0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nacionalinis nesusivienijimas

Mes nematom tautos ,atrodo ,kad ji ne su jumis ,arba ji čia nereikalinga.

Suprantu

Buvo stengtasi, kad nebūtų linksniuojami per LRT, tai LRT dabar ir nelinksniuoja. Buvau. Buvo labai šalta. Žmonių buvo apie 200. Gerai, kad atėjo. Tikiuosi kantrus darbas duos vaisių.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Gaudentas Aukštikalnis – Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio subinlaižys, pavadinęs tą bjaurybę prezidentu, viename renginyje.
Gaudentas Aukštikalnis teršia NS įvaizdį.
P s
2003 sausio 23, seime,
Vytautas Landsbergis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
Vytautai Landsbergi, ant kelių, bjaurybe.
______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 sausio 14

tik tiek

Ačiū die – nuo gaivalo atsiribota.

Hmmm

Spektaklis be žiūrovų. Tik aktoriai.

Žemyna

Nepaprastai sušildė širdį du jauni gražūs tėveliai, atėję visa šeima – vežimėlyje dvynukai, o du didesni vaikeliai jau savo kojytėmis atėjo. Lietuvos ateitis – jei išliks Lietuva…

ego

Jei p.Radžvilas susirūpinęs dėl istorinės atminties,tegu pažiūri filmą ”Sunaikinti blogio imperiją”.Ten labai aiškiai pasakoja Sąjūdžio kolega prof.Landsbergis.Nagi, vardan tos Lietuvos.

Nesuprantu

Kodėl,jums nepasirodžius šviesoje,atrodot,kaip anoniminė grupė,juk esam laisvoje Lietuvoje,ko čia slėptis,ar bijoti.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top