Lenkas gyvybės gynėjų aktyvistas nuteistas ir nubaustas pinigine bauda už pranešimą, kuriame homoseksualumas siejamas su pedofilija ir ŽIV

Mariušas Dzieržovskis apgailestavo, kad Gdansko teismas pripažino šmeižtu tai, ką jis laiko medicininiais įspėjimais apie homoseksualumą.

Trečiadienį Gdansko teismas nuteisė vieneriems metams viešųjų darbų ir 15 000 Lenkijos zlotų (3 204 eurų) bauda fondo „Teisė į gyvybę” valdybos narį Mariušą Dzieržovskį (Mariusz Dzierżąwski).

Byla buvo susijusi su fondo vykdoma reklamine kampanija, nukreipta prieš PSO gaires dėl LGBT lytinio švietimo. Į reklamą buvo įtraukta informacija apie ŽIV infekciją ir mokslinius tyrimus apie homoseksualumo bei pedofilijos ryšį. Teismo sprendime teigiama, kad vieša informacija šiais klausimais buvo šmeižtas prieš LGBT aktyvistus.

Kaltinamasis aktas, apimantis tris aspektus, buvo parengtas dėl asociacijos Tolerado kaltinimų fondui „Teisė į gyvybę”. Pirma, fondas „Teisė į gyvybę” buvo kaltinamas tuo, kad paskelbė mokslinių duomenų, teigiančių, jog homoseksualai yra labiau linkę į pedofilijos aktus. Antra, fondas tariamai paskelbė informaciją, kad homoseksualai labiau linkę užsikrėsti ŽIV. Trečia, fondas apkaltino LGBT kampanijos dalyvius, kad jie užsiima LGBT palankiu lytiniu švietimu, skatinančiu vaikus įsitraukti į homoseksualius santykius.

Teismas sutiko su LGBT aktyvistų tvirtinimu, kad fondo publikacijos iš esmės buvo homoseksualios orientacijos asmenų šmeižtas, žeminantis jų reputaciją ir taip darantis įtaką jų švietėjiškai veiklai. Už kampaniją atsakingam valdybos nariui Mariušui Dzieržovskiui teismas skyrė vienerių metų viešųjų darbų bausmę ir 15 000 Lenkijos zlotų (3 204 eurų) baudą.

Komentuodamas teismo bylos baigtį, Dzieržovskis sakė, kad „šiandienos nuosprendis primena totalitarinių laikų mechanizmus” ir yra ne kas kita, kaip prevencinė cenzūra taikant baudos ir apribojant laisvę skelbti faktus. Jis teigė, kad fondas nesileis įbauginamas tokio „teisminis persekiojimas”, kad jis apskųs šį nuosprendį ir tęs informacines kampanijas prieš pedofiliją. Jis pridūrė, kad informacija, kurią fondas paskelbė viešojoje erdvėje, buvo moksliniai duomenys apie homoseksualios praktikos pasekmes ir LGBT lobistų planus, susijusius su vaikų lytiniu švietimu.

Dzieržovskis užbaigė savo pasisakymą teigdamas, kad, nepaisant gerai žinomų duomenų apie ŽIV infekciją tarp homoseksualų, LGBT lobistai skiria didžiulius išteklius, kad įtikintų lenkus homoseksualaus gyvenimo būdo teikiamais malonumais ir saugumu. Jis taip pat apgailestavo, kad Gdansko teismas pripažino šmeižtu tai, ką jis laiko medicininiais įspėjimais. Jis taip pat paminėjo akademinius tyrimus, rodančius, kad tarp homoseksualų yra neproporcingai daug pedofilų, ir tai, kad kai kurie LGBT aktyvistai remia pedofilijos įteisinimą. Už gyvybę pasisakantis aktyvistas yra tvirtai įsitikinęs, kad informacija, perteikta atsižvelgiant į PSO rekomendacijas dėl vaikų lytinio švietimo, skatina vaikus įsitraukti į seksualines praktikas.

Šaltinis: Remix News

1.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
...

verslas ir pelnas, verslas ir pelnas, verslas ir pelnas iš vaikų fizinio ir psichinio luošinimo.

Ekspertas

O ko jūs tikitės? Transnacionalinis-klanokorporatyvinis-satanistinis kapitalas neatstos nei nuo vienos provakarietiškos valstybės, kol nepasieks visiško visuomenių išsigimimo. Jei pakeis geopolitinę orientaciją – tose valstybėse organizuos perversmus. Jokio kito kelio nėra, kaip tik kovoti prieš tas išperas viešai ir neapsimesti, kad čia kovojama su kokias tai pavieniais aktyvistais.

Kim Besindžer ir Mikis Riurkė, atsiprašant

„valdybos narį Mariušą Dzieržovskį (Mariusz Dzierżąwski).“

Straipsnio mintims pritariu, bet žiūrėkit, skliaustininkai, vėl darot sarmatą. Pavardėje Dzierżawski nėra nosinės, o tariama tai maždaug [dzieržafski]. Iš tikrųjų tos Dz- čia panašesnės į lietuvišką Dž- negu į Dz-, taigi dar tiksliau būtų [džeržafski], bet šito jau bala nematė. Žodžiu, ar ne metas liautis kvailiojus, vaikai?

Jurgis Vašingtonas

Šiaip buvau visą laiką George Washington, bet lietuviai mane pervadino į Jurgis Vašingtonas. Ok, taip buvo prie Smetonos.

putins

George – ne Jurgis, o Jurijus, g-j. ale tai negramatni

blue yellow zov MARINIE

…tai yra Gosa,odesitas.

putins

kraujo brolis, mūsiškis, žydas

Bilas Geitsas

O dėl manęs vis nesutaria, ar aš Geitsas, ar Geicas.

blue yellow zov MARINIE

..tu esi bilis,koronna mirtis.

Al.

Nubaustas už tai, kad paskelbė įslaptintus mokslinius duomenis. O kai tiesa įslaptinta, kiekvienas mūsų pasisakymas gali būti paskelbtas nusikalstamu. Sekantis žingsnis bus kai nusikalstamu galės paskelbti nutylėjimą.

Jules

Apie nutylėjimą, kas buvo Stalino Rusijos sąjunginkėmis ir iš kur atplaukė Trockio laivelis ar kaip? Kad ne plombuoto vagono keleiviai paėmė valdžią Rusijos imperijoje, o Trockio laivelio bendrakeleiviai.

T0mas J.

Užsislaptinusi TIESOSų redakcija!
Prieš publikuodami straipsnį įsižiūrėkit kaip rašo patys lenkai:
„Mariusz Dzierżawski” be jokios nosinės. Juk gūgle naudotis mokate.Kaip jis pas jus tapo Dzieržovskiu?

< Tomas

Su tokiais komentarais vis rodai savo bukumą. Lietuvoje rašoma lietuviškai, o ne arabiškai, lenkiškai, švediškai, vokiškai, rusiškai ir t.t.

T0mas J.

Lietuvoje rašoma lietuviškai, ir aš už tai, bukas žmogau.
Bet kodėl atsiranda pavardė Dzieržovskis? Kodėl ne Dzieržavskis?

Siuzė Vogan

Nes kažkam taip pasirodė. Bet tai vis tiek truputį geriau nei Besindžer, Riurkė, Lanž, Ruzveltas, Morzė ar Siuzė Vogan.

Jurgis Vašingtonas

„Lietuviška užsieniečio pavardė” – tai kažkoks absurdas, oksimoronas.

Anonimas

Jotauta, ar tu visuose, be išimties, portaluose spėji paveblenti? Dyrpti aik!

blue yellow zov MARINIE

…anonizme,prasom uzsiimti savo darbais,atspindimais savo nicko. Nieatvliekaitiesj,tavarisc…

blue yellow zov MARINIE

..NU,TAI IR LENKAI PO BISKELI GRIMSTA I PEDALIU LIUNA,KAIP CIA DABA ISEINA NEGERAI…

kaput

kaput europos civilizacijai, kaput krikščionybei – Ispanijoje įteisino zoofiliją – vakarų civilizacija pasibaigė, atėjo „afrika” su egipto kvapu kur dievai buvo su gyvūnų galvom – akivaizdi zoofilijos išdava, kad santykius turėti su gyvūnais šventas dalykas nes zoofilijos pasekoje gimsta dievai – gyvuliažmogai.

>kaput

galutinai bus europos civilizacijai kaput kai įteisins pedofiliją. Musulmonija eina o su musulmonija eina pedofilia – vedybos su vaikais ir „byčia baza”- berniukų rengimas mergaitėmis, vertimas šokti o paskui mergitėmis aprengtų berniukų pedofilinimas.

>>kaput

ne, ne – galutiniausiai bus europos civilizacijai bus kaput kai po zoofilijos, pedofilijos, įteisins hanibalizmą ir prekybą žmonėmis

blue yellow zov MARINIE

….o hanibalizmas…kai suedi Hanibala…..Neee,brolyciai,kaput butu,jei kacapai imtu list pro visus galus….jau geriau kas tik nori,tik ne kacaaaapai,blogiau but negali nieko….nuo pyderu ar kanibalu da pabegsi,nuo ano maro..ne.

marinui

kai tavį suės tai ir bus hanibalizmas

blue yellow zov MARINIE

…mani suest gali tik kacaaapai,nuo kitu pabegtau…

marinui

aaaa, nuo savų nebėgi

blue yellow zov MARINIE

…nuo savu begu ypac…

marinui

zallupą saugai? kad pagavę neapipjaustytų?

Apsišvietė

”pabegtau…”
Dzūkas pizdūkas

blue yellow zov MARINIE

pyzdzius ‘hanibalas’…gal nori i jabala…

kaputui

Ispanija/סְפָרַד
sefardai-žydai

>kaputui

žydai ir yra iš Afrikos, iš Egipto, biblijoje parašyta apiplėšė Egiptą, išžudė pirmagimius ir išėjo su Egiptiečių auksu.

Ko?

minusini ko minusuoji? Eik į google vertėją, pasižiūrėk ir pasiklausyk kaip žodis Ispanija skamba hebrajiškai. Gal atsivers akys?

ale

ale tai gaunasi kad Ispanija/ Sefardija/žydija visą pietų ameriką užkariavo ir indėnus išžudė Ispanija/ Sefardija/ žydija? štai kokia tikroji istorija? O dabar Ispanija/ Sefaerdija/ žydija tvirtina kad baltoji rasė žudė pietų afrikos indėnus?

Kas gali pasakyti

Kokios tautybės tie zoofilijos įteisintojai?!

>>>

tau gali pasakyti gugle vertėjas, įsivesk žodį Ispanija ir pasižiūrėk ir pasiklausyk hebrajiškai kaip skamba, o vikipedijoje kas yra sefardai סְפָרַדi

blue yellow zov MARINIE

…as.Tai kacaaaapai.

nea

zalupa

blue yellow zov MARINIE

…tave reik kelt i lt prezyyydentus.Nes tu proto galiunas.Ir siaip,ismincius.

Klausimėlis

Gal galima konkrečiau apie:
”ale tai gaunasi kad Ispanija/ Sefardija/žydija visą pietų ameriką užkariavo ir indėnus išžudė Ispanija/ Sefardija/ žydija? štai kokia tikroji istorija? O dabar Ispanija/ Sefaerdija/ žydija tvirtina kad baltoji rasė žudė pietų afrikos indėnus?”

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top