Kyšininkavimas yra visos Lietuvos problema, sako V. Landsbergis

BNS

Kyšininkavimas yra visos visuomenės problema, sako Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis, komentuodamas įtarimus kyšio ėmimu buvusiam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui.

„Nereikia smulkinti tokio didelio atsivėrusio susiklostymo. Tai nėra atvejis, tai nėra įvykis. Tai atsiskleidimas to, kas yra mūsų gyvenime, kas mus ėda kaip kokia virusinė liga – nesąžiningumas, nedorybė savo pačių šalies atžvilgiu. Labai sunku yra pakeisti galvoseną, prie kurios tiek daug yra pripratę“, – žurnalistams partijos suvažiavime šeštadienį sakė V.Landsbergis.

„Labai didelis atrodo dalykas, kai minimi šimtai tūkstančių. O jeigu būtų 10 tūkstančių, o jeigu būtų penki tūkstančiai? (…) Reikia suprasti, kad kalba eina apie tą patį“, – pridūrė partijos garbės pirmininkas.

V.Landsbergis ragino nesikratyti visuomeninės atsakomybės už susiklosčiusią „dvasinę, dorovinę padėtį, kurioje yra Lietuva“.

„Mes irgi buvome, gal mes jos (Lietuvos) taip labai nežlugdėme, kaip kai kurie kiti, bet mes nesustabdėme, nepajėgėme, bet ar mes tikrai stengėmės?“, – kalbėjo konservatorius.

Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininkas teigė, jog politikais nusivylę žmonės turėtų prisiminti, kada jie patys paskutinį kartą yra davę kyšį.

„Nereikia nusivilti visais, o didžiuotis savimi. Tie, kurie nusivylę politikais, tegu prisimena, kada paskutinį kartą davė kyšį administracijos darbuotojui, ar savivaldybėje kur nors, kai reikėjo sutvarkyti reikalą. O kitaip nesutvarkysi. Reiškia, jau užleista yra ta liga, kad jau tu turi ją priimti kaip normą. Tai čia visi kalti“, – teigė V.Landsbergis.

Teisėsauga tiria įtarimus, kad buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas E.Masiulis paėmė 106 tūkst. eurų kyšį iš koncerno „MGBaltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio.Pranešus šį tyrimą, politikas paliko partijos pirmininko postą ir atsisakė Seimo nario mandato.

faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
akli kačiukai

nieko nepadarė konservos, kad komunistai nevogtų, neimtų kyšių.
kirkilo Leo kyšiai, oleko vagystės perkant ginklus – visi mato, visi žino, išskyrus „politiškai korektiškus” konservus.

Bet

jei pinigai buvo iš anksto sužymėti tai nusikaltimo provokacija?

????

ar čia gal reikia suprasti,kad jei visos Lietuvos, tai konkrečių tų įvardintų kaip ir nėra?Jos išplaukia visoje….?

!!!

Patcs vadas buvai isrinktas Lietuvai tarnauti ir ka padaret su Lietuva vakaru vagiam pridavet.Reikejo laviruoti,tarp judosiu,but siandiena Tauta,ant ranku nesiojus,o,kas dabar Tauta pacio negerbe.Gerbe tik tie,kam pridavet Lietuva.Visi vagiat ir kazdiena ir cia neatradimas,o jusu politine rakyruote,kur Lietuva priduota,tai,ten tokia mada geri draugai,o pakvipus pavojui,ar pinigui,kaip,mat draugui,ar bendrininkui kasama duobe,cia ir neisimtis.Isvada tokia Garbaciovo perestroikes metu buvo,jau zinoma,kai kam apie Lietuvos naikinimo planus.

ruta

Na , Marksizmo -leninizmo makaronu kabintuojau , tarybinis profesoriau , kur jusu kandumas , neapykantos kurstymas ,seiliu taskimas sitam korupcijos atvejui ? Nepotizmas , protegavimas , svogerizmas , tai irgi normalu , kad tamsta pats tuo naudojaisi ?Ar ne koncervu gauja prastume istatyma , kur zeme tampa kilnuojamu turtu ir tamsta pirmas tuo pasinaudojai ?O apie jusu ‘Willjams’ afera net knyga parasyta / tiriamoji zurnalistika , gauta uz ja premija ../.’Maximos’ berniukai i jus paturejo ir visa valstybe per jusu goduma ..

Dzeikas

Perfrazuojant prof. Vavilova(ar akademikas net?), „p.Landsbergis sako daug naujo ir naudingo.Taciau jo nauja – nieko verta, o tai kas vertinga – nebenauja.”
Pasiklydai laike,profesoriau.Kova su korupcija ir kysininkavimu reikejo pradeti 1990m kovo 12d.
O dabar protingiau butu patyleti.Pasinaudok prezidento Mitterand patarimu.
PS.Epitetu siam zmogui neklijuoju tik del jo nuopelnu isplesus Lietuva is tarybinio totalitarizmo.

Visos

Kyšininkauja sauja žulikų. Jiems pinigai.
Visiems kitiems- problemos.
Diedukas galėtų pirma savo anūko bobos apetitus suvaldyti, o jau tik po to moralus skaityti.

Taigi

O nuo ko prasidėjo kyšininkavimas jeigu ne konservų ir jūsų šiknalaiž\ių liberastų?

Va tai

rupus miltai,katukai atako po 26 metų?Ar gal tai tik improvizacija,kad atako?

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top