Lenkijos prezidentas A. Duda: kol kas Lenkija NATO yra tik „buferinė zona“, o ne visavertė narė

NATO laiko Lenkiją „buferine zona“ tarp Aljanso ir Rusijos, o ne visaverte nare. Tai duodamas interviu britų leidiniui „Financial Times“ pareiškė rugpjūčio 6-ąją naujuoju Lenkijos prezidentu prisaikdintas Andrzejus Duda.

Kaip praneša ELTA, A. Duda apkaltino aljansą, kad šis nesilaikantis skelbto kurso ir neįkurdina Rytų Europoje NATO karinių bazių. „Mes nenorime būti buferinė zona. Mes iš tikrųjų norime sudaryti Aljanso rytinį sparną, – interviu sakė A. Duda. – NATO turi ten būti, kad galėtų apginti Aljansą“.

Anksčiau A. Duda yra sakęs, kad dėl sudėtingos geopolitinės situacijos Lenkijai reikia daugiau saugumo garantijų ir didesnių NATO pajėgų šalies teritorijoje.

Prezidentas prisipažino, kad jis tikisi sutarti būtent dėl tokių garantijų per kitą Aljanso viršūnių susitikimą, kuris įvyks 2016 metų liepą Varšuvoje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ruta

Ar isivaizduojate kuri nors auksta Lietuvos politika , kuris kalbeti , kaip Lenkijos Prezidentas , jau nekalbant apie uolia tarybine funkcioniere Grybauskaite / partskolos gerai praplauna smegenys visiems kolaborantams/ ?

dar vienas infekuotas-

rusai eina! Kiek rusai dave uzdirbti lenkams!

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top