Lenkija įtvirtina sienos kirtimo punktus su Rusija ir Baltarusija

Lenkija susirūpinusi ne tik dėl galimos karinės invazijos iš Rusijos ar Baltarusijos pusės, bet ir dėl besitęsiančios migracijos krizės

Lenkijos gynybos ministras Mariušas Blaščakas (Mariusz Błaszczak) paskelbė, kad Lenkija stiprina įtvirtinimus prie sienų su Rusija ir Baltarusija.

Blaščakas socialiniame tinkle Twitter paskelbė apie didesnius įtvirtinimus ir paviešino tam tikruose keliuose įrengtų betoninių užtvarų ir barikadų nuotraukas.

„Tai yra mūsų gynybos strategijos elementas ir atgrasymo priemonė,” – rašė jis.

Lenkijos kariuomenė teigė, kad esami sienos perėjimo punktai tebelieka atviri. Ji taip pat paskelbė, kad, siekdama sustiprinti nacionalinį saugumą, vykdo inžinerinius projektus nustatytose pasienio su Rusija ir Baltarusija teritorijose.

Praėjusiais metais palei 186 kilometrų ilgio Lenkijos sienos su Baltarusija ruožą pastatyta 5,5 metro aukščio plieninė užtvara. Taip pat statoma papildoma elektroninė užtvara su kameromis ir jutikliais.

Lenkija nerimauja ne tik dėl galimos karinės invazijos iš Rusijos ar Baltarusijos pusės. Ji taip pat susiduria su tebesitęsiančia migracijos krize, kurią, pasak Lenkijos vyriausybės, organizuoja Baltarusijos žvalgybos tarnybos, siekdamos atkeršyti Lenkijai, nes Baltarusijos vyriausybė šią šalį laiko varžove.

Šių metų vasario mėn. pasienyje su Baltarusija užfiksuoti 1047 bandymai neteisėtai kirsti sieną. Trečiadienį sieną bandė kirsti 31 asmuo. Lenkijoje labai sumažėjo sienos kirtimų, nes ji sustiprino sienos apsaugą, pastatė tvoras ir stebėjimo sistemą.

Šaltinis: Remix News

4.3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Igoris Jakovenko

Apie Rusijos žurnalistiką ir Putiną [Bet viskas tinka ir Lietuvai]https://www.youtube.com/watch?v=IqGk37sTbB8&ab_channel=24%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB

Marius

Beprasmis pinigų švaistymas. Tanko tai nesulaikys. Kvailių valstybė.

Marius

Trys minusai. Che. Trys debilai minusavo. Na, žiūrime į foto: tolimesniame plane matome segmentinę tvorą. Taigi tankistas matydamas kad ant plento yra ežiai tiesiog nuvers tvorą ir apvažiuos. Lenija tikrai idiotų valstybė. Prieštankinės kliūtys turi būti įkastos per visą sienos perimetrą.

Prašalietis

„Lenkija įtvirtina sienos kirtimo punktus su Rusija ir Baltarusija”… Teisingai, nėra ko netoli nuo sienos gyvenantiems eiliniams „pšekams” būriais važinėti į Baltarusiją pirkti pigesnių prekių ir kuro… Lietuvos ne variotinė, o eurokolchoziškai „patriotinė” valdžia turėtų „neapsileisti pšekams” ir taip pristatyti ant kelių daugiau „ožių” nei lenkai, kad pro „ožius” negalėtų pravažiuoti nei dviratis ir, kad pagaliau ir Lietuvoje būtų užkirstas kelias visokių vietinių „pro kremlinių elementų” masiniai važinėjimai į Baltarusiją pigesnių prekių, kuro, cigarečių…

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top