Lažybų bendrovės: „Žmonės pradėjo statyti už Puteikį“

„Lietuvos ryto“ televizija

Prezidento posto siekiančių politikų kovos verda ne tik viešuose debatuose, bet ir lažybų kontorose. Verslininkai tikina, kad pagal statymų aktyvumą prezidento rinkimai prilygsta krepšiniui. Spėdami, ar prireiks antrojo turo ir kas bus išrinktas, žmonės negaili ir tūkstančio litų. Pastebima, kad aktyviausiai statoma už tuos kandidatus, kurie pagal visuomenės nuomonės apklausas neturi jokių galimybių tapti prezidentu.

Visą reportažą žiūrėkite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aš pastačiau uz Puteiki

Jis išeis i antra turą ir laimes , pastačiau 900lt.

Mūsų prerzidentas

PUTEIKIS ir tik PUTEIKIS.

Rita

Tos apklausos yra paciu durnu politologu sugalvotos . Zmoniu nuomones visai kitokios ir uz Grybauskaite niekas nesiruosia balsuoti .

nuomone

Tautieciai najaugi vel ir vel mes uztvirtinsim,kad esame luzariai.Na nebalsuokite uz tuos senus nomenklaturininkus,kgb istus ,raudonuosius.Jie gi tyciojasi is jusu.Sugalvojo,kaip prisiviliot nemastanciu balsu,balsuokite uz valdzioje esancius i EP ir mes issireikalausime,kad minimumas Lietuvoje butu,kaip pvz.LIUKSENBURGE.Bet tik bijau ,kad idiotu atsiras daug,patikes

VASIA

pastate uz Puteiki ,zmones tik islos, ypac rinkimuose…

Cirkas ir tiek

Pačios lažybos jau parodo, kokie kieno reitingai. Kaip gali statyti už Puteikį, už jį nebalsuodami per rinkimus.

Nesąmonių cirkliukas

Verks 900 litų savininkas tų pinigėlių, oj verks. Nebent pats surastų kokius 500000 balsuotojų už puteikį, tada gal ir turėtų jį antrame ture.
Ale, yra mėgėjų girtis, kad turi pinigų, bet neturi proto jais disponuoti.

Reda

ne tik statau, bet ir balsuosiu uz Nagli Puteiki. Padorus, patikimas, patyres. Taskas.

Panašias komentatorių

rašliavas jau skaičiau prieš Seimo rinkimus ir tada visi rašė , šaukė už N.Venckienę, už „Drąsos kelią”, o po to visi tie rėksniai, galimai, iš baimės atsuko jiems užpakalius ir nubėgo vėl melstis komunistams ir KGB- istams. Manau, kad istorija pilnai pasikartos, nes tik lietuviai vieną sakydami kitą darydami taip gali.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top