Lenkija, įsigijusi 500 HIMARS, kuria „ugnies užtvarą“ nuo galimos Rusijos agresijos

Lenkijos gynybos ministras sako, kad turėdama naujas ginklų sistemas Lenkija galės apsiginti nuo bet kokio agresoriaus.

Pirmadienį Lenkijos gynybos ministras Mariušas Blaščakas (Mariusz Błaszczak) pranešė, kad Lenkija pasirašė sisteminį kontraktą, pagal kurį 27 Lenkijos artilerijos divizijos bus aprūpintos HIMARS paleidimo įrenginiais,. Kartu su korėjietiškomis K239 Chunmoo paleidimo įrenginiais jie Lenkijai užtikrins 800 modernių raketinės artilerijos sistemų pajėgumą, o tai yra labai stiprus signalas Rusijai, kad Lenkija rimtai žiūri į gynybą.

Ministras X platformoje pasiuntė žinią, kad valdančioji partija kurso nekeis.

„Mes tai turime! Lenkų Himars kartu su Chunmoos sukurs tokią gynybos galią, kuri išgąsdins visus priešininkus. Pasak opozicijos, 500 paleidimo įrenginių yra „per daug“, tai didybės manijos pavyzdys. Tačiau mes tikime, kad jie užtikrins mūsų saugumą. Opozicija pareiškė, kad peržiūrės šias sutartis, siekdama jas atšaukti. Tik mes galime užtikrinti tolesnį Lenkijos kariuomenės stiprinimą,“ – rašė Blaščakas.

Pasak profesoriaus Piotro Grochmalskio (Piotr Grochmalski), HIMARS (angl. – High Mobility Artillery Rocket System) paleidimo įrenginiai yra platforma, kurioje galima naudoti visą spektrą raketinių ginklų. Remiantis dronais surinkta žvalgybine informacija, jie leis labai tiksliai vykdyti atakas.

Karas Ukrainoje parodė raketinės artilerijos svarbą. HIMARS suteikė ukrainiečiams galimybę gerokai susilpninti Rusijos logistikos ir karinius pajėgumus.

P. Grochmalskis teigė manantis, kad įsigijusi tiek HIMARS, tiek Chunmoo raketų paleidimo įrenginius Lenkija turėtų būti pajėgi sustabdyti bet kokį agresorių. Sustiprintos oro gynybos sistemos ir naikintuvai F-35 sukurs tokią sistemą, kuri atgrasys agresorius nuo puolimo.

„Statome ugnies užtvarą, kuri daro įspūdį,“ – sakė Grochmalskis.

Ekspertas mano, kad Rusija kelia didžiulę grėsmę Lenkijai ir Europai – grėsmę, kurią reikia atgrasyti realia ginklų galia. Baigdamas jis sakė, kad Lenkija savo ginklavimosi pastangomis labai prisideda prie NATO rytinio flango stiprinimo.

Šaltinis: Remix News

3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Prašalietis

Lenkija įsigijjusi 500 himersų „džiaugiasi, kad garantuotai su tokia ugnies linija apsigins nuo Rusijos… O štai JAV turinti visą Natą kartu su Lenkija, Aukusą, Japoniją su Pietų Korėja nėra garantuota dėl savo saugumo… Dėl to JAV yra dsr daugiau ” susirūpinusi ir nepatenkinta” dėl Rusijos ir Šiaurės Korėjos ekonominio ir karinio suartėjimo… Ir matomai tam yra pagrindo, nes Trumpas lyginosi ir gąsdino Š.Korėją kieno ” branduolinė knopkė yra didesnė”. Š. Korėja tuomet nė trupučio neišsigando, o Trumpo pasiųsta ” didėlė branduolinė knopkė”, kurią sudarė 3 lėktuvnešių grupės pasiaukelėje buvo apsuktos ir grąžintos namo į JAV.

Dronas

Šiaurės korėja prie trampo nepaleido nei vienos raketos ir tylėjo kaip pelė po šluota. Lyginai kaip ir putinas, kuris nurijo ir apsilaižė kada vagnerio grupę, dėl kažkokio sušikto tvarto dykumoje, sumalė į dulkes, nuolankiai prarijo ir kada sirijos institutą sparnuotomis raketomis pavertė skylę žemėje, nuolankiai nutylėjo, kada sirijos bazę su rusiškom raketom truputi padarė negyvenama ir nefunkcionuojančia. O šiaip tai, Trampas geras vyrukas, labai „gerbė” visokias anots jo totalitarines ŠIKNASKYLES, nuo tos jo pagarbos visi ir tylėjo kaip pelės po šluota, įskaitant megašiknaskylę kiniją. 🙂

Prašalietis

Bent kiek turintys atmintį prisimins, kaip Trampas Š.Korėją gąsdino JAV „didesne atominio ginklo knopke. Š. Korėjos Kimčenirui neišsigandus, Trampas pasiuntė 3 lėktuvnešius su pagalbinių laivų eskadromis(1 lėktuvnešio eskadrą sudaro turbūt 10 laivų) „pastatyti” išsišokėlį komunistinį diktatorių Kimčenirą „į vietą”.. Kadangi JAV pasidarė aišku, kad Kimčeniras neišsigando, visi lėktuvnešiai tyliai pusiaukelėje apsisuko ir grįžo namo toliau „statyti į vietą totalines ŠIKNASKYLES”… Vyžotai Š.Korėjai nebuvo reikalo į kur nors paleisti kokią savo „medinę”raketą.. Kartais kai paleidžia kokią „medinę” raketą į vandenyno pusę pasitreniravimui, šaukia, protestuoja, piktinasi visi pradedant Japonija ir baigiant JAV. Ukrainoje JAV padedama 50 „demokratijų” stato į vietą Rosiją.. Beje, visi matė kaip „vagnerio grupė sumalta į dulkes Sirijoje”, malė banderinius chalopus Bachmute…. „Totalinės Šiknaskylės” tyli, nuo 2022 vasario mėn.… Skaityti daugiau »

Dronas

Paršeliui trampas nė vieno ryžio kruopos nenumetė, bet anas tylejo prisimyžes į batą ir nekėlė bangų. Iki beidžing baideno eros, tame kampe buvo ramu.Tas pats su visais putinais ir kitais ksi. O tu esi apmokamas mėšlo gabalas. Su tavimi niekas ne diskutuos.

Prašalietis

Nediskutuosi?, „labai nuliūdinai”, nes lansberginiame durnių laive nieko nėra „maloniau” kaip padiskutuoti su lansberginio durnių laivo gyvulių tvarto profesionaliu darbuotoju, gerai išmanančiu gyvulių tvarto darbus, ypač mėžimą (mėšlo šalinimą iš tvarto, kad lansberginio tvarto gyvulėliams butų pakenčiama gyventi)…. Ką demonstruoja tavo komentarų tvartinės kalbos stilius ir „išmintis”, kaip ir gilios žinios apie mėšlą, jo gabalus, trupinius, skleidžiamus kvapus, kitas mėšlo substancijos subtilybes, skysto ir gabalinio mėšlo vertę žemės ūkyje….

blue yellow zov marinie

…ei,oi,gyvuly,…o kas pamoke tave beveik be gramatiniu klaidu rasyyyyt….ot,nustebinai siuomkart…..beveik,kaip ruska balalaika brymcialini……

blue yellow zov marinie

…sutinku,juokais mirdamas…su sudo gabalu diskutuot,saves negerbt…..Kasosi prasalieioitis,ruskos uteles byra…ir maaaasto,….gal v baniu sxodyyyytj….

Paul Casimir

Taip. O pašolietis yra legendinis durnius. Jis nuolat palaiko savo būseną čia lyg neturėtų kitų šaltinių savo išmislų sklaidai. Spėju ans yra poliackis – bukas ir dar bukesnis (kai įsigilini).

blue yellow zov marinie

…nedaug ir tuei skiriesi nuo jo…..

Prašalietis

Ponas lansberginio durnių laivo palatos baltą chalatą užsivilkęs „psichoterapeute”, gal galėtumėte „pacientui” truputį išsamiau nušviesti diagnozę ir sukonkretinti „legendinio durniaus būsenos simtomus”, kaip ir pacituoti jūsų stebimo paciento „išmislus”, nurodant kaip turi daktariškai skambėti palatoje „neišmislai”. Ne tik konkrečiam pacientui, bet ir visai palatai, įskaitant ir labai norintį, bet neturintį laimės užsivilkti palatoje baltą chalatą, po kiekvienu komentaru blevyzgojančiam „geltonai mėlynam riaumojančiam marinatui”, kaip ir palatoje gyvuojančius „sklaidos požymius”, galimą poveikį kitiems palatos pacientams(Napoleonams, Enšteinams, pretenduojantiems užsivilkti baltus chalatus garsiems psichiatrams….)- poliackis… „bukas, kai įsigilini dar bukesnis”…

blue yellow zov marinie

…labai juntamas vaistu poveikis vargsui pacientui……mintis klaidi ir vangi,akiu baltymai raudoni,vietoj vyzzdziu…gwiazzdos,sunkiai orientuojasi aplinkoj,…aplink mato napoleonus ir einsteinus……kuriuos vadina saviskai,jietiskai……..einsteinas jam yra…..enstenas….visai atbuko musu vargsas jietis,visai……a kak dysal…

stasys

Geriau ‘himarsas’ stovintis kieme nei xuilo saugumo pažado baranka . Aš čia neskatinu kiekviena savo mersa ar bemsa skubiai keisti į ta transportą , bet tai kokį poveikį daro orkams Ukrainoje tie ratai turiu pripažinti jog Lietuvos pirkti ‘vilkai’ iš Vokietijos gana smarkiai nublankstą . Ukrainoje tu ‘himarsu’ nebus ir šimtas bet kai varnai pataikai į akį o ne dievui į langus aš pradedu suprasti kodėl ta karą palaiko ir Ukrainos pravoslaviška bažnyčia .

Kolia Vatutinas

Niekas jau pšėkams nepadės

koks bus NATO atsakas?

Lenkas stumia potencialų agresorių Lietuvos pusėn

Verslininkai

Pamatę kas dedasi Ukrainoje,visos ES šalys bijodamos Rusijos turėtų du tris kartus padidinti savo ginkluotės sandėlius JAV karine produkcija.

Andrii Baumeister (UkrLifeTV)

Всё перерастает в мировую войну. Открытие второго и третьего фронтов, – Андрей Баумейстер

https://www.youtube.com/watch?v=t4CkXx0Kx1Y&ab_channel=UKRLIFE.TV

stasys

Nuo savęs dar pridėsiu , jog sutarta statyti antra pasaulyje gamyklą Himars būtent Lenkijoje . Manau strategija teisinga , jei ne Mahomedas eina prie kalno tai pastaras pas ji atšuoliuoja. 🙂 Xuilo kaput.

kaput

nesidžiauk, pasieks ” miortvaja ruka” mirusio kuilio

O pas mus

Mūsų eros 2023 metais Landsbergis I didysis nupirko iš Indijos 500 dramblių joti į mūšį prieš Rusiją.Raiti drambliais visi didžiojo valdovo I samdiniai, laisvės partijos ginklanešiai,užsidėję vaivorykštės šalmus,pasislėpę už dramblių užpakalių išsirikiavo į žūtbūtinę kovą,ugnies liniją su Rusijos stepių atėjūnais.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top