Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus tarybos pareiškimas dėl Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo paniekinimo

Supažindiname su Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus tarybos pareiškimu dėl Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus savavališkų sprendimų, paniekinusių Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimą.

Konstatavę, kad „Vilniuje pastaruoju laiku pradėjo veikti ypatingos paskirties politinės pajėgos, disponuojančios valdymo galia ir ištekliais, galinčios bet kada atlikti neteisėtus veiksmus, sukelti sumaištį ir priešinti žmones“, Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus tarybos nariai, be kita ko, prašo „ištirti ir patraukti atsakomybėn asmenis, organizavusius ir nuėmusius Jono Noreikos – Generolo Vėtros atminimo lentą nuo Lietuvos Mokslų Akademijos Vrublevskių bibliotekos pastato fasado“ ir kviečia šių metų rugpjūčio 23 d. Baltijos kelio dalyvius, „minint Stalino-Hitlerio suokalbio pasekmes, ypatingai pagerbti Joną Noreiką–Generolą Vėtrą, kovojusį prieš abu tironus ir tapusį jų suokalbio ir šimašininkų auka“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ryt'as

Pritariu Sąjūdžio tarybos pareiškimui. Šimašius turi būti teisiamas už Lietuvos istorinio atminimo paniekinimą . Beje , nesigirdi kaip realiai nubaustas kuvaldos savininkas chuliganas S.Tomas .

✒✒✒

Ką čia ir bepridėsi, juk kas prieš marksizmą-leninizmą, tas lietuvis arba fašistas pagal kremliaus ideologiją, todėl sovietmečiu į Lietuvą siųsdavo antrąjį CK sekretorių jiems prižiūrėti, dabar siunčia kuklianskienes ir CO. Klapčiukų su kūjais ar potvarkiais visada atsiranda.

Stasys

Toks meras/vandalas neturėtų būti meru, tuo labiau Lietuvės sostinės. Tai yra kenkėjas, dirbantis ne Lietuvai. Prisiminiau tokio, jo pažįstamo „priburbuliavimą balutėje”. Taigi, jis sakėsi, kad tą draugužį, lekiantį ant keturračio, gyvą matė paskutinis ….. Nesenai viena tokia liūdnai pagarsėjusi asoba, savo „komsomolkėje” parašė. kad tas ant keturračio ne prigėrė, o buvo specialiai nužudytas, matyt, kažkas bijojo pastarojo liudijimų dėl savo užupakalio, nes netrukus turėjo būti to nelaimėlio teismas dėl organizuotų pedofilinių nusikaltimų (niekada neabejojau, kad ta mergaitė pasakojo tiesą). Taigi, matė gyvą paskutinis ? Paprastai paskutinis gyvą mato žudikas …… Tai, jeigu tikėti tos, kurią kai kas vadina „bamboline”, „žurnalistės” versija, tai turėtų taip pat sudominti teisėsaugą. O jeigu jisai melavo. kad matė tą ant keturračio prieš pat jo mirtį,… Skaityti daugiau »

Senelis Kazimieras

Atmetus politiką, šis „mero” veiksmas – elementarus kriminalinis nusikaltimas. Svetimo turto vagystė, svetimo turto sunaikinimas, savivaldybės finansinių išteklių (biudžeto) panaudojimas savo reikmėm (pats nusprendžiau skirti svetimus pinigus savo poreikių tenkinimui) ir t.t. Atminimo lenta turi būti atkurta, sumontuota už šito mulkio pinigus. Nei cento neturi būti panaudota iš biudžeto. Tai tik tai, kas liečia finansus. Baudžiamoji atsakomybė – teismų jurisdikcijoje.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top