Ligita Girskienė, Marių apygarda

Savarankiška, nepriklausoma kandidatė 2012 m. Seimo rinkimuose
Marių apygardoje Nr. 21

Gimiau 1979 m. gruodžio 12 d. Klaipėdos rajone. 1998 m. baigiau Veiviržėnų vidurinę mokyklą. 1995-aisiais baigiau Gargždų vaikų muzikos mokyklos fortepijono klasę. Muzika tapo mano gyvenimo palydovu. Dar mokydamasi mokykloje įkūriau jaunimo klubą, kuriam vadovavau iki 2007-ųjų. Vadovavau vaikų muzikos ansambliui ir pati daug muzikavau. Su jaunimo grupe koncertavome, rengėme įvairius projektus, organizavome renginius, šventes, vykdėme prevencinius projektus. 1998 m. įstojau ir 2002 m. baigiau Klaipėdos universiteto Humanitarinių mokslų fakultetą. Man buvo suteiktas lietuvių kalbos filologijos ir režisūros bakalauro laipsnis. Studijuodama dirbau Klaipėdos rajono savivaldybės Kultūros skyriuje meno vadove, projektų koordinatore. Baigusi studijas, sumaniau savo laimę išbandyti užsienyje. Dalyvavau mainų programoje ir iki 2003 m. gyvenau bei mokiausi Švedijoje. Ten toliau mokiausi kalbų ir gyvenau švedų šeimoje. Teko paragauti auklės, namų prižiūrėtojos ir emigrantės duonos. Kamuojama namų ilgesio, sugrįžau į Tėvynę.
Grįžusi aktyviai ėmiausi ieškoti darbo. 2003-aisiais pradėjau dirbti Klaipėdos statybininkų mokykloje dėstytoja ir projektų vadove. Dirbdama šioje įstaigoje, nusprendžiau baigti magistrantūros studijas. 2006 m. baigiau Švietimo vadybos magistrantūros studijas Klaipėdos universitete. Man buvo suteiktas Edukologijos magistro kvalifikacinis laipsnis.
2004 m. pradėjau dirbti tarptautinėje įmonėje UAB „Baltic Group International“. Šis darbas buvo man naujas iššūkis ir nauja patirtis. Įmonės veikla – laivo įgulų formavimas ir personalo atranka. Teko išmokti visus jūrinius laipsnius, pareigybes, laivų tipus ir dar daug kitų jūrinių terminų, susipažinti su jūrininkų darbą reglamentuojančiais Lietuvos bei užsienio teisės aktais. Sutikau daug įdomių žmonių. Baigiau BVQI Lietuva organizuojamus ISO 9000:2000 kokybės sistemos vidaus auditorių mokymus. Kadangi įmonės padaliniai buvo išsidėstę įvairiose Europos šalyse, teko prisiminti anglų ir rusų kalbas. Iki 2011-ųjų dirbau šioje įmonėje kokybės sistemos vadybininke ir įgulų atrankos vadybininko padėjėja. Mano pareiga buvo užtikrinti, kad kompanijos kokybės vadybos sistema (ISO 9001:2000) būtų tinkamai įdiegta bei naudojama darbo procesuose. Taip pat buvau atsakinga už vidaus auditų organizavimą ir atlikimą įmonėje, įmonės dokumentų valdymą ir pan. Tobulinausi įvairiuose kursuose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
2005 m. ištekėjau. Kartu su vyru auginu dukrą Akvilę, kuri gimė 2008-aisiais.
2011 m. buvau išrinkta Daugiabučių namu savininkų bendrijos „Bandužiai“, vienijančios 19 daugiabučių namų, valdybos pirmininke. Šis darbas – dar vienas iššūkis mano gyvenime. Čia kasdien tenka bendrauti su įvairiais žmonėmis, tenka išklausyti gyventojų nusiskundimų, ieškoti sprendimų ir pan. Esu vienuolikos asmenų komandos vadovė. Darbas administruojant daugiabučius gyvenamuosius namus yra ir sudėtingas, ir įdomus. Šiame darbe kasdien matau, kokiomis sudėtingomis sąlygomis gyvena dauguma žmonių. Matau nežabojamas šilumos, vandens, elektros energijos ir dujų kainas. Matau didelę daugiabučių namų administravimo įstatyminę spragą .
Jau daugiau kaip 10 metų gyvenu Klaipėdoje, pietinėje miesto dalyje. Nuo 2012-ųjų balandžio esu išrinkta „Bandužių“ seniūnaitijos seniūnaite ir „Marių“ bendruomenės pirmininko pavaduotoja.
Laisvalaikį leidžiu su šeima, sportuoju, skaitau, tvarkau sodą, muzikuoju.

Kontaktai:
tel. +370 618 37860
el. paštas: [email=ligita.girskiene@gmail.com]ligita.girskiene@gmail.com[/email],
www.facebook.com/ligita.girskiene
[url=http://www.ligitagirskiene.org/Pagrindinis.php]www.ligitagirskiene.org[/url]

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top