Lietuvos parlamentarai ragina nutraukti smurtą Ukrainoje

35 Lietuvos Respublikos Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės nariai kreipėsi į Ukrainos ambasadą išreikšdami susirūpinimą dėl smurto protrūkio prieš protestuotojus Ukrainoje ir paragino atšaukti antidemokratinius įstatymus, ribojančius susirinkimų ir žodžio laisvę.

Seimo nariai pabrėžė, kad jėgos naudojimas prieš protestuotojus yra netoleruotinas, ir todėl Ukrainos valdžia turi ieškoti demokratinių būdų stabilizuoti padėtį šalyje. 

Kaip praneša lefigaro.fr, neramumai, provokacijos Kijeve tęsiasi. Pirmąkart užsiminta ir apie „pilietinio karo“ galimybę. Buvęs prezidentas Viktoras Juščenka kreipėsi į ukrainiečius kviesdamas žūtbūt išvengti tokio įvykių scenarijaus.

Šaltiniai: lrs.lt, lefigaro.fr

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mukaburis

Rytoj Ukraina švenčia Susijungimo dieną (День Злуки, 1919). Vyks Tautos Viešė. Į pirmąjį posėdį rinksis Tautos Taryba. Su švente, nepriklausoma naujoji Ukraina!

Trumpa atmintis

O kas pas mus dejosi sausio-16aja,ar nebuvo smurtaujama pries mitinguotojus?

Aldona

Seimūnai, jūs pirmiausia panaikinkit antidemokratiškus įstatymus prieš protestuotojus Lietuvoje

Ukrainiečiai

turi tikėti savimi,savo tikslais,savo širdies šauksmu ir elgtis be galo sukauptai.Tik neabejoti…Jie stabdo Rusiją.Mes turime labiau jiems padėti.Maldomis.Kuo daugiau maldų iš Lietuvos.Dieve padėk.Dėkoju…Mišias turi laikyti ir Lietuvos kunigai.

Lietuvoje tai pat

skverbiasi diktatūra,prisidengiant Grybauskaitės marionete.Kiek nedaug iki diktatūros.Užtenka nustoti priešintis ir slysti atgal.

SkaITYTOJAS

Jie pamirso sausio 16, kai buvo saudoma guminemis kulkomis i zmones. Kiek buvo suzalota zmoniu, jau jie pamirso, sitie parazitai. O kodel smurto nestabdet Garliavoj? Tai ko dabar kisates i kitos valstybes reikalus? Pirma susitvarkykit savo troboj, o paskui mokinkit kitus, sliuzai.

Stasys

Mačiau smurtą Lietuvoje. Gal dar baisesnį, nes buvo nežabotas smurtas net prieš mažą vaiką. Mūsų žmonės buvo daug labiau taikesni, nei akmenų mėtė, nei petardų laidė į tuos begėdžius smurtautojus, net nesikeikė. O senelių barbariškas ištempimas iš savųjų namų, nekaltų žmonių sulaikymas ir užtampymas po teismus Kas tai? Kur buvot jūs parlamentarai? Ar sava mafija mielesnė? Prisiminiau seimo nario liberalo V.Gailiaus pasakytą teiginį. Gal iš tiesų jis teisus?

Elela

Kur UKRAINĄ PALAIKYMO AKCIJOS? Pamiršom kaip buvo gera matyti 1991matai ukrainietiškas vėliavas? Laukiu kvietimo kur rinktis.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top