Lenkijoje sulaikyta didelė pedofilų gauja

Delfi.lt

Jeigu anksčiau dauguma pedofilų veikė pavieniui, tai dabar ėmė jungtis į grupes. Kaip informuoja Fakt.pl, šios šalies policijos Centrinis sekimo biuras sulaikė 7 asmenis, kurie vertėsi iš pedofilijos. Visiems jiems pateikti kaltinimai dėl seksualinio nepilnamečių išnaudojimo.

Gauja pasižymėjo dideliu internetiniu išprusimu. Jie bendravo slapta svetaine WWW, kurių nepastebi normalūs interneto vartotojai. Be to, naudojosi elektroniniu paštu ir interneto komunikatoriais.

Policija vienu metu padarė kratą įtariamųjų butuose net keturiose Lenkijos vaivadijose. Buvo sulaikyti jau kurį laiką sekami septyni asmenys nuo 20 iki 46 metų amžiaus. Policininkai konfiskavo kompiuterius, šimtus CD ir DVD kietųjų diskų, kurie buvo pedofilinio pobūdžio.

Jau pirmosiose apklausose paaiškėjo, jog pedofilai pirmiausiai užmegzdavo ryšius su vaikais, po to versdavo juos nusirenginėti ir atlikti įvairius seksualinio pobūdžio veiksmus. Policijai pavyko išsiaiškinti kelias dešimtis nukentėjusiųjų. Tai buvo mergaitės ir berniukai iki 14 metų amžiaus. Neatmetama galimybė, jog pedofilų aukų skaičius gali būti dar didesnis, nes kai kurie sulaikytieji iš pedofilijos vertėsi nebe vienerius metus. Visi sulaikytieji pervežti į Poznanės miestą, kur įvyks jų teismas. Pedofilams gresia iki 12 metų kalėjimo.

Kaip informuoja TVN24, pedofilijos mastai Lenkijoje gąsdina ne tik policininkus, paauglių tėvus, bet ir juristus. Lenkijos Teisingumo ministerija artimiausiu metu planuoja sudaryti bausmę atlikusių pedofilų sąrašą. Jiems bus draudžiama įsidarbinti netoli mokyklų, globos namų. Jie taip pat atsidurs ir policijos akiratyje.

delfi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top