Laisvieji menininkai kviečia rugpjūčio 17 dieną paminėti Garliavos smurto aktą

Rugpjūčio 17d. piketai, akcijos:

Kaune
Savo REIKALAVIMUS dėl Mergaitės vėl galėsime išreikšime piketais rytmetėlį ankstų 7:30 dviejose vietose
1) Prie Kauno r. savivaldybės, Savanorių pr. 371 (nes ten įsikūrusios Kauno r. vaikų teisės)

2) Prie Kauno m. vaikų teisių, Donelaičio 6
Piketuose būriuokimės po 9 žm.
Mūsų prašymus ir reikalavimus Kauno miesto ir rajono vaikų teisių skyriams išdėstysime raštu ir piketo metu surinkę parašus juos įteiksime. Idėjų dėl plakatų turinio ar formos bei mūsų prašymų ir reikalavimų raštuose lauksime emeilu adresu kloniopatvorinis@gmail.com arba tiesiog čia komentaruose.

Vakare 18 val. už Deimantę ir jos šeimos narius kviečiame melstis Šv. Mišiose Vytauto Didžiojo bažnyčioje.

Vilniuje
12 val., Simono Daukanto aikštėje esame kviečiami dalyvauti laisvųjų menininkų rengiamoje meninėje akcijoje „Kas nutrauks nuo Lietuvos raudoną kaldrą“. Akcijos metu bus naudojama didelė raudona „kaldra“. Organizatoriai prašo kas gali atsinešti gumines pirštines. Taip pat galėsime pasirašyti laiškus Prezidentei, kuriuos aikštės budėtojai jai rašo kasdieną.

Praėjo trys mėnesiai nuo dienos, kai 240 pareigūnų šturmavo Kauno priemiestį, prieš taikius gyventojus naudojo dujas, elektrą ir kitas ypatingąsias smurto priemones.

Iki šiol nei Vyriausybė, nei Seimas, nei Respublikos Prezidentė neatsakė piliečiams, kas įsakė smurtauti Garliavoje ir kas tokiam smurtavimui pritarė, kodėl tris mėnesius neleidžiama Lietuvos pediatrams susipažinti su prievarta išvežtos Garliavos mergaitės sveikata, kodėl mergaitė, galima pedofilijos auka, valdžios baudžiama totalia socialinė izoliacija.

Todėl laisvieji menininkai kviečia neabejingus piliečius išeiti į aikštes ir išsakyti savo protestą prieš valdžios smurtą ir melą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top