį zagorną,- mes jus būtinai surasime, choleros. Ateis tokia diena.

oho

anksciau stasys cia kele sarsala. dabar kazkoks sovietinis Zalstvyklius atsirado. stasiui tikriausiai geda, kad tas naujokas taip gerai pasinaudojo proga cia tersti komentaru skiltis. ir ta daro netgi profesionaliau. stasyyyy,laikas pasitempti

stasys

Kažkaip nesmagu kritikuoti tapo Prašalieti , Jis kaip ir kraujo broliu nykščiais man įrašytas , todėl vyresnio brolio teisėmis jam dar karta priminsiu . Negražu taip ant dvasiško tėvelio varyti , kompiuteriniai mokslai matyt nėra dvasiško tėvelio ta stiprioji kelio pusė o tas velnio išradimas –internetas , ir šeip niekuo nėra biblijoje paminėtas .. Žaltvyskslės va siūlė netgi nugriauti sovietu kariams pastatytą paminklą ? šiais laikais tik barbarai s.m. –ėsai pareina į mobilu neprašyti su priminimu ka nors greitai ir pigiai pirkti .. vidurnakčiais .Padorūs ir pagarbūs piliečiai jaučia kai kritika yra nereikalinga problemai kurios ja na niekaip neišspręsi ..ir jei nepadėsi .Aišku yra toks keistas Lietuvoje fenomenas kai bažnyčia, jos tarnu pagalba, tampa matoma patriotinė , o gal tai… Skaityti daugiau »

stasys

oho .. ačiu kad priminėte .:)

Raigerdas

Wikipedija apart informacijos skleidžia ir dezinformaciją. Čia komentatorius rašo:”Juliui 2020-02-12 17:47 Gal dirgėla?”. Taip, Dirgėla yra vienas iš dezinformacijos skleidėjų. Žinau net tokių atvejų, kai wikipedistas paprašė duoti jam „kyšį” už tai, kad jis gali parašyti pozityvią informaciją apie šią organizaciją ir gali parašyti negatyvią. Vieną kartą pasidomėjau wikipedistų tarpusavio pokalbiais. Tai toks „Traktorius” ten gyrėsi kitiems wikipedistams, kad gali parašyti „juodai” ir gali parašyti „baltai”. Mūsų žiniasklaidoje šitaip dažnai reketuojamos organizacijos, manau, kad taip gali būti ir su politikais. Jeigu moki jiems už straipsnius, užsisakai reklamą, tai jie tokią organizaciją ar įmonę nediskredituos. Pas mus neskiriama demokratija nuo anarchijos. Visgi, Lietuvoje turėtų būti įsteigtas INFORMACIJOS DEPARTAMENTAS VYRIAUSYBĖS LYGIU su griežtu reglamentu, kad atskliesti DEZINFORMACIJOS ŠALTINIUS. Jeigu jau Jotai patinka… Skaityti daugiau »

stasys

.. Lietuva švogeriu kraštas , bet kad po ja koks nors Reigardas gandus nešiotu apie prašomus kyšius ,galimai, manau nepriimtina . Tai kur taip nuvažiuosime ? imsime įtarinėti kiekviena čia priklydusia avele .. po ja slepiant pilka vilką. Wikipedijoje vykstančios diskusijos tarp adminu ir informacijos talpintoju vieša , nesunku pačiam nueiti ir paklausti kodėl netalpina ir ka reikia pakeisti kad turinys atitiktu tinklalapio keliamus reikalavimus .

stasiui

mano manymu, vis delto sis kunigas yra arciau tiesos, nors visai sitos situacijos nezinau. teoriskai yra imanoma, kad kunigas nezino visu taisykliu kaip reikia ideti informacija ir kad kazka padare ne taip. wiki yra didele kontora ir ten esantys nesicackina su klaidomis, tiesiog atmeta nes darbo kruviai dideli, ka as irgi galiu suprasti. bet. bet, kai paskaitau tokiu Zalstvykliu komentarus, man tampa aisku, kad cia tikrai nera techniniu netiksmumu reikalas, bet ideologine diskusija, kur raudonasnukis Zalstvyklinis cia reiskia savo sovietinius marazmus. ir ta jis ir i ji panasus daro taip pat redaguodami wiki puslapius. as nesakau, kad reikia griauti sovietiniu kariu kapus, bet sutikite, tie standartiniai kapu paminklai, esantys beveik visuose miesteliuose ir pastatyti pagal ta pati projekta, nera jokie… Skaityti daugiau »

linas

Paskaitykit šituos komentarus ir suprasit, kodėl rinkimuose niekada nelaimi tautinės jėgos.

kažkiek tvarka palaikoma

Jei pažiūrėsite Vikipedijos straipsnio apie Neringą Venckienę redagavimų istoriją, tai pamatysite, kad ten būta ir analfabetiškų Egzotinio Debilo stiliaus bandymų vos ne kalėjimo žargonu šlykščių epitetų pridėti. Tačiau straipsnis vis tik išliko bent minimaliai etiškas.
O kad lietuviškieji Vikipedijos adminai – susireikšminę ir piktnaudžiaujantys, anokia naujiena. Apskritai lietuviškasis Vikipedijos segmentas yra labai skurdus. Net apie Lietuvą straipsniai pagrinde yra skurdūs ir netikslūs. Netrūksta ir sovietinės versijos atkartojimo. O nauji žmonės neįleidžiami tų pačių susireikšminusių adminų. Netgi numanau kokios pavardės slypi už kai kurių slapyvardžių.
Jeigu Ukraina, fronte žuvus vienam iš produktyviausių Vikipedijos straipsnių ukrainiečių kalba autorių, patyrė rimtą žalą, tai Lietuvai tokios perspektyvos tikrai negresia.

Akademikai

daro tą patį – varo melo propagandą labiau nei Vykai.

leonas

Čia tikrai kunigas taip kalba?

Jau ir

kleras bando politikuoti…

Regis

Lietuviškoje Wikipedijoje šeimininkauja ir ponauja susireiškminę kairuoliški analfabetai patapę adminais.
Wikipedijos bendruomenėje jau seniai liūdnai pagarsėję Homo ergaster, Dirgela, ir kt. Skurdina turinį ir atgrąso nuo straipsnių pildymo.

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top