Linas Karpavičius. Esu ten, kur esu…….

Iš karto po 2020 metų Seimo rinkimų supratau, kad patekome į bėdą. Į didelę bėdą. O kai patenkame į didelę bėdą, ką darome kiekvienas? Teisingai. Ieškome kaltų. Ieškojau ir aš. Ir kiek tų kaltų beieškojau, rasdavau tik jį vieną. Jis gyvatė pasirodydavo tada, kai aš praeidavau pro veidrodį. Ir nesvarbu kur jis stovėjo. Namuose, biure, pas klientą ar viešajame tualete. Kartais jį pamatydavau stiklinių durų atsispindinčiame vaizde ar pravažiuojančio autobuso lange.

Prisipažinsiu, jisai mane nervino. Gal visai ne jis, bet suvokimas, kad kiek mintis ratu besisuktų, ji sugrįžta prie to paties. Prie to paties asmens. Ir tas asmuo esu aš. Aš kalčiausias, kad nesirūpinau savo šalimi, kad apsileidau ir leidau taip su ja pasielgti. Pramiegojau. Buvau užliūliuotas ir nuramintas smulkiomis gerbūvio dovanėlėmis. Leidausi apkvailinamas ir manipuliuojamas. „Lietuva niekada dar taip gerai negyveno“ – šaukė man iš kiekvieno „lygintuvo“. Ir aš tikėjau. Atleiskite man už tai. Kad buvau toks naivus ir kvailas.

Naikinama valstybė, griaunama ekonomika, tyčiojamasi iš šeimos, laisvi ir orūs žmonės verčiami išlaikytiniais ir pašalpų prašytojais, braunamasi net į mūsų miegamuosius. Vieną dieną jie pareikalaus mūsų nuosavybės. Ir mes būsime ją priversti atiduoti, nes bus pasiekta, kad ją turėti neapsimokėtų. Kur riba?

Dabar suprantu, kodėl 1944-1945 vyrai išėjo ginti Tėvynės? Kodėl būrėsi vyras prie vyro? Kodėl kilo? Nes kitaip negalėjo. Kitaip neleido pasielgti jų vidinis balsas. Gali būti protas kalbėjo, kad lenda į peklą iš kurios neišeis gyvi, bet širdis sakė kitką. Negali kitaip pasielgti jei skauda ir gumulas stovi gerklėje, negali nusilenkti prievartai…

Todėl tą lemtingąjį 2020 metų rudenį, niekada nebuvęs nė vienos Lietuvoje veikusios politinės partijos nariu (o tuo labiau iki to LKP), niekada nedalyvavęs nė vienoje rinkiminėje kampanijoje, apsisprendžiau.

Ir štai šiandien stoviu prieš jus broliai ir seserys, pasirengęs jūsų teismui. Kitaip pasielgti paprasčiausiai negaliu. Ateinu ne imti, bet duoti, ne reikalauti, o aukotis. Ateinu grąžinti Tėvynei skolos ir prašyti atleidimo jūsų, už visus paskutinius 33 valstybės metus. Darau tai ką privalau daryti ir tegu nutinka tai, kas turi nutikti. Bet kokį jūsų sprendimą priimsiu oriai. Te padeda man Dievas.

———————————————————————

Su Nacionaliniu susivienijimu dalyvauju savivaldos rinkimuose į Trakų tarybą. Esu šios partijos narys ir jos valdybos narys. Šiandien pristatau save ir prašau:

Jei esate Trakų rajono gyventojas (deklaravęs gyvenamąją vietą Trakų rajone) kviečiu pasirašyti elektroniniu būdu už galimybę mums dalyvauti rinkimuose. https://www.rinkejopuslapis.lt/kandid…/-/pasirasymas/50166

Vilniaus, Kauno ir Ignalinos rajono gyventojus kviečiu paremti savo parašu mūsų kandidatų sąrašus šiuose miestuose.

Vėliau pristatysiu visą mūsų partijos kandidatų sąrašą.

Politinė reklama

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

tieSOSai, pamiršote nurodyti portalo redakcijos sudėtį, telefoną ir elektroninį paštą. Šią klaidą ištaisykite.
Ačiū.

Pamastymas

Tomai,tu mums parasa,mes tau telefona….

T0mas J.

Nerašiau,kad man to telefono reik. Aš tik siekiu, kad būtų viešai paskelbta. Ir informacija apie redakciją. Kas redaktorius?
Bet šiaip užskaitau, tamsta su jumoru;)

Taip taip

..na ja,pasposyjau..Laikykis,Tomai J.,nepasiduok.Teisybe tavo pusej..

Kažinkevičius

Tai a kas tu toks, kad tilofonų numerių turi, a?

Herojam Slava

Atskirti Karpavičių Liną nuo kokio nors Kaščiūno yra lygiai taip pat sunku, kaip Dipsį nuo Lialios. Nors spalvos skirtingos, bet abu teletabiai. Ar kas pasakytų, kur Dipsis, o kur Lialia.

bijūnelis

„Jis” pagaliau suprato, kad 30 metų klaidžiojo po konservatorių dykumą..

Al.

Mažiau poezijos, daugiau konkretikos.

Skaitytojas

Šiek tiek per daug dramatizuota, bet iš esmės gerai. Jei gyvenčiau Trakuose, balsuočiau už jį.

Beje, kalbant apie Trakus, kaip laikosi Borisovo šaudykla? Dar veikia?

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top