Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Šiandien Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda per metinę spaudos konferenciją patvirtino, kad būtų nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo, dėl kurio pavasarį balsavo Seimas.

„Aš būčiau jo nepasirašęs dėl to, kad jame buvo beveik suniveliuoti santuokos ir partnerystės apibrėžimai, kitaip tariant, tas apibrėžimas, kuris buvo patektas tenai, iš esmės yra beveik prilygstantis santuokai“, – sakė prezidentas.

Primename: pavasario sesijoje teiktas vienalytes partnerystes įteisinantis įstatymas Seime buvo atmestas dviejų balsų persvara, tačiau valdančiosios daugumos atstovai neslepia, kad kiek pakoreguota forma šis įstatymas sugrįš į Seimą rudens sesijoje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Iš vienalyčių pabendravimų lovoje vaikai negimsta. Todėl jie negali būti prilyginami tikrai santuokai tarp vyro ir moters.Taškas.Ir nustokime apie tai daugiau burnas aušinti.

Dzeikas

Zodzio laisvei:
Is normaliu santuoku seimu taip pat NEVISADA vaikai gimsta , o buna kad negali gimti.
Sakau ne todel, kad buciau uz vienalytes „santuokas” , o todel,kad kriteriju pasirinkai netinkama ir tuom darai paslauga pederastijos lobby.
Techniskai vaiku gymdyma po pusamzio is vienalyciu „sekso” bus galima organizuot – mikrobiologine chirurgija vietoje nestovi, bet tai nepadarys homoseksualistu seimu normaliomis.

Žodžio laisvė...

Dirbtinis vaikų dauginimas ar surogatinių vaikų platinimas teisinėje ir demokratinėje valstybėje privalo būti draudžiamas ir griežtai baudžiamas.Dirbtinis vaikų atsiradimas turi būti traktuojama kaip grubiausiu Žmogaus Teisių pažeidimu,antikons-
tituciniu.Į Lietuvos Konstitucija jau dabar reikia įvesti nuorodą,kad dirbtinis
ar surogatinis vaikų dauginimas yra Draudžiamas Lietuvos Konstitucijos.

matas

Pirmam ture aš už jį nebalsavau,dabar džiaugiuosi kad nesuklydau antrame atiduodamas savo ir artimūjų balsus jam.

Dzeikui

„Is normaliu santuoku seimu taip pat NEVISADA vaikai gimsta , o buna kad negali gimti.”
——————-
O argi tai yra gerai? Kita vertus, tai tik išimtys, o vienalyčių atveju – taisyklė. Be to, labai tikėtina, kad absuliutūs(!) homoseksualai aplamai negali būti vaisingi. Nesu seksologas, bet manau, kad sėklos sudėtis priklauso ir nuo psichikos: juk vaikai išvis neturi sėklos, o sperma su sėkla pradeda gamintis tik su paauglystės pradžia, taigi su atsiradusiu seksualiniu potraukiu.

Nuomonė

Manau, kad jokio partnerystė įstatymo net neturi būti, nes partnerystė, šiuo atveju, suprantama netvarkingas (tiksliau, nesusituokusių) seksas tarp dviejų partnerių. Argi, tokiu atveju, tokias poras valstybė turi pareigą globoti ir palaikyti? Dorovę palaikanti valstybė tikrai to niekad nedarytų, o valstybė privalo likti tik dora. Todėl, vietoje „Partnerystės įstatymo“ gali būti priimtas tik „Keleto fizinių asmenų, vedančių bendrą ūkį, reguliavimo įstatymas“.

Kis

rasau pirmam komentatoriui.Atlikus i isange lytini akta,po to vaikutis negims,nes gamtasukure tam tikrus ir tikras vietas.Kokie po velniu partneriai,tai elementarus istvirkavimas,arba liga?Perdon ,ponai zopininkai.

Raigerdas

Apie ką jūs čia šnekate, gerbiamieji? Simonko aiškiai pasakė per Žinių radiją, kad jis irgi nori tokių pat privilegijų, kokias turi Šeima. Jūs manote, kad jis turi kažkokių tai GERŲ IDĖJŲ LIETUVAI? Jis niekada jų neturėjo, nes juos domina sugriauti ŠEIMOS INSTITUCIJĄ, sukuriant Lietuvoje konfliktinę situaciją. Reikia įrodyti lietuviams, kad jiems ŠEIMA yra nereikalinga, ir kad nėra skirtumo, ką vadinti Šeima. Lietuviai iš tikro nesusigaudo, kas yra tie pamišėliai. Galų gale paimkite ir pasikalbėkite su kokiu nors psichiniu ligoniu. Sumokėkite jam už interviu, neskelbkite jo pavardės, ir jūs pamatysite, kad pirmas dalykas, ką jie nori daryti, tai sugriauti egzistuojančias ŽODŽIŲ SAMPRATAS, kad įrodyti, kad jos yra neteisingos, nes teisinga yra tik tai, ką sako koks nors šizofrenikas. Pasikalbėkite su narkomanu… Skaityti daugiau »

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top