Laidoje „Lietuva kalba“ aptarta Gyvenimo įgūdžių programa

LRT tiesioginėje laidoje „Lietuva kalba“ aptarėme… Ką gi daugiau, Gyvenimo įgūdžių programą. Tiksliau, lytiškumo pamokas toje programoje.

Apibendrinant išskirtos trys grėsmės: 1) iš proceso pašalinti tėvai, nebegalintys spręsti, ko bus mokomi jų vaikai dorovės klausimais: 2) dauguma mokytojų neparengti, rengti juos rikiuojasi genderinių VšĮ rektoriai (net kai kursus rengia universitetai); 3) programa remiasi priešinga nei daugumos tėvų pasaulėžiūra. Nemoko vengti atsitiktinių lytinių santykių, neteikia pirmenybės darnių santykių kūrimui prieš kontracepciją, moko, kad vienalytės šeimos lygiavertės vyro ir moters šeimai. Ir t.t. Gyventojų nuostatos priešingos (nuoroda komentare).

Radome kažkiek bendrų taškų su moksleivių atstovu ir pačia programos rengėja (ji sako, kad turi būti mokoma, jog yra tik dvi lytys). Regis, nieko bendra neradome su dalyvavusiu mokytoju.

Liko neišsakytas man visgi labai svarbus momentas dėl prie programos dirbančios LGBT organizacijos, „Įvairovės ir edukacijos namų“. Čia tokia organizacija rengusi penių ir vulvų piešimo renginius suaugusiems, kad jie įveiktų drovumą ar kažką panašaus. Tad jie vieninteliai iš visuomenininkų tapo programos rekomendacijų rengėjais, beveik vien jų medžiaga pateikiama kaip metodinė prie programos, net jų lektoriai prisistato dėstyti programos mokytojams universitetų rengiamuose kursuose. Kol nebuvo šios programos jie per visuomenės sveikatos centrus važinėjo į mokyklas ir kaip svečiai dėstė apie lyčių ir orientacijų įvairovę (tėvų viešo pasipiktinimo atvejai Plateliuose, Baisiogaloje, kitur). Nuo šiol jų ranka ant viso lytiškumo mokymo Lietuvoje. Apie tai reikia kartoti ir kartoti.

Tyrimas apie gyventojų požiūrį lytiškumo ugdymo turinio klausimais ČIA.

Laidos „Lietuva kalba“ įrašą rasite ČIA.

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

Deja, nemačiau per TV šios laidos, bet keik teko skaityt spaudoje ir girdėt iį kitų TV komentarų, tai toji „gyvenimo įgūdžių” ar kaip ten programa- jei bus diegiama mokyklose išsigandusių ir pasimetusių mokytojų – tai bus PROGRAMA ATIMANTI IŠ VAIKŲ, PAAUGLIŲ VAIKYSTĘ IR TYRUMĄ

Nuotrauka

Du draugeliai. Sinica gali užimti Tapino vietą:)

Foto

Taip atrodo politkorektiškumas.
Taip atrodo veidmainystė.
O gal bandymas patraukti į savo pusę.
Arba, gudrus NS ,,ėjimas žirgu”…

Ateitis parodys.

Viskas aišku

Rudeninė meilė kaip dirbtinis medus.

Pastaba

Ta fotkė.
Prieš…
Po…
Ar vietoj to…

Nuvarginti aistrų

Dar viena socialistinė ideoligija,kuri baigsis masine orgija.Nieko naujo po saule,tik kūno geismas,akių geismas ir gyvenimo puikybė.

Tomas Jakutis

Gyvenimo ir įgūdžių vaikus gali mokyti tik tie žmonės, kurie patys šauniai tvarkosi su savo gyvenimu: turi gražią tvarkingą šeimą, puikiai išauklėtus vaikus, kuriais džiaugiasi ir tėvai, ir visuomenė.
Seksualiai nesveikų žmonių neprileiskim prie vaikų!

GOJUS

Paskutiniu metu Sinica visai nupolitkorektiškėjo. Nebeturi vyresniems, savoke užaugusiems, būdingos „slaviškos” agresijos.

.Politkorektiškumas???

Taip, nuotrauka nuteikia nemaloniai. Jaučiu dėl per didelio politkorektiškumo Sinica praras stuburą… Atrodo jis nežino, kas yra sportinis pyktis. Todėl diskutuodamas su oponentais visada atrodo silpniau ir nepasako visko iki galo, sušvelnina. Pas Radžvilą kiek per daug, pas Sinicą per mažai.

Al.

Nuotrauka labai gerai priderinta prie rašinio pavadinimo.

fungicidas

Tai, kad mes esame, reiškia, kad visos mūsų motinų ir tėvų kartos viską darė teisingai.
Apie tuos, kurie tai daro neteisingai, tegul ta patį pasako jų proanūkiai.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top