Laurynas Kasčiūnas, Vilniaus-Trakų apygarda

Gimė 1982 m. sausio 8 d. Vilniuje, Lazdynuose

Alma Mater: Vilniaus universitetas

Narystė partijoje: Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys

Rinkiminė informacija: Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąraše Nr. 80
Vienmandatė Vilniaus-Trakų apygarda Nr. 57

Kontaktai:
tel. Nr. 8-698-42524, el. paštas: laurynas.kasciunas@lrs.lt

Lauryno Kasčiūno rinkimų programa

Biografija

Baigęs Vilniaus „Ąžuolyno“ vidurinę mokyklą, 2000 m. įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą. Baigęs bakalauro ir magistro studijas, 2006 m. tapo Vilniaus universiteto doktorantu ir 2012 m. įgijo socialinių mokslų daktaro laipsnį.
Nuo 2004 m. dirbo analitinį dirbą įvairiuose tyrimų centruose, kartu su kolegomis yra parengęs įvairias analitines studijas Lietuvos nacionalinio saugumo ir užsienio politikos klausimais. Dirbo savaitraščio „Veidas“ užsienio naujienų redaktoriumi. Nuo 2007 m. yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas. Nuo 2009 m. yra Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės Irenos Degutienės patarėjas užsienio politikos klausimais.

Visuomeninė veikla

Aktyviai dalyvauja visuomenės gyvenime.
Kartu su bendražygiais yra įsteigęs akademinį jaunimą vienijančią asociaciją „Dešiniosios minties centras“, kurios tikslas – puoselėti tautiškumą, tradicines krikščioniškas vertybes, stiprinti Lietuvos valstybingumą. Ši asociacija ypatingą dėmesį skiria pietryčių Lietuvos (Vilnijos regiono) istorijai ir esamai jos padėčiai.

Šeima

Užaugo šeimoje, kurioje buvo itin gerbiamos Lietuvos valstybingumo tradicijos ir puoselėjamos patriotinės vertybės. Todėl visada jaučia išskirtinę pagarbą tiems žmonėms, kurie aukojo savo asmeninius gyvenimus vardan Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės.
Dar studijų metais sukūrė šeimą su ilgamete savo klasės drauge Monika. Kartu augina dukrelę Gerdą ir sūnų Mantą. Kiekvieną nuo politinės ir visuomeninės veiklos laisvą minutę stengiasi praleisti su savo šeima.
Mėgstamiausias laisvalaikio užsiėmimas – futbolas. Visada palaikė Lietuvos nacionalinę futbolo rinktinę ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top