Linas Karpavičius. Apsidirbote mano akyse galutinai

Neturiu net ką komentuoti.

Tie, kurie bet kokia proga šaukia Slava Ukrine, išdidžiai siunčia Rusiją ant trijų rusiškų raidžių ir pozuoja Kreščiatike, apsidirbo mano akyse galutinai. Na suprantu, kad Estijos mes neaplenksime, bet matau ir Latvijos ne. Čia net sąraše mūsų nėra, kurių dalis viršytų 2 procentus nuo bendros paramos. Ai, vienu žodžiu…..

Paramos procentinės išraiškos dydis parodo paramos pastovumą. Matomai mūsų šalis išskyrė kažkiek vardan vaizdo, o visą kitą per įvairias VŠĮ nusprendė surinkti iš piliečių. Vienu žodžiu paramos Ukrainai teikimo liberalizacija.

Ačiū Audriui Bačiuliui už lentelę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi lanzburgeristai,cmopisistai

..negi skriaus saviskius…

dar vienus apšvietė

kad GP, TM, VSD, VRM, URM ruskių kgb valdomos – tai aišku senai,
kad anušauskas – senas kgbistas irgi aišku senai
bet kad KAM’as pilnai valdomas kgbistų – dar buvom idealistai, netikėjom tuo 🙂

Marius

Atsibodo ta Ukrainos temos eskalavimas, nes daugiau šnekama, o ne daroma. Ypač užknisa demonstratyvus Ukrainos vėliavos demonstravimas. Ramūnas Karbauskis išvis bukaprotis, lėktuvo pasiskraidymas virš Naisių su Ukrainos vėliava turbūt kainavo ne vieną šimtą eurų, juk galima buvo skirti Ukrainai, be ne. Apskritai užkniso tos Ukrainos vėliavos ant langų, juk tai taip primityvu ir paprasta užsidėti Facebook profilyje Ukrainos vėliavą arba pasikabinti lange vėliavą. Jo, Lietuvoje daugiau šnekama kad reikia daryti, bet ne daroma. Marazmatikų kraštas.
P.S. Aukojau per Blue-Yellow fondą, Tapino Bairaktarui pinigų nedaviau, nes nekenčiu Tapino.

yellow Z.O.V.marine to Marius

nežiūrint į tai, kad tamsta koneveiki šiaudinius-mėšlinius psichopatriotus, tamsta niekuo nesiskiri nuo jų :))))) – ir žinai dėl ko ? – ogi dėl to, kad visas tamstos smegenynas iš esmės ir negrįžtamai kompostiruotas tų pornopatriotų ir jų sutenerių suformuotomis ideologemomis 🙂 – atrodai anekdotiškai :))) – karbausklis, aišku, klounas, – tokių šizolitchūanijoj tiršta 🙂 – bet kiek tamstai psichologinių metelių, jei tamsta “aukoji“ aferiūgai ir nacistėliui ohmanui, bei manai, kad ten, kur vyksta šimtamilijardinis ir egzistencinis didelių dėdžių , iš kurių vienas visiškas kretinas, žaidimas/lošimas, kažkokie šizolitchūaniški grašiai gali turėti bent per mikroskopą pastebimą efektą ? – manau, tamsta protelio prasme esi maksimum penktokas :)))))))) – tas kur įveikė penkias klases silpnapročių internate …

yellow Z.O.V.marine apie autorių

kažkoks man negirdėtas pridurkas :))) – pavargčiau vardinti motyvus, kodėl pridurkas :))) —— galėtų bent išmokti atskirti diagramą nuo “lentelės“:))) – pridurkiškumo nesumažėtų, bet klouno nosis gal neužstotų snukio 100 proc. :)))

stasys

Autoriui , balai žino ka ten Bačiulis į ta puodą sudėjo . Jus jau man atleiskite ..bet propagandos amžiuje reikia tikrinti iš ko sudedami tie skaičiai ir tik po to ‘dakinti’ . Gal Lietuvos valdžia ir ne tokia aktyvi materialia pagalba , kuria lengva pamatyti ir pačiupinėti , bet gi vertinkite ir skirtinga grėsmės lygį šaliai bei užgriuvusias išlaidas su jomis tvarkytis . mes kaip tam puode kepančiam turime ne tik , iš savęs, sau išskirti sultis bet ir kur kas didesniai šaliai gyventojams ir dar gražiai atrodyti Bačiulio lentelėse , kurias anas matyt irgi skolinosi iš kokio vakarietiško xuilo -satrapo.

Marius geltonajam rusofašistui Z.O.V.

Jonas Ohman yra garbingas žmogus. Neaukoti negalėjau, nes Rusija užpuolė Ukrainą, bet ne atvirkščiai. Tai ką siūlai? Sedėti ir nieko nedaryti, tipo dėdės „pasidalijo” pasaulį. Tai va, esate sąmokslo teorijų prisiskaitęs menkysta ir dar priedo ubagas.
P.S. Mano išsilavinimas neabejotinai aukštesnis nei jūsų, nes tik menko išsilavinimo žmogeliai tiki sąmokslo teorijomis, skaičiuoja svetimus pinigus ir dar dedasi visažiniais.

yellow Z.O.V.marine to Marius 16:49

tikiuosi tamsta ne vienas iš tos krūvos “marių“ nacistėlių-debiloidų“, kuriuos aš žinau, todėl nepatingėsiu/nepasobodėsiu atsakyti : apie aferiūgos arba visiško idioto ohmano “garbingumą“ aš prasmingai patylėsiu … 🙂 – beje, tas pridurkas, interviu kažkokiaai pindostano tv kompanijai pripažino, jog atvežus į šizoukropiją, iki paskirties punkto nueina tik trečdalis “paramos“ – visa kita kažkur išgaruoja :)))) – o dėl tamstos “išsilavinimo“ buvau tikras dar po pirmo tamstos komentaro , bet gal ir gerai, kad tamsta dar kartą tą patvirtinai :))) – išsilavinimas toks “puikus“ ir “aukštas“, kad tamsta visiškai nežinai net 20a. istorijos, neturi jokio supratimo apie geopolitiką, suvokimas apie ekonomiką nesiekia net čmonytės lygio, o ir daugelis kitų gyvenimo niuansų turbūt suvokiami tame pačiame šizolitchūaniško kaimo/tvartelio lygyje :))) – daugybos… Skaityti daugiau »

Kis

kodel sitaip,ko didesnis idiotas ,tuo labiau verziasi mokyti aplinkinius-Liga,nepilnavertiskumo jausmas,ar tiesiog durnelis?

yellow Z.O.V.marine to Marius 16:49

p.s. – kokiu reikia būti lochozauru, kad nesuvokti, jog per sukeltas kainas ir mokesčius mes visi, norim ar nenorim, sumokam tam ukroreichui ir visiems karo organizatoriams bent po 10 eurų kasdien ! – kaip minimum ! – bet atsiranda ypatingai “išsilavinusių“ beretodročylų, kurie fetišizuojasi dar ir sms-iniu ar kitokiu pasidročinimu už kažkelis eurus per mėnesį :))))))

stasys

geltonas pamiotas kiek susijaudino .. privarė tokį kalną tuščio ‘bazaro’ ir žiūrėk tu man dedasi baisiai išprusęs . Ar tik tamstelė negraužia kaliuzėj mokslus ir čia visus auklėja :)))

gellsvuonas llavuonas

papildomai ikvepe russko gazo doze is dukovkes ir ji istiko ‘sloviesnyj ponos’ is isdraskytos siknos.Jei ikveptu dvigubai,tektu skubiai uzdaryt Tiesas ir atlikt dezinfekcija.Koktus gyvis,kaip seeeskas….

Marius geltonajam rusofašistui Z.O.V.

Jūs arba kvailys, arba piktybinis demagogas. Jūs gi nieko nepatvartinate. Taip Jonas Ohman garbingas žmogus, jūs su tuo nesutinkate, ir kaip to įrodymą imate… paties Jono Ohman komentarą kad dalis Ukrainai paramos yra pavagiama! Idiote, taigi ne pats Jonas Ohman vagia! Taip, neabejoju, yra visokiausių fondų kur parama dingsta. Na tai kas? Aš žinau kad prisidėjau prie garbingo reikalo. Jūsų aimanos apie Achemą išvis yra neišmanėlio rašliava. Taip, visame pasaulyje išaugus dujų kainomis nebeapsimoka gaminti trąšas tose šalyse kur nėra išgaunamos dujos. P.S. Landsbergio pasekėjas nesu. Ir išvis Landsbergis niekada Lietuvos vadovu nebuvo. Ir tai tu, „geltonasis subamrinai”, nusprendeinkad esu landsbergistas įrodo kad esi nepilnaprotis primityvas. Aha, tavo logika tokia: jei jau už Ukrainą tai būtinai landsbergistas. Ne, kvaily ir… Skaityti daugiau »

Ko tu,Mariau,

pariniesi.Kalbet su siuo,hmm,kaip cia pasakius,fasistine,slavofiline zmoga,tai saves negerbt.Tas pats,ka kalbet su ismata,kuria prie duru paliko koks sarikovas…

yellow Z.O.V.marine to Marius 11:27

kaip ir reikėjo tikėtis,tamsta nesupratai absoliučiai nieko :))))) – ohmanas yra nereali subinė vien dėl to, kad jis yra nacistėlis/rusofobas ir dundukas iki kaulų smegenų – ir tą jis įrodė šimtais savo viešų kliedesių nuo 2014-ų metų :))) – tiesiog nežinojau, kad tamsta net iki tokio lygio abriedukas/ne temoje :))) – o kas dėl paties sutriaus ohmano vagysčių , tai tamsta būk spakainas 🙂 – jis vagia tik tiek, kiek jam užtenka/reikia normaliam “švediškam“ gyvenimui 🙂 – bet tamstos finansiniais masteliai tai yra ne sumos, o “sumyščios“ :)))) —- pas save, žuvėdijoje jis nerado sau tinkamos nišos , todėl netoliese rado tokią lochozauriją, kaip lansbergidė, kur tokia veikla, kaip jo, yra visapusiškai proteguojama, ir niekap nekontroliuojama – jis puikiai žino,… Skaityti daugiau »

jelov marina

…apsirgo xlamidioze,todel skiedzia xlama.

Marius geltonajam rusofašistui Z.O.V.

1. Ei idiote, tu pateik konkretų faktą kur Jonas Ohman ką nor pavogė. Nieko iki šiol nepateikei, debile.
2. Bukaproti skaitome: CF Industries Holdings Inc. will close one of its UK fertilizer plants permanently as it struggles with high energy costs – Anglija.
CF Industries Holdings Inc. will close one of its UK fertilizer plants permanently as it struggles with high energy costs – Italija ir Prancūzija. Ir t.t. Taip pat ir Lietuvoje. Achemos sustojimas niekaip nesusijęs su Lietuvos politika.
3. Tu esi piktybinis melagis ir demagogas, nes niekaip negali žinoti ką aš dariau ir už ką balsvau 1992 metais.

yellow Z.O.V.marine apie Marius 14:40

:))) – matau, kad buko tvartelinio utėliuko nervai tapo jo subininikės turiniu (moralė tą padarė jau prieš dešimtmečius) , todėl toliau komentuosiu kaip apie eilinį, tipiškai šizolitchūaniškai dvokiantį objektą ir jo smarvę : 1. švediškas sutrius apgaulės būdu nuolat vagia šizolitchūanijos veršių pinigus, kadangi yra šizoukropijos vagių ir žudikų bendrininkas 🙂 – tai, kad toj nacistinėj skylėj vagysčių mastai yra kosminiai, jis sužinojo dar savo niekšiškos “veiklos“ ppradžioj prieš 8 metus, tačiau tik dabar viešai apie tai išsidavė …, – nežiūrint į tai, toliau duoneliauja tuos pinigus, ir iš tos aferistinės veiklos puikiai gyvena ! – apie jo kontoros veiklos skaidrumą galima tik patylėti …, – apie nematerialius dalykus, kuriuos ta žiurkė vagiai iš šizolitchūanijos veršių net neminėsiu, nes tokių… Skaityti daugiau »

nnukveses sizofrenike

..tu gi smirdi odekolonu ‘moskva’…Aitai nuspraust,ar ka…

Marius geltonajam rusofašistui Z.O.V.

1. Dar sykį, idiote, kur ir ką pavogė Jonas Ohman? Tu neišvedžiok, o konkrečiai kiek pinigų pateko į asmeninę Jono Ohman kišenę? Niekas per prievartą neverčia aukoti Ukrainai. Ir paremiau Blue-yellow laisva valia ir ne „esemeskem”, o bankiniu pavedimu. Tu – patologinis demagogas. 2. Anglų kalba moku laisvai, ir taip, trąšų gamyklos užsidaro Europoje. Skaitau ne tik antraštes. Jojo Vengrija ir Serbija turtingiausios Europos šalys. 3. Tu tikrai esi nepilno proto. Visi tokie visažiniai yra būtent tokie. Lietuvos konstitucija yra gera, tik problema – jos nesilaikoma ir nepaisoma joje įrašytų normų ir principų. 1992 žmogus galėjo balsuoti už, galėjo balsuoti prieš, galėjo ir neturėti balsavimo teises. Taigi kaip tu gali žinoti koks buvo mano sprendimas? Negali. Taigi esi susireikšminęs nepilnaprotis,… Skaityti daugiau »

Teisingai,Mariau

kad tas tipelis yra syzas,idiotas,parsidavelis ir melagis buvo aisku nuo pat jo pasirodymo tiesose.Anksciau jis briedavojo Ekspertuose,matyt Naxas ji pasiunte nakui,tai atsigrudo cia.Nesveika zmogysta ir tiek.

yellow Z.O.V.marine to Marius10:42

na, daugiau neturiu nei laiko, nei noro , įrodinėti nemokančiam skaityti jokia kalba, jog juoda yra juoda , o ne baalta, o baalta analogiškai :))) – galima tik retoriškai paklausti to idioto, kurius tapo dar vienu , begalinėje mano žinomų “marių“ idiotų eilėje : o kieno dėka, kieno darbas, kad tos konstitucijos absoliučiai nesilaikoma ???? – ar teisingai galvoju, jog tai “vatnykų“ nupelnas ? :))))))

Marius geltonajam rusofašistui Z.O.V.

Aha, neturite noro įrodinėti, bet ir vėl atsivilkote ir kažką lemenate. Durniau, tu gi nieko neįrodei. Ir tai, kad tave erzina Jonas Ohman, aš suprantu, ir tavo pasiutimui, dar paaukosiu Blue-yellow fondui. Pastaruosius 6 mėn. su pasimėgavimu žiūriu kaip naikinami tankai su Z, O ir V raidėmis. Ir jaučiuosi šiek tiek, mizernai prie to prisidėjęs. Tu esi toks nenormalus, kažkoks juoda-balta kategorijomis mąstantis marazmatikas kad čia jau reikia psichologo. Tai dabar jau nebesipiktini konstitucija, o retoriškai klausi kas kaltas kad konstitucijos nesilaikoma. Nieko neįrodei, vėl nušoki nuo temos ir kažką iš savęs vaizduoji.

erelis

Negi Lietuva dviveide salis?

yellow Z.O.V.marine apie Marius 15:29

:))))) – kažkoks visiškas šizikas :)))) – kurioj vietoj, kada, ir kokiu pretekstu aš “piktinausi“ pačia konstitucija ? :))) – įdomu, kada tas klounas paskutinį kart ją skaitė, jei skaitė išvis ? 🙂 —– aukos jis pinigus aferiūgai ir nacistėliui ohmanui, kurio veikla būtent ir konfliktuoja su ta konstitucija ! :))) – ir sapnuos, kad tie skatikai kažkaip padės naikinti tankus su Z,O,V raidėmis :)))) – į sveikatytę, saldžių sapnų, lochozaure ! :))) – mano “pasiutimas“ dėl tokio šizolitchūanijos veršių protelio ir iš to kylančio cirko, tiesiog “milžiniškas“ :)))))) —– toks įspūdis, kad liurbis bando diskutuoti, perskaitydamas tik pirmą mano komentarų sakinį :))) – viskas apie jo (ir mano, ir visų, beje) “aukojimus“ tų tankų naikinimui ir buvusios ukrainos žmonių… Skaityti daugiau »

ohoho

…na ir apsitriede gelltonasis fasistiuga..,sudai liejasi pro akis,zabtus,sniobeli,subine ir klyna.Ant kaktos isryskeja kujis su pjautuvu,is ausikiu verziasi sieros vandenilis..Tikras ancykristas,ajaaaazau,zmones,ratavooookit..Mariau,zegnokis,issaukei VELNIA…

ohoho

..KAIMY atlaiduos apsgery arielkas bernai sytek neprisapaliodava kaip sytas berazumys.OHMANAS geras berniakas,nusukias sprandu sytiems ruskelams.

Svolaciai

kur nauji str.,pyzdabolai,naxui,blet.

Marius

Yellow Z.O.V.marine yra tikrų tikriausias rusofašistas. Žmogus vartojantis terminą „chunta” apibūdinant Ukrainos valdžią yra tikrų tikriausias demagogas ir rusų propagandistas. Ukrainoje jau dukart įvyko laisvi prezidento rinkimai, ko nepasakyti apie Rusiją. Tik psichiškai nesveikas žmogus gali vartoti Ukrainos teritorijos okupavimą kaip išvadavimą nuo chuntos, cituoju jį patį: „nuo nacistinės chuntos išvaduotų sričių”.
P.S. pinigus Jono Ohman vadovaujam fondui pervedžiau.

yellow Z.O.V.marine apie Marius 17:27

beretomoliuskas tiesiog norėjo dar kartą pasicirkinti, padeklaruodamas, jog jam nusišikt tiek ant šizolitchūanijos konstitucijos, tiek , juo labiau, ant buvusios ukrainos konstitucijos :)))) – durneliukas gal net nesuvokia, kas yra antikonstitucinis perversmas, ir nežino, kad maidaunas buvo ne kas kita, kaip neteisėtas, prievartinis valstybės perversmas/pučas :))) – ar tas anusologas norėtų perversmo šizolitchūanijoj ? – ypač už rusijos pinigus ? – kaip šizoukropijoj už pindostano, ir prisivogtus oigarchų pinigus ???? ———— primenu, kad bet kuris pilietis turi teisę priešintis antikonstitucinei valdžiai visomis priemonėmis ! “LR konstitucijos 3 straipsnis : Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą,… Skaityti daugiau »

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top