KVIETIMAS PRISIJUNGTI PRIE 2023-03-23 “LIETUVOS PIENO GAMINTOJŲ ASOCIACIJOS” (LPGA) 11 VALANDĄ PRASIDĖSIANČIO MITINGO AIKŠTĖJE PRIE LR SEIMO RŪMŲ

Mažeikiai, 2023-03-22

Kam: Asociacijos „Lietuvos Prekyvietės ir Turgavietės” (ALPIT) nariams, smulkiųjų verslininkų bendruomenei

Gerbiami Asociacijos „Lietuvos Prekyvietės ir Turgavietės“ (ALPIT) nariai, smulkieji verslininkai,

Rytoj kovo mėn. 23 dieną 11 valandą prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų savo teises gins “Lietuvos pieno gamintojų asociacija“ (LPGA) vadovaujama prezidento, šios akcijos organizatoriaus Jono Vilionio (kontaktai rašto apačioje), „Lietuvos grūdų augintojų asociacija“ (LGAA), „Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija“ (LŽŪBA), „Lietuvos ūkininkų sąjunga“ (LŪS), “Lietuvos vidutinių pieno ūkių asociacija“ (LVPŪA) ir „Lietuvos žemės ūkio darbuotojų profesinių sąjungų federacija“ (LŽŪDPSF).

Šios asocijuotos struktūros bei jų žmonės yra mūsų potencialūs sąjungininkai kovose tarp karteliniuose susitarimuose klestinčių didžiųjų perdirbėjų bei gamintojų ir stambiųjų prekybinių tinklų.

Problemos esmė: Lietuvos Respublikos Vyriausybė sąmoningai naikina, Lietuvos pieno gamintojus sudarydama situaciją, kuomet pienas supirkinėjamas žemiau jo savikainos ir tokiu būdu sudaro sąlygas lobti didiesiems pieno perdirbėjams ir stambiesiems prekybos tinklams.

Šiandien Lietuvoje pieno supirkimo kainos yra žemiausios Europos sąjungoje, o pieno produktų kainos yra tarp pačių aukščiausių visoje Europos Sąjungoje. Mes prisigyvenome iki to, kad Lietuvos valdžia toleruoja situaciją, kuomet dešimtys tūkstančių tonų pieno produktų yra įvežami į Lietuvą iš Latvijos ir Estijos, o Lietuvos pienininkai yra priversti palikti savo ūkius. Nors tradiciškai Lietuva pasaulyje nuo seno garsėjo kaip pienininkyste garsus kraštas!

„Lietuvos pieno gamintojų asociacijos“ (LPGA) duomenimis “Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų“ valdymo metais Lietuvoje buvo sunaikinta 2 500 Lietuvos pieno ūkių.

Kviečių Jus visus sudalyvauti rytoj 11 h vyksiančiame pieno gamintojų mitinge prie Lietuvos Respublikos Seimo ir ne vien todėl, kad šviežias pienas bus dalinamas nemokamai, bet ir todėl, kad mes esame pats didžiausias prekybinis tinklas Lietuvoje ir Lietuvos pienininkai turėtų prekiauti savo produktais pas mus, o mes turėtume juos visokeriopai paremti.

Organizatoriai:

Jonas Vilionis +370 647 42 349, jonas.vilionis@prienai.lt

Eimantas Bičius +370 615 85 255, pienogamintojai@gmail.com

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnietis

Kreipiuosi į tuos ūkininkus- Jūs padarėte milžinišką klaidą prieš rinkimus (ir tęsiat tą pačią klaidą dabar) kai keldami savo reikalavimus – jūs visiškai nekeliat politinių reikalavimų, o tik ekonominius! Du mėnesius dykai dalinot pieną – tai galėjot kalti į galvą visiems kad rinkit pvz tik valstiečius ir nerinkit konservatorių ir liberastų (socdemai ar skvernelynas tie patys liberastai) ir galėjot savo politinę organizaciją registruoti ir su ja dalyvauti savivaldos rinkimuose (arba kaip minėjau paremti valstiečius)- tai čia galėjo būti kaip olandijoje kai tokia pati ūkininkų organizacija laimėjo savivaldos rinkimus! O dabar ką?? tiesiog duokit papildomai pinigų ir viskas?? nu duos tai dienai- taigi ryt bus tas pats! Nieko taip nepasieksit! Čia reikia reikalauti priešlaikinių rinkimų, naujos partijos organizavimo, lėšų jau esamų… Skaityti daugiau »

Vaclovas

Nesijunkite su tautininkais ir su tais, kurie žmones rūšiuoja pagal veisles, ir tepadeda jums Aukščiausiasis!

Vilnietis

tai durneli- tegu tipo jungiasi su lgbt ir pedofilais! Suknisti bepročiai!

Al.

Kaip Nacionalinis susivienijimas paremia ūkininkus ir jų reikalavimus ?

Dekadansas

O gi niekaip. Platonas apie ūkininkus nieko nerašė.

Dekadansas

Nepamenu, ar toks Svitojus buvo NS. Juk jis lyg žemdirbys:)

švabs

Nieko neturėsit ir būsit laimingi. Nei pienelio nei dešrytės tiktai švabo kirmėlytės

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top