L. Bloznelytė-Plėšnienė apskundė Vilniaus apylinkės teismo teisėjos Danutės Mickevičienės nutartį

Profesorė Laima Bloznelytė-Plėšnienė apskundė Vilniaus apylinkės teismo teisėjos Danutės Mickevičienės nutartį, kuria ji už tai, kad televizijos laidoje paliudijo tai, ką buvo mačiusi, buvo pripažinta kalta dėl mirusiųjų ir gyvųjų šmeižimo – jai skirta 3700 eurų bauda.

Teismas iš dalies patenkino ir neva nukentėjusiųjų civilinius ieškinius – D. Mickevičienė nutarė, kad L.Bloznelytė-Plėšnienė Laimutei Stankūnaitei turėtų sumokėti 10 tūkstančių eurų neturtinei žalai atlyginti, o Aldonai Ūsienei, Aleksandrui Ūsui, Guodai Sakalinskaitei-Ūsienei, Stasiui Stankūnui ir Tatjanai Stankūnienei – po 3000 eurų.

Vilniaus apygardos teismas L.Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinį skundą turėtų pradėti nagrinėti šių metų lapkričio 3 dieną.

Lrytas.lt sekmadienį pranešė, kad „byla atsitiktinės atrankos būdu atiteko teisėjui Audriui Cininui, su kuriuo L.Bloznelytei-Plėšnienei jau teko susidurti Vilniaus miesto apylinkės teisme“, kai šis nagrinėjo a.a. A.Ūso baudžiamąją bylą ir nusprendė, kad „mergaitės atmintis ištrinta“, todėl ji – vienintelė likusi gyva šios bylos liudytoja ir nukentėjusi – negalinti duoti parodymų.

Tiesos.lt primena: šioje skandalingoje byloje A.Cininas vadovavo teisėjų kolegijai.

* * *

Daugiau apie Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Leonas Merkevičius. Keli pastebėjimai iš profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo

Dalius Stancikas. Anomalija

Pirmos instancijos teismas nusprendė, jog prof. Laima Bloznelytė-Plėšnienė esanti kalta

* * *

Daugiau apie teisėją A. Cininą ir jo nuosprendį A. Ūso pedofilijos byloje skaitykite šiose Tiesos.lt publikacijose:

Piliečiai klausia: ar po A.Cinino suformuotos teismų praktikos pedofilija vis dar įrodoma?

Andrius Švarplys. Replika besipiktinantiems teisėjo A.Cinino sprendimu

Iš propagandos frontų. Šarūnas Černiauskas: Audrius Cininas yra mano herojus

Prezidentės valia teisėjas A. Cininas nuo rugsėjo dirbs aukštesniame teisme

Prezidentė D. Grybauskaitė pasirūpino teisėjo A. Cinino karjera

Laida „Aktualusis interviu“ su teisėju Audriumi Cininu

Teisėjas A. Cininas prasitarė: „Vaiko atmintis ištrinta“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
57 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rita

Nejaugi liko tik vienas Cininas kuris gelbsti elitinius p… ir save.

o je,

kaip tik Cininas ir isnagrines ,,teisingai” byla – juk jis pakabintas – pamenate, kaip po kavos puodelio jis ,,sublogavo”,,, Taigi, istrynes mergaitei atminti, niekaip neistrins ,,nukentejusiuju” – juk jis PAKABINTAs! ir pagalvok tu man- ,,atrankos ” budu. Profesore turetu nusalinti toki trintuka, pilnomis is baimes kelnemis, tarnaujanti pedofilu klanui. geda Lietuvai!

ačiu  už tvirtybę

Kaip nors laikyki mieloji.

tikėkimės

kad tokių cininų greit nebeliks mūsų teisėsaugoje.

VaidasVDS

Ale tu matai, kaip netikėta…
Cūdai, ir tiek…

motina

Cininas padarys taip, kaip lieps, nes antro kavos puodelio tikriausiai jau nenori…

Daina

Ir kieno plaukuota ranka dėlioja visą šį pasjansą? Skiria teisėjus D. Mickevičienę, „atsitiktinės atrankos būdu” jos bendramintį A.Cininą? Juk kaip dieną aišku, kad ranka tai ta pati. Kišeniniai padarys bet ką ir priims bet kokius jiems murodytus sprendimus, manipuliuos įstatymų brūzgynais, kad tik įtiktų tiems, kurie turi kompromatą ant jų pačių… Nejaugi visos Lietuvos teisėsaugoje nėra nei vieno nesusikompromitavusio teisininko, kuris galėtų pasakyti, kad ši byla nagrinėjama kaip kreivų veidrodžių karalystėje? O gal sąžinė dabar jau atgyvenusi sąvoka? Išmirusi kaip dinozaurai? Ir visi šoka pagal pedofilų pedofilo dūdelę?

oberpedofilas valdo Lietuvą

che che che… juokiasi oberpedofilas.
gal dabar tupi litovcai supras, kas yra tikras Lietuvos ponas ir šeimininkas 🙂

leonas

atvyko uniformuoti i teisejos kiema , plake i tarpkoji zmones ,veze namo gyventojus atpazinimui puciant zvarbiam vejui ir draskant vejui drabuzius jie nese moteri atpazinimui, veze kitus zmones palikdami juos be vaistu nesamoningam laikui .Kas tai per brutalumas , Vakaruose kas tai ivykde senai antrankiai butu uzdeti. Pagarba Daktarei ir TIESOS LIetuvoje

www

Lietuvos teisingumas toks, kad net milijoninių nuostolių valstybei pridarę žmonės mažesnes baudas gauna, negu ši gydytoja…patekusi į šios sitemos rankas…

KOKIA

laiminga turi būti Venckienė, išvengusi šitų „atsitiktinių” teisėjų girnų..Ir ką daryti gerb. prof Bloznelytei ????Kur jai rasti teisybę?

Bryzas

Be pirmininkaujančio Audriaus Ciniko, kolegiją sudarys Virginija Popovienė ir toks Arūnas Kisielius. Kai šis į laisvę paleido didele narkotikų kontrabanda įtariamą tadžiką, prezidentė pateikė Seimui BPK pataisas, kad tokius skundus nagrinėtų kolegija, o ne vienas teisėjas. J. Valiušaičio byloje A. Kisielius parašė, kad nors J. Valiušaitis netrukdė antstolei ir pareigūnams praeiti, bet jis nevykdė pareigūnų nurodymo atlaisvinti praėjimą, todėl nuteistas teisingai.

Ergo

Manau, tauta nenukentės, jeigu susimes po eurą ir parems tą dorą gydytoją…

nuomone

Zmogenai sumane pasipiningauti is gerbiamos daktares,aisku zmogenai su kazkieno pagalba pasipiningavo…,bet kaip gerbiamai daktarei rasti teisybe?Kas galejo isvaziavo is tos absurdo salies ,kur teisingumo nei su ziburiu nerasi,net keista ,kad p.Drizius pasieke pergale teisme ..apie tai raso laisvas laikrastis.Gal tai sviesa tunelio gale?Kad taip visi zmones galetu pasiekti teisingumo.KAM GARBINGAI DAKTAREI REIKTU PRIGALVOTI APIE TOKI VIZITA?

KGB ir komunistai valdo

o „patriotai” konservatoriai subines suraukę „politkorektiškai” tyli – numeta jiems šeimininkai 3 kapeikas – daugiau jie ir neverti su tokia sąžine.

PASKAITYKIT

LAISVAM LAIKRAŠTYJE straipsnį „Pedofilų tinklas juokiasi iš Valio”…….

klevas

puikus būdas teisme pasipelnyt iš liudytojų.
Įspėjimas visiems kitiems liudytojams?
Liudijmą paviešinusiai Rūtai Janutienei atsakomybės jokios?
Gal išties paklausykim „Ergo” ir sumeskim po eurą?
Paaukočiau ir 5, jei Tiesos, paskelbtų sąskaitos Nr.

aukokite lietuviai pedofilams, komunistams

tik neieškokite tiesos ir teisybės

palyginkime

dvieju liudiniku parodymus-Bloznelyte vs Žalimas, profesore pripažinta pasauliniu lygiu ir kam teko su ja susidurti niekas neabejoja jos sąžingumu ir Žalimas, nusikaltėlis vienkiemiuose plėšes ir žalojas senukus?vVieno žodžiais rememasi o kito žodžiai -šmeižtas? Tokia mūsų teisėsauga…

be to

liudytojas Žalimas melo detektoriaus tyrėjų yra pripažintas pataloginiu melagiu…

temidė

ir vis ta pati sovietmečiu karjerą padariusi teisėja Danutė Mickevičienė, kuri nuteisė Kedžio tėvą už liudijimą, taip vadinamoj „triusikų byloj” , kuri teisė P.Gylį dėl pilietinės akcijos prieš jėgos panaudojimą Garliavoje, bylos Ozolui ir Medalinskui… Tačiau „Abipus sienos” prodiuserį V.G. išteisino, remiantis: Baudžiamoji atsakomybė už šmeižimą kyla asmeniui, perdavusiam LR BK 154 straipsnyje nurodyto pobūdžio žinias. Pagal LR Visuomenės informavimo įstatymo 2 straipsnio 84 punktą žinia yra visuomenės informavimo priemonėse skelbiamas faktas arba tikri (teisingi) duomenys, o pagal minėto įstatymo 2 straipsnio 36 punktą nuomonė yra visuomenės informavimo priemonėse skelbiamas požiūris, nusimanymas, nuovoka, supratimas, mintys arba komentarai apie bendro pobūdžio idėjas, faktų ir duomenų, reiškinių ar įvykių vertinimai, išvados ar pastabos apie žinias, susijusias su tikrais įvykiais. Nuomonė gali remtis… Skaityti daugiau »

prokuroro liudijimas

„Iš pradžių spalio 5-osios žudynės, mums, prokurorams, priminė kiek anksčiau Vilniuje, Riešės gyvenvietėje, nušauto Latvijos piliečio žmogžudystės braižą, – teisme kalbėjo Vilniaus apygardos prokuratūros veteranas R. Jancevičius. – Abiem atvejais nežinomi nusikaltėliai prisidengė kelininkų transporto priemonėms būdingais lipdukais. Tomis dienomis Vilniaus apygardos prokuratūroje buvo didžiulis chaosas, nes kaskart pasiekdavo daugybė įvairios informacijos.“ Į teismo posėdį lazda pasiramsčiuodamas atvykęs R. Jancevičius prisipažino, kad kolegų prokurorų buvo vadinamas paranojiku, nes iš anksto nujausdavęs šios bylos įvykius. „Daugiau ar mažiau pažįstu visus, – nužvelgęs salėje teisiamus policininkus pasakojimą pradėjo prokuratūros senbuvis R. Jancevičius. – Norėčiau priminti, kad pagal nusikaltimo užkardymo įstatymą užkirsti kelią būsimiems nusikaltimams privalo policijos pareigūnai, o ne prokurorai. Tai yra grynai policijos reikalas. Jei pareigūnai turėjo tam tikros operatyvinės informacijos,… Skaityti daugiau »

prokuroro Betingio liudijimas

Dabar negalėčiau prisiminti, bet vyriausybiniu telefonu man paskambino Barkauskas (Vytautas Barkauskas – tuometinis generalinio prokuroro pavaduotojas, – red.past.) arba Jancevičius (Ramutis Jancevičius – Vilniaus apygardos prokuratūros vadovas). Dabar negalėčiau pasakyti, kuris iš jų skambino, bet telefonu klausė, ar teisėjas (Jonas Furmanavičius) nebuvo nušautas tam tikros modifikacijos perdirbu ginklu, – prisiminė K. Betingis. – Man sukėlė nuostabą toks klausimas, tačiau tada supratau, kad turima informacijos, kuri padės greitu metu nustatyti tikruosius kaltininkus.“
(tv3 lt)

hmm..

Ulpis su Barkausku iš anksto žinojo, kad Kedys „žudys” su „IŽ Baikal”?
Labai įdomu.

hmm..

ar ne policininkas Ulpis „iškniso” a la „liudininką” Žalimą?

Ulpio liudijimas

Teisme nagrinėjant bylą dėl policijos darbo reaguojant į nužudymus, dėl kurių kaltintas Drąsius Kedys, antradienį pradėtas klausyti garso įrašas, kuriame kalbėjo vienas iš kriminalinės policijos vadovų. Vilniaus miesto apylinkės teismas nagrinėja baudžiamąją bylą dėl Policijos departamento pareigūnų galimo netinkamo pareigų atlikimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumento suklastojimo reaguojant į įvykius Kaune, kai buvo nužudyti teisėjas Jonas Furmanavičius ir Laimutės Stankūnaitės sesuo Violeta Naruševičienė. Teismo posėdyje pradėtas klausyti daugiau nei valandos trukmės įrašas, kuriame vienas iš kaltinamųjų – buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro vado pavaduotojas Tomas Ulpis – kalbasi su kitais pareigūnais. Įrašas darytas T.Ulpiui nežinant. Anksčiau šio pokalbio įrašas buvo laikomas dingusiu, byloje figūravo tik pagal jį darytas protokolas. Tačiau prokuroras Arūnas Verenius pateikė teismui šio pokalbio įrašo kopiją. T.Ulpis… Skaityti daugiau »

.. liudijimas

Prokuroras sakė kol kas neturintis abejonių dėl įrodymų patikimumo – esą pagal garso įrašą daromame protokole yra fiksuojama esmė, be to, įrašą ausinėmis perklausantis protokoluotojas gali girdėti daugiau nei jo klausytojai teismo salėje. Jis taip pat aiškino, kad įraše girdimi trukdžiai galėjo atsirasti įrašymo įrangai reaguojant, pavyzdžiui, į mobilųjį telefoną.

keista

kažkos liudijimas „sugedusiu telefonu” patikimas, o mergaitės ar daktarės – nepatikimas?

oras

tiems violetiniams nors kuola ant galvos tasyk-susikure savo tiesas ir valkioja.Idomu,ar ponia daktare sveikos psichikos ,kad tokia vaizduote demonstruoja

Kieno interesus gina Cicinas?

Sergejus Rachinšteinas laikomas vienu turtingiausių Lietuvos žmonių, skelbiama, kad jam priklauso apie 30 patalpų, kuriose įsikūrę garsūs nuomininkai: „Norfa“, „Rimi“ ir „Maxima“ prekybos centrai. . Elito vakarėlių ir žiniasklaidos dėmesio vengiantis žydų tautybės verslininkas su dar septyniais asmenimis (Narimantu Šimeliu, Anatolijumi Matiažu, Arturu Beliajevu, Andžejumi Račiunu, Birute Panavienė, Gene Petkuviene ir Dalia Varanavičiene) buvo teisiamas dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo, nusikalstamo susivienijimo organizavimo, dokumentų klastojimo ir kitų nusikaltimų. . Tačiau šią baudžiamąją bylą išnagrinėjęs Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas penktadienį paskelbė, kad visi aštuoni kaltinamieji dėl praktiškai visų jiems inkriminuotų kaltinimų yra išteisinami. Teisėjo Audriaus Cicino nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui. Bylą kuruojantis prokuroras Vytautas Kukaitis iškart po posėdžio buvo apsisprendęs išnaudoti šią galimybę. Anot prokuratūros… Skaityti daugiau »

cha

Tie nesumokėti Rachinšteino PVM milijonai yra menkniekis su kitom jo aferom.
Jis, pasirodo, sugebėjo NORFAI parduoti Rusijoj (Kaliningrade?) Norfai žemes už kelesdešimt milijonų. Paskui paskaičiavo, kad kelių arų trūksta. Per teismus susigrąžino pinigus, bet žemes jau buvo pardavęs už dar didesnę kainą.
Kai kam Lietuvos Temidė ypač palanki, ar ne?
Dabar jis FBTT įtariamas jau ir Europos milijoninių lėšų grobimu.

aferisto gudrybės

Patys teisėsaugos atstovai pripažįsta, kad pirmosios instancijos teismo išteisintas S.Rachinšteinas šiuo metu yra teisiamas už nusikalstamas veikas, kurių formaliai nepadarė.

Teigiama, kad S.Rachinšteinas galbūt įkūrė visą spiečių firmų: „Šeškinės Širvinta“, „Saturnas“, „Vilniaus vaivorykštė“, „Sparteka“ „Lavanija“, „Vanteras“, „Serneta“, „Acumen“.

Tačiau finansinių aferų pėdsakų ieškoję pareigūnai ketverių metų dokumentuose nerado nei bent vieno S.Rachinšteino parašo, nei apskritai jo pavardės. Minėtos kompanijos sugebėjo suktis taip, kad nė vienos finansinės operacijos nereikėtų atlikti per banką.

Rezultatas: S.Rachinšteinas yra laikomas vienu turtingiausių Lietuvos žmonių, kuriam bent anksčiau priklausė apie 30 „Norfai“, „Rimi“ ir „Maximai“ nuomojamų prekybos centrų. Prekybos tinklo „Norfa“ vadovai S.Rachinšteinui paskelbė tikrą informacinį karą, nes verslo ryšiai su juo bendrovei virto milijoniniais nuostoliais.

frankensteinas

buvo pasodintas tik dviem mėnesiam ir liko nekaltas?
o Garliavos liudininkai nuteisti už smulkmenas?
.
Rachinšteinas už dešimt litų samdydavosi „direktoriumi” parašui bomžą, todėl prokurorai niekur jo parašo nerasdavo. O bomžos paliudijimas, pasirodo, teismui nėra pakankamas.

chachacha

Atrankos būdu? Chachacha. Tik nejuokinkite. Šitos bylos sukasi tose pačiose cininų, verseckų, mickevicienių, gecevičienių, snieganieniu (sitos dvi tyrejos, kurias a.s. uz gerus tyrimus apdovanojo premijomis) ir kitokių a..tų rankose. O cininas jau vieną kartą jiems nusilenkęs, dabar ir norėdamas galvos neatkels. Šlykštu.
Verseckis nagrinėjo d\Deimantės grąžinimo bylą, nagrinėjo garliavos šturmo liudinininkų administracines ir kt. bylas. Mickeviciene teise diedukus ir Bloznelyte. Apie cinina is viso nekalbu. Bet taip jiems ir reikia. Tokia karma sau susikure, kad spiegs is kancios kai laikas ateis….

jei buciau

cininas is gedos uzsikacsciau po zeme. Taip nusikliedeti apie istrinta mergaites atminti. Tai diskredituoja ne tik teisines sistema, bet ir pačią Lietuvą kaip valstybę

klausimėlis

Valstybine paslaptimi padaryta ir paslėpta mergaitė,skaitėm, minėjo tris sysalinius;Joną, ūsą ,Aidą.Kas tas Aidas?Kas gali paneigti, kad ne jis su svo kompanija diriguoja visokiems cininams,mickevičienėms, janutienėms,žalimams?

Gali atsitikti ir taip

Musulmonai sutvarkis visus cinininkus. Tik jiems reikėtų truputi padėti.

Viespatie,

atleisk jiems-jie nezino, ka daro!

kada ir kas?

Prades teisti prokurorus ir teisejus?klastojancius irodymus ir bylas?Kol bylas nagrines ta pati „saika”zmones mate ir liudijantys tiesa bus teisiami.O tikrieji nusikalteliai DENGIAMI!!!Padiekokim seneliui Adamkui kuris per 2 savo kadencijas leido sukurti nusikalstamas strukturas prokuraturoje ir teismuose!

Kam ta teismo parodija?

Kai uzsakomasis nuosprendis ir be teismo imitacijos aiskus!Ir niekas,nieko negali padaryti.Net Prezidente nebegali pastatyti sazinigo gen.prokuroro.Ka reiskia kai banditai vieningi ir reikalauja vado is saviskiu!

Stasys

Gali būti, kad visa košė užvirta dėl to įslaptinto „aido” užupakalio gelbėjimo. Jis , gal būt,nebūtinai pedofilas, gal, buvo vaikų porno filmukų operatorius, arba ir režisierius. Tai, matyt, pelningas bizniukas.
Galėtinai už to stovi ir kažkas daugiau, jei mestos tokios galingos pajėgos. Įdomu būtų, kas jo „krikštatėvis” ?

O gerbiamai profesorei palinkėčiau ištvermės ir stiprybės. Aš neabejoju,, kad jinai yra garbinga ir dora moteris ir tikiu jos pasakojimu.

KGB pedofilu laipteliai

D.Kedys.N.Venckiene,D.Valys,Prezidente Grybauskaite.Na o anksciau Pociunas,Kiesius ir visi kt.bande sutabdyti arba isviesinti Lietuva uzvaldziusius KGB banditus!

klausymas

KADA LIETUVĄ NUSTIOS VALDYTI -KOMPROMATAI…..MUS LAIKO MAFIJA -AVINAIS IR MES TYLIME……..

Daktares

onkologes , garbingos moters Motinos nepastumdys

Brinkazis

Bylą nagrinės ne vienas Audrius Cininas (jis pirmininkaus teisėjų kolegijai), kiti du – Virginija Popovienė-Pakalnytė-Tamošiūnaitė ir žymusis Arūnas Kisielius. Šis gerai sprendžia pareigūnų įžeidimo bylas: jis, remdamasis prokurorų J. Lauciaus ir M. Dūdos pateiktomis pažymomis apie jų neteistumą, nuteisė Eglę Kusaitę už tai, kad ji viešai pasakė apie juos pasakė, kas ir taip visiems žinoma. O štai kaip išradingai Arūnas Kisielius išsireiškė Juozo Valiušaičio byloje: nors kaltinamasis NETRUKDĖ antstolei ir pareigūnams PRAEITI, bet jis nevykdė teisėto pareigūno nurodymo ATLAISVINTI PRAĖJIMĄ (tarsi nurodymas «ATLAISVINTI PRAĖJIMĄ» galėtų turėti kokią kitą prasmę, nei palikti antstolei ir policijai galimybę netrukdomai praeiti).

wal

Reikia draugą turėti,būtinai reik turėti…miela daktare laikykitės,dori žmonės su jumis.

Teisejas

manyciau, kad Vilniaus apygardos teismas susipras pats nusisalinti

tai

juk buvo jaunysteje klasiokų,draugu ,kurie tikrai matė -raudona plėmą pirteleje ar panasiai…tikim prof.Bloznelyte,bet netikim lietuviška teisėsauga,kuri yra -rusų teisėsaugą ,vienas prie vieno,toks pat melas,tyčiojimasis.Valdo buvę ir esami kgbistai -tol kol jie valdys lietuva bus sovietinė,ir valdys kompromatais.Zmoniu nuomones pakeisti nebeimanoma.Si byla bus prisimename istisus desimtmecius,nes tokio teismu melo neteko regeti ,to dar niekur ir niekada nebuvo.

TEISĖ ŽINOTI

Ar pastebėjot, ką vakar saugumietis A.Paulauskas atsivedė į Miliūtės laidą?
Tą patį prokurorą Gintarą Jasaitį, kuris pirmas atlėkė prie Jono Furmanavičiaus lavono.
O juk Furmonavičius tą dieną turėjo į teismą atnešti kokį tai kompromatą apie kokį tai prokurorą ar teisėją, anot VSD šnipo Kęstučio Vilkausko.
Ar tik mūsų Paulauskas neketina jo prakišti į general prokurorus?

nuopelnai

2004 Žmogaus Teisių Stebėjimo Institutas nominavo Gintarą Jasaitį antipremijai už antinuopelnus žmogaus teisėms – tąkart Gintaras Jasaitis buvo apkaltintas nekaltumo prezumpcijos pažeidimu. Kažkadais Gintaras Jasaitis atmetė prašymus pratęsti tyrimą dėl Vytauto Pociūno nužudymo, atsisakęs ir kelti bylą dėl jo šmeižimo, tai tada dar pasklido ir kitos kalbos – kad būtent jam vadovaujant, Kaune buvo neatpažintas palaidotas kunigo Ričardo Mikutavičiaus lavonas, už ką ir papeikimą gavo. O kai prasidėjo pedofilijos skandalas, tai Gintaras Jasaitis teigė, kad visi veiksmai buvo daromi laiku, o paskui jau Seimo komisija nustatė, kad visai kitaip. Gi tuo tarpu patsai Gintaras Jasaitis teigė, kad čia dėl visko kaltas tiktai Drąsius Kedys, katras neleido prokuratūrai dirbt. O dar kai kurie kalba, kad su Gintaru Jasaičiu susijęs anoksai Artūras… Skaityti daugiau »

57
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top