Kviečiame Lietuvos piliečius referendume išsakyti savo požiūrį į laisvę ir žemę

Lietuvos sąrašas ir Tiesos judėjimas kviečia Lietuvos piliečius išsakyti savo požiūrį į laisvę ir žemę.

Tiesos.lt redakcija


Piešinio autorius – Algis Nameišis.

Verta prisiminti. Turėkime viltį

„Viltis nėra lūkestis, kad dalykai baigsis sėkmingai, bet įsitikinimas, jog yra dalykų, dėl kurių verta darbuotis, nesvarbu, kaip tai baigsis.“

Vaclav Havel, čekų poetas ir dramaturgas, disidentas ir Prezidentas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bulatas Okudžava
Canada

Mano pagarba Lietuvos sarasui ir Tiesos judejimui uz atkakluma.

Rasa

Po 20 metų rusų ir vokiečių korporacijų valdomoje Lietuvoje daug referendumo kritikų pasakos savo vaikams, kaip jie rėmė referendumą.

pensininkas

Lietuvos NEPRIKLAUSOMOS DEMOKRATINĖS valstybės demontuotojai ir jų valdoma žiniasklaida tyli. Manau, apie 23 val. sužinosime kiek mūsų nesukvailintų ir nepabūgusių ateiti į apklausą Lietuvos piliečių dar yra likę.

Man labai gaila

Kad yra daug konservatorių, liberalų, socialdemokratų sukvailintų žmonių. Galiu pasakyti tik tiek – tai jų sąžinės reikalas.

valstybė kuri galėjo būti

kelios mintys po balsavimo;
Atėjo balsuoti ko gero tie,kurie nepraeitų abejingai pro spardomą gatvėje gulintį žmogų…
Tie, kurie abejingai ir atsainiai žvelgė įreferendumą, taip pat abejingai žvelgs į svetimos valstybės tankus riedančius po jų langais x valandą.Toks abejingumas priešą visada skatina atatinkamai veikti. Gal būt to ir siekiama..

Jonas

Jau 12 valandą pasimatė, kad Lietuvoje tikrų lietuvių labai maža. Daugiau ,pagal juknevičienę, nesubrendę demokratijai, banditėliai, runkeliai ir t.t.

jane

Kaip ten vakar pasake Cameronas ? Kartais verta pralaimeti musi ,kad veliau laimetum kara.

Rezultatai

bus tik ketvirtadienį, o dabar futbolas svarbiau už viską, tarsi jį kas žiūri? Nebent 21 val per Panoramą bus
pasakyta įvyko ar neįvyko referendumas. Mano nuojauta nekokia, nes jau nuėjus į apylinkę – vaizdelis nekoks.

Irena

Nuejau balsuoti 12 val.Zinoma nusivyliau, nes balsuojanciu labai mazai.Na ka gi ir vel laimes „teisingieji”, o apkvailintieji verks dar labiau, kai ju vaikai „oriai” dirbs danu kiauliu fermose.Labai gaila savo mielos Lietuvos.

blondinė

Pirmą valandą savo kaime buvau 36-tas.Apsidairau:vienas kaimynas „pila”antra diena,kiti amžini bedarbiai(lietuviškai tinginiai),trečias…O aš pats?Vienas vaikas „užsidirba geresniam karsteliui Švedijoje”,kitas su mergom kažkur kaimo turizme..

lobovas

nu ką runkeliai, jau verkiate? Sakiau, kad jūsų referendumas žlugs su didžiausiu triukšmu, nes jūs esate mažuma ir pats pats laikas būtų tai suprasti – psichiatrinių klientai daugumos sudaryti negali 🙂

lobovui

Verksi ir pats, tik nebent”muiliuką išneši” į motulę Rusiją. Liksi be žemės su pliku užpakaliu, bus šalta ir užkrimsti nieko neturėsi. Tada mes iš tavęs pasijuoksime. Negausi nieko iš jokio svetimšalio, išpardavęs Lietuvą. Galėsi džiaugtis savo laisve tuščiomis kišenėmis.

irena

Pagarba visiems ,kurie nėjo į tą šliužpalaikį referendumą.Kremliniai paleckiukai pralaimi .Šlovė Lietuvai./

roma

Ka jus ,Irena,vadinate Lietuva?Ar tuos ,kur uzima 1-ma vieta ES pagal korupcija?

Hau

Nors referendumas, panašu, neįvyks, tačiau organizatorių triūsas ir pasiaukojimas tikrai ne veltui. Referendumas kaip lakmuso popierėlis atskleidė kas yra kas Lietuvoje, išryškino valdančiųjų dviveidiškumą. Nepamiršim, kas pardavė Lietuvą. Jokios demagogijos nepadės.

www

Įdomu tai ,kad parašų buvo surinkta apie 300000 tūksta.,o ”taip”iš tų 15 ,1 proc balsuotojų pasisakė 70 oroc t.y. apie 260000tūks ;Kur dingompasirašę dar 40000tūkst. žmonių?

romai

Ne .Lietuva ,tai šliužas ,panka, paulauskas rolandas,paleckis ,vaišvila,violetinė publika ,o visi kiti tik Lietuvišką korupciją ”palaikantys ”žmonės.

> romai 17;49

Ne, gerb.Roma.Mano LIETUVA, tai ne ta, korupcine.Tai yra laikina.Tikrai ateis tas laikas, kai ir pas mus triumfuos TIESA ir TEISINGUMAS.TIKRAI TAIP BUS!Su pagarba Irena.

> romai 22:34

O tamstai noreciau pasakyti, kad P.Sliuzas, p.Panka, R.Paulauskas, Z.Vaisvila, „violetine publika”, yra, palyginus su tamsta, aukstumoj.Palecki gali pasilaikyti sau.Be pagarbos Irena.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top