„Lietuvos ryto“ televizija. Rūta Janutienė apie L. Bloznelytės-Plėšnienės liudijimą dėl A.Ūso: „Tikiu žmonėmis“

Kaip jau skelbėme, antradienį Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija turėjo nagrinėti L.Bloznelytės-Plėšnienės apeliacinį skundą.

Posėdžio pradžioje teisėjų kolegijai pirmininkaujantis teisėjas Stasys Lemežis (jam padeda teisėjos Virginija Pakalnytė-Tamošiūnaitė ir Virginija Švedienė) perskaitė Vilniaus apylinkės teismo teisėjos Danutės Mickevičienės nutartį, o L.Bloznelytės-Plėšnienės advokatas – apeliacinį skundą. Pati L.Bloznelytė-Plėšnienė savo skundo perskaityti nespėjo – teisėjas S. Lemežis pareiškė, jog šiandien posėdis baigiamas, o bylos nagrinėjimas nukeliamas į gruodžio 11 dieną – neva teisėjai šiuo metu turintys nagrinėti kitas bylas.

Pavakare L.Bloznelytės-Plėšnienės apeliaciniame skunde išdėstyti argumentai, kodėl jai iškelti kaltinimai yra nepagrįsti, o pati byla neteisėta, tapo „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Lietuva tiesiogiai“ pokalbio tema. Aptarti šią ir kitas su Kauno pedofilijos istorija susijusias bylas laidos vedėja Daiva Žeimytė į savo studiją pasikvietė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininką, buvusį prokurorą Artūrą Paulauską ir žurnalistus Kristupą Krivicką bei Rūtą Janutienę.

Siūlome pasižiūrėti laidos įrašą: pirmoji dalis – ČIA, antroji dalis – ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top