Kviečiame į konferenciją–diskusiją apie gender ideologiją!

Krikščioniškosios kultūros institutas, bendradarbiaudamas su Piotro Skargos fondu 2019 m. lapkričio 23 d. 10.30 val., kviečia tautiečius, šviesuolius, švietėjus, suinteresuotus tradicinėmis vertybėmis grįsta Lietuvos ateitimi, dalyvauti konferencijoje – diskusijoje „Gender ideologija“ ir doras pasirinkimas?!”

Lietuvos ateitis tiesiogiai priklauso nuo vertybėmis grįstų pasirinkimų ir doro atsakingo požiūrio į galimas pasekmes. Kritinio mąstymo kompetencija, grįsta vertybėmis ir Dora, ypač aktuali jaunajai kartai. XXI a. žmogui gyventi dorai nėra lengva, nes visuotinai propaguojama „malonumų kultūra“ tiesiogiai tam prieštarauja.

Renginio metu dalyviai išgirs užsienio ir Lietuvos realijas, susijusias su gender ideologijos raiška ir turės galimybę sudalyvauti diskusijoje.

Renginio svečias – viešosios teisės ekspertas dr. Tymoteusz Zych iš Varšuvos Stefano Višinskio universiteto. Konferencijos lektorius yra parašęs daug ekspertinio lygio ataskaitų, teisinių nuomonių, akademinių darbų žmogaus teisių apsaugos, šeimos teisės, konstitucinės ir tarptautinės viešosios teisės srityse.

Kada?
Renginio pradžia: lapkričio 23 d. 10.30 val. Registracija vietoje nuo 10.00 val.

Kur?
„Domus Maria“ viešbučio Posėdžių salėje, Aušros Vartų g. 12, Vilnius

Kaip registruotis?
Kviečiame registruotis užpildant dalyvio anketą (https://forms.gle/imSRBw5Ner2PeJvT7)
arba telefonu: 8 612 59 326 (I-V 9:00 – 17:00)

Registracija iki 2019-11-21

Konferencijos dalyvius vaišinsime kava ir užkandžiais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Labai gerai apie tai kalba

Douglas Murray-tik ,deja,angliskai.

Daiva

Buvo labai įdomi konferencija, nors dalyvių nelabai daug susirinko. Pasibaisėjau skaičiais vaikų, atimamų iš šeimų Norvegijoje. Į globėjų šeimas 2010 m. ten buvo perkelta apie 6000 vaikų, o 2017 m. – jau apie 9000 vaikų. Gerai, kad pas mus žmonės pasišiaušė prieš norvegiškos tvarkos įdiegimą.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top