Kviečiame paremti Andriaus Švarplio peticiją – apginkime ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę

Kviečiame savo parašu paremti Andriaus Švarplio inicijuotą peticiją „Dėl demokratinio politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principų“.

Nebūkime abejingi – padėkime apginti ir krikščioniškų pažiūrų Seimo nario žodžio laisvę ir raišką Parlamente.

* * *

Peticija „Dėl demokratinio politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principų“ (P.Urbšio pasisakymo Seime atvejo)

Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijai
LR Seimo nariams

Mes, žemiau pasirašiusieji, atkreipiame Jūsų dėmesį į tokias aplinkybes:

1) Viktorijos Čmilytės-Nielsen siūlytas įstatymo projektas buvo neįtrauktas į tolesnę Seimo darbotvarkę Seimo sprendimu, o ne vienašališku P.Urbšio veiksmu (tas ir juridiškai neįmanoma). Jeigu toks Seimo sprendimas buvo procedūriškai tvarkingas, tuomet tai nėra joks įstatymo pažeidimas. Tuomet galima kalbėti tiktai apie Pozicijos-Opozicijos santykių politinę brandą.

Todėl tai nėra Seimo nario Povilo Urbšio atliktas politinės diskriminacijos veiksmas.

2) P. Urbšys, kaip teisėtai išrinktas Seimo narys, turi teisę išsakyti tas vertybines nuostatas, dėl kurių jis yra išrinktas. Šiuo konkrečiu atveju, P.Urbšys išsakė nuomonę, kuri remiasi itin didele, kone šventa, pagarba gyvybei: įstatymo projektą, palaikantį embrionų žudymą ar prekybą, nederėtų teikti gyvybę nešiojančiai Seimo narei. Tai yra Seimo nario etinė pozicija. Ji kyla iš pagarbos gyvybei ir tuo pačiu – nėščiai moteriai.

Todėl tai niekaip negali būti laikoma Seimo nario Povilo Urbšio atliktu etiniu diskriminacijos veiksmu.

Manome, kad P.Urbšio nubaudimo atveju bus pažeistas politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principai, kadangi:

– Seimo narys, jo žodžio laisvė ir raiška Parlamente, negali būti ribojama pagal tam tikrą vieną etikos ir politikos sampratą, nes Seimo narį renka Tauta visuotiniame balsavime ir išrinktas Seimo narys turi teisę ir privalo išsakyti tokias etines ir politines nuostatas, dėl kurių jis išrinktas į Seimą.

– žodžio laisvė garantuoja, kad bus užtikrintos lygios sąlygos konkuruoti įvairioms etinėms-politinėms nuostatoms, kurias savo pasirinkimu vėliau pasirenka piliečiai visuotiniu balsavimu.

– momentinė viešoji nuomonė negali pakeisti fundamentalių demokratijos pagrindų, tokių kaip teisės viršenybė, politinis reprezentavimas ir žodžio laisvė.

Papildoma informacija:
Autorius: Andrius Švarplys
Adresatas: Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijai; LR Seimo nariams
Kategorija: Valdžia ir politika

Pasirašyti peticiją galima ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
112 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Užgrūdinkime kovotoją!

Gal tegu pabando Venckienės duonos?

Peticija Švarpalaitė

Žmonės jūs ar ne žmonės?
Apginkime tikrą krikščionį, dorą ir jautrų kataliką nuo priešų!
Tuoj pat, nedelsdami pasirašykime Peticiją.
Dabar arba po minutės.
Tiems kam trūksta 12 sekundžių apsisprendimui-

http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-15613

Juozapai

Kas Tau pasidarė???
Tikrai nesuvoki savo destrukcijos?

Konstrukcija Vertybinaitė

Tikrai, jeigu žmogus kartelį ir išdavė krikščioniškus, žmoniškumo principus- tai dar negarantija jog vėl išduos. Kas buvo, tai pražuvo. Dabar gerb. Urbšys yra tvirtų moralinių vertybių žmogus- atėjo su valstiečiais valdžion, tai ir nesoblaško, balsuoja kaip priklauso. Pvz. , galėjo juk kaip vaikėzas ar koks populistas skeryčiotis ir šūkauti priimant gerb. Šakalienės ir gerb. Majausko Barnearneto įstatymą.
Bet išlaikė tvirtą stuburą ir netapo vertybių išdaviku. Nebalsavo prieš. Net nesusilaikė. Ąžuolas! Tik ir rinkti Prezidentu.
Todėl visokių juozapų šmeižtai neprilips. Tauta myli gerb. P. Urbšį ir tekini už jį balsuos.
Už vertybes!

amerika pirty

Nu, bet jeigu ką, Urbšys irgi gali nesunkiai išsigelbėti nuo plaukuotos liberastijos rankos- pabėgti į amerikas. Rašys mums laiškus iš razlivo ir vargo nematys. Šikagoje vidury vasaros su paltu nusifotkins, gerbėjus pradžiugins.

Juozapai,

Tu dabar iš savo egoizmo pakišinėji Garliavą – negi ir to nesupranti???

Noriu noriu noriu Prezidento!

-Imkit vaikai pagaliuką ir primuškit juozapuką!

Šmikelienė

Šalin rankas nuo Povilo.
Katras kėsinsis- iš to atimsim vaikus!

GALI

ir pats apsiginti – ne kokia Venskienė – niekas jam negresia.Čikaga priglaus, jei ką……

Juozapai

Atsitokėk! Net jei Tu ir negali pripažinti, kad klysti – būtent tai, kuo kaltini kitą – tu klysti.
Ir apie kokį krikščionišką tikėjimą tu kalbi, kai kartais atvirsti iš juokdario?

:) :) :)

Šmikis apšaukė liberastinę šaškininkę. Tragedija! Buratinai rašykite peticiją-
dvi žiurkės bačkoje ėda viena kitą! Pavojus vertybėms!
Kas yra vertybės, kas yra vertybininkas?
Vertybininkas yra tas kuris grąžo rankas dėl užšaldytų spermatozoidų likimo.
Ir šypsosi balsuodamas už tai, kad bet kokia vtato boba su raudona kaldra ir guminėm pirštinėmis galėtų iš bet ko bet kada atimti vaikus. 🙂

lysyj pej, lysij pej, lysij pej!

Juozapai- atsitokėėėk!!!
Padla, duok buratinams teisę tikėti į naują Gelbėtoją.
Mesijas padidins pencijas, atpigins kruopas, (o gal net ir dešrą!)-
kokių gnyda, tau dar „viartybiū” daugiau reikia?

blaivus

– gerai Povilai, duodu tau šansą pasitaisyti:
nueik ir atvesk seneliams Kedžiams parodyti, suteik galimybę senukams pamatyti anūkėlę, vienintelę žiauriai nužudyto sūnaus dukrytę.
Padaryk tai- būsi vyras. Gal tuomet ir mes- krikščioniškai tau atleisim už bjarius praeities darbus.

Juozapui

provokacija pavyko – dar kartą įrodo, kodėl sistema taip lengvai sudorojo Garliavą. Bet dar ne iki galo – dar reikia sutrypti Garliavos moralinį pranašumą – parodyti, kad gynė mergaitę iš gilių moralinių įsitikinimų, o tiesiog kaip naivūs, nemąstantys, užsiundymais, tokiais kaip „imkit, vaikai pagaliuką, ir…” (ta insinuacija išties iškalbinga…) sukiršinami žmonės..

pravakacyja!

Nuneškim šią peticiją pasirašyti Laimutei ir Vytautui Kedžiams.
Ot apsidžiaugtų, a ne?

Nu ale tikrai

Povilas prisišiukšlino, nu bet kaltas tai svoločius juozapas!
Elementari logika.

Primygtinis prašymas

Tą vieną ir tą patį komentatorių, kurio komentarai nesusiję su Andriaus Švarplio siūlomos pasirašyti peticijos turiniu ir akivaizdžiai yra teršalai
bei niekaip nedera su Tiesos.lt tikslais
ar absoliučios daugumos komentatorių argumentuota raiška,
adminui derėtų principingai trinti.
Jei žmogus negerbia savęs ir kitų, jam reikia pagelbėti,
atsakingai neleidžiant visiškai susikompromituoti.

karštam Urbšio mylėtojui

Pone, jeigu esate toks argumentų fanas, primygtinai prašau paaiškinkite kuo skiriasi N. Venckienės persekiojimas kuriame istoriškai nepaneigiamai sudalyvavo ir jūsų kumyras Urbšys, nuo dabartinio persekiojimo kur jau auka tapo pats Urbšys? Juk ir anuomet persekiojamą venckienę aplojo tiek tiapkinai, tiek muiliūtės kurie dabar jau skalina ant p. Povilo. Kuo tiapkinų ir muiliūčių lojimas tada buvo mažiau pavojingas ar antikrikščioniškas nei dabar? Tuo kad anuomet tame šunų chore unisonu turavojo ir Poviliukas? Turite argumentų? Ne? Aišššku… Na, tuomet belieka bliauti šaukiantis admino. Bet šio portalo adminas yra logikos specialistas, tad nežinau kaip jums pavyks įsiūlyti nulinčiuoti juozapą. Logiškai, sudėtinga įsivaizduoti. PS: Kuo skiriasi tamstos siūlymas pjudyti juozapą nuo Poviliuko puolimo? Atsakysiu jums argumentuotai- juozapas nedalyvavo Venckienės linčiavime ir juozapas savo mandatu… Skaityti daugiau »

Robertas

nors ir nesu adminas, bet tamstos daroma loginė klaida tiesiog akivaizdi, nes… savo teisumą grindžiate tuo, kad Urbšys balsavo už …, o jūs – ne.
Bet čia joks argumentas – jūs ir nebalsavote, nes ir negalėjote balsuoti.
Jūs apskritai už nieką neprisiimate atsakomybės – netgi dabar už tai, kad pakišinėjate Klonio žmones. Ir surasite šimtus „argumentų”, kodėl tiems žmonėms padėti nepajudinsite nė piršto.
Ir ne pirmą kartą taip elgiatės: lindite po „teisuolio” kauke ir kiršinate žmones, kurie net neturi laiko ilgiau pagalvoti, kaip jūs juos pakišinėjate.
Beje, jūs pakišinėjate ir portalą.
Irgi jau ne pirmą kartą, o Garliavos žmonės, deja, net nesupranta.
Pritariu siūlymui trinti – per šiuos Juozapo išsidirbinėjimus dabar ir Tiesos.lt atrodo kaip liberastų klonas

velnio advokatui

Vietoje to, kad prašytumėte seimo narį pasibarstyti galvą pelenais ir atlikti krikščionišką atgailą už sunkias praeities nuodėmes, jūs blogą kvapą bandote pridengti pudruojant p. Povilą imbierų miltelių aromatais. Manote, jog tuo darote p. Urbšiui paslaugą? Kaip politikui gal ir taip. Bet kaip žmogui- tikrai ne. Ir pagaliau : kokio norite sau prezidento?
Politiko ar žmogaus?

Policajus

apie ką kalba?

Robertas

ir dar – negi jūs išties taip blogai manote apie žmones? negi manote, kad mes nepajėgūs pamatyti, kaip jūs manipuliuojate ir net akivaizdžiai meluojate? Pavyzdžiui, jūsų juk niekas nepjudo, net nesišaipo, skiringai nei jūs, net nesityčioja, tik siūlo tiesiog šalinti jūsų kiršinančius, jums pačiam gėdą darančius komentarus (man bjauriausia yra tai, kad jūs be jokių skrupulų – ir tik tam, kad pasiteisintumėte – pakišinėjate net senelius). – – – Bet dabar galvoju, kad gal galima būtų ir palikti? Kaip šviečiamąją priemonę, nes, ko gero, tokio akivaizdaus pavyzdžio, kuris parodytų, kaip sistema veikia, kai nori suskaidyti tuos, kurių susivienijimas kelią realią grėsmę, ir kiek nedaug tereikia, kad susipriešintų net ir geriausių ketinimų turintys žmonės, ne taip paprastai rasi…. – – –… Skaityti daugiau »

Robertui

Kalbate lyg koks Juozaitis 1990. Kas yra „kiršinimas”? Nuo kada tiesos sakymas yra kiršinimas? Nuo Juozaičio opuso laikų? Taip, tūlas Juozaitis anuomet teisingai įvardijo Landsbergį kaip prastą kandidatūrą. Bet- Juozaitis neįvardijo Brazausko blogu. O juk tas AMB nomenklatūrinis padaras irgi buvo nuodu atsikuriančiai valstybei. Ne, pone Robertai- Tiesa yra Tiesa nepriklausomai nuo to patogu ar ne. Jums dabar patogiau būtų Povilą iškelti kaip vėliavą kovai su liberastijom. Tik ko verta vėliava ant purvino stiebo, a? Amoralumu nugalėsime liberastus ir kokią „naują” Lietuvą pastatysite at purvino „pamato”? Beje, tamsta čia daug klykiate apie kažkokį mistinį Garliavos (?) žmonių „pakišimą”. Skamba didingai. Rinkodariškai stipriai. Bet ne labai suprantu- apie ką čia kliedite? Ir jau jeigu bandote remtis argumentais, tai gal negudraukite pasičiupdami… Skaityti daugiau »

Kažkas čia ne taip

Švarplys matyt bando reabilituotis po savo „intiligentiškai nuoširdaus” noro išsiaškinti ar Vanagas nebuvo banditas ir gal Vanagaitė teisi.

Urbšys daug gerai šneka, net kovo 11 eitynėse dalyvavo, tačiau tos 12 sekundžių parodė, kad lemiamu momentu jis praskydo arba yra kitoks nei šneka. O jei ištikrųjų tos 12 sekundžių kažką parodo, tai tegul pasidalina su mumis. Kitaip jis yra toks pat, kaip ir kiti 12 sekundžių teisuoliai, pvz. Balsys.

Primygtinis prašymas (2)

Andriaus Švarplio peticijoje kalbama ne apie atskirą asmenį (P.U. ar kitą),
bet apie su jo asmeniu susijusius p r i n c i p ų pažeidimus: „Manome, kad P.Urbšio nubaudimo atveju bus pažeistas politinio reprezentavimo ir žodžio laisvės principai”
ir toliau išvardijama, kuo remiantis taip teigiama.
Todėl grynai dėl bendro Tiesos.lt reikalo, dėl pagarbos skaitytojui reikia principingai šalinti tendencingai asmenį puldinėjančius ir su aktualia tema nesusijusius komentarus. Išloštume visi, neišskiriant daugiaveidžio provokatoriaus.

Robertas

čia durneliu apsimetinėjate jūs ir keičiate temas kaip jums patogu rašydamas paklodes visai apie ką kita, nei sakau aš, O aš sakau tai, kas jums labai nepatogu, kas atskleidžia jūsų moalinį veidą. Pritariu tam pirmam komentarui, kur jūsų prašė, net labai nuolankiai (bet jūs ir iš to išsityčiojote) atsitokėti ir nepakišinėti Garliavos, nežlugdyti jų moralinio pranašumo prieš sistemą (admino prašau: netrinkite, tegul visi pamato, ką ir kodėl renkasi Juozapas). – – – Aš tvirtinu ir savo žodžių neatsiimu: nėra jokio pasiteisinimo tam, ką jūs čia bandėte padaryti prisidengdamas Garliavos žmonių vardu. – – – O jei jūs nesuprantate, kaip jūs pakišinėjote Garliavos žmones, kaip jūs juos kiršijote, tai ką jūs išvis suprantate? ir ko verti išvis visi tie jūsų išvedžiojimai,… Skaityti daugiau »

gumbų pliauskose  vienybei

Aaaaaaa, apie vienijimaaaaaąsi kalba?!? Jooooooooooo….. Viskas aiśku. Vienytis, kurti partiją ir „vperiod į rinkimasus”, tskant valdžiooooon. Škia.:) Nu, ale kad jau vo taip- taigi visai neseniai. Lygiai taip prisivienjo tuntas karbauckių, šikalienių, skvernelių ir verygų su pranckiečiais. Išlošė rinkimų cirke ir tapo valdžia: Gaišnykas premjeru, aktinidijų augytojas seimo galva. Kas negerai? Juk irgi ” susivienijo” paties įvairiausio plauko veikėjai. Manot jog pagal tą patį vienijimosi kurpalių prisivienys stebuklingesnių? Iš tokių ypač poviliukų kur „biškelį ten, biškelį šen pašiko, nu ale nieko tokio”? Žinote, tai kad jums poviliukai nesmirda tai jūsų reikalas. Gal jums mėšlini poviliukų čebatų pėdsakai netrukdo. O man nepatinka. Nes dvokia. Kai „susivienija” nedvokiantys su biškelį pabezdėjusiais ir kartu su prisišikusiais, finiše visi jie ne jazminais dvelkia. Jums… Skaityti daugiau »

Juozapai,

kada imsitės rąsto iš savo akies ridenimo, užuot P. Urbšį puldinėjus?
Pradžioje bent nuo nykštukų spaudymo Už savo komentarus
ir Prieš su Jumis nesutinkančių susilaikyti galėtumėte?

Fakta i= "puldinėjimas"

Čia tamstos „prinipai”?

Laima

gal ir aš galiu įsiterpti? Dėl Garliavos – kaip aš mačiau tą situaciją net iš labai arti. Žmonės – iš nepatyrimo, tikrai ne iš blogos valios – per ilgai nesuprato, kad reikia ginti principus… Dabar, jei kas neskaitėte Aušrinės Balčiūnės baigiamosios kalbos, būtinai perskaitykite ir pamatysite visai kitą pilietinę-politinę brandą. Su šiais žmonėmis mokėmės visi… Tikrai nežinau, ko išmoks/jau išmoko P. Urbšys, net nežinau, kodėl jis tada pasirinko taip, bet iš to, ką matau, girdžiu – ir jau daug metų – man susidarė įspūdis, kad jis tai padarė ne dėl to, kad taip jam buvo patogiau, naudingiau, bijodamas sistemos keršto, norėdamas prie jos pritapti. Greičiausiai taip pasielgė iš įsitikinimų. Man tai daug ką keičia. Visiškai sutinku su A. Švarpliu –… Skaityti daugiau »

Robertas

Juozapai,
jums jau isterika.

principas

Tiapkinui- NE.
Muiliūtei – NE.
monikutėms, delpių smegenų plovykloms- NE.
Telšių tikybos mokytojos persekiojimui- NE.
prof. Radžvilo persekiojimui – NE.
p. Povilui Urbšiui, ir kaip seimo nariui ir kaip žmogui- taip pat tikrai NE.

p. Laimai

Kuo Urbšys skiriasi nuo kitų sisteminių?
Balsuoja juk pakankamai stropiai sistemiškai.
Ne p Urbšio vidiniai svaičiojimai ir ne jo gražios kalbos lemia žmonių likimus, o tai už ką p. Urbšys pakelia rankelę patvirtindamas įstatymu.

dioptrija Robertui

Meldžiamasis, jūs su savo primygtiniais parodykite, pacituokite nors vieną nevidono juozapo „isteriškumo” apraišką.
Kol kas, daugiau panašu, jog tamstelėms nervai nelaiko.

p. Juozapai,

„Primygtinis prašymas (2)” 22:07 labai konstruktyviai pasiūlė:
„Andriaus Švarplio peticijoje kalbama ne apie atskirą asmenį (P.U. ar kitą),
bet apie su jo asmeniu susijusius p r i n c i p ų pažeidimus”
ir kuo remiantis taip teigiama apie šiuos pažeidimus.
Ar po šiuo straipsniu galėtumėte tai komentuoti, o ne P.U. asmenį ir dar liguistai?

logikos ir principų nepaisančiam principistui

Pone, tamsta &Co; tik ką po 22:51 komentaru prispaudinėjote minusiukų.
Ir tuo parodėte kokie „principai” tamstoms yra prioritetiniai.
Ne, ponai- sutumti į prezidentus falšyvo tipo aš jums nepadėsiu.
PS:
Beje, ar tik tamstos ne tie patys užvakarykščiai „puteikistai” būsit?
Labai jau panašus braižas ir intonacijos tokios pat egzaltuotos.
Tai jau padpyrėt aną kymyrą.
A ko teip? Juk toks šaunus piratas buvo:)

Laima - Juozapui [?]

P.S. kodėl nustojote pasirašinėjęs? manote, taip tapote neatpažįstamas? negi jūs tikrai manote, kad Seimo narys nesistemiškumas „nustatomas” tik parodomaisiais opoziciniais balsavimais? ar kai atsistojęs nuošalėj išdidžiai visiems pasakoja koks jis kovotojas, bet vienas nieko negali? ir kalba tai, ką ir jūs mėgstate porinti, aiškindamas, kodėl nieko nedarote, kad kas nors keistųsi… o aš manau, kad Seimo narių nesistemiškumas atsiskleidžia tada, kai jie eina į argumentų kovą ir atkakliai beldžiasi į protus/sąžinę, mobilizuoja visuomeninę nuomonę ir būtent taip – net būdami vieni, nors centimetru – pristabdo daugumos balsais stumiamą volą ar įtikina tą pačią daugumą atsitokėti, ar – kaip šiuo atveju – išryškina pamatinį vertybinį skirtumą. žinote, Juozapai, aš tikrai nemanau, kad jūs ir pats to nesuprantate. suprantate ir tai, jog… Skaityti daugiau »

vai me

Urbšio vietoje, pasiūsčiau geradarį Švarplį „ant trijų raidzių”.Aiški provokacija ir trolinimas, nes po tokių , peticijų, tautai natūraliai, gali iškilti, nemalonūs Urbšiui klausimai. Pvz: Kodėl mes turime šerti politikus, išrinktus tam, kad rūpintųsi pilieciais ir valstybe, jeigu jie, net savęs, negali apginti.

kitu atveju pasirasyciau,

bet tos 12 sek. ir Urbsio bei Gailiaus balsavimas uz imuniteto atemima Venckienei, taip ir neapleidzia manes- netikiu jais abiem. Arba tegul pasisako viesai – kodel balsavo UZ?!

Juozapo avatarams - Vencienės neva gynėjams

Juozapo „vaisiai” – dabar visa kontora kalbės Garliavos vardu…

.p. Laimai(?)

Ponia Laima, aš nereikalauju tamstos paso duomenų, kad man įrodytumėt jog tikrai esate Laima. Man neįdomu kas jūs esate. Bet malonėkite parodyti ą vietą po straipsnio komentarais, kur būčiau gynęsis autorystės, tipo „ne aš tikrai čia nebuvau ir nerašiau”. Galite kažkuo pagrısti savo teiginį. Ne? Tuomet malonėkite liautis pliaukšti nesąmones. Pasakysiu jums- esu labai nuoseklus žmogus. Nepasitikėjimą p. Urbšiu pradėjau reikšti po 2013 04 09 balsavimo seime. Kadangi p. Urbšys niekada nėra viešai atgailavęs dėl savo niekingo poelgio palaikant Venckienės persekiojimą, o taip pat p. Urbšys turi kiaulės akis ir neprisiima asmeninės atsakomybės dėl dalyvavimo priimant šakalienės/majausko gestapinį ukazą, man nerúpi ką p. Urbšys vaidina publikai laivalaikiu. Manau, jog p. Urbšys yra tiesiog sistemos klounas, kartoninė durilka /garo nuleidimo švilpukas… Skaityti daugiau »

.J-- vai me

Visi žino, jog nesu didelis tamstos draugas, vienok visiškai sutinku, jog p. Švarplys su savo peticija padarė kvailystę.
Durniaus vieton išstatyto Urbšio negaila. Taip jam ir reikia.
Bet anti tolerastiniam reikalui pakenkta.
Nes klausimai Urbšiui ir be kažkokio juozapo būtų tikrai uźduoti.
Ir tie klausimai būtų tie patys.
Ką daryti? Atšaukti „urbšinę” peticiją ir klausimą formuluoti be koreliacijų su kontraversišku asmeniu.
Problema svarbi, klausimą kelti reikia ir aštriai.
Bandymas tam pakinkyti Urbšį buvo nevykęs. Labai kvailas sprendimas.
Kai p. Švarplys apsilapošina jau nebe pirmą kartą, nori nenori tenka į jo veiklą žvelgti santūriau.

Ne apie Urbšį peticija

Tikrai, šią peticiją pasirašė ir žmonės, kitoje vietoje parašę: P.Urbšys dėl 12 sekundžių nusipelnė dabartinio ir būsimo pjudymo (mažiausiai 1 toks žmogus). Ir ne apie Andrių Švarplį kalba, ne jei jo apgailėtinus nesenus svaičiojimus apie „partizanavimo ir banditizmo mišinį”, „gentinę sąmonę”, „individualų patriotizmą” bei „fašizmo pavojų” neseniai skaitėme. Peticijos autorius mano ir daugelio, manau, akyse tebelieka įžvalgiausias, neparsidavęs ir apskritai šviesiausias politikos stebėtojas. Jo ši peticija yra labai svarbi būtent dėl ja ginamų principų, kaip pastebėjo ne vienas komentatorius.

Juozapai

Juokiasi puodas, kad katilas juodas…
Dabar nukreipinėsitvtemą puldinėdamas A. Švarplį?

vai me

Nemanau, kad valdanciosios koalicijos seimo nariui , kas nors gresia.Taigi, aš ir klausiu savęs,kas tai,muilo burbulas,”feikas”, o gal rinkimai netoli ?

Juokinga?

Po Barnavarneto LT priėmimo nusižudė jauna moteris-
anyta įskundė neįtikusią marčią gestapui. Gestapas atėmė vaiką.
Mama neištvėrė ir iš sielvarto iššoko pro langą. Žuvo vietoje. Mażas vaikas neteko mamos.
P. Urbšys „neprie ko”?
Pamoralizuokit ne man. Vaikui paaiškinkite apie gerą dėdę Povilą savo balsavimu nužudžius mamą. Šita durna peticija vaikeliui ašaras nušluostysite,a?

Bet

Jeigu Švarplys nebūtų peticijos lipdęs ant abejotinos reputacijos veikėjo Urbšio, viskas būtų OK.
Dabar gavosi neskaniai. Padaryta grubi klaida.

Slykstu  -

sulinde Delfio troliai isterikuoja .

Laima: Juozapui ir vai me (Juozapui ii?)

jūs labai nelogiški…
patys būdami personažai ir keisdami kaukes kas kelias sekundes, nerizikuojate niekuo – nei dėl savo prieštaringumų, nei dėl savo kiaulysčių, nei dėl negarbingų kiršinimų.
Tačiau visus tuos, kurie gindami savo įsitikinimus, principus, galiausiai priimdami vienokį ar kitokį sprendimą pasisako savo vardu, nesislėpdami už kaukių, rizikuodami tapti pjudymo objektu, tokia lengva ranka teisiate, smerkiate, iškraipote intencijas pagal savo sugedimą (kuo čia dėti prezidento rinkimai? ar valdančioji koalicija?…), užsikabinate už mažiausios smulkmenos, ją metų metus rakinėjate.
Ir dar esate šventai įsitikinę, jog esate teisūs, garbingi, teisingi!
Ech, ponai, nusivyliau.
Bet tai paaiškina, ir kodėl visi protesto judėjimai nunyksta. Tiesiog praranda tikslą, jį pakeičia smulkmeniškas rakinėjimas, kas ką sakė pasakė…

Laima: Juozapui (juokinga?)

Juozapai, ar jūs suvokiate, kad aiškindamas, jog nuo šiol Urbšys bus kaltas dėl kiekvieno policininko, negebančio laikytis įstatymo, ar socialinės darbuotojos, išklausiusios tik vieną pusę, jūs visai susikompromituosite?
kiek žinau, būtent Urbšys po to atvejo sureagavo taip, kaip gali sureaguoti Seimo narys – jei nežinote, susiraskite.
ir dar – kas jums trukdo nors ką konkrečiai padaryti, pvz., parašyti „teisingą peticiją”?
P.S. patarlę parašiau, nes kitus kaltinote tuo, kuo pats dar labiau nusidėjęs

112
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top