Kviečiame į ukrainiečių aktoriaus O. Gorbunovo ir jo grupės „Grust pilota“ kūrybinį vakarą Rusų dramos teatre

Rugsėjo 27-ąją, sekmadienį, 18 val. Lietuvos rusų dramos teatre Ukrainos ir Rusijos kino aktorius Oleksijus Gorbunovas drauge su savo grupe „Grust pilota“ surengs koncertą, kuriame atliks Bulato Okudžavos, Vladimiro Vysockio, Boriso Grebenčikovo ir kitų bardų kųrybą bei ukrainiečių liaudies dainas.

O. Gorbunovas yra vaidinęs Ukrainos, Rusijos ir užsienio kino studijų filmuose, tokiuose kaip „Badmaris-1933“ (1991), „Valstybės patarėjas“ (2005), „12“ (2007), „Stiliagos“ (2008), „Atsisveikinimas“ (2009), „Kraštas“ (2010), „Šerlokas Holmsas“ (2013), „Chaitarma“ (apie Stalino Ukrainos totorių ištrėmimą iš Krymo 1944-aisiais; 2013), „Skėriai“ (2014), šiuo metu filmuojasi Ukrainos seriale „Gvardija“. Visą O.Gorbunovo filmografiją (joje – 134 filmai) rasite ČIA.

Po Krymo okupacijos O. Gorbunovas atsisakė filmuotis Rusijoje ir savo tolesnę aktoriaus kūrybą paskyrė Ukrainai.

Per pirmąją savo viešnagę Lietuvoje aktorius buvo atviras: „Esu tikras kijevietis, užaugau Kijeve, mokiausi Kijeve, visas mano gyvenimas susijęs su Kijevu, bet dirbau Maskvoje, ir, beje, niekada apie Maskvą ir Rusiją blogai nekalbėjau, nes tai antroji mano tėvynė. Mano tėvas iš Altajaus, visi mano pusbroliai ir pusseserės gyvena Altajuje, todėl man šis karas dar skausmingesnis, nes aš tarsi perpjautas ir perpjautas per širdį, lygiai perpus: mama – ukrainietė, tėvas – iš Rusijos, aš pats – kijevietis“.

Šiuo metu O. Gorbunovas garsina ruso fotografo Sergejaus Loikos, praleidusio penkias paras Rusijos samdinių bombarduojamame Donecko aerouoste, ką tik išleistą knygą „Oro uostas“.

Daugiau apie šį aktorių ir jo pilietinę-meninę veiklą žiūrėkite LRT laidos „Rusų gatvė“ reportaže (ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top