Linas Karpavičius. Ačiū Olegui Šurajevui

Veidaknygė

Taip, ir tai geroji žinia. Kelių metų bėgyje taps aišku ar tauta turi ateitį ir ar valstybė dar mums reikalinga.

Šurajevo demaršai yra mums visiems egzaminas. Ar jūs įsivaizduojate tokio elgesio protrūkius save kaip valstybę apibrėžiančioje teritorijoje? Aš – ne. Taip gali nutikti bet kur – zoologijos sode, psichoneurologiniame dispanseryje, Mambukijaus protektorate arba Bananijos Emyratuose, tik ne teritorijoje, dar iš inercijos save išdidžiai vadinančia valstybe.

Todėl klausimas tik vienas. Verta ši teritorija valstybės vardo? Verta ši tauta save valdyti? Atsakymą kelių metų bėgyje sužinosime. Arba organizuosimės ir tapsime vieni kitiems pavyzdžiu, arba plodami tokiems veikėjams pavirsime beforme mase, kuriai cituojant Napoleoną Bonapartą, „reikia gero piemens“.

Nereikia net įrodinėti, kad tokie performansai yra prieš valstybę nukreipto naratyvo dalis. Skiriama nacionalinė premija autoriui, parašiusiam partizanus niekinantį kūrinį „Žali“, viešai terliojama Lietuvos vėliava, pažeminamas aukščiausias, Lietuvos tautą atstovaujantis, institutas. Visi šie „performansai“ yra susieti nematoma linija. Baisiausia tai, kad visa tai vykstą panaudojant visų mūsų simpatijas kovojančiai Ukrainai.

Valstybės griovimas prasideda ne nuo valstybės institutų panaikinimo, bet nuo jos sugriovimo mūsų sąmonėje. Būtent tai dabar ir vyksta.

Manipuliatoriai žmonėmis žaidžia žaidimą be pralaimėjimo. Prisidengiant pagalbos Ukrainai vėliava yra naikinama Lietuvos valstybė, griaunant jos įvaizdį ir darant iš jos parodiją ir balaganą. Šiandieninis jaunimas gavęs tik ribotą išsilavinimą, nežinantis kas yra politinė ekonomija, nesusipažinęs su logikos mokslu ir visiškai neturintis kritinio mąstymo, džiaugsmingai „kramto“ viską ką paduoda šiandieninė politinė „virtuvė“. Tačiau, kaip sakoma tautos patarlėje, lazda turi du galus.

Tai gali būti puikus spyris visiems tiems, kurie jau supranta kokiu pražūtingu keliu vedama valstybė ir, kad netekus jos prarastume bet kokią laisvę patys spręsti kaip mums gyventi.

Kokie ji bebūtų mūsų valstybė, tobula ar netobula, bet ji yra mūsų laisvės garantas, mūsų „paskutinis šiaudas“, kurio mes negalime prarasti.

Todėl turime tik du pasirinkimus. Aš savo pasirinkimą padariau. Ir už tai dalinai galiu padėkoti Olegui Šurajevui.

P.S. Suprantama, kad yra ir šalutiniai tikslai, pavyzdžiui rinkėjų mobilizavimas antrajam rinkimų turui. Artimiausiu metu lauksime Olego Šurajevo demaršo kviečiančio aktyviai balsuoti už vieną iš kandidatų Vilniaus mero rinkimuose.

Šiais „performansais“ yra sujudinama „miegančių“ rinkėjų „pelkė“. Ji mobilizuojama, pakeliama nuo sofų ir priverčiama ateiti į rinkimus, kad „teisingai“ pabalsuotų. Šio žmogaus „šeimininkai“, aukoja valstybės įvaizdį vardan pergalės savivaldoje. Ir patikėkite, jie paaukotų dar daugiau.

4.5 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

„… kokiu pražūtingu keliu vedama valstybė ir, kad netekus jos prarastume…“

Ir šiame straipsnyje rusiška sintaksė. Tai jau varo į neviltį. Lietuviškai būtų „netekę jos prarastume“.

Diedas

O tu putindelfio straipsnius paskaityk
Čia osobius tik mąsto maskoliškai ir aktyvaus komunisto stiliumi parašė pasipiktinusį liaudies balsą.
Kaip 1981 metų „Tiesoje”
Putindelfyje straipsniai apie Lietuvos aktualijas transleitorium iš rusų kalbos išversti.

Pastabus

…pats sau priestaraudamas,pridesiu,jog autoriui tikrai reiktu issitaisyti kalbos kulturos klaidas,nes ju tiesiog knibzdete knibzda.Jos yra tiesiogine aliuzija i salyje tvyranti balagana…Puikios,tvirtos ir aiskios mintys ivilktos i toki analfabetini kalbejima nususinamos tokios formos,tiesiog dar labiau paastrina salies ‘balaganiskuma’.Ploju uz mintis,bet…reiktu ir atidumo jas reiskiant.

Marius

Jūs pirma išmokite rašyti naudodamas lietuviškas raides, o tik po to kitus mokinkite. Koks jūs pastabus? Balaganas, bardakas senai įėję į lietuvių kalbą.

Pastabus

…vargsas nevykeli,man gailu taveeeees…Iki siolei kalbejau su tavim mandagiai.Sintakses savokos ir apibrezimo iki siol nesupratai,baiboke.Tau stilistika ir sintakse yra tas pats,nedatiopa…Eik ir mokykis bent is guglo,jei da nieks neismoke,kvailas padare….Ne veltui tau ir Kalanta yra niekas,tupyca,fui,nekenciu tokiu….

Marius

Man patinka jūsų pasiutimas.Cha-cha! Berašti, tu būtent esi nevykėlis, nes net nemoki lietuviškų raidžių kompiuteryje parašyti. Ir tarpai po taško yra paliekami. Beje, veidmany, jei tau nepatinka žodis balaganas, tai ko, kvaily, naudoji žodį baibokas, nedatiopa, tupyca? Taigi „pastabus” tu būtent esi toks, savo žodžių projekcija: baibokas, nedatiopa ir tupyca! Paskutiniai žodžiai išvis liudija, kad jūs esate homo sovieticus, kuris pritrūkus lietuvių kalbos žodžių ima iš rusų kalbos. Gali siųsti ir amsėti toliau, šunėke.

Nedavalgyta konsierva

Na ir šaunūs tie išeiviai iš Kijevo. Pudelis su Landzbybiu patyrė ekstazę.

Diedas

Propaganda su kiekviena diena primityvėja.
Daug metų mirėm badavom, penkis kartus iki vieno visi emigravom miestai tušti, du kartus išsižudėm, buvom didžiausiais alkoholikais ir t.t.
Dabar duota raktinė mintis apie Lietuvos kaip valstybės neigimą, tai nuo valatkų su visais apžvalgininkais iki beraščių trolių visi tą patį gromuloja iki va tokių nusišnekėjimų.
Kažkoks klounas seime susikeikė ir še, prašau, – „geniali” išvada Lietuva kaip valstybė nebeturi perspektyvų.
Nors aš irgi tą patį manau. Ryte žmona sudegino duoną skrudintuvėj.
Ar turi tokia valstybė ateitį, kur žmonos duoną degina????? :):):):):):):):):)

Pastabus

…diedokai,tuei jau nuo rytaa gramu inmetys auklaji..sneki nei si,nei ta…Visuos tava kalbejimuos klaidu,nors vezimu vezk….,ir gramatiniu,ir stiliaus,ir logikos.Tai gal gi sitaipos nebesposyyyyk,tamstyt…

Diedas

Su mano 8 klasių išsilavinimu taip rašydamas jaučiuosi genijumi.
Gramatinės klaidos dėl didelių pirštų ir mažų knopkių.
:):):):)

Pastabus

..nu,sposas neblogas…

Paul Casimir

Diedai, ne apie tą klauną čia kalba. Apie PIŠo lygį – o ta vis tik premjerė, ir visa dar jos šutvė. Nemanau, kad esame taip žemai buvę kaip valstybė. Nėra juokinga.

Prašalietis

Tik lansberginio durnių laivo psichoneurologinio dispanserio klijentai gali būti tokių tipinių runkelių kaip Šurajevas „performansinami, pelkėje judinami, mobilizuojami, pakeliami nuo sofų ir priverčiami ateiti į rinkimus, kad „teisingai“ pabalsuotų”.. „Tautinis intelektualas” Linas Karpavičius yra vienas iš šių klijentų, todėl jis ir taria-„Ačiū Olegui Šurajevui”… Su tokiais „performansais” lansberginio durnių laivo psichoneurologinio dispanseriokeleivių laukia daug „šviesesnė” ateitis nei jie patys įsivaizduoja ar jiems ją „piešia” Nausėda savo „gerovės valstybės vizija”, Šimonytė su lansbergių bendruomene „duosim” kartu su JAV, NATO, NATO 5 straipsniu, vokiečių bundesvero brigada… „ukraini sala, o okupantui ruskiui garo”… Ir Lietuvos psichoneurologiniame dispanseryje, „ačiū Olegui Šurajevui”, savų „lašinių” kaip Kaliningardo sritis, Pskovas, Baltarusijos Gardinas iki Lydos(dėl Gardino laisvai susitarsime su mūsų Seimo paskirta Baltarusijos prezidente Tichanovskaja), apie Rusijos Smolenską… Skaityti daugiau »

Paul Casimir

O kodėl Jūs niekad už Putyną nepasisakot? Ką užspaudžiate viduriuose, ko nepaleidžiat…?

Pastabus

..taip.Matyt,sazines likuciu dar turi.Liezuvis nesivercia.Neigti lengviau,negu teigti.Tam dar ir smegenu reik kazkiek turet.Lengviausia sakyt…..jus,neissibegioje durniu laivo keleiviai……tratata….,pamirstant,kad neissibegiojes ir pats esas,ne is amerikes rasinejantis,kazi,ka pasiekes siam gyvenime…,ai…,ka cia sneket,kaip vaiku darzely…kas ant kitu sako,ant saves pasisako…..riuzzkei da geriau pavaro,sako…..sam durak…..,negi gincytis su tokiu.Lieka tik atsakyt siaubingu smurtu…

Prašalietis

Cazimir Petrovič, šiandieniniame lansberginiame durnių laive visi tiek yra „šeriami ukrainietišku sala”, kurių „viduriai tiek užspausti ir tiek patriotiško gausiai ir netrukdomai leidžia, kad eilinių lansberginio durnių laivo keleivių „vatinių vidurių net ir didžiausias paleidimas” nepasimato, nesigirdi… ir per padidinamą stiklą. Akivaizdus pavyzdys yra lansberginio durnių laivo „tikro lietuvio” Olego Šurajevo „tautiškai patriotinis” pasirodymas Seimo koridoriuose…., Šimonytės „patriotinis paviduriavimas” adresuotas Seimo deputatei Širinskienei… Taip kad „bičiuli(e)”, lansberginiame durnių laive su „patriotiškai užspaustų vidurių viduriavimais”, uždraudus „propagandinę” Putyno TV ir kasdien visiems gausiai mintant „patriotiniu” patiekalu „sala ukraini”, yra geriau nei reikia…

Kam jums ta laisvę, a?!

,,Kokie ji bebūtų mūsų valstybė, tobula ar netobula, bet ji yra mūsų laisvės garantas”

Kas iš to ,,laisvės garanto”, kad…
– 1991 m. ir toliau LT išpardavinėja…
– Mažeikių naftos nesugebėjo nevogę valdyti.
– LT bankas…
– ES teismai visgi teisingesni už LT…
– Savų vaikų auklėjimą per seimūnus atiduoda lgbt-abc-xyz…
– …
– …

Kokia tragedija gimti lietuviu ir …

Diedas

Paauglystės kančios.
Mama pagimdyk mane atgal.

Pastabus

..oi,tu sielma…,vis nerimsti,zmogus teisybe pasake apie ta ‘musu laisve’,kitaip tariant,vel turim ja issikariaut,si syki is vidaus priesu…..

Diedas

Dėl lietuvybės išeitis yra.

Diedas

Jeigu galima pasikeisti lytį, tai ir tautybę įmanoma. Gal net ne chirurginiu būdu.
Pamanat kaip beraščiai troliai šimtais konentarus varydavo:
„Man gieda but letuviu eisiu pasikeisiu tautibe”
„Staltese kiales”
:):):):):):

Pastabus

…vienas clienas net sake….aisiu zudytis.Jei sitaip keistu tautybe,as nepriestarauciau.Isgrynetumem zaibu/ne alum,nors ir tas izymus savo klaikumu.Duotum tokio paskanaut amerikonui,kojas nukratytu.Duotum kacapui,sakytu…iescio../.

Dalia

Nesuprantu vieno:kur dingo musu akademinis flangas visi profesoriai,akademikai visas proto pasaulis galu gale kulturos zmpnes inteligentija?Negi jie gali abejingai ziureti kaip yra pazemintas musu valstybes tvirtove seimas.Jau iki sio incidento seimas buvo prastai reitinguojamas bet po Surajevo „performanso”nukrito iki minusio.Puokiai suprantu isvykusius i uzsieni tautiecius kurie sako”kolei bus tokia betvarke salyje grizti nesinori”

Marius

Kažkokia abrakadabra, nesupratau jūsų teigimu slypinčio sąmokslo prieš Lietuvą. Kiekviena tauta turi valdžią tokią kokios nusipelnė. Tai kad nei vienas seimūnas nedavė į snukį už įžeidinėjimus yra puikus Lietuvos politikų bestuburiškumo įrodymas. Dėkoti chamui nėra už ką.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top