Lietuvos žurnalistų sąjungos valdyba kreipėsi į Vilniaus universitetą dėl Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės mobingo dėstytojos atžvilgiu (video)

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) valdyba kreipėsi į atsakingus Vilniaus universiteto asmenis, informuodama apie mobingo situaciją ir nepagrįstą persekiojimą, taikomą LŽS narės, žurnalistės ir šio universiteto dėstytojos doc. dr. Jolantos Mažylės atžvilgiu. Papildomai apie šią situaciją informuota ir LRT Taryba, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Šių metų vasario 23 dieną LŽS gavo Vilniaus universiteto doc. dr. Jolantos Mažylės pranešimą apie jos atžvilgiu taikomą mobingą Vilniaus universitete. Dėstytoja pateikė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos bakalauro studijų programos komiteto oficialius posėdžių vaizdo ir garso įrašus, taip pat posėdžių išrašus ir komiteto kreipimąsi į universiteto centrinę etikos komisiją.

Gautame pranešime nurodoma, kad Žurnalistikos bakalauro programos komitete vykdomi aiškiai išreikšti veiksmai ir siekis sunaikinti asmens reputaciją ir susidoroti su doc. dr. J. Mažyle kaip dėstytoja.

„Susipažinus su pateikta medžiaga, akivaizdu, kad šį persekiojimą savo kreipimusi į komiteto pirmininką doc. dr. A. Gudauską inicijavo, kryptingai ir atkakliai vykdė VU Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos bakalauro studijų programos socialinė partnerė, šio komiteto narė, LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė“, – pažymima pranešime.

Net trijuose Žurnalistikos bakalauro studijų programos komiteto, vadovaujamo doc. dr. A. Gudausko, posėdžiuose buvo svarstytas doc. dr. J. Mažylės dalyvavimo TV laidoje „Sengirė“ faktas ir jos asmenybė, profesinė kompetencija, jos vertybės, įsitikinimai. Pažymėtina, kad į šią laidą doc. dr. J. Mažylė buvo pakviesta pristatyti jos parengtą žurnalisto ir redaktoriaus Vytauto Gedgaudo knygą.

LŽS valdyba, susipažinusi su visa medžiaga dėl galimo mobingo vienbalsiai pripažino netinkamu Žurnalistikos bakalauro programos komiteto bei atskirų jo narių, organizavusių doc. dr. J. Mažylės persekiojimą, elgesį.

„Tokiam doc. dr. Jolantos Mažylės niekinimui iš esmės nepritarė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos bakalauro programos komiteto vadovas doc. dr. A. Gudauskas, kuris nusišalino nuo balsavimo dėl bandymo persekioti doc. dr. J. Mažylę skundžiant ją VU Centrinei akademinės etikos komisijai“, – rašoma pranešime.

„Atsižvelgiant į visas minėtas aplinkybes LŽS valdyboje priimtas sprendimas informuoti atitinkamas organizacijas apie vykdomą mobingą doc. dr. J. Mažylei. Rašte reikalaujama užkirsti kelią dėstytojos persekiojimui bei Žurnalistikos bakalauro programos studijų komiteto kai kurių narių organizuojamam mobingui“, – nurodoma rašte.

Šaltinis: madeinvilnius.lt

***

Pamatykite savo akimis: LRT direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė organizuoja susidorojimą su Tapiną kritikavusia dėstytoja

Monika Garbačiauskaitė-Budrienė su sau pavaldžiais dėstytojais ateina į Vilniaus universitetą ir kartu su pavaldiniai organizuoja dėstytojos atleidimą iš darbo už tai, kad ji davė interviu OpTV kanale. Šiame video nepridėta nei vieno žodžio, nei vieno komentaro.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

O, Madame Neosovieticus, gina kilmingą neosovietikų frajerį.

Pastabus

…ne,tu ne neissimiegojes…,tu durnius ir idijotas.Da pagarbink ir abu univerkes rektorius nieksus ir parsidavelius/nepamirsk da rankos pabuciuot tokiam pat slykstuuunui hab hab/…

Tai

vėl masturbuojiesi iškrypėli!

Pastabus

…vaisinkisproduktu,xa xa xa

Pisk konservai i snuki

Padvesk, konservu PEDOFILE.

Pastabus

..ale,ziurek,kad pats negautum..Begtum bliaudamas visas…polyyyycija,mane primuse,beeeeeeeeeee,xa xa xa,maciau tokiu’piseju i snuki’…

T0mas J.

Į teismą Garbačiauskaitę Budrienę!

liustracija

Gal jau prasidėjo?
panašu, kad viena iš tų 75 metams užslaptintų jau išlukštenta.
Prašau, pateikite dabar kitus ant lėkštutės (su melsvu apvadėliu).

tokius atvejus visada reikia viešinti

Nežiūriu ir nežiūrėsiu Lrt, kol vadovaus tokia kiauliasnukė ir lrt bus tik senųjų- naujųjų komunistų skleidžiama propaganda. Viena tiesa, viena partija, ta pati nezabūdkė. Čia susidorojimas su dėstytoja akivaizdus, gerai, kad įrašai yra, kiaulių susirinkimas.

Skaitytojas

Kai pagalvoji, kitados žurnalistika kovojo už teisybę, buvo „demokratijos sarginis šuo“, žurnalistai dėl savo veiklos net nukentėdavo ir pan. Dabar jie tapę kažkokia nebrangia viešųjų ryšių kontora, iš esmės valdžios tarnais ir žmonių mulkintojais.

Kas galėtų paneigti galimybę, kad ši ponia buvo viena svarbesnių šio pasikeitimo autorių?

Pastabus

..jau sakiau,kad tikimybe,o ne galimybe….,kaip cia daba toks sintakses zinovas tokias klaidas daaaro,ajajaj,niekrasyvo kak to…

Trumpai

Eik nakui pedofile is V, Kapsuko vardo apsišukusiu žurnaliniugu tvarto.

Pastabus

..tai kad tu net vieno vienintelio sakinio negebi be klaidu suregzt,’zurnaliniuge’,xa xa xa…,oi,tie berasciai,kaip jie juokina,tamsuoliai obskurantai…

Al.

Dėstytojai, nuo kurių priklauso studentų galimybė gauti diplomą, rekomenduoja studentams kreiptis į vadovybę ar jų dėstytoja gali toliau dirbti. Nes kalbėjo televizijoje, kurią Budrienė, pavertusi LRT šališka, laiko šališka. Vadovaujama ,,taip vadinamos žurnalistės” Janutienės.

,,Mes gi ne kokia Patvorio organizacija.” Subtili užuomina į tai, kad visuomenę sudaro dalis aptvaro viduje (galimai turima omeny kolaborantų luomas), ir kita dalis – už tvoros, Garliavoj ir kitur. Akivaizdu, kad sprendimus gali priiminėti tik pirmoji grupė.

Būtent taip atrodydavo partiniai susirinkimai.

Žurnalistų grietinėlei reikia įrodinėti, kad reikia išklausyti kaltinamąją.

Budrienė švonderio pareigose.

Vaiva

Nustebau, kad Žurnalistų sąjungos valdyba…neprarado proto. Galėjo juk tą visų skriaudžiamą Tapiną ginti:-). Tą nufilmuotą posėdį siūlyčiau įtraukti į žurnalistų balakauro programas, labai iliustratyvų istoriniu požiūriu – kaip praeitame amžiuje vykdavo komjaunimo susirinkimai, kai būdavo į tiesos kelią grąžinama paklydusi avis. Tobulas vizualus pavyzdys iš anos epochos. Įdomu dar ir tai, kas davė Monikai komandą.

fungicidas

Na ir filmukas – reikli LRT (tai tokia turtinga žiniasklaidos monopolija) direktorė (toliau MGB) prievartauja buvusius, esamus ir potencialai būsimus savo darbuotojus susidoroti su jų kolege. Čia mokomasis filmukas 1984 tema.

Kas duoda partinę užduotį tokiems partijos kuopelės susirinkimams?
Kodėl nėra galimybės tą knygą pristatyti ir pareikšti nuomones „visuomeninėje” televizijoje?
MGB nepatinka nesuvaldyti žiniasklaidos kanalai?
Ta visuomeninė televizija tikrai nešališka esant tokiai šališkai vadovei?

Kodėl prievaldžiai taip gina Tapiną? Vien pasitelkus asmeninę patirtį, kas šiuo klausimu labiau patikimas – Ignas Vėgėlė ar MGB?

Thomas Brooke (ReMix)

Žymus konservatorių parlamentaras Jacobas Reesas-Moggas teigė, kad BBC buvo mokesčių mokėtojų finansuojama korporacija po Gary Linekerio nešališkumo sagos. Buvęs ministrų kabineto ministras sakė „GB News“, kad valstybinis transliuotojas nebeturėtų būti finansuojamas iš privalomo 159 svarų sterlingų licencijos mokesčio, kurį moka visi britai, kurie žiūri tiesioginę televiziją, ir teigė, kad BBC turėtų daug mažiau problemų, jei būtų finansuojamas privačiai. Praėjusią savaitę ši korporacija buvo atidžiai stebima po to, kai geriausiai apmokamas laidų vedėjas Gary Linekeris socialinėje žiniasklaidoje sukritikavo naują vyriausybės prieglobsčio politiką, palygindamas ją su 1930-ųjų Vokietija. Vėliau sporto laidų vedėjas buvo nušalintas nuo pareigų, o tai sukėlė didžiulį atsaką tarp kelių BBC darbuotojų, kurie atsisakė dirbti protestuodami, todėl savaitgalį britų sportas buvo gerokai sumažintas. Tačiau pirmadienį korporacija atsitraukė nuo savo… Skaityti daugiau »

klumpe

monika ? tuoj bus naujai iskepta plepalu mokslu daktare .

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top