Lietuvos šeimų sąjūdžio kreipimasis į kauniečius dėl LGBT eitynių: tegu didžiuojasi savimi vieni

Siūlome susipažinti su Lietuvos šeimų sąjūdžio kreipimusi į kauniečius dėl rugsėjo 4 dienos LGBT eitynių.

Lietuvos šeimų sąjūdžio kreipimasis į kauniečius dėl LGBT eitynių

2021 m. rugpjūčio 31 d.

Rugsėjo 4 d. numatytos LGBT eitynės Kaune yra tipiškas, jau standartiniu tapęs transnacionalinių organizacijų finansuojamas agresyvių mažumų renginys, skirtas visuomenei provokuoti ir tolesniam „aktyvistų“ ir jų atstovaujamų darinių finansavimui gauti.

Pagal tokių „pasididžiavimo“ eitynių scenarijų jos rengiamos centrinėse gatvėse, su kuo daugiau visuomenės daugumą erzinančių šūkių, antikonstitucinių reikalavimų ir pabrėžtinai, dažniausiai iššaukiančiai ir su panieka kitiems demonstruojant egzotiškas seksualines orientacijas ir primityvius seksualumo ženklus viešose vietose, stebint vaikams, prie maldos namų.

Ko labiausiai tikimasi – nepasitenkinimo ir natūralaus emocinio atsako, kurio laukte laukia iš anksto parengtos filmuotojų ir pseudožurnalistų pajėgos. Kiekviena smulkmena bus išpūsta iki begalybės ir ištransliuota visam pasauliui kaip jų “diskriminacijos“ įrodymas tam, kad „aukos“ būtų dar gausiau finansuojamos.

To laukia visa globalistinė propagandos mašina, kad ir toliau būtų tęsiamas ir pateisinamas tradicinių vertybių naikinimas, griaunama šeima ir nacionalinė valstybė. Nesielkime pagal jų scenarijų, nedarykime, ko iš mūsų laukia tie, kuriems visiškai nerūpi, kas mums brangu. Paprasčiausiai nežaiskime jų žaidimo ir nekreipkime į tas eitynes absoliučiai jokio dėmesio.

Tą dieną paskirkime ne jų provokaciniams lūkesčiams, o savo šeimoms, poilsiui, pabuvimui gamtoje ar su artimaisiais. Laisvės alėjos kavinių savininkus kviečiame pasinaudoti gera proga užsidaryti ir tą laiką panaudoti sanitariniam valymui. Nes jau tikrai atėjo laikas nuo šito apsivalyti – jeigu tas pažygiavimas vis dėlto įvyks, tegu sau žygiuoja, didžiuojasi ir gėrisi savimi vieni.

Lietuvos šeimų sąjūdis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Puikus

Puikus pasiūlymas_ pritariu.Tikrai trokštu, kad kavinių savininkai tuo metu užsidarytų.O visi katalikai melskimės namuose ir bažnyčiose , kad Dievas pasigailėtų už viešą nuodėmės propagavimą.

stasys

Aš jau per senas tokiems ‘žaidimams’. Susirąskite tarpe savu jaunimo juk ta žinia LGBT būtent jiems skirta . Vienok kokia tikroji priežastis LGBT paradu ‘atsikraustimo’ į Kauną , ar išdris kas pasakyti ?

Nuomonė

Abejotinos vertės taktika. Ji pasiteisintų tik tuo atveju, jeigu Laisvės alėja parado metu būtų tuščia. Bet tai nėra realu.

Puikiam

Kodėl, tamsta, katalikams siūlai melstis namuose arba uždarose bažnyčiose, o ne viešoje vietoje? Ar nebūtų geriau, doriems žmonėms suorganizuoti protesto mitingą (ar eitynes) prieš nuodėmės propagavimą?

monkey bussines

boikoto taktika veiksminga tik tuomet, kai didžioji dalis visuomenės turi ir laikosi tarpusavio solidarumo tradicijos.
lietuviai nėra solidarūs vienas kitam, politiškai mažaraščiai ir primityvūs politiniam veiksmui sukurti.
šiuo atveju, „nepastebėti” pydarėlių” „šventės” bus tiesiog neįmanoma.
žioplių yra daug ir jų tikrai netruks Laisvės alėjoje.
aišku, visada galima norimą įsivaizduoti kaip esamą, bet…
visa bėda tame, kad lietuviai turi nesveiką, netgi liguistą polinkį į feikines „romantikas” ir todėl pas mus vietoje efektyvių visuomenės veiksmų, teturime apgailėtinas žvakučių deginimo ir giesmelių giedojimo „akcijas”, kurios turi ne didesnį poveikį nei nabašnykui ramunėlių kompresas.
pseudo-romantizmas yra patologija, nuo kurios kaip ir nuo kvailumo, vaistų nėra.

>Nuomonė       2021-09-1 8:34

O mano nuomone, išmintinga taktika. Visiškas, demonstratyvus iškrypėlių darkymosi ir provokacijų ignoras būtų pati geriausia priemonė; ir pozicija išreikšta, ir prikibti nebūtų prie ko.

@ >Nuomonė 2021-09-1 8:34

„…ir prikibti nebūtų prie ko.”
Prie ko čia savęs kaltinimas?! Argi galima prikibti prie doro žmogaus, kuris viešai išreiškia nepasitenkinimą, kad yra propaguojamas ištvirkavimas? Tai bent laikai atėjo! Viešai propaguoti ištvirkavimą – žmogaus teisė, viešai išreikšti nepasitenkinimą dėl to – įstatymo pažeidimas. Viskas apversta aukštyn galva…

>2021-09-1 11:38

Kad viskas apversta aukštyn galva (aukštyn kojomis, taip derėtų sakyti) – tikra tiesa. Bet ne viskas taip paprasta. Esmė kur? ogi užtrumpinus finansavimą pupuliams, tas jų judėjimas gangreit subliukštų kaip pradurta pūslė. Juk jų „ideologija” valdoma finansų srautais. Užtat ir protinga būtų tyčia nekurstyti to laužo, nepilti vandens ant jų malūno.
Juk jų tikslas – parodyti, kokie lietuviai tamsūs, agresyvūs homofobai, ir kaip jiems reikia dar ir dar finansinių injekcijų kovojant su baisiąja homofobija…
Todėl verčiau išmuškime jiems iš rankų šį ginklą. Todėl visiškas ignoravimas būtų jėga. Tokia mano nuomonė.

"- mūsų jėga impotencijoje!"

ne, ne ignoravimas yra jėga. ignoravimas yra tik varganas figos lapelis savo bejėgystei paslėpti. todėl nereikia „lia-lia-lia” sofistikų ir beletristikų. „ignorantams” klausimas tiesiai tarpuragėn: ar vengrai, lenkai įspūdingų rezultatų kuriant savo šalyse sveikas ir klestinčias visuomenes pasiekė „ignoruodami” problemas? jeigu Orbano ir Kaczinski politines jėgas visuomenė būtų ignoravusi būtų buvę kas? jeigu broliai madjarai ir broliai lenkai būtų ir toliau ignoravę sorošistinį brudą – būtų buvę kaip? ne, ne joks ne feikinis ignoravimas, į vietą pastato vagis, chuliganus bei akiplėšas. parazitus į vietą pastato realūs veiksmai, o „ignoravimą” akiplėšos supranta vienareikšmiškai – kaip nebaudžiamumą ir paskatą šakotis dar labiau. tai ne kažkoks „atradimas”, tai tiesiog visuomenės psichologijos dėsnių abėcėlės pirmasis puslapis. dėl finansavimo: vias finasavimas prižiūrimas valdžios. jeigu valdžia piderastiška,… Skaityti daugiau »

ah1

„su kuo sutapsi tuo ir pats tapsi” patarle pataria lietuvių išmintis, susidėsi su iškrypėliu pats tapsi iškrypėliu, pačiam bus ištąsyta išangė ir išmatos tekės per kiškas.

ah1

visi turintys vaikų daugiau „nebevyniokit tiesos į vatą” savo vaikams – aiškinkit ir supažindinkit su išangės ištąsymu, išmatų nelaikymu, išmatų tekėjimu per kiškas dėl ištąsytos išangės iš išorės kietu buku daiktu ir apie teisę rinktis būti smirdžiumi ar ne ir kaip atpažinti iš išorės išangės tąsytojus, dėl savo vaikų sveikatos saugumo.
Tiesa jus išlaisvins mokė rabis/mokytojas Jėzus Biblijoje.

Povilas

Tai čia dar didelis klausimas – kas paprasto eilinio gėjaus gyvenime sukelia daugiau nepatogumo?
– ar vienas kitas piktybinis homofobas;
– ar šita visos padorios visuomenės antipatiją iššaukianti klounada su nuogų subinių (ir ne tik) viešu demonstravimu.
Įdomu būtų atlikti apklausą tarp šios bendruomenės eilinių, nedarančių biznio iš savo sekso.

Dalia

Tiems vargsams didziausias pralaimejimas-tai panieka ju ruosiamiems paradams.Kvieciu kauniecius.kurie nepritaria sedeti namuose arba vykti i seimos svente.Jei nebus ziurovu beprasmis bus ir paradas

stasys

Juk niekas tu kvaksu nekviečia į LGBT paradą Kaune . Vis dar lieka neaišku ko čia piktinasi savo išangiu ‘specialistai’ .Gal čia koks pavydas ?

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top