Linas Karpavičius. Demokratijos spektaklis.

Veidaknygė

Demokratijos spektaklis.

Jame dalyvavo

Linas Slušnys, Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys

Aurelijus Veryga, Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys

Andrius Baranauskas, komunikacijos specialistas

Emilis Mikulskis, Lietuvos moksleivių sąjungos viceprezidentas

Suvaidinkime demokratiją „iš esmės” ir tegul nugali dauguma. Taip ir nutiko. Trys prelegentai pasisakė už GĮUP, laidos vedėja kaip įmanydama palaikė daugumą ir visaip pertraukinėjo Aurelijų Verygą, vienintelį išdrįsusį kažkiek pakritikuoti šią jaunus žmones žalojančią programą.

Iš 44 laidos minučių A. Verygai buvo skirtos visos 12 minučių, kurioms einant prelegentui taip ir nebuvo leista užbaigti nė vienos savo minties. Galų gale vedėja pradėjo klausinėti asmeninių šeimos dalykų, norėjo sužinoti kaip pas Seimo narį reikalai šeimoje su vaikų seksualiniu auklėjimu. Nesilaikydama etiketo bandė iškvosti jautrius visai šeimai dalykus, sužinoti kaip giliai kalbama apie seksą gerbiamo deputato šeimoje.

Susidarė toks įspūdis, kad pati laidos vedėja jau seniai praėjusi lytinio švietimo pamokas, todėl gali sau leisti apie viską kalbėti atvirai visai Lietuvai. Tik ankstyvą seksualizaciją praėjęs arba didelę seksualinę patirtį turintis žmogiukas nejaučia gėdos ir nežino kai yra peržengiamos normų ribos. Nes tokie žmonės normų neturi.

Gerai, kad Aurelijus nepasimetė ir pastatė Žeimytę į vietą.

Demokratijos fiesta įvyko. Kaip ir Solovjovo laidose laimėjo dauguma rezultatu 4-1.

5 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Moksleivis pederastas

Tarp kito, Solovjovui dar reiketų stipriai pasitobulinti

AAA

Siūlau įsteigti Kūdikių ir Darželinukų Asociaciją bei įtraukti ją į Valstybės reikalų tvarkymą.

Šiaip

Pone, tai juk pirmi žingsniai Jūsų minėta kryptimi yra daromi. P. M.Jastramskis jau organizuoja vajų, kad rinkėjais taptų ir paaugliai – nuo 16 metų! Taigi…

kad Veryga turi savo tvirtą nuostatą,

labai gerai. O ji, mano nuomone, neverta visiškai jokio dėmesio.

Jules

Veryga mausto runkeliokus – kolchoznikų daktaras. Kai sės į valdžios krėslą – besąlygiškai paklus Pasaulio Vyriausybei. Laikas jį desovietizuoti, tiesa?

Jeffrey A. Tucker (The Epoch Times)

DIDYSIS TVIRKINIMAS. 2020 m. kovo 6 d., Teksaso valstijos Ostino miesto meras atšaukė didžiausią pasaulyje technologijų ir meno parodą „South-by-Southwest“, likus vos savaitei iki šimtų tūkstančių žmonių susirinkimo mieste. Akimirksniu, rašiklio brūkštelėjimu, viskas dingo: viešbučių rezervacijos, skrydžių planai, pasirodymai, parodos dalyviai ir visos tūkstančių miestelio prekeivių viltys bei svajonės. Ekonominis poveikis: prarasta mažiausiai 335 mln. USD pajamų. Ir tai buvo skirta tik miestui, jau nekalbant apie platesnį poveikį. Žinoma, priežastis buvo COVID, bet patogeno ten net nebuvo. Idėja buvo neleisti jam patekti į miestą – tai neįtikėtinas ir staigus viduramžių praktikos atmetimas, neturintis nieko bendra su šiuolaikinės visuomenės sveikatos supratimu, kaip reikia elgtis su kvėpavimo takų virusu. Per visus šiuos mėnesius niekas niekada nepaaiškino Amerikos visuomenei, kodėl pratęsti nebuvimo laikotarpį… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…toki klaikala gali ziuret tik stipriu nervu zmogus.As tai ne.Mokini iskrypeli reik siust i Sveksna.Slusni padziaut su biliene vienoj kekej.

blue yellow zov marinie

…kuo durniau,tuo geriau…greiciau viskas nugarmes pragaran.

jau

jau vaikai mokyklos teritorijoje vienas kitam klynus čiupinėja – mačiau

Paul Casimir

„Neseniai atlikome tyrimą, kuriame dalyvavo virš 1000 LGBT moksleivių” – Šimonka yra akivaizdus durnius. Siūlau nulį prirašyti dar vieną, bus įtikinamiau. O Pamėklė apskritai jau tampa karikatūra, ir visas gentwilas dugnan tempia.

balsas

Kam idomi Slušnio ir to užzombinto, užideologizuoto moksleivio nuomonės?
Jei jie mano, kad vaikus seksualizuoti, homoseksualizuoti, genderizuoti yra džiaugsmas ir gėris, tai valio, tegul eina šie ideologizuoti moksleiviai, tegul patys seksualizuojasi, homoseksualizuojasi ir genderizuojasi, taip pat tą patį tegul daro slušniai su savo vaikais už savo pačių pinigus.
O visi kiti tėvai patys sprendžia kokios vertybės turi būti perduodamos jų vaikams už jų pinigus išlaikomose mokyklose.

blue yellow zov marinie

…slusnius…..kyboooooti..

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top