Laimutė ir Vytautas Kedžiai: Vaiko saugojimas nuo nežinia ko neturi virsti izoliacija – norime savo akimis išvysti, kad anūkėlei viskas gerai

2017 m. birželio 1 d.

Kviečiame susipažinti su Laimutės ir Vytauto Kedžių laišku, kuriuo jie šiandien Tarptautinės vaiko gynimo dienos proga kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Seimo narius prašydami nutraukti jų mylimos anūkės Deimantės Kedytės neteisėtą izoliaciją ir tarpininkauti, kad jau penkerius metus tuščiai atsirašinėjančios Vaiko teisių tarnybos liautųsi ignoravusios visų trijų prigimtinę teisę išsaugoti giminystės ryšius ir kuo skubiau sudarytų galimybes bent netiesiogiai įsitikinti, kad jai viskas gerai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
391 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VaidasVDS

Na ką chebrytei reikia suorganizuoti Ramūno ir Gabrieliaus susitikimą su 13 m. aktore ir dar penkiems metams bus „ramu”. Na o po to arba tvanas, arba kas nors blogiau…
Bet greičiausiai bus eilinį kartą nutylėta ir nedaroma nieko. O gal…
Kiekvienas „Judas” sulaukia šito:
„Judas dabar žengė per tą patyrimą, kada ėmė suvokti nuodėmės tikrąją prigimtį. Išnyko visi nusižengimo kerai, susižavėjimas, ir apsvaigimas. Dabar šis piktadarys stovėjo vienas ir betarpiškai prieš iliuzijas praradusios ir nusivylusios savosios sielos teismo nuosprendį. Nuodėmė buvo pakerinti ir rizikingai jaudinanti, kol buvo daroma, bet dabar reikia pažvelgti į nuogų ir neromantiškų faktų derlių.”

tikri

vargsai seneliai. Visus tuos metus deda didziules pastangas, ka pasimatyti su savo an8k3, kuri1 augino nuo gimimo. Bet jiems užkertami visi keliai. Gal todėl, kad vaiko jau nebėra? nes nebėra ką parodyti?

tikri

ne Gabrielius ir Ramūnas turi susitikti su vaiku, o seneliai. Tai – jų teisė

taip

Sukrečia toks nuolankus prašymas. Akivaizdu, kad peržengtos paprasčiausio žmogiškumo ribos. Po tiek metų visi seneliai nieko nežino apie savo abi anūkes? Valstybė rėkia apie moderavimą, vaikų teises, o čia kaip iki gyvos galvos nuteistieji, bet gal ir tie turi kontaktą su giminėmis?
Belieka galvoti, kad reikalas nešvarus.

seneliai

Vieni seneliai visus penekerius metus deda visas pastangas, kad tik isvysti savo anuke, o kitiems pofik – bile laipsniuotos netruktu

Weritas

Nuteistoms vaikžudėms ir tai leidžiama turėti kontaktus su buvusia aplinka.
Labai nesinori galvoti apie patį blogiausią variantą, bet nenorom tokios
mintys neapleidžia. Tas slaptumas ir nežinia keičiasi į iškalbingus liudijimus
apie tuos mergaitės „gelbėjimo” iniciatorius ir vykdytojus.

Daina

Ne Mergaitė saugoma, o saugomi pedofilai, kad jų tapatybė nebūtų atskleista. Tai ko verta tokias valstybė, kai paaukojama maža Mergaitė, kad būtų apsaugoti pedofilai iškrypėliai? Kas tupi valdžioje?

ĮDOMU

kaip pasielgs žmonės, į kuriuos seneliai kreipėsi? Manau, kad niekaip.Deja….

bus leista susitikti tik tada

kai valdzioje nebeliks pridenusiu pedofilus sioje byloje. Deja, jie dar ten.
Stiprybes ir vilties seneliams.

Tarabilda

Kiekvienam turėtų kilti natūralus klausimas: Kokiu teisiniu pagrindu yra izoliuotas žmogus, nepadaręs jokio nusikaltimo? Akivaizdžiai yra pažeidžiamos ir vaiko, ir senelių teisės, o atsakingos tarnybos nenurodo, kokiu pagrindu tai daroma. Tad kyla dar rimtesnis klausimas, ar valstybės vardu veikiančios institucijos, be pakankamo pagrindo izoliavusios žmogų, nedangsto kažkokio nusikaltimo? Ko bijoma?

Tarabilda to Įdomu

Tamstos klausime yra kalambūras. Klausi:”kaip pasielgs žmonės, į kuriuos seneliai kreipėsi? (Ir pats atsakai) – Manau, kad niekaip.”
Jei kaip pats sakai, kad niekaip neatsakys, vadinasi jie nėra žmonės, nes žmogus į kurį kreipiamasi, turėtų atsakyti.Vadinasi, tęsiant mintį nuo tamstos atsakymo, seneliai ne tuo adresu bus kreipęsis.
Va taip ir bus patiukrinti Karbauskis, Gabrielius, Kukurauskas, Veryga, Širinskienė. Penketą metų buvo tikrinta mūsų Prezidentė Daukanto aikštėje, laiškų laiškais, deklaracijomis ir k.t. Atsakymas – apskritas nulis – „Ačiū, kad domitės”. Tai dėl Prezidentės (žmogus ar ne) yra visiems viskas aišku, kas bent kiek domėjosi Garliavos istorija. Bet, kaip bus su šitais pupuliais, tikrai pažiūrėti bus į d o m u.

grumstas

Įdomu ar viešins valatkinė žiniaskalida tą nevilties ir nusižeminimo kupiną kreipimąsį į galinguosius ? O atsakymą mes visi, jeigu nežinome , tai bent nujaučiame: bus trečios eilės klerkui pagal svarbą liepta parašyti atsakymą, kurio esmė mažadaug tokia : viskas pagal įstatymus, viskas kontroliuojama.

Reikalai

įgauna netikėtą posūkį: tauta klausia VALSTYBĖS vadovų dėl VALSTYBĖS
vardu padaryto pasibaisėtino nusikaltimo.
Nuo to, ką ką klausiami asmenys atsakys lems jų ateitį.
Ką jiems dabar daryti? O gal advokatas dabar visą tautą išneš
sukryžiuotom kojom? Neišneš. O ar antstolė gaus tiek anklodžių su
herbicidais? Negaus. Jei taip valdžioje šitų neliks.
Kai kas pradės keistis. Taip ir turi būti. Žemė juk sukasi.

>grumstas

Dėl Dievo, kam dar klausiate. Žinoma, neviešins.
Ir išvis ta šiurpiausia naujųjų laikų Lietuvos istorija rūpi tik saujelei žmonių. Na gerai, saujai. Užtat ta sauja atkakli ir stipri. MES NEPAMIRŠOME, NEPAMIRŠIME. Laikykitės, garbingi senukai.

Ar zinote, kad

vaiko teisiu tarnybos i simtus seneliu prasymu nurodo – Stankunaite neleidzia. Suprantate? Stankuneite Lietuvoje yra Dievas. Jai meldziasi ir tarnauja vaiko teisiu apsaugos sapecialistai, advokatai, teisejai uoliai gina ja nuo recidyvistu seneliu. Visa valstybe gina STANKUNAITE. Nes ji – mama, pati paciausia. Kokios dar ant svieto nebuvo. Kaip motina Marija, panasiai. Todel visos tarnybos jai lenkiasi su didziule pagarba ir nuolankumu. Na, bet visoms kitoms mamoms – to nesitikekite, nes to nebus. Nes jus – ne LAUMUTES STANKUNAITES. Gal net mums reiktu pradeti melstis Stankunaitei

KOL ES neatsitiks

kas nors rimto ,ir kol valdžioje bus Dalia,tol nieko niekas nedarys.

Jadzė

Jei Stankūnaitė neleidžia vaikui bendrauti su pasauliu, tai ji akivaizdžiai pažeidžia vaiko teises. Pagal naująjį Šakalienės įstatymą toks vaikas turėtų būti paimtas iš motinos ir sociologizuotas kitos šeimos.

O tai kas jei ne mama

turi vadovauti vaiko gyvenimui, nustatyti su kuo ji gali susitikti? Tiesos portale daug rašyta apie tėvų teises ir pareigas. Kodėl vis dar norima kažkodėl riboti mamos Stankūnaitės galimybes tvarkyti savo dukters gyvenimą iki jos pilnametystės?

Jadzei

visiškai natūralu kad motina neleidžia bendrauti vaikui su seneliais, kurie ją, vaiko motiną, piktybiškai šmeižė ir stengėsi kad vaikas ir mama būtų atskirtos viena nuo kitos.

to KOL ES

Nei ES, nei Grybauskaitė nesprendžia su kuo turi susitikinėti vaikas. Motina sprendžia, kaip ir visose civiliuotose šalyse.

Kas neleidžia

Venckienei paviešinti pedofilų klano narių pavardes? Gi žadėjo jau labai seniai tai padaryti.

to o tai kas jei ne mama

Lietuvos valstybes istatymai stovi auksciau motinu-stankunaiciu inoriu, uzgaidu, kaprizu ir issidirbinejimu. Mergaites – seneliai – tiesioginiai giminaiciai, kraujo giminaiciai ir ju rysys turi buti issaugotas. Taip apibrezta ir istatymuose. Bet stankunaite pasirodo sotvi auksciau visu Lietuvos mamu ir visu lietuvos istatymu. Ar nekeliate, vistos, klausimo kodel?

to kol ES

Nejuokink. Ypac Norvegijoje mamos sprendzia…. cha cha cha. Barnevernet sprendzia

ir taip yra aisku

kad cia ne stankunaite sprendzia. O tie, kurie jai viska reguliuoja, nurodo. ta smulkaus proto vistele, nesugebetu net i teisma dokumentu nunesti.

Klausimų klausimas

Kodėl seneliai nesikreipė į šturmo organizatorių Skvernelį, kuris su 240 sermėginių išplėšė mažąją Kedytę iš senelių Kedžių ir tetos Neringos Venckienės rankų?

O ar atsakis tie į kuriuos kparašytas prašymas, tai manau atsaskis automatinis atsakiklis, kaip ir visada. Kiek buvo prašymų įvairiausių į prezidentę, tai ar ji tiesiogiai bent vienam atsakė – ne. Pas vienus yra automatiniai atsakikliai pas kitus raštininkai ar dar visoki kitoki chalujai.

Violetiniams teisėjams

Pagal įstatymus tėvai ir tik tėvai sprendžia su kuo vaikui susitikinėti. Pacituokite įstatymą, kuris neigia tėvų teisę spręsti su kuo vaikas susitikinėj.

Violetiniams

Ką jūs atsiekėte? Prašyta gausybė laiškų ir peticijų pasaulio politikams, kino žvaigždėms, žmogaus ir vaikų teisių organizacijoms. Kokie rezultatai, ką jie atsakė?

Kiek žmonių susirinko

į kas mėnesinę akciją gegužės 17 Daukanto aikštėje prieš Prezidentūrą? Gi tos akcijos šūkis buvo „Neužmiršime, nesitrauksime!”. Kodėl nevėra reportažų iš tų akcijų „Aikštės TV”? Kodėl apie jas neberašoma? Kur ta „tauta” kuri jus palaiko?

To klausimu klausimas

Ne tik Prezidentė ir kiti valdžios žmonės neatsakė. Neatsakė ir tie užsienio veikėjai, kuriems išsiuntinėtos peticijos ir laiškai. Neatsakė ir neatsakys niekas, nė vienas pilno proto žmogus. Nes mato kas per patvorinių fanatikų, Lietuvos antivalstybininkų gauja jūs, violetiniai kedofilai, esate.

Jadvyga

Taip norėtųsi, kad Jie išgirstų senelių prašymą. Nors netikiu…. Praradome tikėjimą … 🙁 N etik senialiai, bet ir mums įdomu kaip sekasi mergaitei, ar jai viskas gerai.

debilizmas

Idomu, kaip vaiku teisiu tarnyba gali priversti Stankunaite siusti kedziams nuotraukas???? ypac prisiminus, kaip kediene tampe maza mergaite pries kameras, reikalaudama pasakyti, kad vaikas nenori pas mama…. kiekviena diena daugybe draugu??? cha – kazko daugiausia nuotrauku is garliavos – su kaimyne olia. dejo pastangas, kad nenutruktu rysys su mama???? cha cha – i kokius pasimatymus jie veze mergaite?

to debilizmas

puiku. Jei nuotrauku negalima – tuomet galima padaryti seneliu ir anukes susitikima policijoje – kaip su stankunaite susitikinedavo. Pabendrautu , pakalbetu, isitikntu, kad viskas gerai. Ir jiems butu ramu.

Agnė

Baisu ir tai vyksta Lietuvoje kur tiek daug kalbų apie vaikų teises, apie pagarbą seniems. Kur visa tai ? Tik popieriuje? Didžiulė pagarba seneliams tiek iškentusiems.

Jadzė

Lietuvos piliečiams dar nėra atimta teisė žinoti ir gyvai įsitikinti, ar bendrapilietė Deimantė yra gyva ir sveika. Kedžiai turi dar daugiau teisių tai žinoti, nes yra Deimantės seneliai, susaistyti su mergaite ne tik giminystės, bet ir tiesioginiu kraujo ryšiu. Deimantė galų gale yra tiesioginė paveldėtoja.

Na va

Atrodė, kad perskaitysim senelių nuoširdų prašymą dėl anūkės ir
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sužibs viltis, kad gal
žmogiškumas nugalės ir baigsis NEŽINIA. Tačiau, paskaičius komentarus,
paaiškėjo- atsivarė pedgynių desantas su savo blevyzgom, o tai
reiškia, kad jie mūru stos, pils savo prikauptą purvą ant senų žmonių
jausmų, ant visų, kurie jų ilgesį supranta, užjaučia ir savo akimis
matė kaip buvo iš tiesų. O,tiesos dėlei,turėtų už Stankūnaitę tėvai
irgi prašymus rašyti, kad ir ji būtų paleista iš tos izoliacijos.

violetiniai,

niekas jums mergaitės nerodys.Jei nors kiek turėtumėt proto,tai tokių raštų nerašinėtumėt.Mergaitė saugoma.Taškas.Sakysit nuo ko?Nuo jūsų.Taškas.Su kvailiais diskutuoti tuščias reikalas,bet pasakyti,kad esat kvailiai,reikia.Jūs ne tik kvailiai,bet ir begalinio žiaurumo žmonės.Linkiu jums,jūsų vaikams atsidurti tokioje situacijoje,kaip buvo atsidūrusi mama,jos artimieji ir visi kiti nekalti ir apšmeižti žmonės.Geriau paklauskit prezidentės ir landsbergio,kodėl šie gynė nusikaltėlius venckedžius.

to to debilizmas

nu aiskini, aiskini, o jus visi kazkokie uzzombinti. dar karta aiskinu – jokia tarnyba negali priversti Stankunaite rodyti dukters nuotraukas ar reikalauti kazkokiu pasimatymu. ir kedziai sita puikiai zino….

to jazde

kiek pamenu – mergaite tevo kojines paveldejo 😀 Ir kedziai jokiu teisiu neturi – mergaite turi mama, su kuria kraujo rysys dar stipresnis

To violetiniai

Ponai Stankūnai savo anūkių irgi nemato, nebendrauja ir net nežino kur jos. Tai jie gi šventieji, tai kaip čia išeina A?

LVM

Kodėl nerašoma tiesiogiai AT pirmininkui Rimvydui Norkui, jei net 5-erius metus nevykdoma minėto teismo nutartis? Kodėl seneliai, praėję jiems numatytus psichologinius kursus, vis dar… tebelaukia žadėto susitikimo ar pasimatymo su auginta ir auklėta anūkėle, važinėdami po teismus, kadangi padaryti kažkokiais monstrais „pedofilais”? Kur teisingumas mūsų vargšėje Lietuvėlėje? Kodėl aukos tampa nusikaltėliais, o išnaudoję, neteisėtai grobę, nešę mergaitę, išteisinami ir net garbinami, išlaikomi visų mūsų – mokesčių mokėtojų – pinigais? „Žmonės jūs ar ne žmonės”? „Paleiskite močiutę ir dieduką!” – ne veltui šaukė Deimantė streso būsenoje (tokioje vaikas meluoti nesugeba tiesiog negali!). Teigta ir psichologės išvadoje – „mergaitė nelinkusi fantazuoti” – pačioje šios „bylos-žudikės” pradžioje. Tragikomedija, kas vyksta dabar! Guodžia tik tas faktas, kad kuo toliau, tuo daugiau žmonių suvokia teisėsaugos… Skaityti daugiau »

Tarabilda

Darosi labai įdomu, o ar tie patys uolūs Stankūnaitės desanto klakeriai matė gyvus – vaiką ir pačią Stankūnaitę? Arba matė, arba ne. Greičiausiai, kad nematė, bet žino, kad ten nėra viskas tvarkoj ir nelabai yra ką visuomenei parodyti. Jei būtų laiminga šteima ar bent pamanoma, sakytų priešingai – žiūrėkit, neturim ko slėpti, šeima rūpinasi valstybė. Ir mes dabar mokesčių mokėtojai, mokantys pinigus už tą valstybės rūpestį Stankūnaitės šeima turime teisę matyti, ar mūsų pinigai panaudojami tinkamai ir pagal paskirtį. Tai nėra Stankūnaitės asmeninis reikalas, jei čia įsikišus valstybė – rodyti ar nerodyti, kaip gyvena mūsų išlaikoma šeima.

..........

Tu klakerių čia vienas arba du. Įšsiduoda asilai.

to kiek zmoniu susirinko

tie zmones renkasi kiekviena menesi jau penkerius metus, o stankunaites viena vieninetele akcija vos 5, is kuriu – viena dale butkeviciene, kuprevicius ir dar pora veikeju

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Nepaprastos svarbos dokumentas. Ačiū L ir V. Kedžiams. Pakartosiu, nepaprastos svarbos. Atkreipiu dėmesį, kad gerb. Kedžiai kreipėsi tik į tuos, kurie yra NAUJI Seimo nariai ar ministrai. Net nebandoma kreiptis į JE Prezidentę Dalia Grybauskaitę, kaip Valstybės nusikaltėlę, nebandoma kreiptis į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, kuris tuo bantitiško pagrobimo metu buvo geneoraliniu policijos komisaru. Jie yra beviltiška Lietuvos valstybės griovėjai, dvasiniai iškrypėliai. Todėl labai pritariu, kad tame kreipimesi nėra šitų niekšų pavardžių. Šis dokumentas yra nepaprastos svarbos, nes pagal reakciją į šitą dokumentą bus galima nustatyti kam priklauso šie nauji Lietuvos valdžios atstovai. Mano tyrimai parodo, kad jie tikrai NESULAUKS jokio atsakymo, nes Lietuva yra OKUPUOTA ir pagrindinis okupantų tikslas yra naikinti Lietuvą. Klonio mergaitės banditiškas pagrobimas yra pasityčiojimas iš… Skaityti daugiau »

Praeivis

Jie jiau neturi ką rodyti,turėtų tai parodytų.

to to jadze

sakai rysys su motina. Nejuokink, motina pati vaiko atisake, seneliams ibruko. O paskui kaip karve reikejo vilkti i paimatymus su vaiku, nes nenorejo eiti ir yra praleidusi ne viena. Nors seneliai atvezdavo i kiekviena. Saldaini vaikui dovanu pas Kedzius nese ir liepe butinai suvalgyti, o kai mergaite nesuvalge, issinese atgal. O po paemimo autobusiuke su mergaite kalbejo tai, kad reikia buti graziai pries vyrus. Motina…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Papildysiu žemiaus esantį komentarą. Kreipimesi yra nenurodytas LR Seimo pirmininkas prof. Viktoras Pranckietis. Teigiu, tai tuščia vieta. Taip pat į nieką nereaguoja.

Marginalas

Kažin ar Deimantė su jos motina dar gyvos? Juk pakankamai daug tokių, kurie iš viso nesuinteresuoti jų buvimu. Užtat neabejotinai gyva matrona, „garantavusi”, kad „vaikui nebus taikoma prievarta”. Tai ko tad norite iš savo pačių rinktos „valdžios”? Tegyvuoja demokratija!

Faktas

kad šmeiždami ir niekindami vaiko motiną, priešindamiesi švntam vaiko ir motinos ryšiui, abu seniai sunaikino būtent savo ryšį su anūke. Vaikui nėra jokio reikalo susitikinėti su mirtinais savo motinos priešais.

Faktas

Skriaudos, kurią bjaurūs seniai padarė anūkei ir jos motinai, jie neišpirkos jokiomis dovanomis. Jokių teisių susitikinėti su anūke prieš motinos valią jie neturi. Kas teigiate kad turi, pacituokite tokį įstatymą.

391
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top