Lietuvos bankas prašys „Lietuvos ryto“ paneigti melagingą informaciją

BNS

Lietuvos bankas vienos didžiausių šalyje žiniasklaidos grupių „Lietuvos rytas“ prašys paneigti melagingą informaciją apie Priežiūros tarnybos viršininką Vytautą Valvonį, kuris neva galėjo dalyvauti nusikaltime, reikalaujant kyšio iš kredito unijos.

Jei tikrovės neatitinkanti informacija nebus paneigta, Lietuvos bankas imsis tolesnių teisinių priemonių, siekdamas apginti savo reputaciją, pranešė centrinis bankas.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ šeštadienį pateikė V. Valvonio ir jo bičiulio Andriaus Labunsko pokalbių, kuriame jie galbūt kalbėjo apie kyšius, išklotines.

Lietuvos banko teigimu, tokio pokalbio nebuvo. Centrinis bankas taip pat pažymi, kad per „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupę vykdoma melo kampanija gali būti traktuojama kaip bandymas priežiūros institucijai daryti spaudimą, paveikti jos sprendimus.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) kovą sulaikė vilnietį Valdemarą Aleksiuką, kuris iš kredito unijos Centro taupomoji kasa reikalavo 50 tūkst. eurų kyšio girdamasis pažintimi su V. Valvoniu ir tenisininku A. Labunsku.

LB tuomet teigė, kad atliekamas ikiteisminis tyrimas nėra susijęs su jo darbuotojais. Taip pat teigta, kad nė vienas banko darbuotojas nebuvo apklaustas ir nėra kviečiamas apklausai į STT.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top