Lenkų ekspertai: silpnėjanti JAV įtaka leidžia formuotis naujoms Vokietijos ir Rusijos sąjungoms

laikmetis.lt

Lenkijos saugumo ekspertas ir informacinių karų specialistas dr. Rafal Brzeski pareiškė, jog JAV prezidentas Joe Biden yra silpnas vadovas bei išreiškė nuogąstavimus dėl vis labiau augančio Vokietijos ir Rusijos bendradarbiavimo.

„Politinis karas vyksta jau eilę metų tik dabar jis pasiekė savo piką, JAV prezidentu tapo silpnas vadovas (Joe Biden) nebesugebantis sutramdyti vokiečių apetito, buvo atšauktos visos ankstesnės sankcijos Nordstream 2 projektui. Lenkija liko vienintelis barjeras, ribojantis Rusijos – Vokietijos viziją kurti Europos Sąjungą nuo Lisabonos iki Vladivostoko“, – teigė ekspertas.

„Maskvoj ir Berlyne, jie žino istoriją ir supranta, kad sunaikinę Lenkiją jie turėjo 123 metus trukusią tarpusavio taiką. Dabar jie nori tą pakartot. Visą tai yra tikrosios lenkų premjero nesutarimo priežastys Briuselyje. Ekspansionizmas yra ne tik Rusijos bet ir Vokietijos politinio mąstymo ašis. Kuomet Vokietija tampa stipri ji nori ir turi plėstis, kol pasiekiamos tokio dominavimo lubos, Vokietija kapituliuoja, atgailauja ir vėl kartoja tą patį“, – tvirtino R. Brzeski.

Anot eksperto, Vokietija negali egzistuoji be agresyvaus dominavimo kitų šalių atžvilgiu, tas matoma ir jos lyderystėje Europos Sąjungoje. „Kuomet premjeras M. Morawiecki pasakė, kad artėjama prie Trečiojo pasaulinio, jis tą padarė ne veltui. Tuo buvo pasiųstos trys aiškios žinutės: mes žinom kas jūs esat, mes suprantam, kad čia ne šiaip debatai, o karas ir mes žinom, kas tokius karus yra linkę pradėti“, – tvirtino lenkas.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lisa Haven (Brighteon)

Pasirašyta, užantspauduota, išsiųsta! Tai, ką Baidenas ką tik slapta susitarė su Xi, amžiams pabaigia JAV viešpatavimą! (video)
https://www.brighteon.com/a829b102-71bc-40c9-8033-7feed147f2f8

stasys

Senai visu daroma klaida kai visos problemos suakcentuojamos ties kažkokiu lyderiu . Biden ar Trump ..? tarp ju politikos ne toks ir didelis skirtumas , jei atmesti pastarojo Prezidento akiplėšiškumą ir netašyta storviežiška elgesy viešumoje .Politka tai menas kompromisų .. ir tai vienintelė komunikacijos priemonė konflikte kuri leidžia išvengti karo .

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top