Lietuvoje steigiama nauja krikščionių demokratų partija – krikščioniškų pažiūrų piliečiai kviečiami imtis astsakomybės

Ketvirtadienį buvo paskelbta, kad Lietuvoje inicijuojamas naujos krikščionių demokratų partijos steigimas. Apie tai ketvirtadienį pranešę jos iniciatoriai pakvietė krikščioniškas vertybes išpažįstančius Lietuvos piliečius vienytis ir prisiimti atsakomybę už tai, kad Lietuva būtų kuriama remiantis šiomis vertybėmis.

Pristatydami savo idėją naujojo politinio sambūrio iniciatoriai teigė, kad jų vizija – „vieninga, dorybe ir tikėjimu grįsta, tvirta, laisva ir veržli Gerovės Lietuva“. „Tokia Lietuva padėtų žmones išsilaisvinti iš skurdo, nusivylimo, savanaudiškumo, pilietinio pasyvumo, vartotojiškumo, prastos dvasinės ir fizinės sveikatos. Matome šias problemas ir nesutinkame prieš jas nuleisti rankų. Esame įsitikinę, kad Lietuva gali tapti šalimi, palankia gyventi visiems piliečiams“, – teigiama šiandien išplatintame kvietime.

Kad radosi poreikis naujajai politinei jėgai burtis, vienas iš naujosios partijos iniciatorių Vytautas Sinica padėkojo Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams, jo teigimu, išdavusiems savo deklaruojamas idėjas. Naujoji partija „turėtų užpildyti skausmingai atsivėrusią krikdeminę nišą“, – sakė jis. Ją planuojama įsteigti kitų metų sausį.

Supažindiname su naujos politinės jėgos kūrimo iniciatorių išplatintu kvietimu, kuriame krikščioniškų pažiūrų piliečiai raginami imtis atsakomybės už jiems brangių idėjų įgyvendinimą.

* * *

KVIETIMAS

Visi, kuriems rūpi mūsų Tautos ir Valstybės ateitis!

Mes tikime, kad Lietuva gali būti Valstybe:
– kuri brangina ir ateities kartoms išsaugo istorinę atmintį, tautinę tapatybę ir krikščioniškosios Vakarų civilizacijos vertybes;
– kurioje gerbiamos prigimtinės žmogaus teisės ir laisvės;
– kurioje valdžia tarnauja ne atskiroms interesų grupėms, bet visuomenės bendrajam gėriui;
– kurioje prigimtinė šeima iš tiesų yra laikoma visuomenės bei valstybės pagrindu ir yra apsaugota nuo nepagrįsto valstybės kišimosi;
– kuri kliaujasi piliečių dorybėmis ir jas puoselėja;
– kurioje natūrali nesuniokota gamta išsaugoma ir perduodama ateitiems kartoms;
– kuri yra atvira ir palanki visoms socialinėms, kultūrinėms, ekonominėms iniciatyvoms, tarnaujančioms visų visuomenės narių bendrajam gėriui;
– kurioje iš ekonomikos augimo ir įdiegtų bei sukurtų inovacijų naudą gauna visa visuomenė;
– kurios teisė yra grindžiama teisingumu, sąžiningumu ir protingumu;
– kurioje gera gyventi, kurti šeimą ir sulaukti senatvės.

Visuotine tautos valia priimta Konstitucija skelbia, kad šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Lietuva privalo vadovautis šiuo principu. Tik puoselėdami Lietuvą kaip savo šeimą galime padėti jai tapti šalimi, kurioje jos piliečiai trokšta gyventi ir kurti.

Tokia Lietuva padėtų žmonėms išsilaisvinti iš skurdo, nusivylimo, savanaudiškumo, pilietinio pasyvumo, vartotojiškumo, prastos dvasinės ir fizinės sveikatos.

Matome šias problemas ir nesutinkame prieš jas nuleisti rankų. Esame įsitikinę, kad Lietuva gali tapti šalimi, palankia gyventi visiems piliečiams. Tikime, kad tvari ir sparti Lietuvos raida galima tik vadovaujantis mūsų civilizaciją sukūrusiais krikščioniškos moralės ir prigimtinės teisės principais. Šiandien Lietuvoje nėra nė vienos politinės jėgos, kuri jais nuosekliai vadovautųsi. Ji privalo atsirasti ir mes pradedame ją telkti.

Mūsų vizija – vieninga, dorybe ir tikėjimu tvirta, laisva ir veržli Gerovės Lietuva. Svarbiausiuoju tikslu laikome visų piliečių bendrąjį gėrį, grindžiamą ekonominio ir socialinio teisingumo įgyvendinimu.

Kviečiame ir Jus prisijungti prie besiformuojančios politinės jėgos ir būsimos jos veiklos: tapti politinės partijos arba ją remsiančios ir kontroliuosiančios pilietinės santalkos nariu. Kviečiame kartu kurti šeimai, bendruomenėms ir visai tautai palankią aplinką ir siekti pokyčių politikoje.
Dėkosime už bet kokią paramą, kurią suteiksite savo skirtu laiku, ištekliais, patarimais ar konstruktyvia kritika.

Jeigu turite pasiūlymų arba pageidavimų, susijusių su mūsų tolesne veikla, arba norėtumėte įsitraukti į konkrečią veiklą (partijos ar pilietinės santalkos), prašome užpildyti šią registracijos formą, arba kreiptis į Šarūną Legatą el. paštu sarunas.legatas@gmail.com ar telefonu 869806192.

Kvietimą pasirašo:

Gediminas Akelaitis
Arvydas Akstinavičius
Dalius Barkauskas
Vilius Bernotas
Petras Bingelis
Tadas Bruzgulis
Dovydas Caturianas
Rasa Čepaitienė
Narimantas Čėnas
Rimantas Jonas Dagys
Kęstutis Dubnikas
Eligijus Dzežulskis-Duonys
Salomėja Fernandez
Algimantas Jankauskas
Daiva Jokubėnienė
Arvydas Janulaitis
Justina Juodišiūtė
Remigijus Jucevičius
Martynas Katelynas
Šarūnas Legatas
Audrius Makauskas
Vygantas Malinauskas
Marius Markuckas
Monika Morkūnaitė
Romas Pakalnis
Agnė Paulėkienė
Audrius Penkauskas
Dovilas Petkus
Vytautas Radžvilas
Arnas Simutis
Vytautas Sinica
Almantas Stankūnas
Gediminas Storpirštis
Jonas Šimėnas
Laisvūnas Šopauskas
Gintautas Vaitoška
Algimantas Valaitis
Lilija Vanagienė
Algis Vyšniūnas
Kristina Zamarytė-Sakavičienė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
133 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
"Norim kad būtų geriau. Bet bus kaip visada."

Gerais norais kelias į pragarą grįstas.
„Lietuva yra če”, Radžvilijada ES rinkimuose…
Nevykėlių kohorta laukia papildymo.
Nes apart gražių lozungų šie veikėjai neturi nieko.
Neturi net menkiausių gebėjimų idėjas įgyvendinti.
Minkštakiaušių žolėdžių frakcija.
Tokius veršelius režimas pervažiuos volu net nepajutęs.
Ir nėra nei vienos priežasties, kad būtų kitaip.

Klausimas rimtas

Kada Vytautas Radžvilas, Vytautas Sinica tapo uoliais krikščionimis katalikais? O kada jie tapo demokratais? Ar čia nuoširdūs įsitikinimai? Ar tik pragmatinis paskaičiavimas, kad tuščią politinę nišą reikia užimti? Gaila, bet sąraše beveik nematyti tikrų krikščionių ir tikrų demokratų.

krikscioniskos vertybes

Gerai-bus uz ka balsuoti.

Klausimui rimtam

Kad įsitikintumėt, ar jie yra uolūs krikščionys katalikai, pirmiausia pats apsilankykite bent kartą į metus, bent atlaiduose ir tikrai pamatysite ir įsitikinsite, kad jie tikrai tikintys krikščionys katalikai.

Sveikiname

Sveikiname iniciatorius su protingu žingsniu. Pagaliau žinosime už ką balsuoti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įsidėmėkite krikščionys, kad:
1. Jau 7 seimai (su gaujų sąrašiniais) – antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su visagale konstitucija.
2. Lietuvoje galioja konstitucija tik pirminio pavidalo (Lietuvos Respublikos piliečių priimta 1992 spalio 25 referendume). Klastingų ir nusikalstamų gaujų vėlesni konstitucijos straipsnių keitimai – niekiniai.
3. Lietuvos konstitucija
47 straipsnis
Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise gali priklausyti t_i_k Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.

stasys

Nebloga pradžia , na taip kol kas nei turinio nei išvaizdos .Viskas priklausys nuo pavardžių kurios bus matomos minint ta nauja politinį darinį .Tikiuosi senais kaliošais neimsite tuščias vietas pildyti , nes nauja negali būti tapatinama su naujai -sena . Tai kad viešumoje jau kuris laikas laisvai plaukiojo gana didelė dalis aktyviai besireiškiančiu žmoniu pavieniai ..buvo logiška užbaigti tokiu sprendimu . Jei norime ilgalaikiu pokyčiu visi tie viendieniai politiniai judėjimai turi būti palaidoti ar bent padėti į stalčių ., o ju vieta turi užimti partijos su labai konkrečia politine potekste . Šaunuoliai .

stasys

„Norim kad būtų geriau. Bet bus kaip visada.” .. juozapėlis vėl rujoja.. matyt baigės laukuose burokai .

Vilnietis

Plaikysim Radžvilistus ir Juozaitinikus. Linkėsim jiems abiems sėkmės ir tikėsimės kad sudarys alijansą ir Konstitucinę daugumą seime. Tai būtų liberastų, koncervų ir paluckinių degeneratų didžiausias košmaras. To tikimės ir sieksime.

šiaip įdomu

neatrodo, kad tai būtų eilinė garo nuleidimo akcija.
tai kokiu metodu jie bus likviduojami?
o komuniagos ir kgbistai turi daug praktikoje patikrintų priemonių kaip tokius likviduoti.
rekomenduočiau tiems naujiems pranašams labai įdėmiai paskaityti A.Maceinos ‘Niekšybės paslaptis’.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (t y Tautos kankiniai) susidėjo su iki šiol Tautos budelius komunistus dangstančiaisiais klastingaisiais landsberginiais.
Įsidėmėkite krikščionys, kad
Tauta neturės ateities, jei Tautos kankiniai flirtuos su Tautos budeliais.

Sunkiu momentu

visada bus į ką atsiremti,į Bibliją.Ši partija tikrai neklaidžios tamsoje.Jau dabar Lietuva stipriau pasijuto.Turės vertybinį atskaitos tašką.

stasys

.. tik nereikia čia ariju leisti . Partija tik spėjo įkurti pavadinimu ir jau seilė teka upėmis . Nėra aišku netgi kada bus paskelbtas suvažiavimas su reikalingu ja palaikančiu 1000 .

Žodžio laisvė...

Netikiu ir nepasitikiu.Tik noriu paklausti pono Pakalnio.Pono sūnelis griauna Vil-
nių ir naikina žalią rūbą.Per pinigą ir sąžinę praradęs,šimašinasi.Pakalni eik auklė-
ti sūnaus ,o ne partijas kurk.Ką pats naujoje partijoje ketini veikti?Kokia iš tavęs
bus nauda Lietuvai?Kaip iš ožio pieno???

"Bado žaidynės"

Įkurti partiją- tai toks nuvalkiotas šiaudas už kurio stveriasi visi politiškai neįgalieji.
Kas iš tos partijos, jeigu nėra šviežių idėjų politiniam veiksmui?
Ką darys partiją įkūrę? Lips ant seno grėblio- „eis į rinkimus”.
Geriau iškart eitų „šieno ravėt”.
Nes- informacinis laukas yra užvaldytas chuntos, o sukurti alternatyvų informacinį lauką, sinicos ir kitos zylės nesugebės. Jie net nemano jog reikia. Antraip seniai būtų tai darę.
Visuomenė yra politiškai beraštė, užzombiņta, buka ir primityvi didžiąja dalimi.
Daryti politiką neturint politinės tautos, tyrlaukiuose? Kliedesiai.
Geriausiu atveju rinkimų cirke gautų 10% kaip DK.
Toks saviveiklininkų būrelis bus vikriai izoliuotas ir suvirškintas.

Yra saraše ir tų ir tų.

Labiausiai pasitikiu Vygantu Malinausku, kuris ir galėtų tapti partijos lyderiu. Be to yra Rasa Čepaitienė, kuri tikrai nepatylės ir nenutylės. Vladai Vilimai, gal ir jūs prisijungtumėte? Aš pakviesčiau jungtis visiems geros valios žmonėms gebantiems ir norintiems ne tik žodžiu, bet ir darbais prisidėti „vardan tos Lietuvos” vienybės ir dvasingumo. Kviesčiau ir parlamentarus Mindaugą Puidoką, Naglį Puteikį, bei visus geros valios lyderius ne skaldytis, o vienytis ir duoti atkirtį šėtonui, kuris mus bando paversti absoliučiais mankurtais.

Ringys

Kol nebus iš pagrindų sunaikintas sovietinis
korumpuotų teisininkų klanas, tol mūsų valstybė
negalės atsigauti. Prezidentas G.Nausėda bando
tuo užsiimti, bet jis pralaimės, jeigu neatsiras
nauja galinga politinė jėga, kuri tą sovietinę
mėšlidę pagaliau išmėž! Kai teisingumas taps
valstybės pagrindu, susitvarkys ir visi kiti
socialiniai reikalai.

Gal bendradarbiauti ir

su Juozaičio judėjimu susitarimo pagrindais?

reikia patikimų

juozaitis, gylys, vasiliauskas bei kiti – kurie sugriovė sąjūdį, išdavė N.Venckienę ir t.t.
patikimi tovariščiai – reikia būtinai juos priimti

Ir vėl

steigiama krikščionių partija ? Kur visos ankstesnės prapuolė ?

stasys

ponas Vladai .. kai neturi pagarbos savai Konstitucijai svetima nepadės jos rasti . O teisingumo sąvoka tokia pat didelė ir sunkiai rankomis aprėpiama ,…kaip tas dramblys Kauno zoologijos sode. Pabandykite rasti išeitis su sava Konstitucija ..

Aldona

Iš komentarų matome, kaip prarūgę ‘partijos” bijo naujos švarios, be KGBistų partijos, nes visuomenė tikrai neturi dabar už ką balsuoti. Tad jie samdys daugybę šlykščiai lojančių „komentatorių”, kad aplotų dar neįsikūrusią partiją. Nekreipkime dėmesio į stasius ir panašius, remkime naują partiją, kuri, tikiuosiu, registruodama narius, nepriims senų „bebrų”.

Programą labai sustiprintų

nors simboliškai ir nors retkarčiais primintos Šv.Rašto citatos.Apie Dekalogą jau net nereikia kalbėti.Priminti jį visada bus teisinga.

reikia krikščioniškai priimti

geras pavyzdys konservatoriai, drasos kelio partija – krikščioniškai priėmė ryškiai matomus visuomenėje ir garsius veikėjus: komunistus, kgbistus, stribus bei teisininkus.

gyvatę reikia užantyje šildyti

ir jokiu būdu net nesapnuoti apie liustraciją

Ką gi,

pažiūrėsim,
pamatysim
ką ir kaip jie kalba,
ką ir kaip žada daryti,
kokie žmonės stovi prie šturvalo
kas jiems diriguoja
tuomet ir bus aišku
O kol kas
šiukštu
nes kai kurių
kalbos
ir elgesys
gana atgrąsus
svetimas
tradiciniam
lietviui
Lietuvos
kultūrai
europietiškai
vakarų
civilizacijai

Teisingai

Kurti visada reikia, nors tai ir sunku, griauti lengviau, per rinkimus pasirodys kiek yra tam atovaujančiu, gal tiksliai ir nebus, bet kryptis bus aiškesnė.

Zšbs

Nauja partija yra mums labaj rejkalinga balsavimui.
Mes negalim būt nebalsavę!
O kad balsuojam be proto, tas nesvarbu.
Balsuoji i vsio.
O paskuj galima ir paverkti.
Če kaip olimpjada- svarbeuse dalyvauti!

už invalidus!

Palaukit, dar Juozaitis su Puteikiu įkurs savo Partiją- tada turėsim dvi.
Dvi politiškai neįgalios partijos labai tiktų atstovauti politiškai besmegenę liumpenų visuomenę.

stasys

besmegenė – liumpenų visuomenė tam jautriam mylinčiam invalidus irgi dėkoja .. atskira skyrį ligoninėje rasime ir ne liumpenams su minkštomis lovomis .

iš bėdos

Tikriausiai ir teks už juos balsuoti, nes ir vėl teks rinktis mažesnę blogybę iš galimų. Po visų isterijų krauju pasruvusiomis akimis prieš romuvius, žodis „krikščionis” man įgijo kiek necenzūrinę reikšmę.

triumfas

Oro uoste eilės, autobusų ir geležinkelio stotyse minios šturmuoja bilietų kasas, o pasienio link juda limuzinų kolonos- tai režimo šulai ir klapčiukai skuba sprukti iš šalies.
Ne juokai- kuriasi super-duper Galinga Partija kuri tiesiog nušluos niekšų valdžią.
Einam pirkti šampano!!!!

jungtiniai pajėgumai

Radžvilas, Sinica- labai neblogai, bet dar trūksta Kuolio.
Gal priims.
Tada režimui bus tikrai kapiec- užplepės negyvai.

sėkmės garantas

Įkursim partiją, važinėsim po kaimus, kultūrnamiuose agituosim bobutes, vienkiemiuose dalinsim skrajutes ir laikraštuką.
Taip ir laimėsim.

100%

Reike acpauzdinti dauk bukletukų su Naujos Partijos reklama! Ir pabarstyt iš vertalioto.

Pensininke

PAGALIAU, GAL SUSIKURS ENERGINGA NAUJA IR TIKRA KRIKSCIONISKA-DEMOKRATINE PARTIJA, B E L Y B E R A L I U J U K O N S E R V A T O R I U, KURIS KOVOS UZ TIKRA DEMOKRATIJOS PAMATA – TIESA IR TEISINGUMA.

sinopticum lituanum

Įkurs. Susiries. Susipjaus. Apsispjaudys.
Ir išsivaikščioję kiekvienas įkurs po savo asmeninę partiją.

euroburliokas

Tegul jie ten kuria, mias nubalsuosim.
Nu, ale tada tai jau lauksim visko ir dauk naxalevaj.
O kam partijos ir valdžia rejkalingi?
Kad viską padarytų mums nieko nedarant.
Mias tik sumetam buletenius į urnas, o toleu ne mūsų rejkalas.
Nes mias tajp išauklėti.
Tarybiškaj.

Jemelia

Tegu anie daro. Nesvarbu, kad klišai- svarbu kat mūm nereiktų nieko daryt.
Reik pirma daryt, o paskuj galvot.

grėblys

viltis durnių motina.
daugiavaikė!

visiškas balsuotojas

Reikia labai girti naujuosius- tada juos apims entuziazizmas ir jie mums visko padarys.
Girkim, šlovinkim ir laukim gerovės!

Marginalas dėl eilinio "Kito pasirinkimo"

Krikščionims turi rūpėti Kristus – iššifravus iš graikų: Pateptasis [Mesijas < MĀŠĪaH] Karaliavimui,- Kuriame, kaip Globalinėje Šventykloje, randa sprendimą gyvybinė egzistencijos problema tarp fizinės-dvasinės mirties ir Prisikėlimo D-viškajai Amžinybei Tiesos Karalystėje, o ji nėra jokia pomirtinė, bet dangiškų įstatymų valdoma TĖVYNĖ naujojoje žemėje po naujuoju dangumi. Krikščionys-DEMOKRATAI yra keiksmažodis, nes krikščionys gali būti tik TEOKRATAI. Raginu kurti būtent Krikščionių teokratų Surinkimą, t.y. anti-partiją, nes partija reiškia tik padalijimą atskiriant: parti-tio. KRIKŠČIONIŲ TEOKRATTŲ SURINKIMAS [EKKLESIA]. Jame vyksta ne padalijimas, bet Subendrinimas (Communio) visų vertybių aukščiausioje Paties Prikeliančiojojo vertybėje: OMEGOJE. Suprantama, kad Ekklesia yra vertimas iš originalo: QeHILLA. Geriau už Apr Patmo saloje to niekas nepaaiškins, pvz., kad "partijos" tik paskatina 13:17 ir 14:9-10.

stasys

velnias ..GELBĖKIT!! mus Jemielė Vatinovičius puola .. ar kas turi lauko šluota .??

  Komentatoriams

Drauge su rudenėliu ateina metas steigti savą, ˝Komentatorių˝, partiją! Sulyčiau per steigiamąjį susirinkimą pasidalinti į dvi frakcijas – etatinius ir ne etatinius.

stasiui

Tave gal Jemielė Pugačiovas išžagino, kad taip klyki? 🙂

pastebėjimas

Konservų troliai šoko ištikti. Tokio konkurento jų partijai tikrai nereikėjo. 🙂

stasys

Komentatoriams …palaukim raganos ant šluotos ana padalins kam šaknelės o kam ir uogos atlygiu .

Antonijus

Pastebiu, kad čia komentatoriai yra įsismaginę šūdmaliai ir perdaliai. Dauguma gal ir nusamdyti skeptiškai pliurpti, kad bet kokia pozityvi idėja būtų sumalta į miltus, ar bet pasėtas skepsis. Kažkokiu keistu būdu jie susikalba – konservų klakeriai su VSD ir KGB pasiųstais „tikrovės interpretatoriais”. Šiek tiek mąstantiems žmonėms visiškai aišku, kad politiniame Lietuvos žemėlapyje atsivėrė niša krikščioniškai partijai. Ten dabar žiojėja politinis vakumas, kurio nei LYČ, nei Forumas, tokie, kokie dabar yra (amorfiški) užpildyti negali. Istorinis procesas katalizuoja, kad toje nišoje atsirastų veiksni partija, kuri perkeistų politinį peizažą. Estijoje, Latvijoje, o ir vakariau, tai jau yra įvykę. Kadangi mūsų politinė sistema yra simuliakrinė, tokios partijos atsiradimas labiausiai gąsdina vaivorykštinius konservatorius. Virgis Valentinavičius, jų pilkasis šūdmalys su B. Gailiumi, analogišku šūdmaliu, gąsdina… Skaityti daugiau »

stasys

Anatolijui ..pilk stiklelin ir mažiau kalbėti .. tokia proga reikia paminėti tostu ji pakėlus .

Teisingai

Antonijau, tokia partija tikrai reikalinga, ji neštu šiokia tokią šviesą, nes kitos jau nenbeneša, todėl labai sutemo, ir šviesti būtina, norintieji šviesos mažiau klaidžios.

133
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top