LB pirmininkas V. Vasiliauskas rūpinasi savo darbdavių įdarbinimu?

Tiesos.lt siūlo pasiklausyti LNK laidos „Alfa“ savaitė“ interviu su Ūkio banko akcininkas Vladimiru Romanovu.

http://www.lnk.lt/laida/3430/alfa-savaite

* * *

Romanovas: Vasiliauskas Ūkio bankui rekomendavo dirbti su buvusiais jo darbdaviais – advokatų kontora LAWIN

Tomas Dapkus | Alfa.lt

„Juokinga ar ne? Mes paėmėm LAWIN… Mes neėmėm, mums nurodė Vasiliauskas. Kodėl LAWIN? Tokio klausimo neuždaviau (Ūkio bankui, aš ten nedirbu – patikslinimas laidos vedėjui Tomui Dapkui), sako, nurodė šitą“, – LNK laidai „Alfa“ savaitė“ sakė žlugusio Ūkio banko akcininkas Vladimiras Romanovas. Šioje įtakingoje advokatų kontoroje prieš sėsdamas į Lietuvos banko vadovo kėdę dirbo Vitas Vasiliauskas. Kiek buvo mokama buvusiems V. Vasiliausko darbdaviams? Pasak V. Romanovo, ne vienas milijonas litų.

„Bet jie taip elgėsi, kaip lyg tai jie policijos pareigūnai. Pradėjo gąsdinti, kad bus kalėjimai visiems už tą, už tą, už ką nesuprantu. Prigąsdino, tarkim, Karpavičienė (Edita Karpavičienė buvo Ūkio banko valdybos pirmininkė, o jos vyras Tomas Karpavičius, Susisiekimo ministerijos kancleris, po Alfa.lt publikacijos atsidūrė Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos akiratyje, nes gali būti, jog dėl jo įtakos kai kurios ministerijai pavaldžios institucijos savo lėšas laikė Ūkio banke – aut.) ten iš lovos tik išeidavo ir vėl krisdavo, sesuo, ir mane gąsdino, ir sūnų mano gąsdino, kad reikia taip… Čia buvo policinis teroras… Bet vis tiek valstybės struktūra kaip Vasiliauskas, vis tiek čia gi prezidento paskirtas žmogus“, – interviu „Alfa“ savaitei“ sakė V. Romanovas.

„Su Centriniu banku mes bendravom tik per LAWIN, tik per juos, tik su jais. (Ir nurodė bendraut su jais? – laidos vedėjo T. Dapkaus klausimas) Taip“, – sakė V. Romanovas.

V. Vasiliauskas nuo 2004 iki 2011 m. balandžio 16 d., kai buvo paskirtas Lietuvos banko valdybos pirmininku, buvo advokatų kontoros „LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai“ advokatas, asocijuotasis partneris. Vadovavo kontoros mokesčių teisės grupei. „LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai“ advokatų kontoros vadovaujantis partneris yra Rolandas Valiūnas.

Nuotraukos – K.Kavolėlio (alfa.lt)

* * *

Piliečiams smalsu: ar V. Vasiliauskas paneigs Romanovo žodžius, pasakytus LNK laidoje, ar atsistatydins?

Įdomu ir tai, kokioms dar teisininkų kontoroms teikė įdarbinimo paslaugas V. Vasiliauskas?

Ar V. Vasiliausko privačioms advokatų kontoroms teikiamos tarpininkavimo paslaugos yra suderintos su Respublikos prezidente?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top